Maminky a nastávající maminky, pozor na podvodnici

lenulka20
4. říj 2011

MAMINKY a nevinni lide nic nekupovat od uzivatele adela.srnadov@seznam.cz cislo 731072095.je to prolhana lharka necha si zaplatit tvrdi ze postovne zaplati a balik uz nikdy neposle!!!!

lnefertiti
1. dub 2016

Jj já Hloupá poslala a už to řeším s bankou i policií, někdo už podal trestní oznámení v Semilech. Já to sepíši a jdu ho také podat.

amzet
5. kvě 2016

Děkuji holky za každou informaci o takových lidech. Málem jsem ty peníze za kočárek poslala, jak mě komunikace s paní nadchla. Bohužel její c.u. je vedeno na mnoha místech jako podvodné. Tak jsem zvědavá zda přistoupí na dobírku místo platby předem. Ráda si pár korun za jistotu priplatim. Krásný dny a málo zklamaní 😊

monyna83
8. čer 2016

@trupovaludmila
@lucinaty1
@deyana
@krasnymimn Holky, také jsem nalítla, kupovala jsem chlapečkovi odrážedlo. Já měla V.S. 8000140775.
Jak dále postupovat, prosím? Děkuji 🙂

boxervil
9. čer 2016

Přidávám se k okradeným o 1500,-, dnes jsem byla na policii, stejná písnička. Číslo účtu bylo 264958909/0300 a VS 8000456536
Případ je u PČR veden jako KRPE-41925/PŘ-2016-170317 - čím víc lidí se připojí, tím vyšší šance na dopadnutí této osoby

jirinka1989
24. čer 2016

my máme problém s číslem účtu 1327387133/0800 a jakousi Petrou Macounovou (prodávala kočárek a asi ještě pár dalších věcí to nevím) kdyby někdo byl také poškozený, já už to mám nahlášené na policii

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajulehanik
30. čer 2016

Teď vystupuje jako Silva Sakrová

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
mikemias9
8. črc 2016

Taky jsem se nechala nachytat, poslala jsem 2500 tisíce zálohu na foťák ☹ jsem fakt idiot.

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
verdi98
26. črc 2016

Taky sem naletela..u me 1220,- za jidelni zidlicku, penize poslany na ucet 264958909/0300 ,Csob, vs 8000452063. Pry Anna Golova..
Rada se pridam k hromadne zalobe.. Dekuju..
Muj mail je markova-v@centrum.cz

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
magdalenax
26. črc 2016

Teda děvčata, já se nestačím divit. Ty lidi jsou fakt nemožný! Dřív se inzerovalo přes noviny, kde byla kupř. adresa, telefon a nebo obojí. Dneska, kdy se prezentují po internetu přes email, tak to je fakt něco.
Špatnou zkušenost zatím tedy nemám, ale snažím se každého prověřit předem

novana
30. črc 2016

Pozor na podvodníčku Sandru Královú z Lipníka na Bečvou. Tričko vraj zabudla poslať, sľúbila vrátiť peniaze, neposlala a na správy nereaguje.

irena890
31. črc 2016

Dobry den. Také mě okradla pry Anna Golova.. u me 1220,- za jidelni zidlicku, penize poslany na ucet 264958909/0300 ,Csob, vs 8000452063. Komunikace přes telefon 704 288 776.
Rada se pridam k hromadne zalobe..
Muj mail je i.bousova@gmail.com

petrmichalek
9. srp 2016

dobrý den,

družka se zařadila mezi podvedené,naše škoda není naštěstí nijak velká, nicméně hodlám se tímto případem podvodu pro jeho rozsah trochu víc zabývat, slibuji pouze snahu pokusit se věc vyřešit jinak než li jen brečením na netu, proto je potřeba pro začátek, aby celková způsobená škoda překročila 5000,- kč a pak se s tím dá dělat něco málo víc, nežli pokud bude škoda nižší jak 5000,- kč, dá se řici že pokud bude škoda většího rozsahu jen lépe, proto je ale potřeba sehnat a setřídit co nejvíce poškozených. Snad tomuto člověku uděláme společně čáru přes jeho rozpočet a snad i zkažený život.

Co hodlám ve věci ze svého volna dělat?
Shromáždit co možná nejvíce poškozených, tyto třídit, kontaktovat, zjistit jejich škodu, věc zkompletovat, na základě zjištěných okolností zjistit možnosti postupu, včetně právních kroků, opět komunikace, předání věci na patřičná místa (podání trestního oznámení v zastoupení) zřejmě některé z věcně příslušných státních zastupitelství a děj se vůle boží.

Pokud chcete přispět svým dílem do společného úsilí, prosím na email petrm1981@seznam.cz pošlete pro začátek svůj email s krátkým popisem skutku, tedy, kdy, kde, co, kam, výše škody... pokud chcete, pro snadnější komunikaci a urychlení věci zanechte tel. kontakt o průběžném zpracování a postupu budu všechny zúčastněné informovat hromadnou korespondencí ...

S pozdravem Petr Michálek

drzticka88
10. srp 2016

Tak ja jsem bohuzel taky naletela, mrzi me, ze jsem tuto konverzaci nevidela o dva tydny drive. Nastesti jsem prisla "jen" o tri stovky. Cislo uctu bylo stejne jako vyse zminovane 0264958909, v.s. 8000345572, predstavila se jako Martina a jednalo se o hracku. To je fakt hrozny, co je mezi lidma za ku*vy, pristi tyden razim na policii...

hejsa
11. srp 2016

😕 Mě se netýká ten podvod,ale děvčata - spojte síly a udejte ji - tohle přece nesmí nějaký čůze projít!!!! 🙄

hejsa
11. srp 2016

@drzticka88 Musíte se spojit, nevím,jestli budou jednotlivé věci řešit,ne? 😨

drzticka88
12. srp 2016

@hejsa No já jsem si myslela, že policajti jsou snad schopný dát dohromady stejný případy. Nebo to v době internetu takhle nefunguje? 😲

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
hejsa
13. srp 2016

@drzticka88tak to jsem ráda,našlehat jim kopřivama těmhle podvodníkům! 🙄

jakub2005
27. srp 2016

Skoda, ze jsem tohle necetla pred 14dny. Take se bohuzel musim pridat k podvodu na bazarku e-mimino s nickem Keepsmilinka. Zaplatila jsem castku 850kc za obleceni pro dceru. Bylo mi slibeno, ze ve ctvrtek (minuly) posle a v pondeli prisla zprava od udajne svagrove o autonehode. Chtela znat c.u. a castku, kterou mi zasle zpet, ale uz se tak nestalo. Zpravy uz nikdo necte a nereaguje.

jakub2005
Autor odpověď smazal
Zobraz
kika_21
12. říj 2016

Pozor na evulka666-poslala jsem peníze, ale vesta next nikde!!!Na žádné výzvy nereaguje.

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
sedlanda
20. dub 2017

@jirinka1989 Dobry den,chci se zeptat jestli se neco vyřešilo ohledně te paní?Ja ji totiž na ucet co zde uvádíte pre vedla 2400 za kočárek a kočárek nikde!Sice tvrdi ze mi penize pošle zpět,ale moc tomu nevěřím.Ted ma email mandlova.sona@ seznam.děkuji za odpoved

lucianka88
27. zář 2017

@jirinka1989
Dobrý den,

Prosím povedlo se Vám to s paní nějak vyřešit?
Já hloupa od ni koupila manducu a poslala ji peníze na účet a nemam ani peníze ani nosítko. ..

Děkuji za odpověď a přeji hezký den
L.

magdalenax
27. zář 2017

Děvčata, nevím, jak to ta paní udělala, ale kupovala si ode mne něco, už ani nevím, co to bylo. Dopravu tam i zpět zařídila přes PPL. Prostě přijel pán z PPL, dal mi balíček s penězi a já jemu balíček se zakoupenou věcí. Kolik ta služba stojí nemám ahnung