Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

janauk
10. únor 2009

Verco, teda to s tema stehama se muze stat snad jen tady! Takova ztrata casu a energie. Doufam, ze ti nebude dneska moc smutno kdyz ti odjizdi mamka a segra.
Edit, tak jsem se nakonec take osmelila 😉 Jak se mate? Ja bych v tom dubnu mooooc rada prijela, ale volno si vzit nebudu moct jelikoz hned ve stredu mizim do Cech a tak se budu moct pripojit jen kdyz to dohodneme na vikend.
Slunicko, jakou to mas praci? Doufam, ze majitel bude rozumnej, tohle musi byt k nevydrzeni!

verap
10. únor 2009

Ahojky,

Tak jsem konecne hodila to fotecku ze skenu do alba, tak se muzete kouknout.

Jinak u mne nic noveho, akorat se v noci nejak nevyspim, na boku mne to nebavi, boli mne z toho nohy a na zadech nemuzu, na brichu taky ne... 🙂

januzza80
10. únor 2009

AHOJKY VARAP,dekujeme za krasnou fotecku ze skenu,je super,je uz to peknej mimisek,jeste jednou gratuluji

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
10. únor 2009

Verco - super mimisek, uz je tam co 😵 ..jinak jestli nespis na zadech jen proto ze to vsude radi v moudrych knihach tak na to kasli, je to totalni kravina...az budes mit velke bricho tak se ti mozna z lezeni na zadech bude delat zle ale ja te muzu ujistit ze ja az do porodu usinala na boku a probouzela se totalne spokojena na zadech 😉..takze to nehrot a spi na zadech az klidne do velkeho bruchu 🙂

Jani - to mi nejak uniklo ze chcete zkouset o mimiska..no tak to je vzruso, drzim palec 🙂

verap
10. únor 2009

No nekde jsem cetla, ze se nema od 3. mesice lezet na zachod, ze pry to blokuje prisun krve k mimcu nebo neco takoveho.... tak nevim.

Zkousela jsem i polstar mezi nohy, ale to mne taky nebere.

verap
10. únor 2009

Uz tu pisuk kraviny... ne lezet na zachod, ale na zade.....

forensica
10. únor 2009

Ja vim, oni to pisou ale to opravdu dela problemy az kdyz uz je to bricho hodne velike a taky ne vsem..zajimalo by me jak tehotenstvi resi narody kde se anatomicke znalosti moc nerozsirily ..spi pekne i na brise dokud muzes, nicemu to neublizi, ver mi 😉..kdyby to bylo telu neprijemne tak te na to upozorni a mimi je totale v bezpeci a v pohode 🙂

januzza80
10. únor 2009

SIMCO,ze zacatku malej moc nechtel sedet a chtel si jenom hrat,ale ted je moc sikovnej,uci se neco psat,pismenka a abecedu a muzu rict,ze je moc sikovnej a holky ze tridy po ne jedou 😀 porad je obklopen zenskyma.Uz se i zlepsuje v anglictine.

FORENSICO,ja jsem nejdrive nebyla jista,jestli vubec chci to treti,spis jsem o tom jen mluvila,ale ted kdyz uz mame baracek se zahradkou,tak jsme si rekli,proc ne jeste teti a mala by chtela mimco,ma rada deti.Chceme zacit tak podzim-zima,chtela bych zase letni miminko,teda pokud to vyjde,kdyz beru 2roky antikoncepci.

HOLKY,meli jste s tim problem hned otehotnet a jak dlouho jste ji braly?diky

verap
10. únor 2009

Januzza - ja brala antiko 12 let a pak nam to trvalo 14 mesicu. Ale myslim, ze 2 roky neni moc, tak by to nemelo trvat 😉

forensica
10. únor 2009

jani - moje znama byla na antikoncepci asi 10 let a otehotnela v prvnich 2 mesicich po vysazeni kdy v tom mela jeste chaos tak ani nevedela kdy presne..bude rodit v pristich 2 tydnech, dle odhadu 🙂

verap
10. únor 2009

Ono je to individualni, nekteri rikaji, ze jsi nejlplodnejsi, hned jak vysadis... 🙂

janauk
10. únor 2009

Jani, ja vysadila antikoncepci v lete po snad 10-12 letech a zacali jsme se snazit v prosinci a uz z Cech jsme si privezli vanocni darecek 😉
ale je to opravdu asi hodne individualni. Mate krasnej baracek, to se nedivim, ze chces treti 😀
Vero, gratuluji ke scanu. Ja odpocitavam dni kdy pujdeme my, ale mame to jeste daleko 😢
Simono,my se s Editou vlastne nezname i kdyz uz jsme se nekolikrat malem sesly 😒 Poznaly jsme se na beremku a od te doby komunikujeme pres emaily, tak snad v dubnu se konecne uvidime!

slunicko2
autor
10. únor 2009

ahoj holky 🙂

Ja pracuju jako carer pro jednu spolecnost. Jezdim k lidem domu. No, dnes jsem tam volala. A bylo mi receno, ze sice tak to bylo v dobe pohovoru! ale ze firma prisla o nejake klienty (umrti, nebo je jim lepe) a tak by pro me rano nebyl dostatek hodin! A ze by mi o tom nekdo rekl?????
Rekla jsem jim, ze kdyby mi nekdo rekl, ze budu rano pracovat dve hodiny, pak pujdu domu treba na dve, pak na pul hodiny ven, hodinu domu a tak dale.... plus kazdy den pracovat treba do pul sedme, druhy den do pul desate a dalsi den do pulnoci, tak jsem tu praci nevzala! Pry se pokusi neco s tim neco udelat.
Takze si zase muzu hledat jine misto!!!! ☹
Snad vyjde ta universita! muj predesly zamestnavatel ale odeslat ty reference teprve vcera, takze february intake nestihnu. Hold to musim vydrzet az do srpna!

jani, s tou naplasti nebo tema jehlama je to takove zapeklite, vid? Neni to stejne jako antikoncepce. Ja jsem je prave proto nechtela, protoze s tim pco by mi to pry mohlo trvat i rok a pul nez bych zacala znovu ovulovat...

Verco, doufam, ze se mamce a segre podarilo odjet v poradku!

Simco, tim te zamestnavatel nastval? Taky O porad trsa na hudbu? Sean takhle trsal i v seaworld na tu jejich relaxacni muziku!

Jinak hlasim, ze my sice nenocnikujeme, ale zato se umime vysmrkat!!!! 😀 😀 Uz delsi dobu si otiral nos ubrouskem, kdyz se k nim dostal. Dnes jsem ho prebalovala, tak si vzal jednu wipe a normalne do ni zacal smrkat! Napred jsem si rikala, ze asi vdechuje.. Ale ne, on normalne ferove smrkal! tak jsem mu to pak jen setrela a on porad dokola! Jeste si to teda neumi tak dobre otrit, ale aspon to vytahne ven!

Taky jsem dnes byla u zubare i se seanem. Pry nevadi, ze kartacek kouse. Pry sam prestane, az mu vsechny narostou. Uz jenom dalsi 4! Hura! Rikala, ze pastu na zuby klidne nanest prstem, kdyz se mu tam kartackem nedostaneme... Hlavne, aby se mu ten fluor dostal na vsechny zoubky.
tak jsem rada!

Zitra nam dorazi velka postel pro Seana, tak se tesim! Ted by teda mel taky spat, ale hraje si tam, smudla!

Jani, ja ti sve poceti vysvetlovat nebudu 🙂 protoze jsem mela hormonalni lecbu kvuli pco. A ty jsi v poradku!
Myslim, ze ty se bat nemusis, minule jsi do toho hupsla taky okamzite 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
verap
10. únor 2009

Jeste jsem se zapomnela zeptat - ta bila NHS karticka, co mam na recepty z lekarny (zadarmo) je i ta, co se pouziva u zubare, aby to bylo zadara?

forensica
10. únor 2009

Verco - presne tak, taky jdu k zubakovi pristi tyden..prekerka je v tom ze kdyz je clovek tehotnej tak ti nechteji udelat rentgen a tudiz se pak cukaji udelat cokoliv...ale je platna i po porodu tak toho jdu vyuzit 😀

verap
10. únor 2009

Verco - diky za odpovedi. Ja se objednam na sobotu, tak uvidim. Taky si myslim, ze to budou flakat 🙂

januzza80
10. únor 2009

ZUZKO,ja prave nemam problem s ovulaci a kdyz mam ovulaci tak mam bolesti.Prasky jsem brala jen 6mesicu a otehotnel jsem po 4mesicich,ale neplanovane 😀 chtela jsem u male otehotnet za rok a manzel si daval pozor a otehotnela jsem hned,s Evrou nemam zkusenosti,ale nikdo prave nepise nic spatneho o nich spis tedy ty injekce a inplantaty,pry jsou hrozne 😖

januzza80
10. únor 2009

JO A DEKUJI ZA POCHVALU BARACKU,ALE JESTE MAME DOST PRACE.

ZUZKO A VY JAK POKRACUJETE V NOVEM 😉

ivanka821
10. únor 2009

niekto z Londyna?

miluska.woolley
10. únor 2009

AHoj holky, vy jste toho teda napsaly...

Jani, ja brala antikoncepci 10 let a otehotnela jsem 3 cyklus... nemyslim ze to je antikoncepci.

Zuzi, umyvadlo je z blesaku, ale prodava ho tu babywalz, ktery je tusim po cele evrope... S tou praci je to naprd, pekne si na ne doslapni...

JaniUK, my to planujeme na vikend, taky bych te rada poznala, tak koukej v dubnu dorazit.

Omlouvam se na koho jsem zapomnela reagovat, dite mi kadi hleny, jdu hledat nejakou medical advice....

januzza80
10. únor 2009

MILUSKO,dekuji za povzbuzeni 😉 ja si taky myslim,ze to tim neni a prave,ze se spis rika,ze to spis pak jde snadneji.

AHOJKY IVANKO,ja jsem ze Surrey

ivanka821
10. únor 2009

januzza80
A kde je pls Surrey?

januzza80
10. únor 2009

mezi Kingstnem a Richmondem

januzza80
10. únor 2009

IVKO,gratuluji k tehu 😉

evaj
10. únor 2009

Ahoj holky,

Zuzko, segra kdysi delala v care home a porad nemeli personal, porad se na neco vymlouvali. Byla schopnejsi nez anglanky, ale porad makala za minimalni plat. Snad s tim neco udelaji. Naslibuji hory doly a pak prd, co?

Januzzo, tak to je super, ze jdete do tretiho okacka. Treba pak jeste budete pokracovat a budete mit pravou sicilskou rodinku 😉 😉 😉 To se nedivim ze na Vincenza jedou holky, podivaji se na ty krasny kukadla a je to jasny 😵

Simco, ty uz jdes za 6 tydnu na MD? Ty blaho to leti..... Nemas nekde video trsajiciho Oskarka? Treba z nej bude baletak 😀

Jana UK - ja uz jsem tak trosku "trhla" partu a po skoro 6ti letech v UK (Chester a pak Coventry) jsem prchla zpatky do Ceska. Cekam tu na Editu 😉 Ze Edit?

Vero, hezka fotecka 😵 Segra si taky stezuje, ze uz se ji blbe spi a to je teprve kolem 16tt, musi v noci na zachod a pak uz neusne.

U nas nic noveho, jen jsem to zase dostala 😝 ☹ Zitra se chci objednat do Gennetu.

januzza80
10. únor 2009

AHOJKY EVICKO,ne to ne,ja sicilskou rodinu nechci 😀 me staci tri i docela ty dve.Malej je sikovnej,ale mala je ta co provokuje 😀 jeste jedno a tim to staci,ja moc velkou rodinu nechci,protoze cim vic deti,tim vice roblemu.

je mi lito,ze zase dorazila mrcha,preji ti aby ti to dopadlo dobre v Gennetu a informuj nas.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
10. únor 2009

Tak se mi zase uspesne neulozil prispevek! 🙂

Milusko, diky za ted odkaz, mrknu se na to. Ja jsem sice nasla nejake odkazy online, ale pak nebylo nic na jejich strankach. Tim myslim, stranky jinych prodejcu 🙂

Evco, ja tady mam vic jak minimalni mzdu, navic dostavam penize za benzin... ale je to fakt des! No, modlim se, at me vezmou na Uni!

Simco, to je fajn, ze si ten nocnik O asociuje s puuu 🙂

Nas Sean uz zacina byt pekne vycurany! On uz byl po vece a ja si udelala toast s pomerancovou marmeladou. Normalne ke me prisel, obejbul me a pak natahl ruku, at mu teda dam, kdyz me prece obejmul!
A pak mi veronika rikala, ze si stoupnul v kuchyni ke skrince, kde mame susenky a protoze se tam nemohl dostat, tak natahoval. Pry se tam sla podivat, proc tak natahuje. A on hned jak ji videl prestal a zacal se posklebovat! 😠 😀