Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
12. bře 2009

estrel, jsi machr!!! A po mojí zkušenosti radim - hlavně průběžně ukládej 😀

deenakee
12. bře 2009

Eli, nemáš nějaký tip na bolavé prsa? Mě asi jak jsem měla ovu hned po té minulé dávce progesteronu neskutečně bolí prsa.... Má se na to dávat něco teplého, nebo studeného... ? Mám jít do tanečních a nedokážu si moc představit jak tam budu hopsat... 🙂

Jinak už jsem si jistá, že to ovu byla ...Tak jsem se rozhodla že se k doktorce vydám až po MS (podle norm. cyklu by mi měla přijít takl v út. ať mi nedává zbytečně zas nějaký hormony)

http://www.fertilityfriend.com/home/247f46

estrellita
12. bře 2009

eli: ja si to pro jistotu posilam i do prace a k P do pocitace. uplne jsem schizofrenni 😅 protoze vim, ze kdyby se mi to vymazalo, na celou tu skolu kaslu, protoze by me to tak silene demotivovalo, ze je 70 stran v pr..., ze bych se k tomu fakt uz nedokopala....

dee: ja bych davala teply, stejne jako na bolestive bricho pri ms. ale netusim, jestli to bude fungovat 😕

estrellita
12. bře 2009

a mam silenou chut na cokoladovy dort 😕 😅 😝

elitera
autor
12. bře 2009

estrel, hezká obsese 😀 ale praktická 🙂
Deny, můj tip je nějak to přežít 😀 A hlavně mít dobrou podprsenku, která ti kozenky opravdu podrží. Jakmile by mi měly někde skákat, asi pojdu 😀

estrellita
12. bře 2009

eli 😀 😀

madlisek
13. bře 2009

Dobré ranko!

Deny, jak jsi přežila taneční?

Estrel, jsi moje inspirace! Snad budu podobně plodná o víkendu a dopíšu už tu práci!

lucitee
13. bře 2009

ahoj holky, hezky rano

ja byla opet na krvi aby zjistili presny typ anemie...teda spis pricinu...nejspis nedostatek zeleza...dostala jsem tablety a koupila si i listovku, ta je na to taky....chtela jsem ji zacit brat v lete, tak zacnu uz ted 🙂
jinak je mi od rana pekne blbe, v pet me to vzbudilo..nejspis prichazi jaro, jsem barometr 🙂 nebylo moc prima jit na krev s nevolnostma a slabosti...no prezila jsem a dopuju se cukrem, kolou a tak. tak snad to prejde brzo.
vzpomenete si na me az prijde zmena pocasi 🙂 mam jist vic jatra a maso! ve stredu budem presne vedet ceho mam malo

elitera
autor
13. bře 2009

Ehm, ranko 😅 Ráno se tu (ohlášeně) zastavila kamarádka na cheesecake a pak jsem zase usnula a probrala se až teď 😝 Aaaaaaach... tohle mi bude chybět 😵 😀

madlisek
13. bře 2009

Eli, to je supeeeer 😵 Taky by se mi něco takového líbilo 🙂

Ale holky...asi pojedem s mužem na předsvatebku 😵 😵 😵 Teď to zrovna začínáme zařizovat a já jen tajím dech, aby to vyšlo!! A cítím se taaaaaaak zamilovanááááá 😵 😵 😵

andelka
13. bře 2009

Estrel: no, asi bych to měla taky ukládat ještě jinam, co kdyby. Sice nemám 70 stran, ale i tak. To sladké spaní ti závidím, já už 14 dní nemůžu moc spát a včera teda to byla síla. Pořád mi šrotovalo, jestli to stihnu, nestihnu, co musím opravit, předělat, kdy se nazhlásit na konzultaci, kolikátého je, kolik dní zbývá do 30. dubna...no znáš to. Tak už sedím a mám stránku s diplomkou rozjetou a průběžně si odskakuju tady, ať mám změnu.
Luci: No, jelikož máme nasněženo a na víkend hlásí 12 stupňů,tak předpokládám, že asi tohle bude ta změna. Ale nemusela bys to prožívat tak nepříjemně, nám předpověď počasí stačí. Tak dneska na oběd kus masa, jasný?Ať je ti lépe.
Madli: A kam pojedete?

madlisek
13. bře 2009

Holky já jsem vždycky diplomku večer po celodením psaní uložila ještě na flashku a poslala mailem mužovi a sobě na druhou adresu, aby to bylo ještě i ve virtuálnu, kdyby nám oběma kixly počítače. Ale naštěstí se nic nestalo 🙂

Eli, taky jsem měla diplomku v pdf - sice jsem to psala ve wordu, ale pak jsem si to převedla 🙂

Anděl, někam do tepla, ve středu jsme to začali vymýšlet!

elitera
autor
13. bře 2009

Madli, super 😵 Taky bych někam vyjela... 🙂 A převádění z wordu je pro sraby 😀 Ne, dělam si srandu, samozřejmě. Ale nemá to už moc smysl. Jediný, čeho tím dosáhneš, je to, že do toho nebude moct už nikdo sáhnout, ale zůstane tomu strašně velkej objem dat. Schválně jsem se teď dívala - verze v docu, která má celkem 32 stran, má 232,5 kB, finální pdf (48 stran) má jen 277 (tj. žádnej aspoň trochu lineární nárůst) 🙂 Na druhou stranu je fakt, že kdybych neměla svého IT manžela, měla bych to v tom pitomým wordu taky 🙂

andelka
13. bře 2009

Madli, Eli: K nám ještě Pdf nedorazil, my jsme pořád ještě u wordu. 😅

madlisek
13. bře 2009

Ty jo Eli, a já jsem si přepadala tak kůl že to mám v pdf 😀 Tak snad aspoň tu dizertaci budu umět po ajťácku 😀

eirin
13. bře 2009

Luci, děti nemáme, tak je to jednodušší. A oběma nám je teď líp..
Taky jsem zálohovala všechny práce kde to jenom šlo 🙂 A pak jsem nevěděla, kde mám zrovna tu poslední aktuální verzi, jojo, to byly časy 😀

eirin
13. bře 2009

Po nás to přímo chtěli v pdf.

lucitee
13. bře 2009

andel: vubec me nebavi ze jsem barometr....uz 10 let ... extremne citlivy jedinec...bohuzel 🙂
masicko bude zitra, hovezi a kureci jatra + udelam poradny vyvar!

eirin: tak je asi dobre ze deti nejsou, vim jak poznameno me nefungujici manzelstvi mych rodicu. Tak at brzy zacnes zit a uzijes si to! 🙂

deenakee
13. bře 2009

Madli. Přežít jsem to jaksi přežila, hodila jsem si na to před odchodem teplý polštářek a trošku to pomohlo. Naštěstí jsem vycepovaná ze závodního klubu, kde do nás hustili že vrchní část těla se nesmí pohnout ( jako nahoru a dolů, neobo do boku) , krom foxtrotu a valzu a polky.
Takže jsem to celkem dala, ale nakonec hodila polku a ta byla nad mé možnosti a už jdem byla děsně unavená + ty prsa . Tak jsem to zabalila, manžel se nestačil divit 🙂 ( má mě za tanečního maniaka)

Jinak madli ti trošku tu zamilovanost závidím... máme s mž moc kráásný vztah, ale už to není taková vášeň... bylo to moooc krásné období. 🙂 🙂 🙂

Luci, snad ti železo pomůže......

deenakee
13. bře 2009

Jinak eli , přestávám ti těhu závidět. Jestli tě bolely prsa víc než mě... tak asi nemohlas ani sejít ze schodů 🙂 Já mám podprdy celkem dobré, aspoň doteď mi vyhovovaly... ale teraz je to děs. za dva dny mám dostat norm. MS tak snad se to začne lepšit...
Teplota mi vyjela zase na 37,0 tak doufám, že to není další cysta... Prosím prosím ať už nemám žádné extrémy.... 😠

terysek005
13. bře 2009

Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? 🙂 taky bych v roce 2010 už chtěla být mamčou 🙂

elitera
autor
13. bře 2009

Tery, vítej 🙂
Deny, neboj, však to přijde 😀 a nevim, jestli mě bolely víc nebo míň, každopádně časem si najdeš styl chůze, jak z těch schodů sejít a neproklínat celej svět 😀

elitera
autor
13. bře 2009

Hodila jsem si do alba základ svojí plenkový výbavy 😀

terysek005
13. bře 2009

Děkuju 🙂 eli gratuluju k miminko, koukám že jsi už 9tt 🙂

elitera
autor
13. bře 2009

Díky 🙂 Je to takový celý vtipný s tím mým těhotenstvím, počíst si můžeš na http://elitera.blog.cz/0903/jak-vtipne-je-byti-... a pokračování na http://elitera.blog.cz/0903/z-bohunic-do-bohnic 🙂

andelka
13. bře 2009

Madli: Promiň, že se ptám, to víš, je nás tu moc a občas nějaká info v mém mozku zapadne, ale...jak to vlastně s mužem máte? On už je pryč hodně dlouho, že? A mockrát tu nebyl (teda co existuje Maminka 2010). Jaká je teda vaše historie? Jak dlouho jste spolu, jak dlouho je takhle pryč, jak jste fungovali předtím? A jak budete fungovat po svatbě? Jak je to teda aktuálně s tou Amerikou, budete tam oba? A kdy se vrátíte? Moc otázek, že, ale mě to opravdu zajímá.
Já vás popravdě obdivuju. Mě stačilo jak mi drahý odjel na dva měsíce (a to byl ještě co 14 dní doma na víkend), ale to bylo v době zamilovanosti, takže fakt šílené. Dneska už bych to snášela lépe a i z toho něco vytěžila pro sebe. Jak píše deeny, my jsme se shodli, že se nemilujeme šíleně, ale milujeme se moc. Poněvadž šílená zamilovanost je prý poslední dětská choroba, která se musí překonat. A manželství by mělo stát na základech dospělé lásky, ne dětské. Ale i tak se mi stane, že se občas taky cítím zamilovaná a taky to, že se čas od času do svého muže zamiluju znovu.
terysek: Ahojky, vítej u nás. 🙂

terysek005
13. bře 2009

eli 😀 musím přiznat že jsem se docela nasmála 😀 tak hlavně že je všechno v pořádku, i když jednání u doktorů docela šílené 🙂 a teď už dobrý, nešpiníš nebo tak?

andelko ahoj 🙂 ty jsi taky těhulka nebo ještě snažilka?

andelka
13. bře 2009

terysek: Já nejsem ani jedno, já tu jen tak oxiduju a příležitostně dávám rady. 😅 Já jsem tu jako inventář. 😀
Koukám, že ty už jsi snažilka. Dlouho už, nebo čerstvě? A nějaké osobní info by nebylo? to víš, my jsme holky zvědavé. 🙂

lucitee
13. bře 2009

ahoj Tery...taky te vitam...vetsina z nas by tu chtela bych byt pristi rok maminkou 🙂 Takze jsi tu dobre

elitera
autor
13. bře 2009

Jo, andělka naťukla vyzvídací téma, takže, Tery, povídej - věk, vdaná/svobodná, věk drahého, co děláte (studium/práce) a tak 🙂
Ve středu jsem špinila na můj vkus trochu moc, ale asi to bylo způsobený vyšetřením, včera a dneska ok.