Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

slunicko2
autor
27. kvě 2010

Evco, ja jsem uplne zapomela co dela P? Nejsem si jista, jestli do pocitacu nebo take ucetnictvi? A nebo jsem uplne mimo? 😀
Slevy uz zacinaji ted, je to cim dal drive! Je ale pravda, ze tu maji krasne veci na holky! Ale treba ja jsem tu zase mela problem sehnat krasne dupacky. Kamaradka mi vzdycky poslala takove uzasne ze Slovenska. Kazdy nam je tu zavidel 😉

ja bych se rada pridala. ale to uz se pomalu budeme balit zase domu do Skotska. Vracime se 20.7. tak pockam, az jak vy se rozhodnete kde to bude a mozna se k vam na posledni chvilku pridam na kafco.

krev dopadla nakonec dobre. byla tam suprova lekarka a sestra. Napred mu to natrela mastickou na umrtveni na mistech, kde si myslela, ze mu vidi dobre zily. Pak jsem s nim cekala pul hodky venku. Nakonec jsem ho mela bokem posazeneho na kline, jednu jeho ruku v podpazdi a drzela jsem ho. Sestra mu drzela ruku natazenou a doktorka mu vzala krev. Jen se malinko cukal, ale nic hrozneho. Trosku vyjekl, kdyz uz vytahovala jehlu ven. Dostal samolepku a pry mu poslou jeste certifikat s dalsi samolepkou! How cool is that? 😀 Zvladl to skvele. Hlavne doktorka byla rychla. Ja jsem se bala, protoze rikala, ze zily nema moc videt.

Holky, vy ten srazik budete mit i pres noc, nebo je to jenom na jedno odpoledne?

slunicko2
autor
27. kvě 2010

Kato, gratuluji k uspesnemu scanu! 😵

verde198
27. kvě 2010

Jani, jak to, ze se nemuzete pridat? (se mi to asi vykourilo z hlavy 😕 )

Zuzko, oba jsme financaci 😉
Sean je sikulka, ze to tak vydrzel!! Priste uz se bude treba tesit 😀
Urcite se na srazik pridejte! Byla by skoda byt tak blizko a nezucastnit se. Jestli to bude pres noc nevim, Simca myslim psala, ze by to brala na dyl, ale zatim jsme se nijak nedomlouvaly.

slunicko2
autor
28. kvě 2010

Evco, ja myslim, ze Janca tu bude mit rodice na navsteve!
Brrrr, financnici 😉 A co treba Slovensko, tam by neco nenasel? Ja vim, nejsou to Cechy, ale ani uk 😀
Je to ted opravdu slozite vsude. Vsak i ta au navy uz nebere skoro zadne brity, protoze maji dostatek australanu. A to je co rict!

ja bych se rada pridala. Ale tim, ze budu porad nekde litat, tak asi budu muset byt ty posledni dny s tchanovci. Jeste ale uvidim, co vy naplanujete a kdyz se to bude hodit do planu cesty zpatky nahoru do Skotska, tak bych se treba alespon zastavila 🙂

forensica
29. kvě 2010

Ahojky, holky tak uz jsem vam tu chtela aspon 3x napsat a vzdycky mi do toho neco v prubehu vlezlo a pak jsem zapomenla.

Kaci a Edito mam radost ze skeny ukazaly ze miminka jsou v poradku. 🙂

Vcera jsem byla se Simcou a dvema kamaradkama neplanovane na Nohavicovi. Bylo to vyborne a ta atmosfera byla suprova. Lidi se ho nemohli nabazit 🙂

Venku hnus, my jedeme Po-St na vylet tak doufam ze nebudeme furt v holinkach.

saza007
29. kvě 2010

Ahojky,

Verca - super, kde hral Nohavica, niekde v centre? To som vobec netusila.

Zuzi - Sean je hrdina, super, ze krvny test dopadol dobre. Pamatam si, ked som bola mala a raz mi brali krv, tak som robila cirkuuuuus 😅 😀 No ale vtedy kremy na umrtvenie nepouzivali. Doteraz nemam rada, ked musim mat blood test 😅

Zajtra ma J. krstiny. Pocasie nevyzera velmi slubne, planovali sme picnic v parku, ale z toho asi nic nebude. 🙄

Prejem vsetkym prijemny sobotny vecer!

forensica
30. kvě 2010

No ja taky ne, jen se mi dve hodky pred koncertem ozvala kamoska s listkem tak jsem mela stesti ze manza mohl rychle dorazit z prace 😵 Bylo to v Royal Festival Hall.

Jak dopadly krtiny? Nakonec nebylo venku tak spatne co 😉 Teda aspon tady u nas 🙂

weru
30. kvě 2010

Ahoj holky,

zdravim, jak se mate?

Pocasi je docela silene. Vcera jsem byla v Londyne, hlidala jsem znamym dceru, zatimco oni hrali na svatbe a celou dobu prselo. Sice to bylo jen par hodin, ale i tak, docela hruza. Hlavne, ze mala byla v suchu.
A dnes jsme grilovali.

Simco, jak jsi se ptala ohledne te zmensene delohy....ani ja nevim, jestli to nejak vadi. Jednou mi bylo receno, ze to neva, ze je to tim, ze jsem jeste nerodila a podruhe, ze by to mohlo hrat roli pri otehotneni. Tak si vyber. Zatim z niceho nesilim, ale pry pokud do vanoc neotehotnim, tak dostanu neco na povzbuzeni ovulace. Uvidime, co bude.

Hezky bank holiday vsem a at je hezky. 😎

forensica
30. kvě 2010

weru, me taky kdysi pred lety rikala jedna gyndarka ze mam malou delohu a to rikala i moji spoluzacce. Takze kdo vi jak na to kazdy Dr hledi. Hlavne klidek, ono to pujde 🙂

saza007
31. kvě 2010

ahojte,

krst dopadol vyborne, J. to v kostole zvladol bez reptania 😅 (vacsinou sa tam po 10 min uz nudi). Pocasie bolo celkom fajn, picnic sa aj tak nekonal lebo strasne fukalo
J uz plne stvornozkuje, je aj dost rychly, samozrejme, ze ho lakaju len nebezpecne veci. Zacala sa nam zabava 😀

verde198
1. čer 2010

Ahoj holky,

Sazi, tak to je J. sikulka, ze to tak pekne zvladl 😉

Zuzko, na Slovensku bude jeste mensi vyber.....a navic se nam libi v Praze 😵 I kdyz teda letosni jaro nic moc. O vikendu se ma konecne zase oteplit pres 20 stupnu, ale na Morave az do stredy prsi 😒

Vsechno nejlepsi ke dni deti! 😀

catkaz
1. čer 2010

Ahoj vsem. To bylo prima mit v pondeli volno...
Manzel mel v nedeli narozeniny, tak jsme vyletovali a u nas v mestecku shlidli folk festival - mesto bylo plny morris dancers! Takhle nazivo jsem je nikdy nevidela - byla to pekna podivana. Posilam foto. 🙂

Souhlasim, ze na Slovensku bude prace jeste min. Buh vic, co je tam ted chudaky ceka. Budou muset prispivat na pujcku Recku.... 😝 Evo, budu drzet palce.

Jinak uspesne kynu. Bricho ani moc neroste, takze to vypada, ze jen tloustnu. Mam posledni dziny, ktery dopnu. Davam jim tyden a pak uz definitivne do tehotenskyho. Mama mi potvrdiala, ze to mela uplne stejne...

verde198
1. čer 2010

Katko, ja uz teda normalni kalhoty nedopnu dlouho, sehnala jsem jedny netehu v Debenhams, ktery meli v pase gumu, tak jsem je az do minuleho tydne nosila, ale uz me tlaci. Takze ted uz jen tehotenske. Nasla jsem pekne a pohodlne 3/4 kalhoty v H&M a taky jsem konecne nasla "normalni" tehu rifle (tim normalni myslim, zadne potrhane a zaplatovane jak maji treba v H&M 😝 ) a jeste k tomu za super cenu 568,- v Mothercare, maji jen tu nizkou gumu, takze si myslim, ze je pak budu moct nosit i normalne 😵
Ale brisko ti urco naroste!
Mne se momentalne mala strasne hemzi v brichu, legracni to pozorovat 😵

slunicko2
autor
1. čer 2010

ahoj holky 🙂
u nas uz zase vykouklo slunicko!

Sazi, ja jsem take vzdycky delala cirkus pri injekcich. Jednou jsem jim behala po cele ordinaci. A take mam neprijemny pocit, kdyz mi maji brat krev. Snad vysledky dopadnou dobre 🙂
Maly byl krteny? 🙂

Weru, mensi deloha by nemela vadit. Ja jsem ji take mela mensi. Segre zase jeji gynekolog rikal, ze ji ma natocenou smerem k pateri a nutil ji, aby spala na brise prvni trimestr!

Evco, ono to Slovensko bylo mysleno spis tak nejak z legrace. Ze je to blizko cr, ale hoooodne daleko od uk 😉

Verco, koncert musel byt super!

Ja jsem si tu dnes poustela videoklipy na youtube od bozskeho Kaji, dalibora jandy, zmozka a tak. Takova nostalgie 🙂

U me uz se zase PCO asi hlasi o slovo! Coz me docela stve, protoze se mi dari hubnout, a tak bych mela mit pokoj. Nicmene jsem uz 14 po terminu ms. Tehu ale nejsem, protoze jsem si delala testy.

miluska.woolley
2. čer 2010

Ahoj holky, u nas je silene hnusne, uz nekolik tydnu, a ted je k tomu jeste silena zima a ja mam z toho depky....

Katko to jsi dobra, ze doted nosis normalni obleceni, ja mela tehu kalhoty mnohem driv. Ted uz mi jedny dokonce nejsou... Evi uvidis jak ti budou ty dziny s nizky pruhem sedet, mne ted klouzou z bricha... ale uz mam pupek jako blazen...
Holky kdo jste na FB, tak Mark pridal jednu fotku z vikendu, kde teda vypadam jak debil, ale je videt velikost pupku...http://www.facebook.com/album.php?aid=213443&id...

Dneska nam tatinek odlita do jukej na svatbu, tak tu budu sedes se skrizenyma nohama a nic ven nepustim. Smal se jestli pry nas v patek vecer najde v pyzamu ze jsme za tri dny nevylezly ani z postele... Ale vcera tu byla midwife, rikala ze ji mala vubec neprijde zas tak velka, ze pry by sla na 100% do normalniho porodu, takze jsem pozitivne naladena, nez mi zase v porodnici nakukaji neco jineho... a rikala ze pry se mala jeste na svet nechysta,

editahlb
2. čer 2010

Ahoj holky, Milusko ty uz to mas vazne za par! V profilu ti to hlasi 36 tt takze to brisko uz musi fakt byt jak se patri.. 🙂 Mrknu na FB. Takze M odejel na tu svatbu sam, ja si pamatuju, jak jsi o tom vloni mluvila v souvislosti s planovanim tehu, jak jsme to promysleli no a je to tu a ty chudaku musis zustat se zkrizenyma nomahama doma

Sazi ty zvladas chodit s malym do kostela? No ted jak uz ti z\acina lozit to uz asi nepujde, gratuluju opozdene ke krtinam! Mela jsi tady i vase? Nebo jeste mas?

Zuzi co je to PCO? Uz mas malicko naplanovano kdy by jste dorazili? Ja se dneska vecer mrknu O do diare at vim, kdy je a neni v cervenci doma, ale tchanovci tu urcite od 5.7. nejsou. Jsem zvedava, jestli Seankovi ten certifikat poslou 😵 , urcite mel z nalepky radost.

My jsme zpatky ve Walesu, ja v praci, ale uz jen dva mesice vydrzet a je to. Vcera jsem mela schuzku s midwife, na scan jdu pristi tyden, tak uvidim jestli se shodnou na terminu porodu s doktorem v cechach.. Jinak je mi teda mnohem lip, spatne mi byva jenom vecer kdyz jsem unavena, ale citim, ze to uz fakt odchazi. Co ty Verco? Nevolnosti se ti vyhybaji? A K uz mluvi! tak to je super, zaba je dobry zacatek 😵

editahlb
2. čer 2010

Milusko me ten link na fotku na FC nefunguje...

catkaz
2. čer 2010

Cau holky,

ono je to s tim oblecenim tak, ze ja jsem byla vzdycky dost jojo, takze jsem mela ve skrini dziny furt tak 3 velikosti a nosila tu velikost, ktera mi zrovna byla...Ted nosim ty vetsi, co mam. V Praze mam u nasich jeste vetsi, tak je o vikendu, az tam budu, vyzkousim a kdyztak privezu s sebou. A taky jsem spis na zacatku 21., nez 22.tyden.

V mothercare jsem se jeste nebyla podivat, ale mam dvoje kalhoty z Gapu maternity a jedny dziny a asos. H&M mi nevyhovalo. Meli jen samy 'skinny leg' a to fakt nemuzu nosit. Jsem zvedava, jak se mi budou nosit.

Milusko, mas to fakt za par. Jak dlouho bude manzel pryc? Abys mu mezitim neporodila... 😉

Edit, prima, ze uz je ti lip. To uz se nevrati, ne?

forensica
2. čer 2010

Ahojky holky, tak jsme zpet z vyletu 🙂 Az na to ze pocasi bylo dost neprijemne a ja mela vcera rano i migrenu (no ja to cekala, holt zkousky byl stres) tak jsme si to moc uzili. Banda lidi byla fajn, takova sorta se kterou se clovek normalne nepotka ani nebavi ale tam jsme tak nejak zapadli a spolecne si zanadavali na mistni bangladeske mensiny a tak 😀 K tam na zahrade litala jak z retezu urvana 🙂

Edito, tak to je super ze uz te to pustilo. No me je jen obcas tak trochu mini-zle od zaludku jinak nic. No snad vse roste jak ma a nevim proc ale vidim to na kluka 😎 Drzim palce na sken, urcite to bude vse v poradku. Ja se jeste nerozhodla jesli si nahodou jeste nezajdu za 14 dni, abych fakt byla jista ze tam mimis roste kdyz mi fakt je prd. Su moc rozezrana a mam radeji pockat na ten 12tt? 😅 No K moc nemluvi, jen ta (z)aaaba a pak ji ted naucila mamka rikat 'jejda jejda' tak kudy chodi tudy to mele 😀
PCO - polycyclic ovaries (snad se to tak pise 😅) Zuzi je super ze se ti dari zhubnout, no mozna je jeste trochu vic potreba aby telo zaregistrovalo zmenu a treba se to PCO neobjevovalo ne? I kdyz i hubene zenske to muzou mit ne?

Me ten link taky Milusko nejel. Ja chci videt pupik!!

Kaci, ja byla prekvapena ze Matalan maji taky tehu sekci. Urco tam neco nakoupim jelikoz jsou fakt dost levni.

editahlb
2. čer 2010

Verco ja to taky vidim na kluka 😎 😀 No uvidime! Jestli chces, tak si pro klid duse na ten dalsi scan zajdi, ale jeste s objednanim se pockej, me zacalo byt blbe az v 8 tt a to jsi ted tak nejak i ty, ne?
A pocasi jste meli urcite lepsi nez jake je ted v CR, parad tam leje! Ze jo Evco?

Katko myslim ze by se to uz vratit nemelo! Zaklepavam to tady na drevo.. Jak to mate se jmeny vy? Uz premyslite nebo to nechavate na pozdeji? Jo ja si vlastne vzpominam ze jsi psala neco o te knizce co si chces poridit a pak se rozhodnout, ze jo? Ty letis ted o vikendu do Prahy?

miluska.woolley
2. čer 2010

Edo, teda to to utekllo, vy uz jste zase v C. to je super ze uz ty nevolnosti presly, ted si muzes super uzivat tehotenstvi... Kdy zase jedete do CZ?

Verco promin, nejak mi uniklo kde jste byli na vylete?
Moje kamoska je hubena jak lunt a ma PCO... myslim ze si to nevybira... Zuzi preju at te to prestane trapit.

Katko tak to znam s tim jojo, ale kdyz se mi pred otehotnenim podarilo neco vybehat, tak jsem volne obleceni radeji vyhazela, aby mne to nelakalo...
Makr je v jukej jen do patku, vraci se vecer. Ja jsem dneska zvladla malou vykoupat i ulozit do postele. To beru jako vykon, to ted delava tatinek...

jo a tu hruzu fotku teda tady...

nudlik
2. čer 2010

ahoj holky,neni tu mezi vama nejaky clovicek,ktery bydli v Basingstoke???Jestli jo,napiste prosim IP,dekuju 🙂 Tereza

kaata
3. čer 2010

Ahoj holky, jen v superrychlosti zdravim od protinozcu. Pocitac s sebou sice mam, ale vubec neni cas! Jen sem tam neco do prace. Jen jsem koukala, jestli je jeste Miluska 2v1, coz koukam, ze jo, moc drzim palce at jde vsechno dobre a tesim se na zpravy!

Jinak my se mame dobre, na to, ze tu je "zima" je pocasi jakz takz, kolem 20, ale dost casto prsi, dokonce se nam tu prehnala cyclonic storm. Jinak jsme porad v cudu, Nico si uziva pozornosti ze vsech stran a my vyuzivame vecerni babysitingy co to jde!! 🙂

Mejte se moc hezky a doufam, ze v UK uz je konecne leto!

saza007
3. čer 2010

Miluska - super pupik, uz sa ti to blizi! Dufam, ze tie posledne tyzdne ti rychlo ubehnu.

Verca - neboj, urcite je vsetko tam! Ale ak mas strach, tak na scan zajdi.

Tipujem Verci chlapca a Edit dievcatko. Ale ja sa skoro vzdy netrafim. 😀

Kaata - jeeej, dakujeme za pozdrav od protinozcov. Uzivajte si 🙂

Edit - praveze kostol s J. nezvladame. Musime snim na striedacky chodit von, inak robi cirkus. Takze nechodime kazdu nedelu, len ked na to mame nervy 😅 Naposledy to vsetko prespal ked mal 2 tyzdne. 😀

forensica
3. čer 2010

Edito, to by byla legrace kdyby jsme to opet zase sladily i s pohlavim potomku 🙂 Super ze uz je ti lip, taky bylo na case co 🙂 No na druhou stranu ja bych radeji kdyby to bylo vse v poradku a bez nevolnosti ze 😅

Milusko, co pupik ale ty kozy ! 😀 Super vypadate tam pekne domacky 🙂 To jsi sikovna s tim koupanim, ja se kolikrat zapotim i ted bez bricha. Byli jsme v Kentu (Tonbridge) na jedne velke chajde. Bylo nas tam 15 a ja znala poradne jen asi 3 lidi. Je to z mistni playgroup, oni delaji jednou do roka takovy vylet hlavne pro rodiny s detmi co nemaji zahradu a tak at se vylitaji v bezbecnem prostredi. Pak jeli jeste k mori ale my uz ne, nechtelo se nam tahnout K tak dlouho v aute kdyz ji by to bylo myslim sumak.

Kato, no to neni spatny pocasi na zimu 😎 To jsme tady meli pred par dny. Ale ted uz je slunicko druhy den tak snad to aspon do zari vydrzi 😀 Haha.

Sazi, no to to musi byt zazitek s ditetem do kostela. Musi se tam ukrutne nudit a pockej az zacne behat, to asi nebude k vydrzeni vubec. 😅

janauk
3. čer 2010

Ahoj holky,
nejak moc nestiham a hlavne nemam naladu. Zemrel nam nas velmi dobry kamarad, Ianovi byl na svatbe za svedka/best mana.Jsme oba dost mimo. Jediny co me dela radost je to nase hvizde. Alfie jako by to citil je milionovej, porad se na nas smeje a vymejsli lumpaciny.
Edit, to jsem rada ze uz ti je lip. Jak to jde v praci? Mas toho ted hodne po dovolene?
Ja vim, ze se tu resilo jestli rict nebo nerict pohlavi na scanu, ale ted nevim jak jste to mely holky vy. Edit, Verco nechate si to rict?
Verco, to jsi me rozesmala tim tvym komentem na Milusky fotku 😉 Mas naprostou pravdu, Ja jen suse zavidim, co jsem prestala kojit, tak prsa snad -1!
Milusko, moc ti to slusi. Drzim palce at neporodis v Markovo nepritomnosti. Super zprava ze to zatim vypada na natural birth 😉
Sazo, nemas fotky ze krtin? Kolik ma James uz zoubku?
Kato, ja te fakt obdivuju ze chodis jeste v normalnich kalhotach. Ja zacala tehotenske snad uz v 15 tt. Bylo mi to o hodne pohodlnejsi i kdyz jsem nemela velke brisko. Ja bych ty tehu kalhoty nosila i ted, zadny zipy, no pohoda.
Tak se mejte krasne a uzivejte slunicka. Milusko, snad i u vas se ukaze.

saza007
3. čer 2010

Jani - to su sad news, uprimnu sustrast. 😢 😢 😢 Neviem si ani predstavit, co prezivate. Bol chory, alebo umrel nahle?
Prajem, nech vam Alfie robi co najviac radosti.
skusim neskor pridat jedno foto z krstin, vela ich nemame. James ma 4 zuby, vcera sa naucil sam posadit, tak teraz si to precvicuje milion krat denne 😅
Zeny, aky sun cream je dobry pre babatka? pouzivate nieco speci?

catkaz
3. čer 2010

Jezis, to je mi lito, Jano. Co se stalo?

Dneska je tu nadherne. Mohli bysme dat veceri al fresco...
V sobotu letim na otocku do Prahy, v pondeli zas zpatky. Zajdu k zubari a koupim knihu jmen.
Az se vratim, tak pak zacne jmena nak vic resit.
Nak mi vubec nedochazime, ze uz mam pulku tehotenstvi za sebou...

Jani, drz se.

editahlb
3. čer 2010

Jani taky se pridavam s uprimnou soustrasti, ja si ho pamatuju (s tveho vypraveni a s cim ti pri svatbe pomohl a s fotek), je mi to moc lito.. 😢 Taky bych chtela vedet (jestli se o tom da psat) co se mu tak nahle stalo? Drzte se a Alfiekovi posilam pusinku,. A ty uz jsi prestala kojit? Maly uz nechtel?

v praci toho mam docela dost, ale zase ten den rychle utece, akorat O je ted hodne spatne, je nemocny, tak to ma chudak tezke starat se o E, ale ja uz si dalsi dovcu vzit nemuzu.. ☹

Sazi ja jsem jeste zadny sun cream nepouzila, taky by me to zajimalo...Jsem stastna, kdyz si E necha na hlave aspon klobouk. Doma na zahrade ho nechce, ale jakmile se nekam jede na vylet tak ji nevadi

Milusko brisko dobry! 🙂 S uz takhle jezdi na kole, jo? no to je fatk dobra! Schvalne ji od nas pozdravuj, zaimalo by me, jestli si nas pamatuje.. Do Cech jedeme az zacatkem srpna - natrvalo, to pak budeme mit k sobe bliz 😎

miluska.woolley
3. čer 2010

Jani to je mi moc lito s kamaradem ☹ , to zahoji jen cas... Jeste ze mate Alfieho aby Vas rozveselil. Nam vloni v lete hodne pomohla svoji bezstarostnosti Charlottka ☹ ..

Veroniko nebud hubata 😀 . Ja bych ty kozy klido rozdala, kdyz si vzpomenu jak se nalejou jeste po porodu... doufam ze tentokrat budu kojit vic a dyl a trochu je vykojim. Jo vsichni chceme co nemame....

Edo to vis ze si na Vas Lottie pamatuje, my budeme v srpnu v CR, tak se urcite zastavime u vas alespon na kaficko....

U nas je dneska statni svatek, byly tu dve kamosky (jedna kadernice), tak mam novy melir a sestrih, daly jsme si spolecne 4 zenske obed karbanatky, brambory a rajcatovy salat, pohodicka, jen kdyby venku nerzlo a nechcalo....

Kato uzivejte si v AU, jejich zima je teplejsi nez nase nemecke leto 😠

Sazi ja mela pro malou suncream z lekarny, jen mineralni filtry, kdyz byla malicka, ale letos uz jsem koupila v drogerii normalni detsky....