Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

catkaz
13. čer 2010

Ahoj vsem,

Jani, mate z Devonu super fotky 🙂

Tak ja vcera poprvy vytahla tehotensky dziny a jsou fakt pohodlnejsi. Jsou pres bricho a ja si je zatim prekladam dolu, aby mi nahore neodstavaly...

Jinak jsem si uvedomila, ze vam dluzim foto ze skenu pred 14 dni (20.tyden). Tak jsem zvedava na vase dalsi tipy. U toho z 12.tydnu jste spis tipovali holcicku, ale myslim, ze tam byl i naky kluk. Momentalne je mi to uplne jedno 😎 .

Pekny tyden. Mejte se vsechny fajn.

verde198
14. čer 2010

Caute zeny,

a jo Verco uz si vzpominam, ze jste v CR 😅 . Tak to se domluvime na nejakem setkani nekde tady 😉
Jani, krasne fotky z Devonu!

Ja tu mam ted na navsteve moji byvalou sefku z UK, tak jsme vcera byli v Karlovych Varech. Byli jsme se podivat i ve sklarne Moser, tak se ji to libilo. Trosku jsme ochutnavali vodu z pramenu a zacalo me pak dost bolet bricho, tak jsem musela asi 1/2 sedet. Nastesti to preslo, tak nevim jestli to bylo z te mineralni vody, ale mela jsem snad 3 loky....

Pohodovy start do noveho tydne!

miluska.woolley
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editahlb
14. čer 2010

do osmi dnu po porodu osobne ?! To je dneska prvniho aprila?! Si dela legraci ne ta socialka zubata.. 😒 Se ti nedivim Milusko, ja bych byla ruda vzteky taky. Hele neres to, proste to zrusis pozdeji, az se tam dostanes, ruku tiza to neuseknou a co pro nejake to jejich papirovani se budes takhle stresovat, ne?

Cau Evi, ja ten Race letos nepobezim, projdu to s E v kocarku nebo na nositku 😉 , ale jdeme tam letos jako skupina interpretu z Barnardos tak jsem to nechtela rusit... To mi pripomnelo ten minuly patek a tlumoceni, byl to fakt zahul, jak jsem predpokladala, deti jsou zpatky na child protection list, mama se dala kradeze, tata byvaly heroin user, deti jsou ve skole na urovni prvnaku i kdyz uz jim je kolem 10 let... ja bych povolani social worker nedelala i kdyby mi za to platili zlatem.

Katko krasne fotky a jeste krasnejsi chlapecek 😉 🙂 Meli by jsme to vazne nekam napsat vsechny ty tipu nebo brzo zapomeneme.. Dziny myslim od ted uz hodne uzijes, jestli teda nebude pres leto vedro, jinak ja hodne nosila sukne a saty. Jsi suknova?

Jani meli jste se krasne v tom Devonu, fotky jsou super a maly uz tak vyrostl! Nechces se zastavit az tady bude Zuzka? Nejak kolem 9 cervence?

Verco teplakovku chceme videt ! 😀

janauk
14. čer 2010

Milusko, tak teda nemam slov! To byla ale KRAVA!
Edit, ja bych se tak rada zastavila ale musely bychom to stihnout do 09007 jelikoz mi 9teho prijedou nasi. Kdy k tobe prijede Zuzka?
Kato, ja tehotensky kalhoty milovala, byly strasne pohodlny a nejradsi bych je nosila doted. Proc se rozcilovat se zipama 😉 jsem lenoch. Ja tipuju kloucka 🙂 to aby Alfie mel poblizku kamarada.
Evi, to je zvlastni ze by ti bylo spatne hned po 3 lokach te mineralky. Mozna to bylo tlakem nebo jsi byla unavena? No hlavne ze uz ti je lip.
Paaaaa

miluska.woolley
14. čer 2010

Kato krasna fotka, tipuju na holcicku.

Edo nakonec jsem se s pani na socialce domluvila a uz jsem vychladla, tak jsem ten predchozi prispevek nahlasila adminovi at ho odstrani.... nejak jim to poslu postou... jeste mam volat.

miluska.woolley
14. čer 2010

Pani toho tam ma asi taky hodne a ja jak jsem tehotna tak jsem lehce vytocena....

miluska.woolley
14. čer 2010

HOlky mne uz skoro zadny tehu kalhoty nejsou, jen jedny jeansy a jedny kratky... a to pekne nafest, boty uz mi nejsou zadny, jen flipflops, od vcera mi i boli kuze na nohach jak je mam otekly...
ve ctvrtek stredu mam termin na mereni v nemocnici a ve ctvrtek mam 38tt presne na den, tak uz mi piste babske recepty na vyvolani porodu...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
14. čer 2010

@catkaz - Kaci ja nevim, rikam kluk ale jista si teda nejsu 😀
@verde198 - Evi, no to asi byla nejaka silena ozdravna kura do tela co 😀 Byla to nejaka ta voda smrdutka? My takovou zasmradlou mame v Losinach, je otresna. 😀
@editahlb - edito to je strasny ta tvoje historka. Takovy blby by meli sterilizovat, deti okamzite odebrat! Chudaci co pak za to muzou ze se narodili do takovych pomeru. Teplakovka bude devcata, uz jsem rekla manzelovi ze vecer zapozuje 😀
@janauk - Jani krasne fotky, urco tam bylo paradne 😵
@miluska.woolley - Milusko uplne s tebou soucitim, ty nohy jsou otresny. Ja mela stesti ze jsem mohla nosit kozacky, ty to aspon trochu ztahly. Co zkusit nejake ty pohozky do letadla, treba by ten otok trochu zmirnily. Jinak ja nakonci nosila jen sukni. Jsem s Editou, to bylo to nejpohodlnejsi. me porod urco vyvolal nedostatek spanku a stres plus drncani na tom tehu balonu. Ale rekla bych ze si mimis rekne sam 😉
@simona.w - Simco clanek prectu jen co budu mit cas. Dik

Tak ja zas mela vcera migrenu. Jak jsem vcera ridila ke znamym tak jsem najednou prestavala videt na jedno oko ☹ Nastesti me B zastoupil, ale kdybych jela sama s K tak jsem v pr.... Tak jsem to u znamych problila a prolezela v posteli, super navsteva. 🙄 Asi musim ted davat bacha a nikam moc necestovat, jelikoz je mi tak nejak furt semi-migrenozne. Opravdu zazitek. Ve stredu jdu na sken tak drzte palce at mame srdicko 😵

editahlb
14. čer 2010

Ve stredu na tebe budu myslet cely den @forensica - to je legrace s tema zminkama v textu, co? Chodis Verco nekam do lednovek? Ja jsem v jedne prosincove skupine a jak to tam s chatem lita co 5 minut 5 stranek textu tak se ty "zminky o me" fakt hodi 😉 Jinak nezavidim ty migreny, snad te to taky brzo prejde jako me presly ty nevolnosti!

Milusko ja jsem kvuli vyvolani vyrazila sankovat a pomohlo to 😀

Jee Jano to ona prave asi prijede bud osmeho nebo az devateho, tak to uz asi nestihneme, skoda..

slunicko2
autor
14. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Stihla jsem precist jenom poslednich par radek a nedavaji mi moc smysl! 😝
Tchanovce uz tu nemam. Tak se vas budu snazit docist.
Tatka nam take odjel, tak tu valcime se Seanem o samote.

Skolka nam napsala, ze nemaji volne misto. A tak musime hledat dalsi. Nastesti Sean ma nastup az v lednu.

Snad se vam vsem dari dobre 🙂

forensica
14. čer 2010

Edito, ja na Lednovky moc nechodim. je to jak u vas. Jsou to same plky, nemam na to cas. Az se mozna bude rodit tak se pridam, to je pak zabavny cekat na ty informace o porodech a tak 😀
Zuzi, ahojky, to je smula s tou skolkou. No je pech ze tam nemate moc na vyber co.
Hele tak jsem vyhrabala jednu historickou fotku B v te teplakajde. Snad si udelate obrazek toho bezva vzoru co ma prez zada a prsa 😀

saza007
14. čer 2010

ahoj zeny,
@miluska.woolley tvoj prispevok som nestihla, ale musela si byt riadne napalenaaa 🙄 😕 Takto rozculovat zenu v pokrocilom stadiu tehotenstva!
@catkaz podla obrazku zo scanu tipujem chlapceka. ale mne tie tipy nikdy nevyjdu 😅
@janauk krasne fotky z Devonu, museli ste sa mat fajn. Jo a gratulujem A. k postaveniu - je to sikulka!
@slunicko2 skoda, ze skolka nevysla, dufam, ze sa podari este podari najst nejaku dobru.
@forensica wow 😅 😀 😀 😀 fakt skvela teplakova 😀

zeny ja som zajtra poobede pozvala k nam vsetky maminky a miminka z nasej NCT skupiny. No a jedna z nich mi oznamila, ze pride aj so svokrou. Co by bolo v pohode, keby to bola mila pani, ale ona do vsetkeho strasne keca a je to ten typ, co vie vsetko najlepsie.. 🙄 😅 Tak tu teraz frflem, ze som mohla pockat este tyzden... 😅

catkaz
14. čer 2010

Ahoj vsem. Pul dne tu nejsem a uz nestiham cist 🙂 Dik vsem za tipy, tak je to zas tak napul, ze?I kdyz tentokrat vic tipu na kluka. Jedna z tech pover co putuje rika, ze vegetarianum se rodi vic holcicky. (ja jim teda ryby, ale jinak zadny maso)...no, tak se nechame prekvapit 😎

Edit, muzu se zeptat, co to delas za job? Komu prekladas? Zni to teda fakt depresivne.

Vy holky chodite i na jiny chaty taty na konikovi? A je to k necemu, kdyz ziju tady?

Milusko, to te rozcilila ceska socialka? Vydrz!

Sazi, drzim palce se skolkou. Taky si rikam, jak pak budu shanet jesle a skolku..., ale zatim se tim nebudu zabyvat.

Veru, souprava nevypada zas tak stara 😉 - tipuju konec 80.,zacatek 90.let 😀
Pekny zbytek dne.

catkaz
14. čer 2010

Milusko, asi jsi to uz vsechno slysela, ale tohle jsem nasla:
http://www.babycentre.co.uk/pregnancy/labourand...

janauk
14. čer 2010

Teda chvilku tady nejsem a takovy novinky. Me se teda ty zminky v textu vubec nelibi. Nemam rada zmeny 😖
No a o zmenach. Boze, takze nas milostpan se vcera sam postavil a od te doby neda pokoj. Dnes se po vsem jen sapa a sup je nahore, ale pak nevi co dal a zbuchne dolu a natluce si. Takze musim porad u neho. stoji.Me to desi! Proc nema jako ostatni ditka nejdriv zuby a pak pomalinku chodit? Mozna si je nechce vymlatit? 😀
Verco, to je hruza s tema migrenama. Ja na to take dost trpim, ale ted musim zaklepat uz dlouho nic. Snad te to prejde. Na stredu budu moc drzet palecky. V kolik jdete? Ja nejak to s tou teplakovkou prosvihla. Boze, co to je? Fesne!! 😉
Sazi, to je divny ze s sebou vezme ta tvoje kamaradka i tchyni! Tak vydrz.
Zuzko, tak to vypada ze se naramne mineme 😒
Simco byli jsme v Noss Mayo, kousek od Salcombe. Nadhera. kam se chystate vy?
Ja musim bezet varit.

editahlb
15. čer 2010

Ahoj holky, Sazi to je fakt divne s tou tchyni, nebyla jsem si jista, jestli je to tchyne, ale z prispevku od Jany jsem se ubezpecila 😉 Ale jinak je fajn, ze se takhle schazite a na obed, to je prijemne..., tak at vam to dobre vyjde a ty se moc nestresuj 🙂

Verco teplakovka dobra 😀 , jsem taky zvedava co noveho jste ted koupili 😉

Katko korome toho office jobu co mam tady na Uni prekladam por Barnardos (detska charita), neni to ale vzdycky tak depresivni, ale kdyz uz to depresivni je, tak to fakt stoji za to.. To pak do Osiana aspon tyden hustim kvuli adopci, je mi tech deti lito!

Jani to je legrace s Alfiem, postavil se ti docela brzy, to bude zachvilku behat! Eira se taky chtela po vsem splhat, uplne zive si to pamatuju 🙂 Bylo by fajn vas taky videt nez se zdejchneme, mate jeste neco jineho v planu do konce cervence? Myslim jestli nekam jedete?

Jeste Katko ja myslim zes to popletla se skolkou a Sazou, Sazi se sice taky jmenje Zuzka, ale o tom, ze nedostala skolku tady psala Slunicko - Zuzka
😀 Je to nahouby s tema prezdivkama co? 🙂 Joa ja jsem jeste v jedne soukrome skupine holek, co budou rodit v prosinci, ale jak uz tady psala Verca, jsou to same plky, takze o nic neprichazis, ja jen s tim jak se budeme stehovat zpatky do Cr tak at mamprehled co se deje tam... plus taky se treba seznamit s nekym mistnim..

miluska.woolley
15. čer 2010

Katko diky, myslim ze ty tipy asi stejne moc nefungujou. Leda bych sla sankovat, jak psala Eda, to by ted v lete dalo asi poradne zabrat.

holky jak to funguje s tema zminkama v prispevkach? ja jsem natvrdla...

Verco, Edito, ja jsem taky suknova, ale uz mi ani sukne nejsou. No alespon mi jsou letni saty, i kdyz zrovna je tam 15 stupnu a leje jako z konve...
Veru ta teplakovka sustakovka je opravdu apartni... Snad te ty migreny nebudou moc trapit...
Hlasim ze tenhle tyden rodite nebudeme, ulomil se mi kus zubu, takze ve ctvrtek rano frcim k zubari... jestli ja si jeste poridim treti dite, tak si rovnou objednavam umely zuby... tehotenstvi jim neprospiva...

Jani Alfie je sikulka, nejak tech par tydnu prezijes a on to mezitim natrenuje... pak zacne chodit 😀

Ja jsem se tu vcera rozcilovala z ceskou socialkou, dopisy mi posilaj zasadne do CR, a tentokrat do vlastnich rukou a podobne... priste si to vazne rozmyslim nez si tam pujdu o neco zadat...

fracle
15. čer 2010

Ahojte kocky. Predpokladam, ze aspon niektore z vas byvaju v UK a mam na vas otazocku. Ako je to v UK s obriezkou u starsich chlapcov? (teda nie novorodeniatko). U jedneho zo synov mame neustale problemi, takze rozmyslam, ze to budeme riesit takouto cestou hned ako sa vratime z dovolenky 😔. Mate alebo viete o niekom kto s tym ma skusenosti? Musi dieta ostat v nemocnici? A ak ano, na kolko dni? Robi sa pod celkovou narkozou? Za odpovede vopred dakujem.

witkin
15. čer 2010

🙂 Ahoj holky, maminky a tehulky, krasne se to tady cte. Ja jsem nova na techto strankach a ahlavne se snazim najit dalsi ceske ci slovenske maminky zijici v anglii. Jelikoz moc ceskych ci slovenskych maminek neznam tak je hledam touto cestou. Holky ja mam dve malinke holcicky 2,5roku a 9mesicu. Jsme pobliz Gatwicku nejste tady nahodou nekdo kolem, rada bych nasla touto cestou nejakou cesky ci slovensky mluvici maminku kamaradku s detmi. Pa x

forensica
15. čer 2010

@miluska.woolley - milusko proste jen kliknes na to modre oznacene odpovez na spodku kazdeho prispevku a ono te to samo hodi do toho prispevkoveho okna 😉 ..fuj zuby, na to se taky tesim, me taky pronasledovaly..chudaku

@fracle - netusim ale predpokladam ze kdyz si zajdes k GP a on usoudi ze zakrok je nutny tak to urco udelaji. Sadisti tu nejsou takze bych rekla ze to bude pod celkovou a domu mozna ten samy den ne. Jak rikam GP ti poradi. Tady to myslim nikdo nedelal.

@witkin - ahoj ja jsem Veronika..vetsina je tu z UK 😉..ja jsem z East London, od Gatwicku primo myslim nikdo. Ale pokud jezdis obcas do Londyna tak by nemel byt problem se sejit 🙂

@saza007 - doufam ze to probehlo dnes bez nejakych velkych problemu s tou tchyni 😅

@catkaz - kaci zajimava teorie s tema holcickama, nekde treba na to bude statistika (mozna kvuli hormonum v mase) ..i kdyz tebe jako napul vegetariana bych teda diskvalifikovala 😀
@janauk - Jani no to je teda fakt brzo, to ti nezavidim..me dite jeste myslim spokojene sedelo 😎

No nic zeny, my mely jakousi silenou noc po strasne dlouhe dobe, k furt plakala. Snad to dnes dospime. Me nejak poboliva malinko bricho, ale tak nejak si rikam jestli to neni zacatek UTI. Uvidime. Jdem na slunko, prekvapive tam je 🙂

editahlb
15. čer 2010

Fracle promin, ja o obrizce tady v UK vubec nic nevim, promin 😒

Ahoj Witkin, vitej do klubu 😉 , ja z okoli Gatwicku nejsem a popravde receno si ani nevzpominam, jestli nektera z nas tady odsud je.. Jak dlouho tady jsi? Obe holcicky se narodily tady? Manzel je odkud? 🙂

Holky ja jsem zacala hledat jmena pro toho naseho pindika a narazila jsem na stranku, o kterou se s vama musim podelit, najedte si dolu na vyznam jmen - myslim ze se pobavite.. 😀

http://baby-name-meanings.co.uk/country-origin-...

forensica
15. čer 2010

@editahlb - no teda Edito kde jsi to schrastila? To musel napsat nejaky hokejovy fanousek ne? Schvalne ze nepojmenujes sveho synka Hnedy 😀 😀 😉

editahlb
15. čer 2010

Nebo Kopecky ci Zapotocky 😀 😀

editahlb
15. čer 2010

Holky nevite cim nahradit pomazankove maslo? Je to na buchtu, co chci upect (orgasmus) - meli by jste nejaky napad?

catkaz
15. čer 2010

Ahoj, no ten odkaz me fakt pobavil. Hlavne, jak tam budouci rodice od toho dat diteti cesky jmeno odrazuji... Ze to jako fakt maj zvazit, jestli dat ditet jmeno, ktery bude too unique...
Witkin, ja bydlim na jihozapade, takze daaaleko.

Jsem z tech prezdivek furt zmatena. Dik, zes me opravila Edit... A sorry obe ZuzkyJo, 😎
Kdy presne se stehujete? My od vas taky nebydlime moc daleko. U Jany jsem za 25-30minut.

Veru, ja zacala jist ryby teprve asi pred rokem, predtim jsem byla 'pravy' vegetarian 😉 Pocita se to?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
ejviska
15. čer 2010

@editahlb
pomazankove maslo = v podstate Philadelphia

miluska.woolley
15. čer 2010

@forensica to je super, uz to taky umim. Drzim palce at se UTI nepotvrdi!
@witkin ahojky a vitej, ja jsem tu jedina kdo neni v jukej, jsme v nemecku, manzel je anglican...
@editahlb velmi uzitecna stranka. Skoda ze uz jmeno pro malou mame 😀
@catkaz moje kamoska je vegetarianka a manzel taky a maji kluka, tak nevim jak je ta statistika verohodna...

Zeny jdu k nasemu uzasnemu italovi na vecu s holkama, teda jedu na kole, takze uvidime co z toho bude 😀