Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
27. bře 2009

Ahoj holky, teď vás nestihnu dočíst, jen chci zahlásit, že jsem konzultaci přežila, dokonce líp, než jsem čekala. Popovídali jsme si, chytala jsem se, dokonce mi dobře poradil. 16.4. mu dám poslední část diplomky a do 30.4. to odevzdám. doufejmež. 🙂

terysek005
27. bře 2009

Ahoj holky!

Zdravím vás po delší době, nějak je spousta práce, i teď píšu z práce 🙂 ani vás nestáhám dočíst, tak se omlouvám...

eli, četla jsem co se stalo a je mi to moc líto ☹ nevím jestli ti vůbec můžu něco napsat, myslím, že už toho možná máš dost a třeba o tom nechceš mluvit... tak jen že držím moc pěsti ať je brzo lépe! 🙂

andelko, a jaké máš téma bakalářky? já ji taky smolím a musím odevzdat od 27.4. 🙂

elitera
autor
27. bře 2009

Tery, prd se děje, příští pokus vyjde 😉

andelka
27. bře 2009

Tery: já píšu magisterku. téma mám: Český učitelský ústav v Polské Ostravě (1905-1918), ale to vám asi prd řekne. 😅 Už to dělám rok, ale s přestávkama. No, nevěděla jsem jak na to, změnil se mi vedoucí, neměla jsem na to náladu, pak čas...ale už to vypadá nadějně, doufám.
Eli: Jasně že to příště vyjde, proč by nemělo. 😉

andelka
27. bře 2009

Eli: Já na francouzskou chodím zásadně k manikérce. Jinak vždycky dopadnu jak ty a na to nemám nervy.
werunka: Ahojky šmíralko, zdravím tě a vítám.
des: Mě zpověď taky čeká, velikonoční, joj, to bude seznam 😀 Ne, takový úklid je fajn, cítím se pak úžasně lehce a občas mi i ta "předsevzetí" vydrží. Třeba jako s pravidelným chozením na mše a vysazením HA. 🙂
Mě se hrozně líbí, jak našemu knězi svítí očička, když se dozví, že je někdo těhotný, že bude svatba nebo že se narodilo mimčo. Šíří kolem sebe pozitivno.
Manželově kolegovi se taky nedávno narodilo miminko, prý už asi poslední, osmé. 😅 Tak koukám, že se kolegové a kamarádky rozrodily, no, přejme jim to a bude nám taky přáno. 🙂
Všem děkuji za držení palců, pomohlo to. moc na vás myslím holky. Já toho mám dneska i zítra moc, možná občas nakouknu, kdyby ne, tak přežijte poslední den v práci a užijte si sobotku. 🙂

terysek005
27. bře 2009

Eli, přesně tak, určo to vyjde příště 😉

Andelko, promiň, já si to nějak spojila s bakalářkou 😀 já mám štěstí na výborného vedoucího... teda doufám, uvidíme jestli mě při obhajobě nepotopí, že 🙂

andelka
27. bře 2009

tery: No to bude asi tím, že bc. oborů je víc. U nás už to taky je, že i obory, které bývaly jen magisterské (jako můj), jsou teď nejdřív bc. a pak mgr. Jinak si myslím, že vedoucí není určitě ten, kdo by měl potápět. U nás se občas stane, že potopit se snaží spíš ten, kdo není ani vedoucí ani oponent, ale je v komisi. Naštěstí bývá přehlasován. Je fajn, že jsi s vedoucím spokojená, určotě to dobře dopadne. A ty máš jaké téma?

elitera
autor
27. bře 2009

Tak, hlásím další dnešní úspěch - podlepila jsem křesla a stolek a podnožku filcem, aby nám to nedřelo podlahu. (ehm, a nevšímejte si toho, že ten nábytek máme už půl roku 😉)

elitera
autor
27. bře 2009

uáááááá, mě se snažil potopit oponent, vyfasovala jsem druhýho nejhoršího, co jsem mohla 🙄

andelka
27. bře 2009

Eli: Jsi šikovná.
Já jsem na dnešek změnila program, jak jsem furt byla ve stresu z té diplomky a včera jsem šla pozdě spát, tak jsem dneska nějak mimo. a jelikož tam, kam jsem měla dneska jít, budu muset i zítra, tak to nechám rovnou na zítřek. Poslední dobou jsem dost zanedbávala domácnost, tak aspoň vysaju, utřu prach, nakoupím, uvařím, odreaguju se a doženu resty. Zítra se jdu dívat na ty svatby (příprava na tu brigádku), tak zas musím vymslet, co si obleču a tak. No, zas tam strávím půl dne, ale nevadí, svatby mě baví, i když tam budu pracovně, jako pozorovatel.
Já mám oponentku celkem fajn, jako neměla jsem s ní nikdy žádný problém, ale kdo ví, no.

elitera
autor
27. bře 2009

ty už máš oponentku přidělenou? My je nafasovali až po odevzdání...

andelka
27. bře 2009

Eli: u nás se oponent píše hned když se odevzdává zadání práce.Sice jsem se tuším přímo neptala vedoucího, když se mi změnil, jestli se změnil i oponent, ale myslím, že pro to nebyl důvod. Mám pocit, že ona si mě pamatuje, a myslím, že i ví, že je moje oponentka. Jen se bojím, že si k příjmení nepřiřadí obličej, protože mě zná

madlisek
27. bře 2009

Ahoj holky!

Tak jsem si včera koupila látku na šaty, bleděmodrou madeiru, moc pěknou 🙂 Bude to mít tylovou spodničku, aby suknička pěkně držela tvar, a v pase saténovou mašli, tak se těším 🙂 Holky já bych se tak ráda naučila šít šaty! Snad to tentokrát konečně od babičky okoukám!

Anděl, gratuluji, to už budeš mít v podstatě za měsíc hotovo! Ty jsi úžasná!

Jinak já jsem měla také oponentku jistou v podstatě od začátku, i jsem jí průběžně posílala, co jsem napsala. A byla fajn :o) Možná ale, že nafasovat oponenta po odevzdání je zárukou objektivnějšího posudku.

Eli, tak jako Andělka a Estrel jsou mými vzory pokud jde o psaní, ty jsi mým vzorem v otázce domácích prací! 🙂

Eiri, Des, snad se cyklus umoudří!

Holky, jaké máte plány na víkend holky?

andelka
27. bře 2009

Madli: To ti bude strašně moc slušet, úplně to vidím. 🙂 No,já si maluju růžově, ale kdo ví jak to nakonec dopadne. Ale snad mi to vyjde. Dneska jsem se toho ani netkla, o víkendu toho taky moc neudělám, ale pak už zase na to najedu.
No, tak program na víkend: v sobotu půlku dne strávím s nevěstama na magistrátě, což bude fajn, ale radši bych byla s mužem doma, že jo. Tak si snad aspoň večer někam zajdem, na véču nebo tak, podle počasí. V neděli mám zatím v plánu jen kostel, pak se uvidí, ale asi budu odpoledne a večer vymýšlet vypracování praktického úkolu do školy.
Jo, Eli, ty jsi hrozně akční. Já jsem teda jen vyluxovala byt, utřela prach, poklidila nádobí a uvařila. A teď se chystám na nákup. Ale je toho hodně co mě ještě v domácích pracech čeká a nechce se mi do toho. 😒

elitera
autor
27. bře 2009

Já a akční? 😀 To tu radši ani nebudu říkat nahlas, nebo se mi uchechtá muž 😀 Tak línýho člověka pohledat, vážně 🙂 Ale ne že by mi to nedělalo dobře, to je fakt 😀 😀

werunka21
27. bře 2009

Pěkný večer, tak abych se představila, já 25, přepážková pracovnice, manžel letos 33, vedoucí fakturant dálkově studující. HA jsme vysadili, je to už nějaký ten pátek, měříme BT. Chtěli jsme se pokusit o malé až kolem léta, ale nějak to přišlo už teď. A tak uvidíme 😅 .

elitera
autor
27. bře 2009

Weru, to znamená, že jsi těhu, nebo jsem to blbě pochopila?

werunka21
27. bře 2009

No to já ještě nevím, se uvidí tak za týden

elitera
autor
27. bře 2009

aha, tak držím palce, aby to dopadlo tak, jak si přejete 😉 😵

estrellita
27. bře 2009

ahoooooooooooooj holky 🙂
nestiham, nestiham. ted jdu delat silene blou praci a to pripradit do diplomky k odkazum z webu, kdy jsem je stahla 😝 prace asi na 3 hodiny a stejne to neni poradne videt, jako treba naspane stranky, ze jo , bleeee

jinak ja dopisu zitra posledni kapitolu. cekam na posudek prvnich dvou a v nedeli bych chtela napsat uvod a udelat literaturu na konci. pristi tyd prilohy a zaver a posilam. chtela bych to takhle dodelat do poloviny dubna i s tema pripominkama a apk ji to nechat precist. tak uvidime, udidime, ale taky mam jako andelak cil to mit na konci dubna svazane 🙂

eli: no ja myslim, ze ty nemuzes yt zevlak, jinak co jsem pak ja ? 😀

terysek005
27. bře 2009

andelko, mám téma Zlepšování kvality života bezdomovců 😉 to máš fajn že už máte oponenta, můžeš se na to alespoň nějak připravit, aklimatizovat...
🙂

eli my taky dostaneme oponenta až po odevzdávání... jojo, to bude náročné a už zbývá jen chvilka a já nic neumím 😅

holky, přeju krásný víkend, objevím se asi zase až v pondělí, papa 🙂

estrellita
28. bře 2009

terysku: u nas se prideluje oponent take podle tematu hned po schvaleni projektu Radou. ale je to tajne a nidko ti to nerekne. my jsme taky vsichni mysleli, ze se prideluje az po odevzdani, ale pak se to nejak zjistilo 🙂 ale fakt ti to nikdo nerekne, aby nedoslo k tomu, ze by mu nekdo vyhrozoval, nebo ho otravoval atd. 😕

elitera
autor
28. bře 2009

estrel, takže efekt to má stejnej, jako když si myslíme, že je nám přidělovanej až po odevzdání 🙂

lucitee
28. bře 2009

ahoj holky, hlasili hezky pocasi, ale u nas prsi a je 5 stupnu ☹

estrellita
28. bře 2009

eli: jj, efekt to ma uplne stejnej a je to i nekdy lepsi nevedet, prootze se pak clovek nestresuje 🙂
ale ja oponenta vim, protoze kdyz rikala moji skolitelce ktera temata jsou radou schvaleny, tak ji rikala i oponenty a nevsimla si, ze stojim kousek od dveri 😅

lucii: u nas je docela hezky, neprosi a neni ani zatazeno, ale ani slunecno. je proste tak nijak 🙂

elitera
autor
28. bře 2009

u nás je krásně, ale fouká. Ale aspoň 9°C, to se počítá 🙂

lucitee
28. bře 2009

Ty jo dost jasne na sobe dnes pozoruju ovulaci...poboliva pravy vajecnik, citim "mokro" s trochou krve a napeti v brise 🙂 ty jo dneska by to slo 🙂 prijde mi uplne skoda to nevyuzit, kdyz to tak jasne vnimam. Skoda ze nemame kouzelny prsten (jak prave ma draha polovicka rekla) a diky nemu bychom meli dulezite prace na baracku hotovy.
Prave skrabeme stenu kolem novyho krbu 🙂

andelka
28. bře 2009

werunka: Tak to my budeme napjatě čekat s tebou. 😉
terysek: Hm, to je zajímavé téma teda.
estrel: Ty jsem hroznej rychlík, ti závidím normálně. Ale u mě se to už taky rýsuje, mám to podobně naplánované jako ty, ale na delší dobu trochu, mě to nejde tak rychle. Ale zas nemám nic z netu, tak nemusím tyhle věci řešit vůbec. To by mě hnali - z netu. 😅 Mám už úvod a závěr v hlavě trochu, teď jen dát tomu tu formu.
luci: to máš náhodou fajn, že ovulku poznáš, to se hodí. Já jse vždycky překvapená, když se mi teplota zvedne. 😀

jinak u nás je krásně, nevěsty měly nádherné počasí a my ho jdeme využít a jdem na procházku. Sice teď se to tam trochu zatáhlo, ale i tak je fajně.
Na svatbách bylo bezvadně, byla jsem tam zatím jen na koukání, ale dávala jsem pozor, protože příště už budu sama všechno dělat. Měli jsme svatby čtyři, registrované partnerství odpadlo.
Přeju všem krásný víkend.

estrellita
28. bře 2009

andelko: no dneska jsem dopsala vsechny kapitoly a jeste napsat ten uvod a zaver. ale uvod si nechavam na zitrek. pak si to chci v praci vsechnovytisknou, jeste jednou precist a pak napsat zaver 🙂

luci: ja taky doufam, ze to pak poznam 🙂

andelko_ to je dobre, ze pises, ze je u vas hezky, ja jsem se te prasve na vedlejsi diskuzi ptala, jestli u vas sviti sluckokvuli gabine, ktera se dneska vdava 🙂

takze pristi vikend uz budes na svatbach sama?🙂 super !!!

madlisek
28. bře 2009

Ahoj holky 🙂

Koukam, ze jste byly opet produktivni, zavidiiim 🙂 My jsme aspon s babickou strihly na saty a vyrobily par veci na svatbu, ale skola teda vazne....

Jinak pocasi prima, ptacci zpivaji, kytky kvetou, at zije jaro 🙂

Estrel, ja jsem si ty data ke clankum z netu vsechny vymyslela - kdyz jsem delala biblio, jen jsem na kazdy odkaz klikla, jestli jeste funguje a pak jsem tam odhadla nejake datum 😅