Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
21. led 2010

Tib, tak to máš fakt živýho prďolu.

Ten můj ted spí v pelechu, chrápe až se chaloupka otřásá. Že by šel na dvůr - ne. Jak otevřu dveře, už se krčí a dělá psí voči, že ho snad nebudu vyhánět do zimy, sněhu, kor když ještě sněží a nejsou odrhnutý cestičky!!!

Minulej týden jsem mu vyprala jeho dva pelíšky (jeden u mě v pokoji, jeden v obýváku) a dělal na mě ksichtíky, že kam si mám jako ted lehnout, ty chytrá??? :-
A to jsem ho dnes ráno o půl devátý musela z toho pelechu vlastnoručně vytáhnout. 😀

estrellita
21. led 2010

tibi: no aspon se dostatecne vycvicis a pak nebudes mit problem 😀 😀 diteti taky budes porad neco vytahovat z pusy.

eirin: tak jak? vsechno je v poradku?

chaarleene
21. led 2010

tibu, naše psindy jsou naučený, že mamce podávají spadlý kolíčky a tak 😀 (samozřejmě za úplatu, tak nezištné nejsou 😅)

mil, co se týče sněhu, tak naše psindy mají jasno - teda aspoň ta větší... než jít do sněhu nebo do mokrý trávy, to by to radši udělala na chodníku 😅 ale to jí naši nedovolí, takže pak potřebu koná na 2 nohách (nejlépe kdyby to šlo na jedný) a velice rychle a už je zase hned uvnitř 😀 je taková fajnovka, že by si na chodník ani nesedla 😅

estrellita
21. led 2010

chaar: to je mazec, ze pes nechce ani na travu 😅

holky, ja bych spala, az bych brecela 🤐

chaarleene
21. led 2010

estrel, na trávu normálně jo, ale když je mokrá, tak to ne 😀 Benynka nejradši gauč a postel 😀 naši mají mezi plotem a trávníkem takovou úzkou cestičku z betonu a když prší nebo je mokro, tak Benča vždycky běží po tom chodníčku až ke stromu, tam teda vleze na trávu, rychle se vyčůrá, vykaká a šup zase na cestičku a po cestičce zpátky ke dveřím 😀

milmic
21. led 2010

Chaar, náš taky. Otevřu ráno dveře na dvůr , on vylítne jako střela a brzdí, div za sebou nenechá černý stopy. Přece nepůjde do deště.
A včera večer jsem ho vzala na dvůr se s ním proběhnout a honit se. A co myslíš, jak jsme se honili? No samozřejmě jedině po vodházené cestičce, k,terá nemá na šírku ani metr.... 😀

Ale doma teda do postele nesmí. Má svoje dva pelíšky a nikdy nekončící podlahu. 🙂 On se totiž na dvoře furt radostí válí, no to bych mu dala kdyby mi doma takto skočil do postele. 😀

chaarleene
21. led 2010

no, tak to naše Benynka by se teda venku nevyválela ani za všechny dobrůtky světa 😀 on by ji teda nikdo nenechal, protože by ji pak musel vykoupat a to je u pudla na půl odpoledne 😅 Cindy by se vyválela kdykoli kdekoli, ale tu taky nikdo nenechá 😀 takže válí sudy jen doma na koberci 😀

milmic
21. led 2010

Chaar... 😀 😀
Náš Kotík se válí furt na dvoře. Když je bláto přijde hnědej, když je sucho, přijde zelenej od trávy a když je sníh, přijde sněhová koule. Mimo to, když je sníh, tak se neválí. Tak do něj čumáčkem hází šipky a pak se se strašnou radostí v něm přímo vymáchá a ještě u toho mručí.
Ale jak má jít čůrat...... ne, do tohohle JÁ teda nejdu, to la pardon.
A když jedeme na výlet a vrátíme se domů, tak se vyválí hned před domem z radosti, že jsme se zase vrátili domů a on se vrátil s náma. 😀 Truhlík.

estrellita
21. led 2010

chaar: 😀 😀

eirin
21. led 2010

Tak jsem zpátky, dr mi udělala ultrazvuk, vše se zdá být v naprostém pořádku, tak se mi ulevilo. A nejenže zkoumala placenty, opět si děti hezky prohlížela a potvrdila mi holčičku a chlapečka, a hezky mi je nafotila, abych měla důkazní materiál, tak je pak šoupnu do alba 🙂

aerin
21. led 2010

eirin, tak super 😵

aerin
21. led 2010

ja uz jsem fotku do alba dala🙂

tiburcia
21. led 2010

eiri tak to je dobře 😉

eirin
21. led 2010

Aer, teda prďola ale vyrostl 😵 😵

estrellita
21. led 2010

eirin: skvely, ze jset v poradku 🙂 holcicka a chlapecek 😵 😵 😵

andelka
21. led 2010

aer: Gratuluju k dobrému NT 🙂 Ten náš doktor toho taky moc nenaplkal, většinu jsem se dozvěděla ze zprávy, ale hlavně že je všechno v pořádku. Jsem si to pak vynahradila na echu, to jsem zas doktora nestíhala 😀 A zapomněla jsem blahopřát k ukončení 1. trimestru - vítám tě moc ve druhém 😵

eirin: dobře že jsi šla, aspoň máš jistotu a ještě neplánovaně fotečky 🙂

Holky s těma vašima pejskama je sranda 😀

lucitee
21. led 2010

eirin: to je teda neprijemnost s tim padem, ale hlavne ze jsi cela a deti taky! Tahat brisko na naledi je blby pro vsechny maminy.

aerin: ty jo prcek fakt vyrost!! hezka fotka

ja jdu na endokrinologii za tyden, zejtra rano musim na krev ☹

andelka
21. led 2010

aer: Pěkná fotečka, mrňousek je zlatíčko a má krásný nosánek 😵

lucitee
21. led 2010

andel: sorry ale fotecka, mrnousek, zlaticko a nosanek je na me uz trochu moc 🙂

andelka
21. led 2010

luci: Já jsem dneska nějaká mimo - Daneček se mi začal strefovat do ruky, tak mě to úplně dojalo. Tak prosím o shovívavost 😅

aerin
21. led 2010

andelko, ja si myslim, ze se nemas za co omlouvat🙂 je svoboda slova, ne?😉

a ten nosanek doufam ze nebude mit chudatko po mne 😀

andelka
21. led 2010

aer: no, když se na tu větu podívám zpětně 😅 Ale fakt, dneska jsem prostě naměkko. 😉
Já jsem teda hodně zvědavá, co bude mít malej po kom. doufám, že ne nos po pradědečkovi 😀

lucitee
21. led 2010

andel: musi to bejt super pocit citit pod rukou kopance vlastniho miminka!

jasne svoboda slova je, jen jsem vyjadrila nazor 😀

eirin
21. led 2010

Musím říct, že jsem dnes taky nějak naměkko. Děti opravdu vyrostly, nožičky už nejsou jen hůlčičky, ale mají pořádná stehna 😀 A všichni se mi smějí, ale mně podle utz přijde, že je chlapeček podobný tatínkovi.
Akorát jsem si myslela, že jsou pořád umístěni dole kluk a nahoře holka, ale už se přemístili a jsou oba hlavičkama dolů, takže teď vím, že kopance v oblasti žaludku mají na svědomí oba 😀

aerin
21. led 2010

eirin, super popisky😀

prave mi volali a riziko Downa mame 1:50000:-)

estrellita
21. led 2010

eirin: stehna 😀 pockej, jak jim jeste vyrostou 🙂

luc: hodne stesti u doktora, a i kdyby neco nasel, je to lepsi, nez zkoumat, ze je nekde problem, a nevi se kde!!

aer: super!! a taky se mi libi, ze vam doktori volalaji (nebo teda asi sestricky?), u me je to tak, ze si musim volat sama

aerin
21. led 2010

estrel, na gyndu si taky musim volat sama, ale z toho prenatalu asi volaji bezne, sestricky mi rekli, ze mi pani doktorka, ktera to vyhodnocuje, zavola, a ta volajici se fakt predstavila jako doktorka😉

milmic
21. led 2010

Estrell a jak to u tebe pokračuje s hormonálním profilem? Už víš něco bližšího?

eirin
21. led 2010

Aer, takže všechno ok, to je dobře..

Estrel, já jdu na endokrinologii dneska, jsem tam objednaná už asi půl roku a všimla jsem si toho teprve předevčírem náhodným pohledem do diáře, tak jsem ještě včera na poslední chvíli šupajdila na krev 😅

lucitee
21. led 2010

estrel: diky, no myslim si ze vysledek z krve bude jinej nez poslednich par let, ze se neco zmenilo. Reknu ji ze se snazime a zatim nic, jestli to nemam naky rozhazeny. No a kdyz ne, na pristi kontrole na gynde pozadam o hormonalni profil. A taky me napadlo, ze bych mohla zacit merit, ikdyz si fakt myslim ze, ovulaci poznam. Musela bych ji mit bud tesne po nebo tesne pred MS abysme se do ni netrefili