Maminky po čtyřicítce. Jste tu nějaké?

iloha
22. kvě 2009

Ahoj maminky, jste tu vůbec nějaké po čtyřicítce? 🙂

iloha
autor
14. říj 2009

Lady díky za vyčerpávající info.

gejbule1
15. říj 2009

Ahoj holky,to je hnusné počasí co?Ani se mi nikam nechce jít.Jen jsme ráno byly cvičit a odpoledne už doma.já jdu večer posedět s kamarádkou tak se těším i v tomhle počasí 🙂 .Ale celý den mi šíleně bolí hlava tak snad mi to přejde.To je síla s tou malou holčičkou jak našli co?bylo mi z toho úzko.Tady každá děláme skoro nemožné aby se nám miminka narodila a oni ji klidně vyhodí 😠 😠.
lady děkujeme za pěkný výklad 🙂

izina
15. říj 2009

Nejraději bych vždycky ty nalezenečky vzala domu. Zaslouží si lásku, domov a pocit bezpečí

ledik
17. říj 2009

Ahoj holky, tak jsme byla s malou předevčírem na očkování. Nechala jsem jí dát synflorix. Reakce nebyla vůbec žádná, tak teď už se snad nic neobjeví, tak jsem hrozně ráda. Lady, nechala jsem to dávat právě jak píšeš také hlavně kvůli zápalu plic. Starší děti když byly malé ho prodělaly několikrát.
Iloh díky za odkaz na vláčky, kouknu na to. No hlavně, že jsem ze smíchova... 😀 .

iloha
autor
18. říj 2009

No Lediku, určitě chodíš okolo a ani to 🙂

iloha
autor
19. říj 2009

neznáte to některá??? http://www.darkove-zbozi.cz/obchod/do-kazdeho-d...
mně to připomnělo takovou tu stlačovací termosku na 2,5 litru.

ledik
19. říj 2009

Ńo mě to připadá, že je to zmenšený klasický automat na vodu, co je různě v obchodech nebo u doktora. My ho měli v práci, každého půl roku, tam jezdil někdo od té firmy co nám ho zapůjčila a měnil ho za jiný - čistý. Ten co odvezl prý vždycy vyčistili aby ho mohli půjčovat dále. No a to jsme tam měli jen vodu. Neumím si představit když by se dala do zásobníku třeba šťáva, jak budou vypadat za pár měsíců ty trubičky uvnitř přístroje. Trochu bych se toho bála a pak taky toho, že to nebude moc stabilní a dítě to převrhne. Ten velký se dal převrátit docela snadno.

ledik
19. říj 2009

jo a iloh, koukala jsem na to království železnic. Ono je to tam nově, snad jen 4 měsíce, tak proto jsem to nevěděla. Trochu mě to uklidnilo, že nejsem tak úplně mimo, každopádně určitě se tam zajdu podívat. 🙂

iloha
autor
19. říj 2009

Lediku, fungujou prý od června nebo července 😀

gejbule1
19. říj 2009

Ahoj holčiny,ten zásobníček je pěkný ale u nás by byl asi pořád prázdný a někde vylitý.
Holky můžete mi některá poradit stránka kde mají dětská křesílka?Kožená nebo molitanová.Nikde něco podobného nemůžu najít.

iloha
autor
20. říj 2009

gejbi, mně se vždycky líbilo tohle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0010...

izina
20. říj 2009

Ahoj,
tak mně to také připomíná zmenšený automat na vodu teplou nebo studenou v práci.
Měly jsme tu taťku od soboty do dneška. Škoda, že odjel, i když jsem unavenější, než když jsem tu jen s Kájou. Myslim, že byl trochu zklamaný, protože princezna se stále poohlížela po mámě. Snad se to časem zlepší a bude ráda i s tátou sama. Ale nedivim se jí, když ho vidí jednou za čas. I když je vidět, že se maji rádi, neví, co si spolu maji počít. Když se jeden večer koupala s taťkou, plakala, musela jsem ji vzít. Pak se koupala se mnou a skoro nechtěla ani z vody. Mne to mrzí, ale nedá se nic dělat 😒

iloha
autor
21. říj 2009

Izi, u nás je sice táta doma, ale poohlíží se stejně, když chci jít ven, tak to většinou obrečí, že jdu bez ní, ale pak si jde hrát s tátou a maximálně se optá kde že to sem. 😉

iloha
autor
21. říj 2009

Gejbi a zkus se kouknout do Sparkys.cz vánoční katalog (tedy jestli je na netu) tam jsu asi 3 křesílka 😉

gejbule1
24. říj 2009

Holky díky za tip.
izi nic si z toho nedělej malá je ještě malá.Lucka byla taky děsný mamánek a taťka skoro do roka jakoby neexistoval a to ho vidí každý den..Zlepší se to uvidíš jen to chce čas a vydržet.Dnes už Lucka Marka vítá když přijde z práce ale v krizových situacích/když ji není třeba dobře/ chce stejně mě.

iloha
autor
26. říj 2009

Tak mi nudláme a kašleme, chraptíme, ale teploty nemáme. Dle dr. je to v pohodě, kapat a kapat a smrkat a bude to dobrý. Ven jen když bude hezky a né mezi lidi - školky, divadélka a tak. 😒

gejbule1
26. říj 2009

no v tomhle ročním období je to úplně normální,proto nemám ráda podzim 🙂 .Já jsem teď taky nastydlá.
Ve středu naštěstí jsou prázdniny a nemáme plavání tak je čas se vyzdravět 😉 .Teď je tady krásně jak na jaře.A lucík zrovna spí.To zase vyrazíme ven až když bude zima.
iloha jak spí Terezka přes den?

iloha
autor
26. říj 2009

gejbi, tak už třičtvrtě roku přes den dobrovolně nezamhouřila očko, jen pokud jede autem 😀

gejbule1
26. říj 2009

takže ti spala tak do 2¨let?

iloha
autor
26. říj 2009

přesně tak, co jsme se vrátili z Tater ( kolem 5.ledna) tak doma neusnula ani omylem.

iloha
autor
26. říj 2009

Je pravda, že někdy chce jít ven v golfkách a párkrát usnula, ale to fakt jen velmi zřídka. Spíše když někam jedeme tak si krátí cestu spaním a je jedno jestli dopoledne, odpoledne a nejhorší je, že když usne až tak kolem čtvrté nebo páté a ty jí pak vzbudíš, tak máš doma příšerně protivný, ukňučený dítko, co chce pořád chovat a nic mu pomalu nesmíš říct aby se nerozbrečela a asi tak po hodině jí to přejde a pak neví kdy jít spát večer. Takže ideální stav je když nespí, vstává kolem půl osmé a večer je tuhá kolem osmé. Zázrak je, když spí ráno o něco déle, ale to už ani nepamatuju. Teď většinou vstávala do sedmi a s posunem se jí snažím pomalu zase nastavit, dnes ráno vstávala v šest, ale nechala se docela přesvědčit a válela se v posteli do čtvrt na osm. Sice nespala, ale neprudila.
No a večer už v půl sedmý chtěla jít spát, tak jsem jí dala večeři, pomalu se umyla a po čtvrt na osm šla do hajan a hnedle vytuhla, tak uvidím co ráno.

ledik
27. říj 2009

Ahoj holky, já si nemůžu vynachválit změnu času a to že je už brzo tma. Malá chodila spát vždycky až po půl deváté, mnohdy usnula až okolo 10 večer, takže večer vždycky rodeo. Včera jsem jí dala spát v půl osmé a vytuhla hned. Konečně jsem si mohla v klidu sednout v osm k televizi a nic nedělat. 🙂
Jinak mě starší děti spaly přes den taky do dvou let.

iloha
autor
27. říj 2009

Lediku, to asi tou změnou....a v kolik ti ráno vstává????

ledik
27. říj 2009

No malá je naštěstí spáč po nás. Vstává v 7 a to jen proto, že starší děti šramotí, když vstávají do školy. Ale když je doma ticho, tak většinou do půl osmé nebo do osmi. Dneska chrněla do 7:15, což podle starého času je vlastně do 8:15. Poslední dobou jí ale někdy v noci dávám jednou mlíko. Včera to bylo okolo půlnoci když jsem si šla lehnout, někdy to vydrží do brzkého rána (do 4 nebo 5). Ale vždycky to rychle vycucne z lahve a chrní dál. Myslím, že je to jen přechodné období, snad to zas za nějaký čas vydrží celou noc bez jídla, ale já to nelámu přes koleno. Mě to nevadí, že musím vstát, když hned zase usne a spí až do rána.

iloha
autor
27. říj 2009

ty brďo, to se máš. 😉

ledik
27. říj 2009

No, doufám, že jsem to nezakřikla 😀

iloha
autor
27. říj 2009

tak Terezka je marod. V poledne měla 39,2, odpoledne po donucení usnula a ve čtyři po nurofenu 38,1. Vyfasovaly jsme pro jistotu atb , prý se paní dr. nelíbí ten rychlý průběh a vlhký, mokrý kašel ☹

izina
27. říj 2009

gejb,
uvidíme, co to udělá, až bude Kájule starší. Ale někdy jsem dost unavená. Ráno hodně papá, protože spí většinou celou noc. Pak přebalit, opláchnout obě, obléct, znova papat (aspoň půl hoďky), vyrazit ven s kočárem vyvenčit čubinu, to spí. Po příchodu zase papat a pak je chvíli klid, protože si konečně hraje sama. Dopoledne pryč a já se konečně najim. Pak chce zase papat a jde se venčit, samozřejmě spí. zase papání a hraní si. Přebalování už nepočítám. Večer koupání, papání a když usne, už se mi nic moc nechce. Sakra ženské, jak stíháte to okolo?
Jinak mi pokašláváme už nějakou dobu, ale jen po ránu. Dávám ráno a večer sirup a občas stříknu do frňáčku

ledik
28. říj 2009

Ahoj holky,
iloh, přeju aby byla Terezka brzo v pořádku.
Izi, můžu tě uklidnit, já toho moc okolo taky nestíhám 🙂