Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
12. říj 2009

Ted jsem v knihovne a zrovna tu probihaji nejake rekonstrukcni prace, vrtacky a tak, takze u vchodu maji misku se spuntama do usi, aby clovek mohl nerusene badat 😀

eirin
12. říj 2009

Ahoj holky, než vás dočtu, tak se zeptám, jestli si někdo z vás pamatuje můj sen se čtyřma čárkama, na který mi kdosi odpověděl, že to budou dvojčata? Tak po dnešní návštěvě u dr. vám musím povědět, že asi fakt ano 🙂 Ale srdíčko máme zatím jenom jedno, takže s větší pravděpodobností to vidí dr. na syndrom mizejícího dvojčete. Jdu tam zase příští čtvrtek a to se ukáže..

madlisek
12. říj 2009

Ty jooo, Eiri!!! Sen si pamatuju!!!! Takze byl vesteckej 🙂 Tak jsem zvedava, jak to dopadne, doufam, ze dobre! Kamaradka, co ted porodila dve holcicky ze zacatku mela taky jen jedno srdicko a to druhy bylo porad o fous mensi, no a nakonec jsou obe na svete a zdrave 🙂

eirin
12. říj 2009

Děkuji Madli, to je povzbudivé 😉 Však ona příroda nejlíp ví, co má dělat, tak to nechám na ní 😀

eirin
12. říj 2009

Teda teď čtu, že Andělce vypsali zkoušky na míru 😒 Co budeš dělat? Dá se domluvit zkoušení v nějakém předtermínu či tak něco?

elitera
autor
12. říj 2009

Eiri, no věšteckej sen super 😀 Tak gratuluju a držím palce, ať je to ok 😵

tiburcia
12. říj 2009

Ahojky...tak už jsem doma...výsledky budou asi zítra, 😉

andelko to přece zvládneš ne 😀 😀 😀 😀 odrodíš a hurá na zkoušky 😀 😀

jediný kočárek co mám v albu a je nejlepší na světě je Teutonia 😉

tiburcia
12. říj 2009

dávala jsem je tu kamarádce, ať vidí ty kombinace....teutonia má zvlášť barvu na korbu, nánožník, vnější vanu a vnitřní vanu...a tři druhy podvozku....mě se nejvíce líbí podvozek spirit s3, který na rok 2010 prošel inovací a korba fashion, která je v tom albu....varianta pro holčičku - první (růžová) a u kluka bude stejný jen z kolekce 2010 modrá 😵 😵 😵 no snad bude kolekce 2011 nebo 2012 tak hezká jako ty letošní ☹

aerin
12. říj 2009

ahoj holky, omlouvam se ale zas jdu sirit negativni emoce....☹ ja se uz na vsechno vybodnu 😔 z duvodu, ktery nebudu blize popisovat, nam neklapne ta konsolidace...a tim padem se muzeme rozloucit s tim, ze by V. na jare zadal o hypoteku a my zacali resit to bydleni☹ proc nam nemuze vubec ale naprosto nic vyjit???? 😔

madlisek
12. říj 2009

Aer, to me mrzi ☹ Mate ted nejaky spatny obdobi, nebo co 😔 Ale nemuze to tak prece jit do nekonecna, jednou se to musi otocit, ja jsem zivotni optimista!! Posilam k vam do Brna hromadu pozitivnich emoci!!!!!

tiburcia
12. říj 2009

Aer to už tak nejde 😠 já věřím, že člověk svoje obavy a strachy přitahuje!!!§ žačněte myslet pozitivně, zkuste jinou banku...to vyjde, ale člověk tomu musí věřit holka!!! trochu života"!! Posílám moc optimismu, ale záleží to jen na vás...chtějte a budete to mít!!! 😉

sijen
12. říj 2009

ahoj holky, jdu mrknout co jste napsaly..Koukám že nějak nestíhám nové členy..picasa se rozrůstá..
Aerin, to mě moc mrzí 😢

aerin
12. říj 2009

tibu, ja jsem v posledni dobe myslela tak pozitivne, ze to az hezky nebylo, vzhledem k situaci...nestresovala jsem se tim, ze nejsem tehu, tesila jsem se na vylet do Prahy, planovala jsem to bydleni, jeste dneska nez V. prisel s tim, ze to pada, jsem si sepisovala poznamky a vyhlidlej nabytek...

madlisek
12. říj 2009

Aer a myslis, ze byste byli schopni dat s Vaskem dohromady najem nekde jinde v dome bez tchyne?

tiburcia
12. říj 2009

Aer, myslet, chtít a věřit!!! to fakt přijde!!! takže se to nepovedlo no a co...vyřeší se to jinak...nezačněte zoufat, ale berte to pozitivně že přijde něco lepšího a přijde to!!! hlavně nepropadat negativním věcem!! to se to pak pokazí!

herminka
12. říj 2009

Aer, to snad není možné ☹ ☹ A nemůže se to ještě nějak obrátit v dobré? Držím vám palce!

Eirin, album jsem zahlédla, když jsi tam fotku vložila, a docela jsem zírala (ale nekomentovala jsem to, protože jsem valila pro muže do práce - zhůvěřile ráno vyrazil na kole 😀).

Tibu, ne, Andělka udělá zkoušky a na druhý den porodí 😀

aerin
12. říj 2009

madli, nebyli, protoze se ted budem snazit jednu z tech pujcek doplatit co nejdriv, abysme si mohli vzit tu hypoteku...☹

tibu, ty asi uplne nevis, jaka je nase situace, co? 😅 ono uz fakt moc nejde si rict, "no a co" 😔

to mate jedno, chtela jsem vam jen rict, jak se situace vyviji, nemyslete na to😉

aerin
12. říj 2009

eiri, krasna fotecka, drzim pesti🙂

tiburcia
12. říj 2009

aer vždycky jde říct no a co 😉 kdybys věděla co já už zažila 😀 😝 a dopadlo to jak jsem pak chtěla 😉

madlisek
12. říj 2009

Aer, ja mam skoro pocit, ze je to rozumny napad. Urcite je lepsi splatit aspon jednu z tech dvou, co V. ma a pak teprve si brat dalsi pujcku. Myslim na vas a drzim palce at to rychle splatite!

aerin
12. říj 2009

madli, ja vim, ze je to dobrej napad a o to na tom pak budem lip...akorat to proste znamena zustat tu o dost dyl nez jsme chteli, no 😒 ta co ji chcem doplatit prednostne ma myslim trvat jeste 3,5 roku, a ja nevim, jak moc optimisticky mam tu dobu splaceni videt...V. rika, ze uplne v nejhorsim pripade 2 roky....no, uvidime☹ kazdopadne uz nam je to tu fakt maly a ja jsem proste tak blba a nezodpovedna, ze se holt nehodlam kvuli tomuhle prestat snazit otehotnet, kor kdyz se nam to za poslednich 10 mesicu nepovedlo☹

madlisek
12. říj 2009

Eiri, nadherne dve bublinky 😵

elitera
autor
12. říj 2009

Aer, mrzí mě to ☹

sijen
12. říj 2009

Eirinko,
gratuluju a držím pěsti ať se daří dál..ku prospěchu vás všech 😵
ten sen - to je fakt vtipná situace,..to prostě nevymyslíš 😀

herminka
12. říj 2009

Sijen, a jak se daří Tobě? 😉

sijen
12. říj 2009

ahoj Herminko,
tenhle víkend nic moc, asi na mě něco leze a jsem taková podrážděná 😖,
prohlížíme si občas nabídky bydlení v HK a v Náchodě, mně se stěhovat moc nechce, uvidíme.
Za pár dní máme roční výročí svatby, a pojedem to oslavit na Moravu do jednoho hotelu....Čekají nás tam masáže a nějaký relaxační koupele, tak když ne do té doby, tak tam se doufám srovnám .. 😅

estrellita
12. říj 2009

aer:to me fakt mrzi ☹ 2 roky muzou byt hodne dlouhe, ale takly dost kratke a uprimne, ja byt na tvem miste, tak se taky neprestanu snazit. V. splati prvni castu a vy se prestehujete!!
a tedy nejaky mensi najem byste asi nedali, vid? kdyz studujes a mas brigadu ☹ fakt me to mrzi ☹

eirin: 😵 😵 😵 to je mazec, tak 4 carky 🙂 drzim palce, at to druhy mrne taky ukaze, jak mu bije srdicko 😵

chaarleene
12. říj 2009

eirin, tak to zírám 😅

jinak já dnes jen prolétám, obarvila jsem dnes 22 hedvábných šálů pro sbor, jsem totálně mrtvá, takže vypínám počítač a jdu se válet...

herminka
12. říj 2009

Sijen, tak Ti přeju , ať se z toho nic nevyvrbí a jsi brzo OK 🙂

Chaar, klobouk dolů! Mohla bych poprosit o ukázku? 🙂 Ač se snažím dělat od každého kousek, s hedvábím jsem tu čest zatím neměla.