Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
27. kvě 2009

Aer 😀
Jinak komár v noci trochu pochrupuje, ale mně to nevadí, protože když na něj lehounce zamlaskám, vždycky se usměje, přestane, otočí se na bok, kde už nechrápe a já se na něj můžu přilepit. Jé, já jsem dneska nějaká víc zamilovaná než jindy 🙂

elitera
autor
27. kvě 2009

hm, tak to když já mam v ložnici komára, tak se nevyspim ani trochu 😀

aerin
27. kvě 2009

eirin 😵

ale opravdovy komari mi teda taky vadi, to se taky nevyspim 🙄

eirin
27. kvě 2009

No tak já taky víc komárů v ložnici nesnesu, jeden mi stačí 😀

elitera
autor
27. kvě 2009

holky, zítra v 17 mam pohovor, docela dost bych tu práci chtěla (nejen proto, že chci téměř jakoukoliv jinou, ale fakt je to pro mě výzva). Držte palce!

sijen
27. kvě 2009

Je Eli, budu na tebe myslet!! Ať to vyjde 😵

madlisek
27. kvě 2009

Eli, super!!! Drzim strasne palce!!! At to vyjde a jsi spokojena!!!

Ted jsem prisla z manikury a pedikury, nechala jsem se zkraslit, abych videla, jak to bude na svatbu. Na pedi jsem byla uplne poprve a bylo to moc fajn, nevim, proc jsem se driv tak zdrahala. Sice mi teda rekla, ze mam z tancovani uplne znicenou pricnou klenbu, ale co nadelam 🙂

elitera
autor
27. kvě 2009

madli, a bylas na suchý nebo mokrý pedi?

madlisek
27. kvě 2009

mokry, maceli mi nozicky ve vodicce s nejakejma solema a patlali mi je vsim moznym, mam je jak detsky prdelky - az na ty tancovaci otlaky 😝

estrellita
27. kvě 2009

eli, to je super zprava!!! tak drzim palce, at to zitra vyjde!!

elitera
autor
27. kvě 2009

zkus někdy suchou, je jemnější a šetrnější a zdravější 🙂

madlisek
27. kvě 2009

tak jo, zjistim si, jestli ji tu nekde delaj! ale teda i ta mokra byla bajo 🙂

elitera
autor
27. kvě 2009

tady v Brně je božská 😵 www.nohyvnebi.cz. Týpek dokonce byl v top 10 pedikérských salonů v ČR v Elle 🙂

eirin
27. kvě 2009

Eli, to je super zpráva, a když v práci nebudeš mít co na práci, můžeš se připravit.. budu na tebe taky myslet 🙂
Já na pedi nikdy v životě nebyla, ani na kosmetice, ale už několik let si říkám, že bych ráda zašla..

nathali
27. kvě 2009

ahoj holky nespite este???

dajana028
27. kvě 2009

Moze mi niekto poradit???No neviem co to je...Pred 4 mes. som si 3x robila test....pozitivny. Ale mrchy vzdy prisli.Meskaju aj 10 dni ale pridu. Co mi vsak nejde do hlavy ze nejako priberam aj do bruska. k dr. nejdem lebo vzdy mi mrchy pridu. Neviete co to moze byt???Dakujem za odpoved

nathali
27. kvě 2009

no mozes byt normalne tehotna a mat ms to sa stava ale zajdi k lekarovi aby ti vsetko potvrdil on

madlisek
28. kvě 2009

Dobre ranko holky!

beat2
28. kvě 2009

Sijen: Dari se.. docela dobre 🙂 Blizi se srpen, pomalu, ale jiste... a tam nekdy bychom se zacali snazit... tak se tesim 😅 Je to i zvedavost, jak to pujde nebo nepujde... uvidime 🙂 Spravujeme domek, takze porad vsude bordel, zmatek 😀 ale aspon nejake rozptyleni... jeste na dlouho 😎

estrellita
28. kvě 2009

dobre rano 🙂

beat ja jsem taky zvedava jak to pujde/nepujde. pritel mi vcera najednou rekl - jednou budeme mit urcite kluka.. a ja se ho zeptala proc si to mysli? a on ze se mu nedavno o nem zdalo a ze byl strasne hezkej 😀 😀 😀 takze uz se tesiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😀 😉

eirin
28. kvě 2009

Dobré ráno!
Beat, budeš dělat fotoalbum na střeše, až budete s rekonstrukcí domku hotovi?

estrellita
28. kvě 2009

holky a jak se ma cirrus? se na nas dlouho neprisla podivat 🙂

beat2
28. kvě 2009

eirin: no premyslela jsem o tom, mela bych to vyfotit jeste ted v tom mixu puvodniho, aby bylo srovnani 🙂 a pak dat PRED a PO - akorat se desim, jestli nekdy do te faze "PO" dojdeme 😀 😀

madlisek
28. kvě 2009

je fakt, ze Cirus uz nam dlouho nenapsala ☹

elitera
autor
28. kvě 2009

Tak, holky, mám po pohovoru. Byla jsem tam hodinu a čtvrt a myslím, že jsem ze sebe vydala to nejlepší. Pokud by mě nevybrali, nebude to moje vina.
Ještě je otázka, jak bych to zvládala, protože je to naprosto odlišný od čehokoliv, co jsem kdy dělala. Bude to hodně náročný a bude to chtít sebedisciplínu a pracovat na sobě. No a taky si představujou, že tam minimálně rok, rok a půl budu a neuteču na mateřskou.
Rozhodnutí budu mít do úterka.

estrellita
28. kvě 2009

eli: ja myslim, ze motivace ti schazet nebude, ne? po tom, co jsi se ted nudila v praci 🙂
Tak drzim pesti, at je to pozivitni rozhodnuti. a muzes aspon naznacit v jake oblasti to je?

elitera
autor
28. kvě 2009

marketing

sijen
28. kvě 2009

ahoj holky,
jsem úplně překvapená jak málo píšete! Čekala jsem další román.. 😉

Eli taky Ti držím pěsti! ať to dopadne jakkoliv, bude to zkušenost - a zase se posuneš dál. Je to tvůj první pohovor..od té doby co hledáš /letos/ práci?

elitera
autor
28. kvě 2009

první ve firmě, a od listopadu, kdy jsem na tom fakt začala pracovat. Jinak jsem byla na dvou pohovorech v personálkách, ale tam mi ani nedali vědět.

elitera
autor
28. kvě 2009

A teda nepočítam exces z minulýho týdne, kdy jsme po vzájemné dohodě ukončili pohovor po 15 minutách, protože finanční poradenství, kde si klientelu musím sehnat sama, opravdu není pro mě 🙂