Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
28. zář 2009

madli krásná svatba 😉 😵

deenakee
28. zář 2009

Gratuluju estrel k svatbě. Na všechny fota kouknu jak jen budu mít chvilku. Momentálně píšu diplomku a lámu si hlavu jak to jen naformátovat, když k tomu nejsou nikde pokyny... 😒
Jinak jsme byli na papežovi a dopadlo to nad naše očekávání dojeli jsme tam tak hodinku přede mší. Sedli si do zadního sektoru a zdrhli asi deset minut po mši... Takže jsme se totálně vyhli davům... A Benediktovi jsme zamávali do papamobilu na příjezdové cestě z letiště. Troufám si říci, že jsme na tom byli o mnoho lépe než rychlíci co tam byli ve 4. Ale moooc je obdivuju. Jinak jsme o víkendu brouzdali v okolí Brna.... A bolo mooc krásně.
Akorát mě štve že zítra jdu na kontrolu a zas jsme skoro nic nepřibrala (za tři týdny asi půl kila) a dokonce ani pas se mi nezvětšil poslední dva týdny... tak doufám že je vše o.k. A to teď opravdu ,,žeru,, Nevím kam se to jídlo skládá... když váha neroste. Doktorka řekla , že se mám míň hýbat, když chcu přibrat, ale přece nebudu ležet doma jak lazar, když je venku krásně.

des
29. zář 2009

Dobré ranko!!
Řeknu vám, docela změna po slunné Itálii 😉 Byli jsme s rodiči na krátkém výletě v Umbrii a Toskánsku, takže jsem si aspoň o pár dní prodloužila léto, užila si jejich báječné capuccino a zmrzku a tak celkově se dobře poměla. A v pondělí v noci se nám podařilo se sejít s mužem doma - on jel z Istanbulu, já z Florencie, tak jsem byla fakt ráda, že jsme konečně spolu doma živí a zdraví!

Estrelko strašně moc ti to slušelo (oběma) a jsem ráda, že jste si to užili, tak jak to má být!! Po tak dlouhém a napjatém plánování krásné zážitky na celý život!! Už se těším na další fotky...

Eli: Jsi machr!! Tak hlavně, ať se ti v nové práci líbí!!

Tibu: jůůůů, já chci takýýý, takový malinkatý krásný 😀 Přemýšlím, čím bych přispěla v albu - kdyžtak dodám nějaký průřez 😉

des
29. zář 2009

Deen: to jste měli pěkný zážitek s papežem...já si musím přečíst nějaké zprávy, jaké vlastně byly ohlasy. Nám akorát nějaký italský prodavač připomněl, že je papež v Praze (asi se divil, co děláme tam, když tak důležitá osoba je zrovna u nás🙂) a že prý 70 % Čechů jsou ateisti (dovedu si představit, co v jejich tisku píšou - Papež jede na misionářskou cestu do ČR, země pohanů 😉 )

des
29. zář 2009

...to je zase rada - nehýbat se 😀

elitera
autor
29. zář 2009

Lalaláááááááá, dámy, podmínky ve firmě R jsou naprosto božský! Nastupuju v pondělí 😵

deenakee
29. zář 2009

Eli to je super..... tak ať je všechno podle tvých představ, hlavně fain koletiv 🙂

Des Itálie musela být super... sis před porodem krásně užila.

lucitee
29. zář 2009

estrell: no jako teda musim rict, ze jsi byla fakt nadherna nevesta a meli jste uzasnou barvu svatby, kytice na aute vyborna a proste cely. Moc prijemny prirozeny fotky a fakt vam to spolu slusi. Na aute jsme meli podobny medvidky 🙂

mad: taky moc krasna nevesta a super par...

ty jo proc se tohle muze zazit jen jednou ☹

jinak ja rano chytla na D8 uzavirku dalnice, smrtelna nehoda ☹

andelka
29. zář 2009

Eli. No super, gratuluju 😵

Des: Jé, Itálie, to musela být nádhera. Ale doma s mužem je to taky fajn, po tak dlouhé době, že jo?

Deny: to je jak u nás, taky nebyly žádné pokyny, tak jsem to nechala tak jak to je nastavené normálně a malinko to upravila podle požadavků z jiné UNI. Taky jsem se s tím natrápila, však víte, takže moc moc držím palce, ať ti to jde jako po másle. 🙂

Tak jsem se před chvílí vrátila z KO na kožním, nafsovala jsem další mastičku, pro změnu, tak jsem zvědavá. A ještě se mi k tomu přidala další radost. Jak jsem byla minulý týden na procházce, asi mě něco kouslo do kolene, nějaký hmyz. Ale vypadalo to normálně, až do neděle, kdy mi okolí napuchlo a zčervenalo. Dneska jsem to ukázala doktorovi a mám tam zánět (že to bolí a blbě se mi chodí, asi nemusím ani říkat). Dostala jsem na to mast s antibiotiky, ale prý je to tak 50:50, buď to zabere, nebo se to bude muset naříznout a vyčistit. Fakt radost. 😠

deenakee
29. zář 2009

Andělko, než na to hodíš mast z antibiotiky. Zkus si v lékárně koupit ichtoxil (dřív zvaný višňák) sice to moc nevoní ,ale má to úžasný účinek na koční a podkožní infekce a vytáhne témeř cokoliv. Poraď se s lékárnicí jestli je to pro maminka o.k. , ale myslím že jo.... Jako zdravotník na x táborech s tím mám velmi dobré zkušenosti.

Často se tam dětem zanítilo kousnutí od Hovada a měli taky takové velké červené boule. Ichtoxil to vytáhl do dvou dnů...
Pomáhá i voda s octem.

andelka
29. zář 2009

Deny: zeptám se. to víš, že jsem si hned četla příbalák a mělo by to být ok. doktor taky říkal, že to tam má každý den, že je to časté.

deenakee
29. zář 2009

Dnes jsme s manželem uvažovali nad tím, že by jsme se přestěhovali už v dubnu (to budou bručkovi 3 měsíce) myslíte že se to dá zvládnout s tak malinkým mimčem. V červenci pak dělám státnice takže by jsme se mohli přestěhovat až v červenci. Co si myslíte že je lepší - duben nebo červenec ? Jinak budem se stěhovat do města , kde bydlí moji rodiče, takže by nám mohli víc pomoct.... A taky budem muset byt před stěhováním trochu zrekonstruovat... .(elektrika, podlahy - lino koberec, malování, kuchyňská linka... ) Chcem to stihnout do měsíce...

des
29. zář 2009

andelka: to jsou teda radosti!! 😠

deen: jéjda, tak to nevím co poradit...možná by duben nebyl špatný, že bude malý jen ležet a spát a lepší ho uhlídáte (nebo nejlépe někdo jiný) při té stěhovací akci...těžko říct no ☹

andelka
29. zář 2009

Deny: jo, tak to neporadím, obojí má své pro a proti. My budem stěhovat ještě než se mimčo narodí, no to taky není ideální. Jinak bych řekla, že záleží, jaké mimčo bude, ve 3 měsících ještě může mít problémy s bříškem, nebo jiné a asi by mělo být spíš doma v klidu na známém místě a ty s ním. Ale zas - půlroční už to bude spíše vnímat, tak těžko říct, no. 😕

tiburcia
29. zář 2009

AHojky.....no moje chlupaté miminko už povyrostlo tak až nám dneska odpoledne dovezou comp hodím vám jeho aktuální fotečky 😉

Des, Itálie...kurňa závidím jak cip 😀 😀 bych hned někde vyrazila...ale s tím vším co absolvuju s prací není čas...

Eli to je super, že tam jsou skvělé podmínky...já pořád čekám na výsledky a zítřkem mi začíná další kolo pohovorů....chjo už chci jít do práce!!!!!!!

Andelko, no kožní, taky bych tam měla jít...ale když mě se táááák nechce...

tiburcia
29. zář 2009

Des já bych se asi stěhovala v dubnu....mimi toho fakt víc prospí a navíc já byla po státnicích tak vyčerpaná že bych nějaký čas na stěhování a předělávání neměla ani náladu...a ty navíc k tomu budeš mít miminko 😉

deenakee
29. zář 2009

Díky moc... Já bych tak radši v dubnu...Sice to bude makna - stěhovat se a potom státnice.... ale zas budeme mít už v létě volno a budem hezky v bytečku, kde budem mít víc místa... mimčo tam bude moct lozit a taaaak. Akorát se bojím, jestli to dám, fyzicky aj psychicky.... No uvidíme....

deenakee
29. zář 2009

Utíkám k mudře.. Držte mi palce.... 😉

des
29. zář 2009

Deen: bude to mazec, ale zas kdyz se clovek (rozumej zenska😉) zakousne, tak dokaze straslivy veci!! 😉 Drzim, at navazi nejaky to deko navic!

des
29. zář 2009

Jinak jsem volala na vysledky k Apolinarovi, ale vubec jsem se nedozvedela, jestli ty protilatky vzrostly nebo ne, akorat ze mam prijit pristi patek - tak jsem se vzmohla akorat na dotaz, co mi budou delat, tak pry UTZ a krev jak minule...hmm, asi jsem byla opet malo asertivni. No nic, stejne o tom tedka nechci premyslet 😒

elitera
autor
29. zář 2009

Konečně mi došlo, kam se mam podívat na fotky Estrel 😀 Tyjo, jsi faaaaaakt kočka!!!!
A mam radost, konečně jsem sehnala kabelku 😵 Jupíííííííí 😵

des
29. zář 2009

Eli: no když se daří, tak se daří, že? Už to vidím, pěkně si dáš v ponděli svačinku do nové kabelky a vyrazíš vstříc nové kariéře!! 😀

madlisek
29. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Deen, myslim, ze duben zni lepe. (Znami se stehovali, kdyz byli mimcu 3 tydny a to byl teprve hukot!) Taky si myslim, ze ve trech mesicich uz budete mit zabehanou rutinu, ale mimco toho jeste hodne prospi a nebude toho tolik vnimat.

Des, Florencie, ach....hod nam nejake obrazky do alba, at se tam aspon v duchu podivame 🙂

Andel, to je neprijemne ☹ Snad visnak nebo atb zaberou rychle a nebudou nic rezat!

Elit, super! A povidej, jaky uzasny podminky maji?

elitera
autor
29. zář 2009

Des 😀 Jo, asi tak nějak 😀 Akorát tu bohužel nebude Lišák, v pátek letí do Bubákova do San Antonia.
Podmínky - např. hned smlouva na neurčito, 4 týdny dovolený, 2 sick days, komplet volno o vánocích (protože se pracuje se státníma úřadama a ty prostě taky o vánocích nejedou). firemní angličtina, pevná pracovní doba 10-14.30, zbytek do 40 hodin týdně dle vlasní vůle... 😵

madlisek
29. zář 2009

Ty jo holky! Ted mi psal kamarad z Nemecka, uci tam biologii a na ty jejich skole se jeden kluk zblaznil a prisel do skoly se sekerou a molotovama, devet deti zranil, nastesti nikoho nezabil! http://zpravy.idnes.cz/student-zranil-zapalnymi...

elitera
autor
29. zář 2009

*vlastní

Madli, tak to je šok ☹ Kamarád je v pořádku?

tiburcia
29. zář 2009

Eli závidím 😉 mě teď volali z jednoho pohovoru, že se rozhodli, že to místo zruší a nebudou ho obsazovat 😔 takže super 😝

elitera
autor
29. zář 2009

Tibu, ach jo ☹ A co ty další?

andelka
29. zář 2009

eli: To je super, podobně to měl manžel, když nastupoval, ale ty to máš ještě mnohem lepší. 😵

tibu:To mě moc mrzí, držím palce do dalšího boje 🙂

madli: To je děs teda 😕

madlisek
29. zář 2009

Jo, kamarad je nastesti v poradku!