Maminky a nastávající maminky, pozor na podvodnici

lenulka20
4. říj 2011

MAMINKY a nevinni lide nic nekupovat od uzivatele adela.srnadov@seznam.cz cislo 731072095.je to prolhana lharka necha si zaplatit tvrdi ze postovne zaplati a balik uz nikdy neposle!!!!

vendulamyskova
8. bře 2019

To me moc mrzi :(. Reklamaci mame podanou.Ted cekame co se bude dit. ;)

vendulamyskova
8. bře 2019

Nechapu co je to za spiny, ktery dokazou denne okradat lidi...Jeste na vecech pro deti...Kor kdyz vi, ze to maji treba dostat k narozeninam...Je to smutny, ze jim to prochazi :(

vendulamyskova
8. bře 2019

Bacha, zase na bazosi...Podle me je to ten stejny podvodnik. Kuchynka furt stejna cena. cislo neexistuje a kontakni formular ;)

jirinka1989
Autor odpověď smazal
Zobraz
hana3536
17. dub 2019

Dobry vecer! Bohuzel mam take cerstvou zkusenost s pani "Katerinou" a detskou kuchynkou Ikea,kterou prodavala na letgo. Zkusenost me stala 1380 kc a jdu podat trestni oznameni. Za blbost se plati....

jirinka1989
18. dub 2019

@hana3536 dejte si žádost o navrácení mylné platby do banky 🙂 zkuste to!!

hana3536
18. dub 2019

Dnes jsem v bance byla a pry to nejde. Poslala jsem to ze sveho uctu pres internetove bankovnictvi a pry s tim nic delat nemuzou. Na letgo jsem dnes nasla dalsi podezrele inzeraty,az je mi z toho zle,kdyz si predstavim kolik lidi jim naleti.

vendulamyskova
19. dub 2019

@hana3536 V bance to jde.Je to neco jako reklamace s zadosti o vraceni penez. Penize jsme tez poslali pres inter. bankovictvi a reklamaci jsme podali..akorat to stalo dalsich asi 150,-. Podvodnik nic samozrejmr neposlal..ted bud vyplnime papiry..aby nam mohli dat informace o uzivateli toho uctu nebo jit na PČR, problem je ten, ze tyto karty se muzou zakladat i po internetu, takze udaje o te osobe nemusi byt prave.

jirinka1989
20. dub 2019

@vendulamyskova volala jsem do banky a tam mi řekli, že i založené "účty" přes internet mají IP, jméno a příjmení, jsou na někoho evidované a to oni mají schované

hana3536
20. dub 2019

Dekuji za informace,zajdu do banky znovu a podam reklamaci. Porad to mam v hlave a premyslim,jak muzou takovy hyeny vydelavat na zbozi pro deti.

vendulamyskova
21. dub 2019

To urcite maji, ale nic z toho nemusi byt pravda. Zjistovala jsem si IP inzeratu a prihlaseni i odhlaseni bylo uplne jjny kraj.

daduli121
24. zář 2019

Podvodnice opet uraduje. Diky vasim varovanim jsem nenaletela. Mohu se ale zeptat, zda uz je nekdo vyrozumen od PCR? Jak je mozne, ze cislo uctu 264958909/0300 stale neni blokovane?

kamiii93
23. únor 2021

Ahoj zkusím obnovit diskuzi je někdo kdo podávat trestné oznámení? A přišel už vám dopis od soudu ze je mají atd. Pokud ano tak jestli byste se mi mohli třeba do zprávy ozvat.. Peníze bych chtěla zpátky sice to nebyla velká částka ale naletela jsem 🙄

vendulaklimesova
24. únor 2021

Dobry den, prosim kdo jste byl soucasti tohoto pripadu jako svedci, byli jste na policii a chodi vam dopisy ze soudu, prosim ozvete se. Jinak se nedostaneme k penezum.

vendulaklimesova
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendulaklimesova
24. únor 2021

@daduli121 cislo uctu je jak bych ho nazvala pro vsechny stejne. Jedna se vzdy o jiny VS, jelikoz se jedna o anonymni platebni karty a tam prichazi penize podle vs. Cislo uctu je vzdy stejne.

jirinka1989
24. únor 2021

@vendulaklimesova mě okradli dvakrát (pokaždé jiný pachatel) a obojí jsem řešila přes občansko právní spor, na policii jsem také byla ale nevím, koho teď řeší, už je to také několik let zpět...

vendulaklimesova
24. únor 2021

@jirinka1989 a chodi vam dopisy ze soudu? Tady se jedna o dva pachatele muze a zenu, kteri si nechali posilat penize na ucet, u ktereho potrebovali variabilni symbol.

kamiii93
24. únor 2021

@vendulaklimesova už jsem vám odepsala. Ano dopisy mi chodí i na policii jsem byla 🙂

catkin
8. bře 2021

@vendulaklimesova ano, dopisy chodí, v posledním přišlo, že je potřeba zvolit společného zmocněnce, ale netuším, jestli je již zvolen nebo je potřeba dát nějaký souhlas. Máte, prosím, nějaké další info, děkuji moc.