Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
7. zář 2009

des: A já furt, kde ten "kalendář miminka na poslání" může být 😅 díky. No a kafe jsem se rozhodla nepít skoro vůbec, pro jistotu, maximálně slabučké a hodně mlíka. A chystám se koupit bez kofeinu, aspoň pro tu chuť, teď jsem na Caru. Pít se snažím dost.

Jejda, 22, to mi bylo před 4 lety teprve, byla jsem ve druháku na vejšce, to byly časy, za svobodna, zrovna jsme chodili na školu partnerství...ale každý rok má něco do sebe. 🙂

madlisek
7. zář 2009

Kdyz mi bylo 22 tak jsem se seznamila s manzelem 😵 Ach, to byly casy 🙂 Ale nevracela bych nic, jsem absolutne spokojena ted 😵

A s tou bankou - asi pred mesicem jsem sla menit platebni kartu kvuli zmene prijmeni. Pri te prilezitosti resime i zmenu studentskeho konta na normalni, k cemuz ma dojit za mesic. Rikaji, ze se mi to automaticky prevede. Ptam se, jestli mi ta karta, kterou ted menime, bude platit i na to nove konto nebo zda po tom prevodu bude treba delat dalsi. Odpoved: "Ne, tato nova karta vam bude pochopitelne platit i na to nove konto." Dnes jsem si sla novou kartu vyzvednout a kdo zkusi hadat jak je to ve skutecnosti? 😠 😠 😠 Karta mi bude platit mesic, pak dostanu novou kartu - ovsem nevyzvednu si ji, protoze budu na rok pryc. Ach jo. Hlavne, ze se vsichni tvarej seriozne, ale pritom o svy vlastni praci vedi #%^@#$ 😠

estrellita
8. zář 2009

co jsem delala ve 22? to uz jsem byla s pritelem, ale na dite, ani svatbu zadne myslenky nebyly, to prislo az tak pred rokem 🙂 ale jinak jsem byla moc spokojena, a to jsem i ted, takze bych taky nemenila 😉

elitera
autor
8. zář 2009

Tak když už jsme u toho vzpomínání, tak ve 22 jsem taky poznala manžela 🙂 Akorát doufám, že jsme tímhle Aerin nepřivodily nějakej splín...

aerin
8. zář 2009

hele hele, zas neprehanejte, jo?😀 no tak ja jsem se s V. seznamila kratce pred 16. narozeninami 😎

madli, zas jsem si vzpomnela na tu svoji knihu...kartu teda fakt embosovanou nemam☹ tak nevim, jestli te prece jen nezneuziju....

des
8. zář 2009

madli: 😲 nevím, jestli je to začarovaný, ale kamarádka cca před měsícem zažívala fakt neuvěřitelný story s bankou a kartama a stejně jako ty, před dlouhodobým pobytem v USA 😉

des
8. zář 2009

Jé 22? Hmmm, to byl pěkný rok, na jedný vejšce, v létě úžasná cesta za dobrodružstvím a na podzim ještě na druhý vejšce...teda, to je už docela dávno!!

tiburcia
8. zář 2009

Tak já se seznámila s manželem,když mi bylo 15 😀 😀 😀 a brali jsme se až po 8 letech 😀 😀 😀 nějak to uteklo...ale taky bych nic nechtěla vracet... 🙂

des
8. zář 2009

Jinak Sluha dvou pánů báječný!! Je pravda, že to hodně stálo právě na Donutilovi, ostatní herci taky dobrý, ale žádná výrazná osobnost. A v jednu chvíli jsem úplně brečela smíchy, co tam vyváděl. Myslím, že Šeřík byl pěkně vyjevenej, co se mu to děje s domečkem!! 🙂 A hrajou to letos už 15 let!!

elitera
autor
8. zář 2009

Mňááááááááááám, čerstvej mošt z hroznovýho vína z Jihlavy s medem 😵

des
8. zář 2009

tibu: to my se "seznámili", když nám bylo dvanáct...no je fakt, že jsme spolu chodili do třídy a první minimálně tři roky jsme o sobě moc navzájem nevěděli (takovej ten věk, kdy kamarádit s holkou je prostě trapný 😀 )

tiburcia
8. zář 2009

jo jo to znám 😀 my jsme se seznámili na střední....půl roku jsme vydrželi kolem sebe chodit, a pak nám to bylo jedno 😀 😀 navíc jsme spolu byli i ve třídě 😀

des
8. zář 2009

eli: ani jsem si předtím nevšimla tvého mňááám....no já se přidávám!! To musí být moc dobrý a přiznám se, že čerstvej mošt z hroznů jsem ještě nepila!!

elitera
autor
8. zář 2009

Jo, to je samej burčák, co? 😀 Na samotný jídlo byly moc kyselý, tak jsem to vyždímala a osladila 🙂

andelka
8. zář 2009

Já si teď pochutnávám na melounu a psychicky se připravuju na zítřek - schůzka na ÚP 😝

Já jsem poznala manžela v 19, ve volební komisi - od té doby chodíme poctivě k volbám 😀

des
8. zář 2009

eli: 🙂 nějak tak - hrozny akorát zkvašený!!

andelka: snad to nebude tak hrozný, mysli na jinou - hezčí schůzku ve čtvrtek!!

andelka
8. zář 2009

des: Myslím myslím - jinak by mě trefil šlak. 😀

tiburcia
8. zář 2009

no andelko jsem zvědavá, co nám tam zítra řeknou 😀 😀

andelka
8. zář 2009

No to já taky. Mám tam takového divného chlapa, no nevím nevím.

tiburcia
8. zář 2009

no já mám sice paní, ale mám pocit, že si to tam se mnou odsedí a toť vše...za nějakou radu bych byla vděčná, tak uvidím zítra no 😉

estrellita
8. zář 2009

andelko: je normalni, ze mam uz 5. den stejnou teplotu po ovu? vsichni maji takove hezke strapate a ja mam nudu 😀
dneska jsem nejak otravena z prace 😝

herminka
8. zář 2009

Estrel, může to být baterkou v teploměru (teď si nejsem jistá, zda jsi kupovala nový nebo použila nějaký, cos měla doma).

andelka
8. zář 2009

estrel: No, několik stejných teplot po sobě možných je, 5 je docela dost. Nezapomínáš to "setřepnout"? Jinak fakt nevím, teploměrem by to být nemělo, pokud je nový.

elitera
autor
8. zář 2009

Když jste tak narazily na tu baterku, myslíte, že se její vybití projevuje taky prodlouženou dobou měření? Mně přijde, že mi to měří nějak strašně dlouho... Ale teploty se mění 🙂

aerin
8. zář 2009

holky, jen nakukuju a hlasim snad ovu🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

aerin
8. zář 2009
andelka
8. zář 2009

aer: to vypadá nádherně 😵

aerin
8. zář 2009

no uvidime, no😅

elitera
autor
8. zář 2009

aer, šokuješ! 😉 Tak jen ať to vydrží 🙂

herminka
8. zář 2009

Elit, délku měření netuším, ale možné je všechno.