Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

kitty68
8. led 2009

tak my se taky pridavame s gratulaci 🙂 Verco at vam dela Kristinka jen samou radost

a ostatnim vse nejlepsi v novem roce

editahlb
8. led 2009

K jakemu tetovani Zuzce gratulujes Simco? A s tim zazitkem s nastupem do letadla je to fakt sila. Znam to z vlastni zkusenosti a to jsem nebyla ani tehotna ani s ditetem jako ted ty! No doufam, ze se vam nic nestalo.. Ty lidi jsou nekdy fakt otresne sobecti! 🙄

Mili tak at te ta chripajzna nebo co to je taky brzo prejde! Jak se dari v praci tobe?

miluska.woolley
8. led 2009

Ahoj holky, my mely dnes super den u kamosky, nakonec jsme dorazily domu jeste pozdeji nez tatka.
Nez zapomenu, chtela jsem se zeptat co davate malym k veceri, my doted meli kasi, ale posledni dny to bojkotuje, tak nevim coji budu davat. Ze by taky teply jidlo jako k obedu?

Zuzi, to mi nejak uniklo, mas nove tetovani? Ja snad uz neumim cist.

Mili, to jsem rada ze te zase vidim. Jak se mate? Davidek s Elmo je uzasny 😉 .
Brzo se uzdravte!

Simi. lidi jsou hovada, ale vsude, tady v Nemecku taky, co ja si zazivam v mhd s kocarkem, obcas mam chut lidem nafackovat...

Uz jsem silene zvedava na fotky od Verci!!!

forensica
8. led 2009

Ahojte devcata!
Jen na rychlo zdravim a moc a moc dekuji za ty vsechny krasne gratulace 😵 😵
Bjorn prave zapracoval na albu, ale zatim tam je jen jedno foto, bude samozrejmne vic.
http://bjrn.net/gallery/Kristina-2009/Kristina
Napisu vam vic jak vse probyhalo jen co se mi podari odepsat vsem co mi psali a na emaily a smsky 😀 No vsak to samy znate.

Jo ohledne hypno birth - jen v rychlovce, do porodnice jsme dojeli na 4prsty uplne v pohode, do 8 cm jsem to zvladala s prehledem s hypno a pak uz teda ne. Ale stale to povazuji za velky uspech, vsichni koukali jak jsem byla klidna tak to asi neni uplne obvykle jak jsem reagovala. Pozdeji uz bylo hur, hlavne proto ze se mi mala sprajcla a ja mela druhou dobu porodni 4 hodiny tlaceni! Ale mala nemela vubec problemy ani behem porodu, to taky pri tom hypno slibuji a kdyz se narodila tak apgar 8,10. Hlavne tohle je pro Editu, vubec se neboj, to zmaknes s prehledem 😉

caira
8. led 2009

Verco gratulace ke Kristince, je moc krasna, at vam dela jen a jen samou radost 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaata
8. led 2009

Verco ty fotky jsou super - v tom fialovem oblecku je naprosto k sezrani! Zvladli jste to vsichni skvele!

forensica
8. led 2009

Diky devcata 😵

miluska.woolley
8. led 2009

No simco a kdyby Zuzka tetovani mela? 😀 ja ho mam, tak jestli se mam stydet 😀 .

Verunko ta je uzasna, a jak ji krasne oblecek padne. Uplne se mi rozhoupaly hormony. Uz se taky tesim na dalsi fotky a popis...

slunicko2
autor
8. led 2009

Verco, ta je krasnoucka! 😵 Vidis, jak jsi ji to hezky upletla! 🙂 B musi byt pysny tatka! Jak jde kojeni?
Na zkousku jsi se nakonec ucila zbytecne, co? 😀 Tak se moc opatrujte!!!!

Holky, ja tetovani mam 😉 Na zadech mezi lopatkama... Je to jenom to docasne na pet let. Takze uz neni tak ostre, ale uz by tam davno nemelo byt.

Jinak dekuji za gratulace k tetovani 🙂

Simco, to je ostuda s tema lidma! Ale ja si taky dobre pamatuju, jake to bylo kdyz jsem cestovala se seanem sama 😠 a to nejsem tehotna!

Helco, s tou skolkou je mi to moc lito! Neni to fer, kdyz clovek musi do prace a pritom nema sanci sehnat poradne hlidani. Drzim palce, at jsi s tou drazsi skolkou spokojena. Ja vim, ze se mi to povida, ale hlavne ze tam bude male fajn!

Mili, ta viroza ted vsude pry radi po walesu a anglii. ja jen doufam, ze me to mine! Daz zase bere uplne vsechno, co doma najde. Kdyz mi to dnes vyjmenoval, tak jsem sla do kolen! A jeste si postezoval, ze na ponorce by ho kazdy hned politoval a cajik mu udelal 😀 A ted se tu zase lituje, protoze ma opar... tehotenstvi na ne 🙂

Milusko, a jak moc se ty hormony houpou? 😀

slunicko2
autor
8. led 2009

Helco, k te optice... Ja delam jeste pro jednu agenturu (tern consultancy) mystery shoppera. Dostanu scenar a jdu podle neho nakupovat 🙂 Predtim jsem delala Phones4u (pro jinou agenturu) a ted specsavers. Pak z toho vzdycky delam report.
Na uziveni to takhle neni, ale nejake penize si vydelam. Tobe v londyne by to vyneslo mnohem vice, protoze tam tech obchodu mate hodne. Ted hledaji lidi pro Fat Face (ty jsi na to ale stihla 😀 ), pak pro Soho bary, nejake kluby, Specsavers a tak.
Ja jsem tu fakt limitovana, protoze v okoli tu mam vetsinou jenom dve nebo tri pobocky, pak uz se mi to nevyplati jezdit dal...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
maruskag
8. led 2009

Verco Kristinka je opravdu nadheeerna taky jste si dali zalezet vidim 😀 . Ja taky chtela jmeno Kristinka, ale mela jsem to zakazane ☹ ..
Hlavne at je zdrava!
Taky se mi pri pohledu na ni zachtelo na miminko, ale pak jsem si to zase rychle rozmyslela 😀 .
Ten hypno zni dobre, moc jsem tomu neverila, ale jak to vypada hodne ti to pomohlo, protoze ja prave do tech 8 cm jsem nezvladala, pak skoro 2 hodky tlaceni uz me nebolely to byla uleva.

Zuzi, v CR jsme se meli krasne, jenom jsme lenosili a parili 🙂 (konecne po dvou letech) a maminka se starala 😅 .. Vubec se mi nechtelo z5. Ale uz jsem zas v realite manza na sluzebce a ja mam flu jak Daz 😀 , takze mam taky dost...
Jak vidim u vas hodne novinek 😲 . Snad brzo pokecame na skypu. Uz je u vas ta aupair?

slunicko2
autor
8. led 2009

Milusko, uplne jsem zapomela na ten tvuj dotaz ohledne vecere 🙂 Sean ma klasickou druhou veceri, proste normalni jidlo jako mel k obedu. Potom ma jogurt nebo banan. A pak po koupani tesne pred spanim mleko.
My mame nenazrance, takze jenom jogurt nebo ovoce by mu nestacilo, rval by mi hlady 🙂
Nekdy ma ale treba jenom chleba namazany syrem 🙂

Simco, ma to byt nejaky jiny inkoust, kvuli pigmentu ci co. Mam to tetovani od jara 2004. Takze to vlastne 5 let teprve bude. A tusim, ze prave do hloubky taky nejde. ale ona mi tenkrat rikala, ze nemusi zmizet po tech 5 letech, nebo muzou zustat tecky a tak. Zatim uz neni tak ostre, ale porad je videt co tam mam.
Ten novovirus je des, u nas ho zatim nikdo nemel!!!!

Olco, to je super, ze jsi si to uzila! Zaslouzila jsi si to! A mala taky poradne poznala odkud pochazis 🙂
Moje segra pry mela ukazkovy porod. Ale vice podrobnosti nevim. Jenom to, ze potom sebou dvakrat svihla. Jednou ve sprse po porodu a pak jeste jednou.
Jojo, na skype urcite pokecame. Ja jsem pristi tyden doma. au pair prileti az 18.1. Pak s ni budu 4 dny doma a musim zpatky do prace. Tak snad to vsechno dobre dopadne!
Poradne se z te chripky vylec! Daz nema chripku, jen rymu 😀

Holky, tak uz nam ten net bezi bez problemu. ale mame uz jen ten normalni monitor za £20 z argosu. Zvykla jsem si na toho naseho prdolu videt ☹

Preju vam vsem dobrou noc. ja ted tri dny pracuju...

miluska.woolley
9. led 2009

Holky ja mam tetovani na lopatce (abych ho mohla v kancelari schovat, kdyz jsem ta sekretarka), a neni docasne, je natrvalo. I kdyz by asi chtelo obtahnout.

Simco, doufam, ze to na vas nepreskoci. Nase mala dospava ty 3 prorvany noci, az se rano budim strachy jestli je ziva.

Holky diky za rady ohledne te vecere, ja ji o vikendu navarim jeste nejaka AK jidla bez masa a bude taky dostavat poradnou veceri. Kasi zase zkusim za par dnu..
Olco, brzke uzdraveni.

editahlb
9. led 2009

Dobre ranko holky, jen v rychlosti - jsem zhava na vestkere podrobnosti od Verci (az si najde chvilku) a ted si chci jen postezovat, ze me zaclo bolet v krku a tece mi z nosu, nic co bych nezvladla, jenom mam strach, at se to nerozjede v poradnou chripajdu. Tu bych tesne pred porodem fakt nechtela. Neni to pak pro miminko nejak nebezpecne, kdybych mu kychala do obliceje? A co pro kojeni? No snad me caj s citronem vykuryruje.. ☹

verap
9. led 2009

Ahojky, tak koukam, ze ty chripky radi ☹

Ja uz jsem dva dny doma, nos uplne ucpany a zvysena teplota, tak mi je stridave zima jak blazen a horko. V praci jej ted nastesti ticho, tak jim snad moc nechybim, citim se vinna, ze tam nejsem.

Tak vsem nachlazenym drzim palce, at to prejde.

Verco - koukala jsem na fotky, mala je fakt kouzelan 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
9. led 2009

Jee tak to jsem rada ze aspon takhle.. Mela jsem pocit, ze neco nam neco takoveho rikali na jedne z tech parenting class, ale zrovna tam v tu dobu nekdo ve vedlejsi mistnosti rodil a nejak tezce to nesl a tak jsem se moc nesoustredila..
Tipuju vam dalsiho kluka, tak pak dej vedet jak jsem se ztrefila 😉 Aspon by jste usetrili na spouste vecicek co muze zdedit! 🙂 S tema ledvinama nevim, mohl se v Cechach nachladit a mit na nich zanet (snad ne!) a nebo kamen? Bolest na ledvinach je hrozna, trpivala jsem na to tak pred 10 lety, ale nastesti je to za mnou. Fakt nezavidim a lituju!

Verap to je na houby s tim nachlazenim, co? tak ti preju at te to taky brzo prejde a caj at zabere.., kdy jdes na UTZ ty?

Milusko co mas na lopatce namalovano / napsano?

hajduska
9. led 2009

ahoj holky, koukam jak se to tady od vcera rozjelo. Gratuluji Verce k narozeni mimca, mala je opravdu kouzelna. Musis pak napsat vice o tom hypno porodu, docetla jsem se tady o tom poprve a jsem zvedava co to je.

verap
9. led 2009

edit - ja jdu na prvni ultrazvuk (ten ve 12 tt) 4. unora v devet rano. zitra se mam k dostavit k midwife do nemocnice, asi jenom nejaka konzultace.

simco - tak pak dej vedet vysledky UZV 🙂

fairy
9. led 2009

ahoj holky tady se to nak rozjelo 🙂
verco mala je naprosto uzasna krasny miminko a ty jsi to zvladla na jednicku to ja fakt super. Kojis? asi jo vid tak si to krasne uzivej maminko!
U nas uz se zase spi dve noci huraaaaa, tak doufam ze jsem se dostali pres ten nemocnicovy stres. V praci je to fakt pryma musim priznat ze je to pro me odpocinek doma je to zahul, no vsak to znate holky co chodite do prace a to tu mam jeste mamku. S tou skolkou furt nevim co udelam. pockam jetse par tydnu to mi maji rict uz snad kdy opravdu bude misto, problem je v tom ze tam davaji prednost sourozencum od tech deti co tam jsou. No ale je to fakt velky financni rozdil tady zaplatim za dve deti co bych jinde dala za 1! tak premyslim kdyz budeme mit treba dve tak bych se stale mohla vratit do prace ale jinak asi tezsko to by s enam uz vubec nevyplatilo. No mamka tu muze zustat do konce brezna, no ja fakt nevim je tik dilema.
Zuzko prace je to teda zajimava to je super ze jsi takhle busy.
Milusko my davame vecer normalni jidlo jako v poledne zeleninu, maso ovoce ... ja to tak delam od zacatku ma dve teple jidla. Ale mohla bych taky zkusit chleba co?
Tak holky hezky vikend 😉

kitten
9. led 2009

Slunicko a kato - diky za info.

Verco -At ti Kristynka roste jako z vody a dela samou radost! 🙂

januzza80
9. led 2009

AHOJKY HOLKY,

VERCO,jeste jednou moc gratuluji ke zdrave holcicce a je moc krasna,moc se povedla. 😉

SIMCO,drzim palecky at se miminko dobre ukaze.

januzza80
9. led 2009
slunicko2
autor
9. led 2009

Ahoj holky 🙂

Helco, to je dobre, ze uz mala zase spinka! Prece jen uz ji je rok, tak uz tu nemocnici asi vice vnimala :(
S tou skolkou je to fakt u vas spatne! Zase na druhou stranu chapu, ze musi brat sourozence. Prece rodice nemuzou vozit jedno sem a druhe zase jinam... Drzim palce, at se to brzy vyresi!

Simco, ja si take myslim, ze Chris mohl prochladnout. Snad to nebude zadny vaznejsi zanet.
Moc gratuluji k vysledku scanu!

Edit, doufam, ze budes prenaset. At si alespon do porodu odpocines!

Sean se nam ted totalne pozvracel. Daz ho dal spat do postylky a Seanovi se nechtelo. Tak jak zacal brecet, vsechno slo samozrejme ven... Musela jsem prevlict postylky, Seana a vycistit koberec...

miluska.woolley
9. led 2009

Ahoj holky, zdravim s nohama nahore, M. sel konecne jednou s klukama na pivko, mala je v posteli a ja protoze jsem hovadko, sedim tu s perfektne vychlazenou novou plzenskou 11°.

Edi, doufam ze se ti chripka nerozjede 😉 Pri kojeni to nevadi, ja byla marod a kojila jsem... mam na lopatce takovou spleteninu, nevim jak bych to popsala. V breznu ti to ukazu 😉 .

Vero, brzke uzdraveni.

Simco, reknes nam pohlavi? Prala bych ti holcicku 😉 .

januzza80
9. led 2009

SIMCO,jak si dopadla?Je to ta holcicka? 😉

miluska.woolley
9. led 2009

Jsem ze zapomnela pochlubit, ze mala od vcera sama stoji.

januzza80
9. led 2009

MILUSKO,moc gratuluju