Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

moni1412
25. led 2010

eirin hmm, husteeeeee 😒

eirin
25. led 2010

Moni, moudřejší ustoupí 😀

aerin
25. led 2010
herminka
25. led 2010

Aer, nádherný dort 😵 Myslím, že na BRMS byla někde diskuse, kde si holky radily, kde tyto tyčinky/trubičky sehnat.

aerin
25. led 2010

myslite ze by sel udelat ne kremovo zelenej ale kremovo fialovej...? 😅 (samozrejme zaklad stejny😀)

estrellita
25. led 2010

aer: urcite jo 🙂 je krasnej 🙂

lucitee
25. led 2010

aer: loni v dubnu jsem byla na vandru a chcipali jsme horkem! meli jsme kratasy, tilka, bylo fakt vedro!!! takze zima vubec nemusi bejt 🙂

tiburcia
25. led 2010

ahojky...aer gratuluju k rozhodnutí ke svatbě 😵 neboj to se všechno zvládne 😉 já vás radši o přípravách s příbuznými informovat nebudu, aby vás to neodradilo 😀

eirin
25. led 2010

Tibu 😀 Asi vím, o čem mluvíš.

lucitee
25. led 2010

co se tyce priprav jsem rekla rodine, ze s nicim pomoct nechci a pokud jo, reknu si o to. At se nam do toho nepletou, ze to je nase svatba a oni jsou nasi hosti.

tiburcia
25. led 2010

luci tohle jsem říkala asi 100x 😀 😀 😀 😀 😀

lucitee
25. led 2010

tib: mas je malo vycviceny 🙂 nez aby se se mnou nekdo dohadoval (coz jim stejne nejde), tak souhlasili 🙂
pak jsme jen poprosili o odvoz, hlidani veci a tak, ale jinak jsme delali vsechno sami

tiburcia
25. led 2010

luci já si myslím, že chyba nebyla na mojí straně 😀 😀 😀

aerin
25. led 2010

ooo, vysla mi divka 😀 tak schvalne😀

eirin
25. led 2010

Luci, věř mi, opravdu to nejde takhle udělat s každým...

eirin
25. led 2010

Mně vyšel chlapec 🙂

lucitee
25. led 2010

jasne holky ja vim ze nejde, me to nastesti vyslo

eirin
25. led 2010

No tak třeba Komárovi bylo řečeno, že si má svatbu udělat po svém, až bude ženit svého syna 😀 To mě hodně rozesmálo 😀

lucitee
25. led 2010

ty blaho trochu zastydli v dobe ne? vzdyt uz je davno pryc doba, kdy se brali v 18ti ci ve 20ti, vsechno zarizovali a platili rodice, bydlelo se v jednom baraku....hruza

eirin
25. led 2010

Luc, no a máme se s nimi kvůli tomu hádat? Za to nám to nestojí.. my se prostě jenom chceme vzít, když chtějí ty opičárny kolem, tak ať je mají, my se jich účastnit nebudeme 😅

elitera
autor
25. led 2010

Eiri, šmarjá, za chvíli po tobě budou chtít, abys po svatební noci dokazovala, žes byla panna 😀

lucitee
25. led 2010

je mi lito ze to tak jeste nekde funguje....

eirin
25. led 2010

Eli, no to se mi v šestém měsíci bude dokazovat hodně špatně 😀
Ono to není tak dramatické, jde například o ty přiblbé výslužky a takové to "oni nám taky dali, tak my teď musíme taky" a tak podobně - takže se bude rozdávat lidem, které s Komárem ani neznáme, ale co - my to neplatíme 🙂, tak když mají tu potřebu.. My si zorganizovali a zaplatili to, co chceme sami a o zbytek se nestaráme.

milmic
25. led 2010

Tak přesně tohle ingnoruju, Eiri. 😎
Oni dali, oni pozvali, já musím taky. Prd musím, je to moje svatba. 😀

lucitee
25. led 2010

eirin: zdravej pristup 🙂

no jo ja nechala mame dve zalezitosti a jak to dopadlo...rekla jsem ze kolacky nechci, ze mam bezlepku a ze jako nebudu platit a vyrizovat neco co ani nemuzu ochutnat, trvala na svem. tak jsem rekla at si dela co chce, at si to ale zaridi ona, at to zaplati. Ze ja kolacky sousedum fakt davat nemusim...koncilo to tak, ze ja shanela pytliky na kolacky a rozvazela jsem je...no a druhou vec mela udelat, dat pred obradem vsem myrtu...dopadlo to tak ze ji pulka lidi nemela a ona mela v ruce plnej pytlik a pak se to vyhazovalo

chjo je to neni potiz s tema rodinama co 🙂 je to prece hlavne den tech dvou lidi a meli by byt tolerantni

eirin
25. led 2010

Luci, taky jsem nechtěla koláčky a budu je mít 😀 Ale rozvážet opravdu nic nebudeme. Stejně přijedeme až den před svatbou, tak bychom ani nemohli - a co se tam děje do té doby, než se ukážeme, po tom pátrat nebudu 😀

Kdybych se vdávala prvně, mladičká, a svatební den byl pro mě životním cílem, tak prosím, budu to hrotit jako oni. Ale takhle, ve třiceti, s břichem a podruhé, to už jsem se i rozmýšlela, jestli vůbec bílé dlouhé šaty (ale to bych Komárovi nemohla udělat, abych je neměla) 😀

eirin
25. led 2010

No takže prostě ať je svatba jakákoliv, já se těším hlavně na to co bude po ní 🙂

estrellita
25. led 2010

eirin: dobrej pristup 🙂 a mil tvuj pristup se mi taky libi 🙂

jinak mne na leden vysel chlapec, na unor divky 🙂 asi si to poslu na mail, abych pak jednou mohla zkoumat, zda se Asteci zmilili 😀

andelka
25. led 2010

Podle toho aztéckého mi vyšel chlapeček, jako ostatně snad všude...i na UTZ 😀

eirin: Budeš překrásná nevěstinka, na fotky i na zážitky se moc těším 😵

aer: Jestli nemáš extra kráječe, tak si vyber dort, co se bude dobře porcovat. U nás to zbylo na mně, a měla jsem co dělat, nevěděla jsem jak do teho. Ale zase jsem pak dělala porce velké jak noha, tak si všichni aspoň pošmákli 😅