Maminky a nastávající maminky, pozor na podvodnici

lenulka20
4. říj 2011

MAMINKY a nevinni lide nic nekupovat od uzivatele adela.srnadov@seznam.cz cislo 731072095.je to prolhana lharka necha si zaplatit tvrdi ze postovne zaplati a balik uz nikdy neposle!!!!

vendulaklimesova
23. čer 2018

Dobry den, jsem dalsi okradena. POZOR POUZIVA TED EMAIL saramacov@seznam.cz, ma tam fotku jako ze svatby.

tracyy
25. čer 2018

Tak i já patřím mezi podvedené. Podvodnice s ču 264958909/0300 podvádí stále a koukám, že už asi 2 roky!!!!! tohle není možné!!!! Hodlám to určitě řešit,je nějaký spis s hromadným TO u policie? určitě se přidám.

tracyy
26. čer 2018

Ano o tom vím 🙂

iveta1604
6. črc 2018

Tak se začínám také bát, stejné číslo účtu, jen VS jiný, čekám co z toho bude, protože peníze jsem poslala a paní mi napsala, že zboží posílá, jen mi teď samozřejmě přijde divné, proč mi nikde neuvedla své jméno a proč mi nereaguje na dotaz ohledně čísla zásilky.... Ach jo.... Bohužel jsem na toto natrefila až opožděně na bazos.cz, kde někdo na toto upozorňoval a já zjistila, že je toho plný internet, jak je možné, že někdo je taková svině? příšerné, jako bysme na rodičovské měli peněz na přehazování vidlema ☹

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirinka1989
7. črc 2018

@iveta1604 jiný VS? VS si vymyslíte jaký se vám chce...jde o číslo účtu a kód banky - pokud sedí, rovnou jděte na policii.

iveta1604
7. črc 2018

@jirinka1989 bohuzel zde je to tak, ze se nejedna o klasicky bankovní ucet, jde o přímé nabití karty, stejný ucet pro vsechny uživatele, jen VS identifikuje na jakou kartu se penize pošlou..... kdyz si daně cislo účtu dáte na netu, vyjedou na vas odkazy na podvody, rada bych se mýlila, ale představám doufat, ze to bude mit šťastný konec, pani jiz nereaguje ☹

tracyy
7. črc 2018

@iveta1604 u me to bylo stejne.reagovala do doby než jsem poslala platbu. O jakou částku se u vás jedna a jaky vs?

irena52
5. říj 2018

@tracyy také se chci přidat k podvedený jestli je někde podána zaloba

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendulaklimesova
8. říj 2018

@jirinka1989 Psala jsem do cernych ovci v cervenci a prisel mi jen mail o ochrane spotrebitele a ze se mozna jeste ozvou a od te doby nic. Banka taky nic.

jirinka1989
8. říj 2018

@vendulaklimesova tohle ale není ochrana spotřebitele.....☹

kasenkaaa
8. říj 2018

@jirinka1989 to by chtělo, holky tak tam napište další...

irena52
9. říj 2018

@kasenkaaa
@kasenkaaaja jsem psala na policii a odepsali mně ze mám jít n
@kasenkaaa obvodní oddělení a podat trestní oznámení

jirinka1989
10. říj 2018

@kasenkaaa ono by bylo vůbec fajn tuto problematiku otevřít, není možné, aby někdo někomu poslal peníze, ten si je nechal a řekl, že si je nechat nechtěl, že nikoho okrást nechtěl a tím pádem byl sproštěn viny..to mi přijde smutné

maybay
5. lis 2018

Dneska jsem narazila na Letgo na ikea kuchynku, kterou marne shanim, sice z Babic nad Svitavou ne z Prahy, ale pani mi ji ochotne posle kuryrem, vecer mi to zacne trosku vrtat hlavou, preci jen 1530 neni malo, rikam si, ma tam jen krestni jmeno, nic vic o ni nevim, zkousim hledat, zadam cislo uctu a hle, podvodnice, ufff to jsem rada, ze jsem stouralka a neposlala jsem ji penize. Bylo mi divne, ze posila i VS. Taky tam mela jen dva inzeraty. Zkousela jsem hledat i obrazek, mela tam jen jednu fotku kuchynky a vic nic, tak jestli ho nestahla, to jsem nenasla. tak snad uz ji to nejak zarazi!

jirinka1989
6. lis 2018

@maybay Super, že tato konverzace někomu pomohla. Byť mi paní psala,ať to smažu, koukám, že okrádá dále a jsem ráda, že i Vás neokradla

novana
Autor odpověď smazal
Zobraz
magdalenax
7. lis 2018

Holky, naučte se už toho člověka, od kterého něco kupujete, tzv. vyklepnout. Chytráci ví, že je dobré mít kvůli inzerátu extra neznámý emal, blbce to nenapadne. Pokud nenajdu internetovou aktivitu vůbec, s tím člověkem se nebavím vůbec, ale dá-li mi telefonní číslo a komunikuje, je to tak trošku o něčem jiném. Pokud však nemám tzv. v ruce nic, jen číslo účtu, které je zrušitelné do pár hodin, tak adie

kasenkaaa
8. lis 2018

hlavně si dát číslo účtu do googlu 😉

zuskaa
6. únor 2019

Dobrý den, byla jsem okradena stejnou paní, ja debil ji poposlala na účet 2350,- mela v tom byt i doprava za dětskou židli Stokke, melo mi byt podezřelé, ze mam vyplnit variabilní symbol :/ Jsou tady nějaké nové zkušenosti s touto zrudou??? Děkuji

Číslo účtu 264958909 /0300
Variabilní symbol 8001307423

kasenkaaa
6. únor 2019

To muze byt klidne organizovana skupina vice lidi, jdete na policii

vendulamyskova
14. únor 2019

Dobry den, taky jsem byla okradena c.u. : 264958909/0300. Osoba vystupovala pod emailem: petradvorakovy@seznam.cz
Muze mi nekdo poradit prosim jak mam postupovat popripade kontakt na ni? Poslala jsem 1400,- ( detska kuchynka) dcerka mela dostat k narozeninam a nemam ani penize ani kuchynku :( Dekuji Myskova

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jirinka1989
16. únor 2019

@vendulamyskova zajdi ihned do banky, řekni že jsi poslala mylnou platbu - banka pak oficiálně vyzve majitele účtu, ať peníze vrátí - pokud je nevrátí, policie to může klasifikovat jak okrádež - nechoď nejdřív na pčr, jdi rovnou do banky, ta majitele účtu vyzve...

vendulamyskova
16. únor 2019

@jirinka1989 Dekuji, sla jsem tam hned, jak jsem to zjistila. Volala jsem totiz na Csob- banka toho podvodnika a tam mi rekli, ze mi nic rict nemuzou, ale at jsu do banky ze ktere to bylo poslane a podam žádost na reklamaci

catkin
8. bře 2019

@vendulamyskova: zřejmě jste zaplatila za stejnou kuchyňku jako já minulý týden :(

Taky jsem byla bohužel minulý týden podvedena. Poslala jsem na č.ú.: 2649589090300 částku 1440 Kč údajně za dětskou kuchyňku IKEA, kterou měla dcera dostat k narozeninám. Když jsem "paní" po 4 dnech kontaktovala, vymlouvala se, že měli celá rodina střevní virózu, že odešle toto úterý, od té doby nekomunikuje!

catkin
8. bře 2019

@vendulamyskova vyřešili, prosím, něco v bance? Děkuji