Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
27. únor 2010

hermi tak to je jiná 😉

madlisek
27. únor 2010

Kamarad v Chile je v poradku 🙂

chaarleene
27. únor 2010

madli, tak to je super zpráva 🙂

herminka
27. únor 2010

Madli, mám radost 🙂

madlisek
27. únor 2010

Diky moc, holky!

herminka
27. únor 2010

Nějakou dobu se neukázala Aer, neděje se s ní něco?

madlisek
27. únor 2010

Taky jsem si rikala. Mozna chodi spis na pipkarnu nez sem 😕

Herminko, ad promena jidelnicku - quinoa s kurecim masem a dusenou zeleninou slavila uspech a u sebe jsem dnes maso vynechala, at si telo odpocine od kurecich hormonu 🙂

eirin
27. únor 2010

Tak já, celkem bez výčitek, jím fakt všechno, protože jenom na zdravé stravě bych teď být živa nemohla.. Mám pořád hlad a sním toho fakt hodně a od všeho. A břicho roste a roste a už praská i na druhé straně a já na to už rezignovala - sice se pořád mažu, ale když vidím to tempo, tak tomu zkrátka zabránit nelze. A teď si tak říkám, že možná na tu mateřskou nastoupím už 8 týdnů před termínem - to by znamenalo už jenom měsíc v práci..

chaarleene
27. únor 2010

eirin, jen si dávej do nosu, živíš 2 vetřelce, tak si to můžeš dovolit 😉

moni1412
27. únor 2010

mad bodaj by si mala pravdu s tymi dr. 😉 a tesim sa ze kamarat je ok 😉 urcite vam odlahlo.
no cesnak u nas zasa velmi nemusim ja, nerobi mi dobre, takisto ako cibula, ale uz som fakt nevedela co varit a Milos spominal ze na obede mavaju v jednej restike super cesnacku, tak som skusila a chutila aj drobcovi. Tak som si dala aj ja....ved co budem hladna?!

tiez som na aer uz vcera myslela..... 😒

mozno blba otazka - ale co je quinoa? 😕

jeeeej, eirin 28.tt 😵 a ty mas na popraskane brusko narok - predsa tam mas dvoch obyvatelov 😉

elitera
autor
27. únor 2010

Madlisku, mohla bys prosím zopakovat recept na buchtu z jetých banánů? 🙂

Detektivka dořešena, 1 DC (minulý cyklus 29 DC, to je na šampáňo 😀) 😎

Jinak jsem na sobě měla dneska navázaný miminko a bylo to supeeeeeeeeeer! 😵

eirin
27. únor 2010

Mńam, tak česnečku bych si teď z fleku dala.

tiburcia
27. únor 2010

eirin ty máš na to nárok 😉

madli to je super, že jsou ok 🙂

tiburcia
27. únor 2010

holky dneska s mimi super 😵 😵 😵 i m si ho pěstoval a mooooooc mu to slušelo 😵 😵

skafandrik
27. únor 2010

Teda vy jste toho zas nakecaly 😀

My byli včera na maturáku mojí sestry. Normálně já to obulela (a rozhodně to teda neni tim, že bych byla těhotná - viz dále) a měla rozbouřený hormony. Obulela jsem to z toho důvodu, že už si jako přijdu stará, že už prostě nemam všechno před sebou 😅 No a od tý doby z toho mam depku a jako vcelku silnou umocněnou ještě tim, že mi to štve i doma 😒 Jako nemyslim stará ve smyslu, že nemam před sebou už vůbec nic, to rozhodně ne, ale tak postě spoustu takovejch těch hezkejch věcí jsem si už odžila. Myslim tim jako takový to období strašný zamilovanosti, bezstarostnosti apod. Snad chápete, jak to myslim. A možná za tim třeba nějaký ty hormony stojí, vždyť vlastně beru ty léky. Do toho si zas dneska táta stěžoval, že jako ještě nemá ta vnoučata, no co na to říct? Řekla jsem mu, že si to ještě vedle babi nedovedu představit, protože s babi to začíná být opravdu hustý, zejména co se pohybovejch možností týče 🙄 Já mam i vcelku strach, že když otěhotnim, tak tim, jak jí taháme věčně, tak by se to ani nemělo šanci udržet. No a tim jsme u bodu dvě, v němž spočívá ta depka, a to je to naše těhotnění. Psala jsem vám, že dr. nebyl z toho růstu folikulů i sliznice nadšen, ale tak když bych dpočítala velikost folikulu v pondělí a stim, jak cca roste, tak ovulace zhruba včera - dnes nebo zítra a myslíte, že něco v tohle týdnu bylo? Abslutní 0, taže tímto jsme o další měsíc zcela zákonitě dál a blížim se k tý laparoskopii, což se mi moc nechce. Já normálně začínam mít pocit, že bych se na to nejradši vykvajzla :-P - tim nemyslim jen na tu laparo, ale na to všechno kolem.

eirin
27. únor 2010

Skaf, laparka? Vždyť jsi minulý cyklus ovulaci měla, ne?

skafandrik
27. únor 2010

eirin, já ti ani nevim, jestli jo, vypadalo to slibně, ale tak nikdy nevíš, jestli pak ten folikul praskl, no a dr. říá, že clostil dává na tři měsíce a pak případně posílá na laparku, tak nevim

eirin
27. únor 2010

Skaf, a nechceš zkusit měřit bazální teplotu, abys případně lépe věděla, zda u tebe ovulace probíhá nebo ne?

skafandrik
27. únor 2010

eirin, já jí měřila a bez clostilu nebyla 😉 pak jsem se na měření vykašlala, páč mi to akorát stresovalo

eirin
27. únor 2010

Aha, no každá to máme jinak.. já bych zase byla nervní bez měření 😉

moni1412
27. únor 2010

skaf a ty sa staras o babku?

char uz davnejsie si sa pytala na tie tasky do porodnice, ci zbalit aj malemu veci.... som ti chcela odpisat a vzdy ma to napadne az ked vypnem PC 😕 ja som zbalila tasku mne, druhu malej a taka mala, kde su cisto len veci na prezlecenie, nechavam doma a tu mi potom Milos donesie ked po nas pride.... neviem ako je to u vas v nemocnici, ci su babútka vo svojom alebo v erarnom.... tak mne netreba do nemocnice nic na oblecko, len keby sa objavila nejaka alergia 😒
a este som sa chcela spytat na ten cajik... pijes poctivo? u nas je to normalne ze uzkoprofilovy tovar. mala som ho objednany v jednej lekarni, nezohnali ho u dodavatela, v druhej a tretej sa len divali ze co to chcem.... tak aj porodim kym ho zozeniem asi 😒

chaarleene
27. únor 2010

moni, koupila jsem ho ve středu, každý večer piju jeden hrnek 🙂

já jsem nakonec sbalila pro jistotu pro mimčo jedno body a jedny dupky, ale miminka jsou u nás normálně v erárních... a zvlášť jsem sbalila tašku s věcma pro sebe a pro mimčo na cestu domů a tu jsem uložila do autosedačky - takže to pak manžel vezme všechno najednou, až pro nás pojede 🙂

skafandrik
27. únor 2010

moni, jj, staram společně s tátou 😉

moni1412
27. únor 2010

a s epi-no ako pokracujes? ako daleko si este od 10? 😉

chaarleene
27. únor 2010

pokračuju pomalu, ale jistě, už jsem přes 8 🙂 ale musím se přiznat, že denně to nějak nedávám, občas prostě vynechám 😔

skafandrik
27. únor 2010

chaar, a bolí to hodně?

chaarleene
27. únor 2010

skaf, ono to nebolí, resp. nemělo by se to dělat do bolesti... rozhodně se nedá říct, že by to bylo příjemný, nepříjemný je to dost, ale v momentě, kdy mám pocit, že to začíná bolet, tak už dál nepřifukuju... počítám si fouknutí, abych měla zhruba přehled už v průběhu - no a na začátku jsem zvládla 6 fouknutí (cca 6 cm) a ještě půl hodiny jsem to fest cítila 😖 teď zvládnu 18 fouknutí (něco málo přes 8 cm) a za 5 minut o tom nevím 🙂

skafandrik
27. únor 2010

chaar, pro mě v tuhle chvíli nepředstavitelný pocit 😀

chaarleene
27. únor 2010

skaf, pro mě to bylo taky nepředstavitelný, ale dá se to zvládnout 😀 když si vezmu, jak mě poslední dobou všechno bolí, tak tohle je brnkačka 😀

moni1412
27. únor 2010

char tak este 2 a mozes ist na to 😉