Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
4. únor 2010

dobre ranko 🙂

madli a jaky tam maji rozdil v cenach mezi bio a nebio? taky tak velky:
je dobre, ze nam delas ve skole jen samou radost 😀

tiburcia
4. únor 2010

ahojky.....mil to je mi líto...ale jestli ji znáš, tak bohužel takové chování se dalo čekat ☹

tiburcia
4. únor 2010

andel velmi výhodné nákupy....kde jste byli? (když tak IP 😉 )

milmic
4. únor 2010

Tib.....
Sice znám, ale vždycky mě dokáže překvapit. Ale vždycky.
Co už, lepší už to nebude...... jenom horší. 😀 😀

eirin
4. únor 2010

Andělko, teda ty už toho máš.. už bych asi pomalu měla taky začít něco nakupovat.
Chaar, a mazala sis břicho? Mně zatím nepopraskalo, ale nevyhnu se tomu. Unavená jsem poslední týden taky extrémně, už se moc těším na sobotu, kdy nebudu muset vstávat do práce a budu moct spát přes den.
Mil, na to se ani nedá nic říct. Nechápu, jak je něco takového vůbec možné.
Kolem mě jsou taky všichni nemocní, zatím tedy odolávám, tak snad mi to vydrží.

Musím vám napsat vtipnou historku ze včerejška. Komár má slovenské příjmení. Tak jsem šla změnu nahlásit na personální, povídám té paní, že jsem se vdala, řekla jí nové příjmení a ona na mě: "Vy jste slovenka?" 😀

estrellita
4. únor 2010

eirin: chytra pani 😀 a jak si na nove prijmeni zvykas?

tiburcia
4. únor 2010

eirin 😀 😀 😀 😀 😀 můj manžel má zase příjmení jméno....takže každý se ho zeptá, jaké je vaše jméno? on řekne příjmení, ale každý hodí nechápající výraz,co to narazil na debila, tak se zeptá znova, jaké je vaše příjmení? tak řekne to samé 😀 😀 😀 😀

herminka
4. únor 2010

Taky mám trochu problém s muži, kteří mají, kteří mají příjmení jako jméno. Musím se vždycky soustředit a dobře si to přebrat, nerada bych nějakého staršího pána oslovovala křestním jménem 😀

eirin
4. únor 2010

Tibu 😀
Estrelko, zvykla jsem si hned, i podpis mi jde snadno, ještě jsem nezaváhala 🙂

estrellita
4. únor 2010

eirin: no tak to je super 🙂

tiburcia
4. únor 2010

no ale je to sranda...jednou a to jsem se nasmála nejvíc, ho doktor před celou čekárnou oslovil pane Jakube 😀 😀 😀 to je jeho jméno...a mě řekl paní Jakubová....sem pak brečela hodinu smíchy 😀 😀 😀 😀 a chlap na to nic ..asi mu bylo blbé to vysvětlovat 😀 😀

eirin
4. únor 2010

Já mívám taky často problém s cizojazyčnými jmény. Jednak vyzkoumat, jestli ten, kdo mi píše je muž nebo žena a za druhé, jak poznat co je křestní. Spletla jsem se naposledy u jednoho, co se jmenoval Guy Francois.

milmic
4. únor 2010

Holky,
tož my máme krásné české jméno typické. Není to teda Novák, ale krásné typické české, resp. budeme mít teprve mít, tak snad to bude bez problému. 😀
Spíš, abych si já zvykla hlásit se jinak - tak nějak vdaně. 😎

sijen
4. únor 2010

zdravím,
Mil mrzí mě to chování Tvé mamky 😔 a přeju hodně síly a nadhledu, ať si zbytek studia a přípravy na svatbu užijete.

brzy se všechny uzdravte,..koukám že se to snad šíří přes klávesnici 😀 😝

estrellita
4. únor 2010

ja jsem si musela zvykat rikat, ze je to muj manzel 😀

chaarleene
4. únor 2010

ahoj, holky, tak kašel se nezlepšil, už se mi louhuje cibule 😖 😅

eirin, mazala jsem si břicho olejíčkem denně od 3. měsíce a mažu stále 😅 zatím mám 4 prťavé strie těsně nad pupíkem a vypadá to, že se mi asi udělají u jizvy od slepáku... zvýšila jsem frekvenci mazání, tak uvidíme, jak to bude vypadat za 6 týdnů 😅

jinak k novému příjmení - já jsem si zvykala snad rok 😅 tím, že pracuju doma a do telefonu se příjmením představuju málokdy, tak to fakt trvalo 😅

eirin
4. únor 2010

No mě potrénovalo hned pondělí, kdy jsem se nově do tlf představovala asi dvacetkrát.
Hm, já mažu indulónou tak nějak nárazově, poslední dobou si tedy dávám pozor, aby to aspoň denně bylo, ale jak nejsem zvyklá si mazat břicho, tak zapomínám. Tak uvidíme... Když už na to myslím, jdu si ho namazat (snad mi teď do kanclu nikdo nevleze 😀)

milmic
4. únor 2010

Chaar, prosímtě, jak se dělá ta cibule?
Já vůbec nemůžu mluvit, úplně skřehotám... Ženichova maminka to dělá dětem, ale zapomněla jsem to. 😅

chaarleene
4. únor 2010

eirin, ta představa mě rozesmála 😀 já si mažu břicho vždycky po sprše a teď jsem teda ještě přidala nárazově mazání navíc 🙂

eirin
4. únor 2010

Já mažu před spaním, kdy už ležím a můžu mít odrhnutou peřinu a nahatý břicho 🙂 nesnáším totiž, jak se mi na to namazané lepí oblečení.

chaarleene
4. únor 2010

mil, normálně pokrájíš cibuli na kostičky, dáš do krabičky nebo skleničky, zasypeš cukrem, promícháš, zavřeš a necháš přes noc... cibule pustí šťávu, tu si scedíš a užíváš po lžičkách 🙂 já jsem ji minule dělala poprvé a povedlo se to bez problémů, akorát jsem zjistila, že je dobré to scedit, protože jinak to pak už chytne hodně takový cibulový šmak a je to hnusný... já jsem si dávala vždycky ráno 1 lžičku a zabíralo to perfektně 🙂

a na hlasivky je výborný slézový čaj - dá se koupit v lékárně a funguje výborně 🙂

chaarleene
4. únor 2010

no, já si právě vždycky dám sprchu, namažu břicho, vyčistím zuby, odlíčím a tak - a za tu dobu se to na tom břiše vsákne, takže si můžu vzít košili a jít spát 🙂

milmic
4. únor 2010

Hm, já už jsem doma a tady v hlubokém středověku jaksi lékárnu nevedeme. 😀 Leda bych ten sléz šla hledat někde na mez, ale to by bylo jak o dvanácti měsíčkách, když je všechno pod sněhem. Zkusím cibuli, díky Chaar. 😎

Já tu píšu diplomku a musím se pochlubit, už jsem se konečně rozhoupala a kromě citace z knihy jsem vylodila 2 věty!!!! 😀 No to zas bude plodný den dneska. 😀

chaarleene
4. únor 2010

mil, tak to je fajn, 2 větama to začíná, hotovou diplomkou končí 😉 😀

estrellita
4. únor 2010

ted jsem na netu vycetla, ze se muze i echinaceovy sirup (ne kapky, prootze je to v alkoholu), tak asi zavitam do lekarny. jsem takoiva porad huhnava a taky leniva vylezt z postele 😀 takze tomu jeste nejakou tu hodinku dam 🙂

kdepak mame sijen?

tiburcia
4. únor 2010

mil třeba to bude v pohodě a rozepíšeš se 😉 kdy ji máš odevzdávat?

elitera
autor
4. únor 2010

Neuvěřitelné se stalo skutečností, dočetla jsem! Nějak jste se rozdrbaly 😉

Mil, na adresu tvé matky mě napadají jen sprostý slova, tak to radši nebudu komentovat. A co tchyně, ta je normální?
Dub, ahoj 🙂
Luci, s testěním držím palce, ale i tak je super, že se něco pohnulo 😵
No a dál už nevim, na co jsem chtěla reagovat 😀

Já mám teď do konce týdne volnějc, v pondělí a v úterý jsem najela necelých 600 km (díky buddhovi za to, že to nebyla až středa, to nasněžilo ještě víc, než to bylo ty první dva dny), byly jsme v práci v sobotu, holky byly i v noci z neděle na pondělí (já coby řidič jsem spala), prostě to byl celkem mazec, já jsem se i sesypala v neděli 😅 Ale je odevzdáno, tak teď máme minipauzičku na relax. Zítra jdu na pedikúru 😵

milmic
4. únor 2010

Tib, 20.4.
Řekneš si, moooooře času, těžká pohoda. Už mám 34 stránek textu, nepočítám úvodní stránky a ty kecy. Fakt pohoda. 😎
Jenže dělám tu literární interpretaci, celkem 9 knih. 4 mám hotové, pátou teď píšu, 4 před sebou. Prostě hezká čistá ideální polovina. Jenže přečíst ty knihy trvá a trvá a trvá......... 😒
Vždycky si říkám, že paní Bořkovcová mě z nebíčka pomáhá, protože to není možná, kde já na ty věci chodím.... Snad se rozepíšu, úvodníky k nové knize jsou vždycky nejhorší, jak začnu psát kompozici, vypravěče, jazyk tak už je to v pohodě....

andelka
4. únor 2010

Ahojky,tak kolotoč s veverkama i nějaké další věci už jsem dala do alba blešky 🙂
tibu: Byli jsme v Sambaby na Slezské Ostravě, mají tam úplně všechno a velký výběr, kdo nechce, tak snad už ani jinam nemusí, leda pro pár drobností a ceny taky fajné.
http://www.sambaby.com/

Jo a dneska jsem si volala pro výsledky GTT a je to NEGATIVNÍ 😵 Tak mám radost a asi si osladím život trošku 🙂
A nakonec jsem na gyndu přeobjednaná, jelikož jsem měla jít 23.2. a to jsou prý jarní prázdniny a doktor tam nebude, tak jdu už 18.2. jako Aerin. Ale jelikož budu teprve na úplném začátku 29tt, tak nevím, jestli mi bude ten velký UTZ dělat. Ale každopádně dostanu žádanku na krevní obraz.

Jinak u mě strie zatím taky nic, mažu večer po koupání. Tak uvidím jak dlouho mi to pěkné břicho vydrží 😅 Napíná se mi dost kůže kolem pupíku, jak mě tam malý kopne, tak to i bolí.

moni: chtěla jsem takový, co mám v labu blešky, ale viděla jsem ho naživo jen v Polsku na trzích, ani ne v kamenné prodejně, v ČR bych si ho musela objednávat přes net a to moc nechci, nejlíp bych nějaký koupila v Ostravě, ať pak nejsou třeba problémy s reklamací a pod.

chaarleene
4. únor 2010

elit, tak to sis teda užila 😅

já jsem na ty strie přišla až včera, resp. manžel - koukal mi na břicho a povídá - máš tady takový červený fleky - no, ukazoval mi na tu jizvu od slepáku, kam já už si jaksi nedohlédnu, takže mi donesl zrcátko a kolem stehů to mám fakt takový červený, takže předpokládám, že to rupne 😅 no a vzápětí jsem si prohlédla ten pupík a zjistila jsem, že nad ním mám 4 prťavý strie... 😒