Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

jarusenka
14. pro 2009

Ahojky, vzkaz pro Eliteru, koukni do albíčka. 😀

moni1412
14. pro 2009

estrel no ja mam surodencov dvoch - aj sestru aj brata, ale nemam pocit ze by mi to v tomto nejak pomohlo 😀 tak nech sa rychlo robia kokosky... ja ich tiez milujem 😵

char tak to cakate podobne ako sme my.... my tiez tak a teraz toto... 😒 ale hovorim ze aspon uz vieme na com sme a mozme konat na vlastnu päst. to cakanie bolo ovela horsie

tiburcia
14. pro 2009

tak jsem holky 27 DC a kde nic tu nic....tož nevím no mám HA na 28 dní a pak se jede znova...tak jsem zvědavá co se bude dít, nevím jestli mám pozítří začít baštit další baleno? no sranda.... 😠 😎

milmic
14. pro 2009

Wooow, Tib.
No jsem zvědavá...
Já jsem měla HA na 21 dní, pak 7 dní pauza, 3 dny po skončení platíčka jako hodinky v 15:30.... Tohle se mi nikdy nestalo. 😕
A máš tušení co to?

elitera
autor
14. pro 2009

Jaru 😀 Já jsem ti říkala, že jestli jsi těhotná, že budeš těhotná i v pondělí 😀 Tak moc gratuluju a přeju, ať je všechno ok 😉

estrellita
14. pro 2009

jaru: krasn ytlustice 🙂

tiburcia
14. pro 2009

mil já to měla taky na 21 dní...dobrala jsem v neděli a ve středu jak hodinky v osm 😀 😀 ale teď mám na 28 dní a nic.....ale těhu asi nebudu.... 😉

tiburcia
14. pro 2009

jaru gratuluju.... 🙂

chaarleene
15. pro 2009

jaru, gratulace 😉

jinak přeju všem dobré ráno a vykopávám téma zpátky na první stránku 🙂 a jdu na nákup, pak mám ještě docela dost lítání, takže se sem asi dostanu až někdy později 🙂

tiburcia
15. pro 2009

ahoj holky...já valím do tesca...mají tam super slevy na oblečení...mám zálusk na saténové pyžama za 150 😀 😀

eirin
15. pro 2009

Ahoj holky, já mám dneska poslední přednášku a pak až do konce roku padláá, tak už se těším 😀 Akorát se musím ještě dneska jít hádat do banky, na to se tedy netěším. Ale večer budu v centru, tak si konečně dám ten předvánoční svařák (aspoň si cucnu)..

chaarleene
15. pro 2009

jé, eirin, svařák závidím 😵 já jsem vždycky od manželových rodičů dostala k svátku griotku a dělala jsem si ji horkou s citronem a letos jsem dostala čokoládu 😔 teda ne že by nebyla dobrá, ale ta horká griotka mi v tom předvánočním čase chybí ☹ 😀

andelka
15. pro 2009

Ahojky děvčata 🙂 Taky u vás máte snížek?
moni: Komplikace s pozemkem mě mrzí, ale určitě do dobře dopadne a najdete něco super 🙂
My, pokud to časově vyjde, budeme mít do konce roku (nebo hned počátkem ledna) podepsanou kupní smlouvu 🙂 Ani věřit se mi nechce, že jsme to všechno papírování a dokládání a vyřizování zvládli. Včera v Olomouci bylo fajně,na fondu bydlení byli moc milí, vechno vyřízeno za chvilku, všechno nám vysvětlili a pak jsme se prošli po trzích, dali jsme si něco k snědku, koupili pár dárečků a jeli domů. Odpoledne jsem obligátně spala. Takže se hlásím až dneska. 😅
Kurňa, akorát teď nevím, na co jsem chtěla reagovat 😅
Každopádně - Estrel, toho gyndr máš dneska, že? Tak to jsem opravdu zvědavá na co přijde, protože je to záhada záhadovitá.
Jo a to hádání při budování - u nás to bude asi podobné. Muž tyhle věci nemá rád, já ho budu nutit, aby to šlo rychle, ať všechno stihnem a on bude protivný. Nějvětší při čekám u vybírání gauče.

des
15. pro 2009

Hezké ráno, tak se zase hlásím (v Kladně sníh🙂)...už snad konečně na mateřské i v reálu. Minulý týden byl teda děs běs, pracovala jsem i doma 😖 Ale teď už do práce jedu jenom na večírek (a uklidit si stůl, což mi patrně zabere celé dopoledne 🙂 )

eirin: musíš v bance pořádně valit břicho 😀 Já tudle šla žádat o zapomenutý PIN a nakonec se to vyvrbilo tak, že po mně nechtěli ani tu stovku, co bych musela zaplatit...mám tušení, že za to trochu mohl i můj "požehnaný" stav 😉

des
15. pro 2009

Andelka: já myslím, že by si měl gauč vybrat sám, protože když bude protivný moc a ty ho tam pošleš spát, tak aby to měl pohodlné 😉 😀

andelka
15. pro 2009

des: No já mám právě na mysli dvě možnosti - buď klasický gauč + postel, nebo pohovku, která je určená pro časté spaní. Já s ním totiž už hodně dlouho nespím (jakože v jedné posteli 😅 , většinou se v noci stěhuju do obýváku, bo chrápe), takže jinde bude spát tak jako tak, jen musíme promyslet nejlepší variantu.

Holky, dala jsem do alba dnešní oblečené bříško 🙂
A chtěla bych vidět fotky charleene. Jsou na pikase?

estrellita
15. pro 2009

andelko: dekuju, rano jsem tam byla. vysledky mi rpy rekne az 8. doktor, ze pry po telefonu mi to nerekne, ze stejne nevi, jak to mam mit atd. ☹ tak me to mrzi, myslela jsem, ze s tim pujde hned neco delat a takhle to je zas uz dalsi cyklus. i dkyz toho 8. bych mela byt cca 5 DC, tak kdyz tam budu, tak se treba rozhodne pro novy profil,uvidime. protoze ted jsem prisla az den po spineni, vcera tam nebyl, tak doufam,ze z toho dokaze neco vyvodit. ale je to divne ☹

ja taky hlasim snih 😵

eir: hlavne se moc nerozcil, za to zadn abanka nestoji 🙂

andelko: brisko uz jsem chvalila, je krasne.

jo a jinak jsem se dozvedela o dlasi tehuli z siroke rodiny (jako z tetiny strany)........byla jsem statecna, a delala, ze jsem OK 😔

andelka
15. pro 2009

estrel: No jo, zase se musí čekat, ach jo. to jsem ale opravdu napnutá, co se z toho vykoumá. 😕
A děkuji 🙂

To musí být těžké, být statečná. Ale ty jsi silná holka. A hlavně - věřím, že brzy budeš podobnou novinu oznamovat ty 😉

moni1412
15. pro 2009

andelka sneh? aj ja uz chcem 😒 ale od zajtra uz hlasia ja u nas... 🙂 sa tesim 😵 zima je poriadna, ale po snehu u nas este ani stopy. no vcera super ze ste to tak rychlo vybavili.... zachvilu budet vo svojom 😵
brusko krasne 😵 ja sa chystam uz par dni fotit a vzdy zabudnem 😕

jaru asi ta nepoznam, ale gratulujem 😵

lucitee
15. pro 2009

jaru: gratuluju, uz vcera jsem si myslela, ze tve brisko je tehotenske 🙂
ja bych si prala, abych na sve tehotenstvi prisla az za naky cas, az uz bych neco za sebou a nevedela o tom. Protoze pak si vsugeruju vsechny priznaky 🙂

andel: ty mas teda pidi brisko 🙂 a vubec nechapu jak ti priskakujou ty tydny

madlisek
15. pro 2009

Dobre ranko holky 🙂

U nas prosim snih neni! Ale je tu osklivo, zatazeno a zima.

Jaru, gratuluju!

Estrel, taky jsem cekala, ze vysledky budou driv 😒 To je smula. Ale treba zrovna tenhle cyklus se zadari a bude vymalovano 🙂

Vcera jsem cele odpoledne pekla a zdobila, byla jsem z toho uplne grogy, ze uz mi ani spat neslo, jak jsem byla utahana. A cokoladu nechci videt hodne hodne dlouho 😀

tiburcia
15. pro 2009

estrel na něco přijde a vyřeší se to 😉

jinak jsi tu novinu zvládla skvěle!!! 😉 a zanedlouho to bude naopak 🙂

estrellita
15. pro 2009

holky, dekuju za podporu 🙂 no on uz ma do konce roku plno, takze me nemela kam soupnout. ☹

jj, madli, kdyby bylo vymalovano, bylo by to super 🙂 ale myslim, ze s timhle to moc nepujde, si rikam, ze preci pak nemuze ta sliznice tak narust, ale treba se mylim, kdyz minule na kontrole rikal, ze vyska sliznice je normalni....tak jsem z toho jelen.

tiburcia
15. pro 2009

holky tak já nemám napečeno nic...ale celý víkend se budu snažit tvořit 😀 😀

tiburcia
15. pro 2009

dneska jsem dokoupila ještě pár maličkostí na vánoce a už mi chybí jen dva minidárečky, které koupím zítra a hotovo jen zabalit 😵

estrellita
15. pro 2009

tibi: ja budu celly vikend lezet ve vyrivce 😀 😵

tiburcia
15. pro 2009

estrel závidím a moc vám to přeju 😵 😵 my si snad uděláme výlet na valentýna..asi do Paříže 😵 😵 😵 😵 😵 😵

estrellita
15. pro 2009

tibi: jeee, to je super, do Parize bych taky jela 😵 tam jsem jeste nebyla 😅

chaarleene
15. pro 2009

ahoj, holky, tak jsem konečně tady 🙂 a jsem groggy 😅

fotky ještě nemám v počítači, manžel je teprve upravuje...

estrellita
15. pro 2009

dotaz na holky bylinkarky - nemuze to spineni zpusobovat treba kontryhel??