Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
15. říj 2009

estrel, jo, to jsem ráno četla, ta ženská musí být fakt vylízaná, že není schopná dojít o takový kousek dál a místo toho hodí to miminko do křoví 🙄 zbytečně spáchala trestný čin, kdyby ji dala do babyboxu, tak by to bylo v pohodě...

estrellita
15. říj 2009

jj,chaar a zbytecne zamrey zivot ☹

milmic
15. říj 2009

No já jsem to taky slyšela ve zprávách. 😖
Ta teta nemá fakt fakt rozum ani kouska citu. Kdyby ju dala do babyboxu, měla by milující rodiče, takto chuděrka prý bojuje o život. 😒
I když říkali, že to nemusela být zrovna matka tý holčičky, která ju pohodila. Jenže hledá se automaticky matka no. Nedohledají.... těžko... Jsou to blázni ti lidi. 😔

chaarleene
15. říj 2009

estrel, já myslím, že to miminko to přežilo, ne? aspoň teda na netu psali, že je podchlazené, ale jinak v pořádku...

madlisek
15. říj 2009

Ja jsem cetla, ze je jen podchlazena, ale ze to s ni vypada dobre! Pry ted sice hledaji "matku", ale postupovat se bude stejne, jako kdyby ji ta zenska dala do babyboxu - bud ustav nebo adopce (pevne doufam v adopci!!)

milmic
15. říj 2009

No ted večír v rádiu říkali, že je zase ve vážným stavu no. 🙄

estrellita
15. říj 2009

chaar: aha, ve zpravach to vyznelo tak, ze je mrtve 😕

madlisek
15. říj 2009

Tak rizoto dopadlo vyborne i kdyz nebylo bile vino 🙂

andelka
15. říj 2009

milmic: Spousta situací 😀 Já odjakživa vypadám mladší než jsem, takže když jsem byla v 2. ročníku na gymplu a byli jsme na dovči, tak tam většina mladých bylo mladší než já. No a ti starší pak naplánovali noční vycházku po Varech. Mamka se to dozvěděla, no a zeptala se, proč neřekli i mně, že bych ráda šla? A ten kluk na to : " No ale my berem až od 8. třídy (ZŠ)" 😠

Jo, tak u zpráv jsem brečela 😔 doufám, že je malá Terezka bojovnice a bude mít fajn život u náhradních rodičů.

Madli: Jsi šikula. Měla jsi asi dost vývaru, ne? 😀

des
16. říj 2009

Zdarek holky...teda na to jak jsem tehotna, nejak moc usilovne pracuju, i doma vecer 😠 Ale nehodlam to opakovat!! 😉
Tak to mate dobry, ze vas tipujou na takove mladice...ja asi vypadam tak priblizne na tolik, kolik mi je...mozna v tom asi fakt hraje roli vyska - kdyz mate 180, tak asi 15 nikdo netipne 😉 Ale tudle me potesili v restauraci, pry co si da slecna (ja s brichem)...ale mama mi pak vysvetlila, ze to asi bylo tim, ze jsem tam byla s nima 😀

des
16. říj 2009

Cha!Ha! Je to tam 26tt...neuveritelny!!! Ja asi fakt budu mit dite nebo co!!! 😀 😀 😀

des
16. říj 2009

😅 omlouvam se za vylev...jsem trochu nevyspala

estrellita
16. říj 2009

chaar: a na cem jsi pracovala do noci? 🙂

chaarleene
16. říj 2009

to bude asi nějaký omyl, já jsem se včera do noci akorát tak flákala u filmu 😀 ale obvykle tak do půl dvanácté fakt pracuju 🙂

estrellita
16. říj 2009

teda des jsem myslela 😀

chaarleene
16. říj 2009

jsem si říkala 😀

jinak přeju všem dobré ráno 🙂

tiburcia
16. říj 2009

Ahoj holky....hlásím se 😀 u nás nešla elektrika a napadlo tu hafo sněhu 😠 zatím netopíme, nesvítíme....no sranda 😅 nějaké novinky? 🙂

estrellita
16. říj 2009

tibi: ahoj, zrovna tady nekdo rikal, snad neni tibi bez elektriny §!!
to musi byt kosa, ja uz sjem taky zapnula topeni i pres protesty manzela 🙂

milmic
16. říj 2009

Hojte holky,
tak hlásím, že na Znojemsku se jako tradičně nic neděje a nevíme o světě.
Svítíme i topíme.
U nás je to hold tak, že všude pohroma a tady jaro. Vždycky. Ale úplně vždycky. To už musí být, když
u nás zaprší nebo se snad zvedne hladina potoka o dva centimetry.

Ale koukala jsem, že jinde je to zajímavý. :( Tib, držím palec, ať to brzy spustí.

aerin
16. říj 2009

no teda, pojede ten WK vubec jeste nekdy?☹

elitera
autor
16. říj 2009

Brno hlásí sice nic moc teplo, ale sníh žádnej, už ani nefučí ten severák a celkem už se tu zase dá existovat 🙂

tiburcia
16. říj 2009

když to shrnu.....napadlo asi 50cm sněhu...a to nejsme žádná horská oblast 😀 😀 sníh byl těžný a mokrý tak začal lámat stromy, ty samozřejmě poničili elektrické vedení...takže od úterka bez elektriky 😀 tím pádem nám neteče voda, netopíme, brána k baráku nejde......Prostě celý barák je závislý na elektrice tak jsme v háji.. 🙄 teď pustili elektriku na jednu fázi, takže jdou některé zásuvky 😉 ale krom netu který máme přes satelit nejde nic....ani to topení, protože potřebuje všechny fáze.....v baráku máme 12-15 stupňů dle jednotlivých místnostní...díkybohu si už aspoň můžeme uvařit čaj 😀

elitera
autor
16. říj 2009

áááááá, tibu, to je úlet... a to je přesně ten důvod, proč jsem chtěla plynovej sporák! Aspoň ten čaj si můžem uvařit 😵

aerin
16. říj 2009

ty jo, tibu, to je drsny 😕 ja jsem od stredy rano nevystrcila paty z domu, takze vlastne vubec nevim, jak je venku😀 ale musim skocit do masny...uz jsem mela byt zpatky,ale nechce se mi z vyhrate postele☹

elitera
autor
16. říj 2009

A WK mi taky už přijde divnej 😒

andelka
16. říj 2009

Ostrava hlásí zlepšení, neprší, zima je, ale vítr jen zlehka, tak to jde. Věřím, že už bude jenom lépe. 🙂

milmic
16. říj 2009

Jaj, tak to je mazec, Tib.
Tady u nás se tomu těžko věří a ještě hůř se to představuje. :( Já měla nad ránem v pokoji 15 stupnů a málem jsem měla omrzliny... 😢 A co teprve ty. :(

V Brně jsem byla v týdnu, no jako jeden den to bylo slušný, když jsem šla venčit hafíka a přišla jsem promrzlá, jak ani v lednu nechodím. :(

Tak já pádím do flétničky na ty moje piráty.

nina88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tiburcia
16. říj 2009

holky jste na FB?? 🙂

elitera
autor
16. říj 2009

Co to zase je?? 😅
Tibu, jj, jsem, v IP máš jméno 😉