Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
22. zář 2009

holky, dekuju 🙂 no stale jsem nalomena. tak to necham uzrat a uvidime 🙂

tiburcia
22. zář 2009

chaar já chci taky fotku 😀

tiburcia
22. zář 2009

estrel jdi do nich 😉

madlisek
22. zář 2009

Char, pekne brisko a moc pekne prostredi!

chaarleene
22. zář 2009

madli, díky, akorát mě málem sežrali komáři 😀 je to totiž kousek od přehrady 😀
ale jsem ráda, že jsme byli aspoň tu hodinku a půl venku a trochu jsme se provětrali 😵 to je holt nevýhoda práce doma, že člověk občas za celý den nevytáhne paty 😅

tiburcia
22. zář 2009

bříško je krásné 😵

chaarleene
22. zář 2009

díky 😵

lucitee
23. zář 2009

hezky slunecny rano z Prahy preju

tiburcia
23. zář 2009

Dobré ránko...... 🙂

chaarleene
23. zář 2009

dobré ráno 🙂
včera mi bylo nějak divně, škrábalo mě v krku, tak jsem si dala chřipkový čaj a dneska dobrý - tak snad to bylo jen z nadměrného včerejšího kecání 😀

lucitee
23. zář 2009

1DC...

tiburcia
23. zář 2009

Luci, to je mi líto....ale nevěš hlavu 😉

lucitee
23. zář 2009

tib: hele celkem v poho, takovych cyklu uz probehlo mraky od mych 15 ti let 🙂...jen se to ted obratilo, driv se clovek choval aby nechoval a ted se chova aby choval 😀

des
23. zář 2009

luci: pěkné pořekadlo 😉 Oslav to flaškou vína!

Představte si, že mě hodlají napínat s výsledkama těch mých slavných protilátek ještě do pátku (měli to mít v úterý!)...a to teda nevím, jestli budu volat, protože budu tou dobou někde v Rakousku nebo Itálii a nechci zrovna utratit majlant 😠

lucitee
23. zář 2009

des: ja nepiju 🙂
se s nima domluv, at ti poslou SMS 🙂

no jo ja jsem tajne doufala ze nam to klapne hned, a prvni cyklus byl pruserovej a druhej nevysel. Takze se hazim do reality, ze to vazne nejde hned a bude klid 🙂

lucitee
23. zář 2009

ja jsem asi blazen. Dostala jsem to a desne se mi ulevilo, mam ted vybornou naladu a jsem plna energie. Asi je to tim, ze konecne vim na cem jsem a nemusim se v noci budit tim, ze rano testuju a neboudou se mi ted zdat furt dve carky 😀

deenakee
23. zář 2009

Char - opožděně - se hlásím taky o foto....

Jsem dneska učila TV a děti byly jak utržený ze řetězu..... Některé děti jsou dost rozmazlené - ve stylu - Zavažte mi tkaničku, najděte mi to, utřete to po mě.... Prostě jsou zvyklé, že jim rodiče udělají první poslední a pak ve škole trpí, že to tak nejde ( se 30 dětmi se opravdu nedá je moc rozmazlovat) chjo, co jsem si to vybrala za povolání 🤐

andelka
23. zář 2009

Deny: Spíš co to mají ta děcka za rodiče 😉

lucitee
23. zář 2009

andel: jak je?

andelka
23. zář 2009

jde to. Za chvíli jdu na procházku s Magdou (majatob), tak mi bude zas líp. Jsem dneska nějaká unavená, tak mi procházka udělá dobře. 'Víte, mě zas zlobí ekzém, takže jsem protivná a nasraná, protože na to nic co můžu nepomáhá a to co pomáhá nesmím, protože jsem těhu. Tak vás jen čtu a lituju se. 😅

elitera
autor
23. zář 2009

Holky, kam mam jít? 😀 Na nakupování nemam prachy, na Zelňáku jsem byla v sobotu, v pondělí a v úterý kupovat víno (došlo už, ale jít tam znova mi přijde už ujetý 😀). Měla jsem jít na kafe s holkama z Bosche, ale to se přesunulo na zítra, stejně jako reklamace na tuppru. Na kolo nemůžu, protože mam píchlý kolo. Kam mam jít? 😀

beat2
23. zář 2009

elitera: do cyklo obchodu dat si spravit pichle kolo

elitera
autor
23. zář 2009

To by mi spravil i Lišák, ale nechci - jednak on má mraky práce, a jednak sama nerada jezdim a spolu už nebude letos nejspíš dostatečně teplo, abysme vyjeli, a na příští sezónu mi koupíme nový kolo. A taky je otázka, kdy ta příští sezóna bude, jestli 2010 nebo až odrostou dítka. No a s píchlým kolem mi nikdo aspoň neukradne kolo 🙂))

lucitee
23. zář 2009

andel: ekzem se ti zase zlepsi v druhym trimestru 🙂

deenakee
23. zář 2009

Tak to u mě bylo naopak - první trimestr - mastná pokožka , konec prvního trimestru akné
2. trimestr - akné - sem tam vystřídáno záchvaty ekzému
3. trimest - mastná pokožka, s minimum akné , žádný ekzém
Jinak celé těhotenství mám takové jemné aknozní pupínky , které se naštěstí nezanicují- takové to hormonální akné, co se mi většinou udělalo před MS a po MS zmizlo.... Tak teď mi zmizne asi až po porodu... Ale dá se to (není to moc vidět)
Jinak záchvaty ekzému jsem měla jen párkrát - na novou potravinu - např. gravimil, a cukrový meloun...
Ale chápu tě Andělko , je to děs. Při velkých potížích se můžou kortikoidy. Ale v prvním trimestru nic moc.

deenakee
23. zář 2009

PS: Hodila jsem do alba pár břichatých fotek (zjistila jsem, že to jsou jediné fota z dovolené , které manžel nafotil tak, že nejsem tečka někde v dálce..... , mě vždycky tak naprudí, když zjistím, že jeho fotky lidí vůbec neakceptují, že tam nějací lidi jsou 😀 😀 😀

deenakee
23. zář 2009

Char - kráásné fota, za pár týdnů už budeš naprosto nepřehlédnutelná těhulka... 😉

madlisek
23. zář 2009

Dobre ranko holky 😀

Tak nam tu opet leje, ale je to fajn, v noci se konecne dobre spalo.

Luci, jsme cyklove skoro na stejno, ja jsem dnes 3DC 🙂 Drzim palce do dalsiho pokusu!

Andel, tak od nas Maju pozdrav! Doufam, ze se exem umoudri sam od sebe, ted to teda musi byt fakt neprijemne, zvlast, kdyz s tim nic nemuzes delat.

Chaar, jak se dnes citis?

Eli, tak kam jsi nakonec sla? 😀

chaarleene
23. zář 2009

madli, dnes se zrovna cítím docela dobře 😀 výjimečně 😀

estrellita
23. zář 2009

aho holky 🙂
tak uz mam saty vyzvednute 😵 dovezi jsme je k rodicum a tam jsem si je pro jistotu vyzkousela 😵

reknete mi, ze to pocasi vydrzi, ze jo? teda ma byt chladneji, ale ze nebude osklivo, prosiiiiiiiiiiiiim ............. nebojte, od soboty uz s pocasim otravovat nebudu 😀 ale trochu me stve, ze so a ne ma yt zase krasn ejen slunecno a na patek je polojasno 😅 😀 jsme magor, ja vim 🙂

dee: nadherny fotky. nejvic se mi lii ta v bile mikce s pozadim vysokych hor 🙂

madli: jen si tam ten dest jeste par dni nechte, jo?

andelko: snad brzy ekzem polevi. maju pozdravuj 🙂