Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

miluska.woolley
19. led 2009

Simco myslim ze i v CR si to muzou vymenit. navic maj 3 roky, to nasich 12+2 mesice je jako nic.
Dej pak vedet co Chris.

Nam dnes konecne po mesici zoubkovani vylezl 5. zub a doufam ze ty zbyle tri na sebe nedaj dlouho cekat, uz bych rada suchy dite na par tydnu zase 😀

fairy
19. led 2009

Simco ja ted delam po-ct, mam patky off at usetrim co nejvice dovolene az tu mamka nebude vis.
Kdo Vam teda bdue etd hlidat Oskara? No doufam ze Chris dopadl dobre dej vedet.
U nas jsou taky stale jen 2 zuby dole a uz asi lezou dalsi tak uvidime kdy se vyklubou. Dneska mi mamka rikala ze E objevila mou svatebni foktu na zdi a natahuje k ni ruce a vola mama 😵 pusinka to pondeli je vzdycky nejtezsi.
No snas zitra uz bude topeni volali mi ze to rano prijdou spravit ze ocekavaji ten dil dnes odpoledne, no tak se teda modlim.
Milusko to Vam urcite utece jako nic ty 2 mesice bude to super hned bych to brala. Budes pak neco hledat nebo budes doma s malou?
Planujete se sem vlastne prestehovat nekdy?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaata
19. led 2009

Ahojky, zdravim zase do eteru po nejake dobe. Koukam, ze teda klabosite pilne 😀 Urcite nezvladnu zase na vsechno reagovat. Doufam, ze se mate vsichni dobre a miminka i briska se maji k svetu.

Milusko, gratulujeme Lotynce k nove sedacce! Jak se ji tam libi? Helco, vy uz jste tu vasi taky zprovoznili nebo je jeste Ellince pohodlne v MC Cabrio?

Helco, to je teda des s tim boilerem, jeste ze to neprislo kdyz byly ty mrazy tady. Aspon ze mate nejaky ty primotopy. Tak at vam to daji co nejdriv do cajku!

Simco chudak Oskar s tema zoubkama... U nas kdyz se zoubkovalo tak jsme fungovali taky hlavne na jogurtech a ovoci...a chut se pak vzdycky vratila. Jinak ten nas spac nastesti i pri zoubkovani chrnel dobre, ale taky jsme meli nejaky proplakany vecery. Uz byl dlouho klid, tak jsem zvedava, kdyz zase nejaky vyleze (uz nam chybeji myslim jen 4).

Jinak my jsme si uzili Pariz, hooodne chozeni, jeste vic jidla a vinka, sesli jsme se i s kamarady (Helco, Marketa moooc pozdravuje, povim pak vic osobne!) 😀 Nicovi to bylo celkem sumafuk, ale jidlo mu tam chutnalo naramne. Beha uz cim dal vic, ale docela rychle se mu nozicky unavi a zacnou se plest nebo jdou pomaleji nez telo 😅 Taky jsme uz upgradovali do vyssiho oddeleni ve skolce, zda se, ze uz je tam docela ostrileny mazak a myslim, ze mu to tam prospiva. Minuly tyden prinesl domu ruzne obrazky a obtisky, takze o aktivity tam opravdu nema nouze.

Jinak tu ted mame na tyden Mikovu sestrenku - Nicovu kmotru, tak mam taky vypomoc v peci o Nica, coz je vzdycky prijemny.

Jo pridala jsem nejake nove fotky a konecne i z Vanoc: http://www.flickr.com/photos/kaata/sets/

miluska.woolley
19. led 2009

Helco, prestehovat jsme se chteli, ale ted s tou krizi.... nevime jak to bude s praci v UK. Ja asi nic hledat nebudu, budeme chtit druhy dite... sla bych jedine do te stare prace na par dnu..

Simco, zubu mame 5 a 3 koukaj pod dasni. nikam nespechame. CHozeni je taky on hold, dneska v playgroup koukala po kamosce a chtela k ni, stala a houpala se, ale ma proste jeste strach. Myslim ze asi trenuje to stani.
Oskar neni ockovany vubec? Zac je moc hezky jmeno...

Ja mam jmeno pro druhou holcicku, mela jsem i pro kluka, ale to se ted rozmohlo, takze nic.

Jdu mrknout na fotky Kato.

nas otesanek uz dnes posesty ji, a to bude jeste veceret a mit mliko na noc. NO videt to na ni neni...

forensica
19. led 2009

SImco - s tema hackama mas pravdu, ja vzdycky chtela Mateje kdybych cekala kluka ale vim ze ty hacky jsou blbost..no vsak urcite nejake rozumne mezinarodni jmeno najdete i kdyz sama vim ze to neni uplne jednoduche 😉

Dnes jsme byli na Baby Masaz kurzu. Ja uplne ziram jake jsou tu v nasi oblasti sluzby. Paradni mistnost, krasne hracky, dostali jsme kopie masaze, olejicky, svacu a bezvadnou instruktorku a to vse zadara! Ja fakt nestacim valit oci. Jsem opravdu moc spokojena a navic jsme tam potkaly pani co bydli naproti nam prez zahradu.
Dnes nam prisla midwife zvazit K a uz mame vic jak porodni vahu, hura! Moc jsme se bali jak pohubla a tak je to super ze ted uz vime urcite ze pekne ji a vede se ji krasne na materskem. Jak rikala zuzka, je to o nervy kdyz clovek nevi poradne jesli dostava dostatecne najist.

Nic, musim sepsat seznam nakupu pro Bjorna, nikam se trmacet pro brambory nebudu, radeji si schrupnu kdyz mala spinka 😵

slunicko2
autor
19. led 2009

Ahoj holky, ja vas ani nestiham docist 🙂
Vse vam dam do IP!

Verco, to jsem rada, ze konecne taky nekdo chvali sluzbt ve sve oblasti! ja jsem si pripadala dost provinile, ze tu toho mame tolik 🙂
A velka gratulace k nejakemu tomu deku navic! To ti urcite spadl kamen ze srdce, vid? Ja jsem vzdycky strasne na prasky, kdyz mam pocit, ze se se seanem neco deje 🙂

Milusko, tak to muzete i rovnou do Skotska 😝 Jej, to si zase zvyknes na vypomoc a pak budes trpet, vid?

Simco, takze skolku uz jsi uplne zrusila? A co bricho, porad se stahuje? Hele, nam bylo receno, ze prilisne stahovani takhle brzy se ma hlasit?! 😕

Dnes jsem volala do prace, kdy mam sluzby tento tyden a oni to jeste nemaji hotove! To si fakt delaji legraci!

evaj
19. led 2009

Ahojte,

ja jen ziram, jak uz jsou ti vasi prcci velci! A Simca uz bude za chvili zase rodit! 😉

Zuzko, do Canadian Med. centra jdu na vstupni prohlidku, firma s nima ma asi smlouvu. Pry tam rocni "zapisne" stoji 18 tisic, takze musim hledat jinde. Rikala kolegyne co uz tam byla, ze tam videla jen same "kravataky" 😀

Milusko, ty 2 tatinkovske mesice jsou super. V CR myslim je tyden a pak se to teda da nejak prostridat. Ale je to nejak omezene.

Verco, Kristinka je moc krasna 😵 😵

Edito, snad uz to budes mit brzo za sebou. Mate vybrana nejaka jmena (teda jestli nejsou tajna 😎) Uz nejak planujete presun do CR?

Helco, to je teda pech s bojlerem, at vam to brzo spravi.

Hezky vecer!

fairy
19. led 2009

ahoj holky,
teda Kato meli jste se asi moc pekne to je pryma takovy mini break 🙂 Doufam ze uz jsi uplne fit.
Simco jeste nevim jak to bude s myma dnama off zalezi kdy budu mit skolku zatim to vypada ze budu mit off st, ct nebo ut , st. Snad se casem najdou dni ktery bych si prala ale ted budu vdecna za to ze mam misto.
Milusko kdy by jste chteli dalsi? a kde by jste se v UK chteli usadit?
Evco tak se Vam v Praze libi? At se Vam brzy zadari miminko. 😉
Verco to je fakt pryma ze mate takovehle sluzby, ta baby masaz je super my ji taky meli zdarma ale je to spise vyjjimka tady kolem me.
Jo Simco ty Oskara neockujes? Kdy mu nechate dat MMR?
Tak hezky vecer. 🙂

slunicko2
autor
19. led 2009

Kato, ten vas vikend zni skvele! Je fajn, ze si nemusis takhle pri cestovani delat starosti s jidlem pro Nica 🙂

Helco, a v praci jim je jedno ktere dny pracujes?

miluska.woolley
19. led 2009

AHojky Evco, ta nase predchozi spolecna firma taky mela smlouvu s tim canadian med. myslim 😀 . Nejsi tam zpatky?
Heli, my bychom se usazovali podle M. prace, takze nejspis M4 corridor, ja bych brala treba WIndsor, kdyby M. pracoval v SLough... no ale to bychom museli vyhrat v loterii... jinak treba Bristo,.. uz si ta ostatni mista nepamatuju..
ale vim ze jedna z takovych firem went bust minuly tyden ☹ , takze je to pro nas tady bezpecnejsi...

Hezky vecer vsem.

safryy
19. led 2009

Ahoj holky, dekuju moc za odpovedi 😉 Kdyz jsem hledala nejaky takovy web, narazila jsem prve na Maminky, tehulky a snazilky v Anglii a zahranici I.....tak jsem cetla a cetla a cetla.....pak jsem zjistila, ze to ma asi 150 stranek, sla jsem rovnou na tu posledni.....tak jsem se dostala ke snazilkam dve a ted uz valite treti 😀 Ale dobre se tu o miminech cte 😉

forensica
19. led 2009

safryy - no to mas pravdu, my jsme zenske ukecane 😀..ale je to bezva,jelikoz vsechny vime ze to neni jednoduche byt v zahranici a tak si rady pomuzeme..navic je tu dost maminek a tak se tu daji protrast zkusenosti 🙂

heli - s tim bojlerem to je teda hrozny, fuj to si nedovedu predstavit mit mimco a tak mrznout...my mame elektricky ohrivac, takovy fukar a to dokaze docela zatopit na to ze to je takova mala vec..treba by to stalo za to to koupit

zuzi - oni jeste nemaji rozpis sluzeb..no to je teda sila,nejaci opozdeni co 🙄

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
20. led 2009

Evco, promin, ja jsem nevedela, ze tam takhle uctuji rocni poplatek 😔 Nejak jsem se na to mamky neptala 😒
Ale jinak je to tam kravatacky, to mas pravdu 🙂 Tak treba se tam potkas s moji mamcou 🙂
Ja se jeste zeptam jedne moji kamaradky. Ta hledala gyndarku po navratu z au...

Simco, myslim, ze je to nekde pri Evropske.
S tim ockovanim jsi asi udelala dobre. Kdyz nechodi do skolky, tak to pocka, az se trosku zmatori 🙂
Ale ty si s tim brichem davej pozor. Jsem zvedava, co ti midwife rekne!

Safrry, my uz tu spolu travime treti vanoce s holkama 🙂 Clovek vazne nekdy potrebuje podporit a poradit 🙂

Milusko, windsor je nadherny. Asi budes muset zacit sazet 🙂 Neni to vubec snadne se takhle presunout do uk, vid?

Verco, nemaji rozpis sluzeb. je to des. Takhle, ona ho ma pro lidi co jsou tento tyden v praci. Ale ja jsem tam ted nebyla, tak na me kasle a da mi co ji zbyde :(

Helco, tak na nas bojler taky doslo. Pry ho musi vymenit. Nam teda sem tam jeste topi. Pry je cekaci listina dlouha. No znas to, navy!

Holky, tak jsem byla minuly tyden na pohovoru.... je to tady v Burghu a za vice penez. A dnes jsem taky nekam volala. Sice jsem si rekla ze ne, ze zustanu kde jsem. Ale kdyz nemaji sluzby hotove v pondeli na ten tyden a dnes mi nikdo nevolal. Tak se podivam jinde...

taky jsem si podala prihlasky na Uni... Tak drzte palce. U jedne si nejsem jista, jestli splnuju kriteria. Vsak oni mi daji vedet 🙂 Dalsi me zve na pohovor, ale datum jeste nemam. Nebudu vam ale jeste psat, na jake obory se hlasim 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
fairy
20. led 2009

dobry rano holky,
tak dneska sjme uplne vymrznuta, doma je to fakt uz k nevydrzeni a to mame 4 primotopy ale jakmile se to vypne tak ej okamzite zima neni nad centralni topeni. Uz jsme z toho tak unavena to je desne pry dneska opravdu prijdou tak jsem zvedava.
Zuzi at Vam ten kotel jeste vydrzi nez to vymeni. To je super ze chces studovat to te vazne obdivuji ja bych tezsko hledala cas stacilo mi NVQ v praci!
A lepsi praci by to taky chtelo vid s tema sluzbama je to hrozny.
No ja to mam v praci dost flexibilni snad mi vyjdou vstric podle skolky ale do budoucna bych chtela po a pa volno ale to budu muset cekat na skolku az budou mit volno na ty dny co chcu takze do te doby budu dleat dny ktere mi daji.
Simco kdyz te picha v brise a neni ti nejlepe tak by jsi vazne mela nikam jit ty si fakt zahravas.
Ja jsem nechala E ockovat ikdyz byla v te nemocnici a zatim je ok s tou MMR ale pockam taky na jaro.
Verco dobre ze mala krasne pribira jen tak dal.
Milusko to stehovani bude velky krok a ted fakt neni dobra doba vid.
Tak krasny den holky

miluska.woolley
20. led 2009

Simco ty jsi teda ranni ptace. Tak stastnou cestu MHD. Moje jmena ti prozrazovat nebudu, ty jsou tajny 😀
Ja myslela jestli nejsi nahodou jedna z tech co nenechavaji ockovat vubec.

my mame hexu a ted nas ceka MMR pri U6, tak jsem zvedava.

Zuzi, uni? to je super napad. Ja o tom taky premyslela, ale nevim jestli na to mam nervy. Mozna jednou v UK, tady bych musela nejdriv delat zkousky z nemciny a pak rok college aby mi uznali maturitu.

Holky hezky den vsem, ja jdu pomalu balit a trosku poklidit.

slunicko2
autor
20. led 2009

helco, primotopy jsou na nic. Presne jak pises, hned to vychladne! Hlavne at dnes tedy prijdou!

Milusko, ja prave zkousku z aj nemam. ale da se udelat za £105. Jenze dalsi termin je az v unoru. Tak uvidime. JInak, take jsem si podala jednu prihlasku na access course. To je na pul roku, a kdyz te vezmou na tenhle course, tak mas pak misto zajistene na uviversite.

Nedelam si iluze, bude to zahul. Ale me nebavi byt jenom doma, jestli me chapete. Daz ted bude dlouho pryc, a ja bych chodila ven jenom se seanem a tak.

Simco, jaka byla cesta, byl to des urcite 🙂 ja vam tam to cestovani vubec nezavidim!

fairy
20. led 2009

Ahoj holky,
tak opravar prisel a novy part tam nejde dat musi jeste priobjednat trubky! takze jsme tam kde jsme byli zase se bude cekat nez to prijde pak nez to prijdou opravit... jsem tak nastvana, musime se vystehovat. Mam z toho hruzu ale tam proste mrznout nemuzeme. Pujdeme k dedovi ma pekny byt ale smrdi to tam no jak u starych lidi ale musim byt vdecna i za to. takze odpoledne bude stehovani ach jo.

forensica
20. led 2009

Heli, no to je fakt hrozny, chudaku. Tak drzim palec at to netrva moc dlouho a je to brzo vyresene! No treba to tam dedovi trochu vypucujes a hned to bude lip vonet.

Zuzi - UNI je bezvadnej napad..Ja kdyz se hlasila tady tak oni posuzovali kazdou prihlasku zvlast a individualne a tudiz me vlastne vzali jako mature student i kdyz ja mela aspon IELTS udelany..nicmene mam spoluzacku ktera zarucene zadnou zkousku z Anglictiny nema (taky podle toho desne mluvi) a vzali ji..tak ver ze to budou posuzovat opravdu clovek od cloveka. To neni jak v CR kde baziruji na vsech lejstrech aby jim to pasovalo do skatulek. Drzim moc palec! Na co se vlastne hlasis?

Dnes jsem docela vyrizena. Mala se budila a' 3 hodky na krmeni, mezi tim si dost povidala a tak jsem byla dost vzhuru. Musim to nejak dospat. Jeste objednam nakup a zalomim to na hodinku nez se K prihlasi o kozu 🙂 Taky se vam zda ze ty dny s ditetem desne ubihaji?

miluska.woolley
20. led 2009

Heli vy si to teda pekne vybirate s tim bojlerem. Jak dlouho jim to bude trvat? Ale jak rika Verca, treba mu tam uklidite a bude to tam vonet.

safryy
20. led 2009

To je fajn, že se tu tak můžete vyklábosit. Pořádáte mezi sebou i nějaké srazy? Podle fotek, teď už nevím u koho to bylo, jste min. jeden měli.....a že tam bylo přemiminováno 😀

Simco, chteli bychom se vratit do Čech, protože tam máme byt a rodiny....a tak vůbec no. Třeba segrine decka mi chybi strasne moc. V cechach jsem s nima byla temer denne a tak je to pro me tezke s nimi nebyt. Jeli jsme sem jen za dobrodruzem, pocestovat a zkusit vydelat nejake penizky.....coz se zrovna dvakrat nedari 😅

A vy vsechny mate anglicke chlapy? Pac podle jmen asi jo....se blbe ptam co? Jinak detem davate moc pekna jmena. My se budem drzet asi tech ceskych.....pac k nasemu prijmeni by to asi nesedlo. V cechach jsme od videni znali jednu rodinu a ti sve ditko pojmenovali Kevin.....coz je celkem fajn jmeno.....des je, ze prijmeni je Žaludek. Takže masakr....

forensica
20. led 2009

safryy - tak ted jsem se fakt zasmala! Kevin Zaludek 😀 😀 To jsem opravdu po dni stravenem s prdicim placicim ditetem potrebovala 😀 DIk.

Jinak ne vsechny tu mame anglicany, treba ja mam Sveda 😉 Mas pravdu je to asi lepsi byt bliz rodin,ale treba my to mame takhle napul cesty do Svedska ci do CR.

miluska.woolley
20. led 2009

SAFRY, to je teda masakr s tim jmenem. I kdyz teda jake jmeno se hodi k tomu prijmeni.
Ja mam anglicana treba, ale jsme v Nemecku. Pokud jste oba cesi a mate tam zazemi, tak chapu ze chces domu. Ja zase naopak chtela rodit doma, coz je pro mne ale nemecko...

Veru, zkousela jsi teply na brisko?

Kdepak mame Edu, ze by rodila?

forensica
20. led 2009

Nezkousela, zkusim dik. Ja to nechapu, ona furt prdi, ja si fakt davam pozor na to co jim. Navic ona se zda ze kadi ob den tak ji to tam asi pak ke konci druheho tlaci. I kdyz nevim jestli place od toho, jelikoz kdyz ji zdvihnu tak se vetsinou na chvili zklidni, tak to by asi ne kdyby ji to bolelo ne? Nakonec jsem ji dala na svuj hrudnik a to usla krasne, tak premyslim ze mozna uz asi vi kde ji je nejlip a rozhodne se nechce spokojit sedackou.

Mam pocit ze se ve me melou pocity toho ze ji nechci rozmazlit na to abych ji pak nemusela furt nosit, ale na druhou stranu ji prece nenecham plakat. Ja pak brecim taky kvuli tem priblblym hormonum 😅 To je teda zivot.

Co by jste holky uz nedelaly co jste delaly s prvnim ditetem ci naopak? At vim ceho se vyvarovat 😉

No jo, Edita uz by mela mit volno z prace ne, tak jakto ze tu nesedi a neklabosi s nama? 😀 To je podezrele 😎

editahlb
20. led 2009

Cau kocky, pisu v rychlosti nez nam ten pitomy internet znuvu vypadne 😠
Taky jsem si vcera usekla kus masa s prstenicku tak trpim a pisu jenom jednou rukou, takze toho asi moc nenapisu, spis vas doctu, jen teda hlasim ze miminku se u me v brise porad libi, takze nerodim! 🙂 Prave jsem se vratila z posledni hodiny jogy a jdu veceret, pak vas zkusim docist a napsat vic, doufam, ze jste vsechny o.k.!

forensica
20. led 2009

Edito, no co jsi delala, sikulo jedna 😅

slunicko2
autor
20. led 2009

ahoj holky!

Helco, vy jste asi busy stehovanim! Snad to nebude na dlouho! Je to des, takhle vas nechat! Fakt si vazim toho, ze kdyby to potkalo nas, tak tu mame nekoho okamzite. Zatim z toho naseho kotle jeste neco vytriskame 🙂

Verco, sean spal pres den jenom na me. A nikdy jsem nemela problem ho pak dat spat vecer. Moje segra ted resi uplne stejne trouble jako ty! Ji se miminko narodilo na zacatku ledna. Taky ma silene prdiky a place. A taky uz spi na ni, a take resi to jestli bude rozmazleny nebo ne...
Ja jsem to rozhodovani mela takove snazsi. Jak byl Sean tech 14 dni bez tatinka tak jsem se citila guilty a bylo to vyresene, spal na me 😀
Taky segra resi stejne problemy s kojenim, tak si muzete pokecat 🙂

Edit, my tu vsichni cekame, jestli to bude holcicka nebo chlapecek 🙂 Musis s sebou hodit 😵 Jak jsi si usekla kus prstu?

Milusko, prosim te, neomlouvej se tam za to!!!! Ona na muj laptop nemuze. Ale ja ho mela otevreny, protoze jsem mluvila se segrou. A ona sedela vedle. A jak ty jsi napsala, tak vyskocilo to okynko. Videla jen to prvni ale 😀 Ani nepipla... Normalne na muj laptop nemuze, mam ho zamceny. Takze klidne pis vesele dal 🙂

K te uni... Verco, ja to tu nechci moc psat, na co se hlasim... Dam vedet, az jak me nekam vezmou 🙂
predstavte si, ze jsem dnes znovu volala do prace kvuli sluzbam a porad nic. A to uz je 11pm! Zitra mam pohovor v jine firme tady. Plati o dost vic za stejnou praci. Tak snad me vezmou na skolu a bude klid 🙂

jo, staty se nekonaji. pry jsou dates subject to change... tak na to kaslu!