Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
25. led 2010
madlisek
25. led 2010

Byl to lehky piskot s jahodama, potazeny marcipanem, mnam 😵

milmic
25. led 2010

Jéééééé. 😀 😀
To je děsně dobrý. 😀

aerin
25. led 2010

holky, krasny dortiky 😵

madli, takze obed jste nemeli vubec? ani pro nejblizsi rodinu? my mame momentalne v planu objednat pred obradem obed pro rodice a prarodice - tzn. s nama celkem 11 lidi, aby nerekli....ale cim dal tim vic premyslim, ze bych to odbourala uplne a zustal by fakt jen ten raut po obradu....

estrellita
25. led 2010

luc: ty jsi byla takova hezky etericka nevesta 🙂

estrellita
25. led 2010

aer: ja ti poslu nas dortik do IP, protoze jsem u nej vyfoceni my a nedavala jsem fotky na brms 🙂

milmic
25. led 2010

Aer, nevím teda, jak to máte naplánovaný, ale u toho oběda pro rodinu je blbý, že ten kdo přijde na obřad, tak pak musí jít někam pryč a potom se vrátí na raut.
Takto to měl bratranec milýho a bylo to zvláštní. Jelikož oběd byl skutečně jen pro rodinu, tzn. že přítelkyně musely pryč a vrátit se za určitou dobu na raut.

milmic
25. led 2010

A pošleš ho aj mě,Estrell? 🙂 prosím prosím.

estrellita
25. led 2010

mil: jasne, posilam 🙂

lucitee
25. led 2010

estrel: diky, ja chtela bejt jina, rozevlata, s rukavama...spis jako vila nez jako princezna. Saty byly nakonec kompromis, puvodne jsem chtela jeste vic uvolneny, bez obruce a tak...

estrellita
25. led 2010

tak urcite bych te oznacila prave jako vilu, nez jako princeznu 🙂 fakt pekny, hodi se to k tobe 🙂

milmic
25. led 2010

Díky moc. 😉
Tak ale to je hustej dortík..... wooow

madlisek
25. led 2010

Ne, zadny obed v den svatby 🙂 Nejblizsi rodinu jsme pozvali na obed par dni pred svatbou, bylo to v klidu a pohode. A pak den po svatbe jsme se taky sesli, na dojidani zbytku 🙂

aerin
25. led 2010

mil, my chceme obrad odpoeldne, takze obed s rodinou by byl pred nim a hned po obradu raut🙂

aerin
25. led 2010

estrel, ty jsi tak hezka zenska, az to neni hezky 😀

milmic
25. led 2010

Aha tááááák, tak to máte dobře vymyšlený.

madlisek
25. led 2010

Mil, presne toho jsme se chteli vyvarovat, deleni hostu na obcany prvni a druhe kategorie 🙂 Ale obed pred obradem pro rodinu je dobra varianta, u nas to neslo, protoze jsme se chteli videt az u oltare, ale jinak bych do toho taky sla 🙂

Estrel, ja ci taky videt doooooort 😵

eirin
25. led 2010

Já chci taky vidět dort 😀

herminka
25. led 2010

Jsem exot, aztécký kalendář na mě křičí, že nemám nad 5 a pod 49 let 😀

Dort jsme měli podobného stylu jako Andělka (u nás bych bohužel těžko sehnala jiný), ale bez postaviček a kulatý dvoupatrový , krájeli jsme ho my dva, ale protože jsme se do toho pustili celkem pozdě, moc porcí jsme neudali (max. 20 z asi 60 přítomných, pak jsme ho na druhý den rozdávali těm, kteří nám se svatbou pomáhali).

Aer, to byste měli fajnové místo na svatbu, hned u domu!

Madli, legáčci byli výborný nápad 😵

estrellita
25. led 2010

aer: ja se cervenam 😅 dekuju 🙂
mil: dekuju, mne se dortik taky libil, jen teda jsem si poradne namakala ruku, nez jsme to vsechni ukrajeli 😅 😀

madli, eirin, hned posilam 🙂

eirin
25. led 2010

Děkuji, no tedy ten byl 😵

madlisek
25. led 2010

Taky se mi sbihaji sliny na tu cokoladu okolo 😵

Nas dortik mel 3 patra a 2 mela svetly piskot a jahody a jedno melo cokoladovy piskot a maliny 🙂 A legacci meli skryty vyznam 😀

eirin
25. led 2010

Madli, pamatuju si, jak jsi legáčky objednávala 🙂

eirin
25. led 2010

Hmn, tak teď jsem si uvědomila, že dneska v práci teda moc nepracuju 😀

milmic
25. led 2010

Madli, jaký význam?

tiburcia
25. led 2010

já se chci vdávat znova 😀 😀 😀 😀 😀

madlisek
25. led 2010

Taky si pamatuju Eiri, jak jsme tu resily moje a Estrelciny pripravy 🙂

Estrel, na fotkach vypadas jak nejaka opravdovska princezna, nadhera!

estrellita
25. led 2010

eirin: ja teda taky ne 😀 zitra to budu muset napravit a zakazu si konika 🙂

madlisek
25. led 2010

Uz mi ho smazali 😀 😀