Maminky a nastávající maminky, pozor na podvodnici

lenulka20
4. říj 2011

MAMINKY a nevinni lide nic nekupovat od uzivatele adela.srnadov@seznam.cz cislo 731072095.je to prolhana lharka necha si zaplatit tvrdi ze postovne zaplati a balik uz nikdy neposle!!!!

brembi
21. lis 2011

jo tak to je ta samá podvodnice cojsem jí poslala peníze i já!! teď si dopisuji ještě s dalšíma maminkama! mám na ní ještě další tel. a dvě čísla účtu a několik mailů!!!!
@lenulka20

michaelahorvathova
21. lis 2011

tato pani me take podvedla pred mesicem jsem ji poslala penize za vibrane zbozi a do dnesniho dne jsem od ni nevidela ani zbozi a ani penize.reaguje jen na email ale to se porad na neco vymlouva a nebo tvrdi ze zbozi poslala a kdyz od ni clovek chce cislo zasilky tak uz neodpovida.TIMTO BYCH SE CHTELA DOMLUVIT S PODVEDENYMI LIDMI ABY SME SE PROTI NI POSTAVILI A UDALI JI NA POLICII CIM VIC NAS BUDE TIM LIP.PROTOZE JINAK STIM POLICIE NIC NEUDELA,A NEMUZE TO TAKOVIMDLE LIDEM PROJIT JEN TAK.

brembi
22. lis 2011

zadejte si její tel731072095 do vyhledávače a vylezou vám krom této stránky i 2 jiné, kde už se to řeší.. tak se můžem asi přidat 🙂
@lenulka20
@michaelahorvathova

petra0007
22. lis 2011

Dobrý den,
mohu se zeptat o jaký šlo kočárek? já ,,kupovala" na bazoši Espiro a taky jsem bohužel asi přišla o penízky.

michaelahorvathova
23. lis 2011

o Maxi Cosi Mura

brembi
24. lis 2011

@petra0007
já teutonii a gesslein.. paní si stáhne fotky podle toho jaký sháníte kočárek, takže má "velkej váběr" a ceny za hubičku:-/

ladykiler
7. pro 2011

Tak já jsem byla také podvedena, ale paní je zde registrovaná jako Milushka88. Poslala jsem peníze za kočátek, ještě mi dala slevu za rychlé jednání a teď nemám ani kočárek a ni peníze :(

levata
20. pro 2012

a co bara89? také jsem poslala peníze a nic☹ ale je mi to divné, protože profil zde má delší dobu i fotografie - samo, že to může být všechno podvod, ale nechce se mi věřit, jen škoda, že jsem měla objedané věci pro malou k vánocům a teDˇasi nic nebude☹ poslední kontakt byl 11.12.

lennus
29. led 2014

Holky, tak na ni podejte hromadné trestní oznámení, vypátrat by to snad šlo!

rafadu
13. dub 2014

Dobrý den,mám problém s maminkou klarka_kvetinka. Měla inzerát s napiskem. Krasný quinny spedi nove ušita vložka do kočarku kompletni i s vycpanim pod hlavičkou pro lepší pohodlí , všuta sluneční clona ,nánožnák . Konctrukce škrabanečky od bezneho skladani ale krasny kouske zaručuji že stejny nepotkate . Já si ho od ní koupila ,ale přišel mi kořárek v dezolátním stavu :( stříška nebyla originální ke kočárku a nedrží,ze stran do kočárku fouká a chybějí pásky čím to přichytit,polohování je rozbité a konstrukce rozviklaná a prasklá nahoře. Polohovaní nožiček je též rozbité a na konstrukci je přidělaný šroubek o ,který si dítě klidně může roztrhnout hlavičku. Chtěla sem se optat jak to tady funguje,jelikož paní už semnou nekomunikuje nezvedá telefon a na adrese ,kde sem jí hledala ji nikdo nezná což je mi divné !! Jmenuje se Klára Hastrdlová. DÍky za info jsem zoufalá za kočárek jsem i s poštovným dala 4200 kč :(

marecekavendulka
14. dub 2014

je to smutné,že se tady vyskytne někdo,kdo okrade maminku s dítětem,ale holky,proboha,budte ostražité!já raději zaplatím vyšší poštovné,ale vždy si to nechám poslat na dobírku,případně vyzvednu osobně,je-li to možné.pokud inzerující nechce poslat na dobírku,tak se většinou nedohodnem.Ale chápu,že se někteří bojí na dobírku posílat,aby si to ten člověk vyzvedl.V tom případě je dobré poslat předem na účet pouze částku za poštovné (v případě podvodu aspon o tolik nepřijdete),nebo obchod vubec neuzavírat.!!

veronikka88
16. říj 2014

Hledám lidi, kteří odeslali peníze na číslo účtu 670100-2211876036/6210 a neobdrželi zboží!!! Inzerce probíhala na sbazar.cz a bazos.cz! Je možné, že i zde. Je nás již 6 a jednalo se o zboží od 1000,- výš, takže podáváme trestní oznámení. Paní se zaměřuje na dětské zboží.. krosny, nosítka, odsavacky mléka. Stejné zboží prodá klidně i více lidem! Prosím, kontaktujte mě na v.brozkova @email.cz. Děkuji.

katkavdf
3. led 2015

@rafadu
už jste se paní dopátrala

rafadu
3. led 2015
katkavdf
4. led 2015

a je již podané od někoho na ní trestní ozn.?? prosím o info -

amatmal
8. říj 2015

@rafadu Já jsem také zoufalá, také jsem narazila na podvodnici a koupila si pelíšek pro štěně, bude to měsíc kdy jsem zaplatila převodem a nemám ani pelíšek, ani peníze. Moje štěně chudák spí na složené dece, protože na nový pelíšek teď nemám. ☹

trupovaludmila
28. led 2016

Mě podvedla osoba s číslem účtu 264958909/0300 pozor podvodnice

deyana
15. bře 2016

@trupovaludmila toto stejné č.účtu, bazar Jelínek Břeclav, prodávalo šicí stroj.. naštěstí jsem to zjistila včas, bazar tam vůbec není, tento pán nemá živnost v Břeclavi, takový bazárek tam prostě nebyl, na dané adrese už vůbec.. pak jsem natrefila na paní, co mu chtěla už posílat platbu.. naštěstí jsme nenaletěly ani jedna, ale byla jsem rozhodnutá peníze fakt poslat.. :-/

trupovaludmila
17. bře 2016

@deyana na tohoto d..la je už poané TO a je to vedené jako trestní čin ☹

malaeva
18. bře 2016

Teda holky, z tohohle chování mi je špatně, okrádat maminky s dětmi... ☹ Děkuji za všechna upozornění.

deyana
18. bře 2016

@trupovaludmila Prý toto číslo účtu je nějaké univerzální k jakési poměrně nové službě - všichni uživatelé služby mají toto číslo účtu, ale majitel účtu má své číslo, to je dáno v platbě jako variabilní symbol a částka mu jde jakoby kreditem na tu kartu, se kterou si disponuje.. už jsem zapomněla jak se ta služba jmenuje, ale prý to hojně využívají právě podvodníci všeho druhu, protože je prakticky nezjistitelné, takhle z první ruky, kdo to je, odkud je a co má na triku ☹

deyana
18. bře 2016

@trupovaludmila tak tady jsem to dohledala.. jedná se o tohle:
http://m.finparada.cz/2893-Dalsi-predplacena-ka...

trupovaludmila
19. bře 2016

@deyana jj přesně!!

lidadv
20. bře 2016

Hrozné ten svět někdy... :( :( :(

lucinaty1
24. bře 2016

@trupovaludmila prosím a znáte číslo TO na pana "Jelínek Břeclav" děkuji, bohužel i já jsem se asi nechala nachytat :(

lucinaty1
24. bře 2016

A kdyžtak číslo které on dával jako var.symbol

lnefertiti
25. bře 2016

Ahoj holky, tak jsem též nalitla Jelínkovi,poradí mi prosím nějaká z vás, jak se přidat k trestnímu oznámení. Moc děkuji

deyana
29. bře 2016

@lucinaty1
@lnefertiti

já mám od něj v mailu vs 8000405681

krasnymimn
31. bře 2016

@deyana přesně já také...a tel. který je nedostupný...:( podáváte trestní oznámení?

deyana
31. bře 2016

@krasnymimn já nemám důvod, peníze jsem neposlala, chtěla jsem si přijet radši, a podle adresy jsem zjistila, že tam bazar není.. navíc mi to přišlo podezřelé hned.. a pak jsem našla ještě na skupince na fcb paní, která si s ním taky psala a domlouvala poslání a oběma zároveň nám odpovídal že je stroj volný, hned pošle atd...