Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
2. čer 2009

Aeri, taky se v tom vubec nevyznam, sama cizi slova 😅

Sijen, tak jestli jste se seznamili v rijnu, tak byste meli pak svatbu vice mene na nejake to vase vyroci, vid? To je hezky 🙂

elitera
autor
2. čer 2009

shit, shit, shit! Teď mi volali, že šance tam je, ale dneska mají ještě jeden pohovor, tak jestli mi můžou dát vědět až zítra...

aerin
2. čer 2009

ach jo, elit ☹ tak dal drzim palec! 😉

sijen
2. čer 2009

éé.. to je situace. 😨

elitera
autor
2. čer 2009

poraďte, jak se mam vymluvit na personálním, že chci ještě jeden den odklad 😅

sijen
2. čer 2009

Tys psala že ta personalistka, co s ní budeš řešit podpis - dodatek.. není moc vstřícná, pamatuju si to dobře? Že by ses s ní nějak domluvila až na zítřek? Co myslíš - nešlo by tu schůzku s ní odložit?
A nebo co takhle odejít ze zdravotního důvodu dneska z práce.. Nebolí tě třeba aktutně záda? 😎
No a nebo třetí řešení - nechat plynout.. 😔

achjo, to ti fakt nezávidím. Každopádně Eli - ať to dopadne jakkoliv - mám dojem, že výsledek je pro Tebe vždycky pozitivní. Nebude změna - budeš se snažit o těhotenství, bude změna - budeš zkoušet kariéru..

😵 ber to pozitivně!

elitera
autor
2. čer 2009

sij, ona možná vstřícná je, ale je tu 14 dní, tak nikdo neví, co od ní čekat. A navíc teď kvůli vlastní blbosti na to personální musim 😅 (jsem tam něco zapomněla včera odnést)

sijen
2. čer 2009

Madli máš pravdu, v podstatě jsme měli svatbu po několika letech ve stejném období v jakém jsme se seznámili, skoro "do roka a do dne" 😀

sijen
2. čer 2009

Eli,
No, tak než tam půjdeš - rozmysli si, jestli a jak moc to chceš ještě ovlivňovat. To je asi zásadní pro další postup.

madlisek
2. čer 2009

Jej Eli to je situace! Držím palce ať zavolají s pozitivním výsledkem! A na personální bych asi nešla - jak moc je důležité to, cos tam včera zapomněla odnést?

aerin
2. čer 2009

och, tak timhle bych se mu urcite zavdecila 😅
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051...

elitera
autor
2. čer 2009

madli, jo, a personální už to urgovalo - jeden pracovní výkaz, na jehož základě se dělají výplaty 😅

No, asi si to prostě musím jít vyžrat.

madlisek
2. čer 2009

Tak Eli držím pěsti!

Aer, ta je dost dobrá! Ještě mě napadlo http://chytredarky.cz/ - tam se dají najít docela vtipné dárky 🙂

aerin
2. čer 2009

mrknu, diky madli🙂

tahle by mu asi stacila, ze jo?😀 http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051...

elitera
autor
2. čer 2009

Týýýýýýýýývole, tak já to tu řešim jak magor a její odpověď na mou otázku, jeslti by bylo možný odložit ještě o den, byla "tak jo" 😀

aerin
2. čer 2009

hezky elit😀

estrellita
2. čer 2009

eli, ale vzdyt je to jedno, ne? tak preci kdyz te vezmou, tak mas stejne nejakou vypovedni lhutu a budes to muset podepsat u personalni, ne? a kdyby te nevzali, tak to taky budes muset podepsat, takze bych s tim zas takove odklady nedelala. no je to jese jinak?

madlisek
2. čer 2009

😀 To je klasika, člověk se užírá a trápí a ono se to pak vyřeší takhle 😀

estrellita
2. čer 2009

no vidis 😀

elitera
autor
2. čer 2009

Estrel, kdyby to bylo tak jednoduchý, tak to neřešim 🙂 Pokud mě přijmou, nepodepíšu, budu propuštěna pro nadbytečnost nebo něco podobnýho a *dostanu odstupný ve výši 3 měsíčních platů*. Pokud ne, podepíšu, sníží se mi plat o 20 % a budu se tu dál kousat nudou.
Vtip je v tom, že ten pohovor prakticky přišel v optimální době, že mi "hrozí" i to odstupný. A jestli mít nebo nemít prachy, který nás cca stála svatba, to už je celkem znát 🙂

sijen
2. čer 2009

No Eli, a není to tak, že jsou Ti povinováni nabídnout nějakou jinou pozici, než tě vyhodí? To by si ušetřili to odstupný. Ale asi to máte ve smlouvách jinak.
Já ti přeju ať to vyjde tak, jak si přeješ - tedy změnu prac. místa a odstupné, jestli to dobře chápu? 😀

elitera
autor
2. čer 2009

Sij, bylo nám výslovně řečeno, že kdo nepodepíše, bude se smlouva rozvazovat. Oni jiný místo nabídnout nemůžou, protože je už skoro půl roku stop stav na nábor nových zaměstnanců - volný místa nejsou.
A přeju si to přesně tak 😀

andelka
2. čer 2009

Ahoj holky 🙂
estrel: Tak v lékárně jsem byla, homeo neměli, ale mám aspoň na povzbuzení ginko s něčím a na uklidnění sirupek.Tak jsem zvědavá.
eli: Tak to by byla ideální situace - lepší job a prachy k tomu. budu držet palce. 😉

eirin
2. čer 2009

Ahoj holky,
no eli, kdyby tohle vyšlo, tak by to bylo úplně ideální.
Tak jsem nakonec u zubaře byla ještě dneska ráno, už mě to teda vůbec nebaví tam pořád lítat, jdu zase příští úterý. A právě jsem odprezentovala ty dvě přednášky, tak jsem ráda, že to mám z krku..
Jo a ms nikde a už mě ani to břicho nebolí 😀 Tak snad zítra...
Madli, ale pořád chodíš plavat, ne? JInak jsem na tom jako sijen - ze zdravotních důvodů dole čtyři kila.

eirin
2. čer 2009

Andělko, ten sirup na uklidnění mě zajímá. A vůbec něco proti stresu, co vám pomáhá?

sijen
2. čer 2009

..taky se ráda inspiruju 😉 ohledě protistresových rad
Obecně si myslím, že proti stresu,pomáhá pohyb. Nevím proč to na sobě tak málo praktikuju 😅

aerin
2. čer 2009

kdepak, proti stresu nejlip pomahaji kila cokolady 😀 na dnesek mam nachystanou jogurtovou milku 😀

aerin
2. čer 2009

prave mi dorazil od pani z Fleru sklenej konik pro tchyni, prekvapilo me, jak je tezkej a bytelnej, za ty penize🙂

aerin
2. čer 2009

takovej http://www.fler.cz/zbozi?id=294338&pos=6
sice bych se vsadila, ze jsem objednavala s modrou hrivou a ocasem, ale neni pro me, takze je mi to koneckoncu jedno 😅

eirin
2. čer 2009

Sijen, Aer 😀 Zbožňuju jogurtovou Milku, je to moje nejzamilovanější čokoláda ze všech čokolád a zjistila jsem, že jinou už ani nechci. A s tím pohybem - svatá pravda 🙂 Nikdy jsem se psychicky necítila líp než v dobách, kdy jsem chodila dvakrát týdně cvičit.