Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
23. led 2010

No, tak jsem jela s ním, naši se rozhodli, že než se spraví naše felina, tak nám půjčí favorita, co s ním jezdí mamka. Chtěli jsme se akorát otočit a jet hned zpátky. A po příjezdu jsme zjistili, že favorit má technickou propadlou už 3 měsíce 😀 Takže odtud jedem zítra ráno vlakem :-d A tomu jsem se přesně chtěla vyhnout 😀 😀 😀

estrellita
23. led 2010

elit: tak to je teda pech ☹ ale tak aspon jste meli moznost navstivit rodice a chvilku pobyt 😅

madlisek
23. led 2010

Ahoj holky a slaměnky 🙂

Tady je 11 a akorat vstáváme 😅 Včera jsme koukali na "Na samotě u lesa", tak muž ráno, když kouknul na hodiny, zahlásil "Podívej na ně, Pražáky... A to kolikrát spí i do dvanácti!"😀

A chtěla jsem jít původně běhat, ale nějak se mi teď nechce 😀 Ale snad se překonám

Elit, neplánovaná návštěva rodičů je super, škoda, že za takových okolností, snad vám auto brzy opraví! A graf vyzerá naozaj pekne 🙂

Můj zatím stagnuje http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18, ale podle vaskózní tekutiny 😀 a bolesti levého vaječníku bych tipla, že včera byl den D 🙂

tiburcia
23. led 2010

ahojky....asi hodinu jsem se rozmýšlela, jestli to sem napíšu nebo ne....no jak jsem se netěšila na tu oslavu, tak jsem měla asi nějaké tušení a podle toho to dopadlo..... š oznámila že je těhotná 😵 super novina, ale já statečná jsem selhala a tvrdě narazila na všechny svoje myšlenky, co se mi točí hlavou......takže asi tři hodiny co už jsme doma brečím a vlastně vůbec nevím proč 😅 😔 🤐

milmic
23. led 2010

Tib.... 😕 😒

nathali
23. led 2010

ahoj holky co poravate?
ja sa straaasne nudim nejde mi facebook stale by som nieco jedla ach jaj co ja to mam za den 😖

tiburcia po slzach sa ti ulavy ked mi najlepisa kamoska zavolala ze je tehu tak som si tiez poplakala nie preto ze by som zavidela ja jej to prajem ale tie slzy same nejak tiekly viem jak ti je

lucitee
23. led 2010

tib: dej si cokoladu 🙂 nekdy nas to proste vezme no....☹

mad: kterej jsi den cyklu? my to fakt mame stejne, ja ovulovala taky vcera 🙂

chaarleene
23. led 2010

tak kolegové už odjeli 🙂 akorát jsem to nevydržela a o půl páté jsem si musela jít na hodinu lehnout, protože jsem byla totálně groggy 😅

tiburcia
23. led 2010

jo nat máš pravdu...já jim to moc a moc přeju 😵 ale šlo to nějak samo.....luci já čokoládu nejím, tak se napájím vínem 😀 snad to bude zítra lepší....

je fakt, že jak člověk děti neřeší tak takové zprávy bere typem jo ok...ale jak je řeší, tak to nebere rozum ale srdce 😔

lucitee
23. led 2010

tib: no jo jsme citlive duse, tak si dej to vinko a bude lip 🙂 vis jak se to rika, prej a bude ti prano. Takze se s nima raduj a brzo se taky budes radovat kvuli sobe a je to 🙂 Tyhle reakce jsou proste trochu mimo nas....

tiburcia
23. led 2010

luci máš pravdu 😉 jak to mozek pobere, tak bude líp 🙂

tiburcia
23. led 2010

začínám se děsit, co všechno dokáže tělo, hormony, mozek....si můžeš říkat co chceš, ale tohle to udělá samo a člověk se může stavit na hlavu a neudělá s tím vůbec ale vůbec nic 🙂

milmic
23. led 2010

Tib, a ty už bys taky chtěla?

Já tady zuřivě cvičím na piano, mám zkoušku a niuc neumím. Jsem trouba, páč do ted jsem hrála co jsem neměla, že.... 🙄

madlisek
23. led 2010

Tib, myslím, že to by rozhodilo každou holku, co už chce, ale nemůže. Snad to brzy přejde!

Mil a co cvicíš?

Já jsem včera měla nějaký záchvat a koukala jsem na Amazonu na knížky o AP. Většinou měly skvělé reference, ale nevím, jestli má smysl je tady kupovat, aby tam pak všechno nebylo psaný na americký reálie 😒 Každopádně všichni recenzenti se shodli na tom, že je lepší si je přečíst dřív, než má člověk děti 🙂

milmic
23. led 2010

Madli,
kromě lidových písniček do praxe, se kterýma se příliš nezdržuju, tak cvičím nějaký přednesy, hlasový cvičení, tonální metodu písnovou... Zalistovala jsem notama a trapně jsem vyhrabala ty nejjednodušší přednesy, až mi je hanba, páč běžně hraju Michala Nymana například. 😅

Vyhrabala jsem Bacha, Haydna, Hradeckýho a práskla jsem se přes ruce a nacvičila Rondo Veneziano - Oboe d´Amore.

tiburcia
23. led 2010

mil my jsme asi pět let ve stavu že chceme a nemůžeme 😒

milmic
23. led 2010

Tib a proč nemůžete?
Možná jsi to říkala, ale já to nějak nevím.

chaarleene
23. led 2010

tibu, tak to je naprd 😒 vím, jak jsem to těžko nesla, když jsem já chtěla a manžel ne - natož takhle 😅 😔

estrellita
23. led 2010

mad: mne prijde srandovni, jak se nase grafy opici 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us... ale vis, co, ja bych rada, aby kazdy skoncil jinym vysledkem 😅

tib: to je mi lito 😔 ja mam uplne stejne reakce na oznameni. a teda ani to nemusi byt oznameni. Manzel mi dneska vypravel nejakou vtipnou hlasku, co reklo asi 3 lety dite svymu tatovi a mne to rozbrecelo, protoze jsem mu zacala vypravet, jak jsem jela vcera v tramvaji a za mnou sedela maminka s asi 3-4 letou holcickou a povidaly si a pak ji ta holcicka rekla - maminko, kdyz ja te tak moc miluju. ty jsi takova moje, krasna a heboucka 😵 no a nebyla jsem schopna to dopovedet, protoze to uz jsem brecela hodne 😅 🤐 tak chudak manzel byl polekanej 😅 no nevim, proste me nejak dostaly hormony 😔

tiburcia
23. led 2010

estrel tak jsi mě rozbrečela taky ☹ ta moje HA asi neumí dávkovat hormony či co 😀 😀

madlisek
23. led 2010

Estrel 😔 😔

estrellita
23. led 2010

😔 😔 ☹

madlisek
23. led 2010

na druhou stranu, holky moje, zkuste si predstavit, co ta sama holcicka bude rikat mamince za takovych 10-12 let az s ni bude cloumat puberta....

estrellita
23. led 2010

madli, ty to umis hezky otocit 😅 😀 jdu vypnout ty smutny pisnicky a sup do postele za manzelem 🙂
dobrou holky, neco na tom jednom oznaceni pipkovaci diskuze - podpurna skupina bylo 🙂 díky, papa

madlisek
23. led 2010

Dobrou Estrel, pekne se vyspi!

sijen
24. led 2010

Dobré ráno holky,
dotaz pro těhulky - mohly byste mi poradit, co si říkáte/jste si říkaly, aby vás přešly obavy na zač. těhotenství ? Toho se asi moc vyvarovat nedá co? (jsem najednou taková připo... aby se vše vyvíjelo dobře)

Právě takhle přecitlivělá (viz příhoda Estrel a Tibu) jsem byla těsně před tím, než jsem zjistila, že jsem těhotná. 😉
Prohlížela jsem si knížku (fotografie v knížce) našeho bratrance a jeho ročního synka.

eirin
24. led 2010

Dobré ráno, Sijen - ty obavy budeš mít pořád. Aby bylo srdíčko, aby vyšel dobře NT, aby mimčo rostlo tak jak má, aby vyšel dobře genetický utz, aby se nenarodilo předčasně, aby nedošlo ke komplikacím při porodu.. A až se narodí, tak tím ty obavy rozhodně neskončí, takže já jsem si na ně zvykla a snažím se moc nepřipouštět si ty blbé varianty. A když už se přeci jenom něco objeví, tak si skočím postěžovat sem a holky mě uklidní (viz ta hypofunkce šž před několika dny).

tiburcia
24. led 2010

sijen ty starosti o děti jak v bříšku tak pak i venku asi neskončí nikdy....člověk to musí brát s nadhledem a musí pozitivně myslet 😉

já jsem v noci byla xkrát vzhůru a pořád mi to šrotovalo v hlavě...ale už je mi dneska o trochu ,,líp" 🙂

chaarleene
24. led 2010

sijen, toho se nezbavíš, musíš se jen naučit si to tolik nepřipouštět 😅

i když já jsem třeba na začátku těhotenství byla připravená na to, že můžu potratit, protože s tou mojí trombofilií se prostě váže vyšší riziko potratu... takže jakmile jsem našla 2 čárky a ukazovala jsem je manželovi, tak jsme se sice radovali, ale hned jsem mu říkala, že není ještě vyhráno - já vím, pozitivní myšlení to zrovna nebylo 😔 on to tenkrát dokonce pochopil tak, že když se objeví 2 čárky, tak jsem možná těhotná, ale možná taky ne 😅

postupně jsem se s tím tak nějak naučila žít a být, ale zrovna před pár dny jedné holce z jiné diskuze odešla ve 36. týdnu voda a já se pak celou noc budila 😅 😔 vždycky mi na to pomůže dojít si na záchod, napít se a zase zalézt do postele 😀 případně ve chvíli velké krize zalézt k manželovi pod peřinu a přitulit se 😵

sijen
24. led 2010

ahoj
děkuju vám za rady.. a zkušenosti. Pokusím se přistupovat ke svému stavu s nadhledem 😅

Eirinko, jak jsem tu dloho nebyla tak jsem vás nesledovala, podívám se zpětně co jsi psala o poruše šž.
Zaznamenala jsem zpětně jen Tvůj pád na ledě a pak i lék. vyšetření, kterému jsem moc ráda, že je podle něj vše v pořádku 🙂