Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
11. únor 2009

Milusko, taky jsem se chtela zeptat na ty plinky!
Jinak to umyvadlo proste tady nikde nemuzu najit. Pritom jsem ho drive nekde videla!

Simco, chytrolin to je 🙂 Taky mate doma hladovce?

magisa
11. únor 2009

holky zitra jedu do Cardifu na ledni revue Holiday on ice, mozna budu mit stesti a potkam Edit nekde na prochazce s prckem 😉 😉

miluska.woolley
11. únor 2009

SImi, Zuzi, ty plinky jsou uzasne stihly a hodne nasajou... navic se tam ten vnitrek pripne patentkama a kdyz je to jen pocurany, tak vyperu jen vnitrek... Jsem z nich nadsena, ale to zatim asi vsechny holky co je maji. A jsou australsky.

Zuzi, to fakt nevim , tady ho maji, ale v UK neprodavaji http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=97554....

Holky u nas od rana chumeli jako blazen, asi budeme zasnezeny. No na srazik to jeste zvladneme, ale abysme nezasnezily s holkama v hospode...

Lotta zebra jidlo porad, ale neobjima, jen mlaska a dela mnammnam...

janauk
11. únor 2009

Ahoj holky,
Milusko to je super ze to planujete na vikend, to ja urcite prijedu!
Evo, tak ty jsi se vratila zpet do Cech? Jsi v Praze? I s partnerem/manzelem? A jak jste spokojeny? Nebyl to po 6 letech sok?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
11. únor 2009

Ahoj, Zuzko to mas teda pech s tou praci! Jen se nenechej a pekne si prislapni, prece ta prac doba byla jednim z duvodu, proc jsi u nich nastoupila, tak co to ted zcistajasna meni?!

Simco jak se mas? Uz ty krece trochu povolily? Nebo jeste lepe uplne zmizely? a kdy planujes odejit na materskou, uz jsi to promyslela?

Verco dik, potnicky uz se samy zlepsuji, pouzivam na to jemne ten Purcelin Bio Oil, co jsem si s nim mazala bricho proti striim, vzdycky kdyz kojim tak ji jemne masiruju licko a fakt to mizi. Taky chodime ven na prochajdy a tak i cerstvy vzduch dela sve. Na tu kosmetiku co pouzivas ty jsem jeste nemrkla, ale jdu na to hned jak dopisu prispevek, bylo by dobre to mit pri ruce.. V pondeli jsme malou poprve koupali, to byla parada, moc se ji to libilo. 🙂

Holky s tim snazenim o mimi zacnete driv 🙂

A jeste: jsem naprosto zdeptana z toho, ze si nepamatuju skoro zadne rymovacky, rikadla a pisnicky, porad male prospevuju Bezi liska k Taboru a Polamal se mravenecek a na vic si zaboha nemuzu vzpomenout! Nemely by jste nejaky tip na nejaky odkaz na webu? Nebo mi neco pripomente 😅

slunicko2
autor
11. únor 2009

Holky, sean teda jeste skoro vubec nic nerika. ale rozumi. Dnes jsem mu rikala, ze jdeme nahoru se prevliknout a hned bezel ke schodisti.

Taky byl dneska s veronikou na tom detskem cviceni. A pry se i zapojil, hezky cvicil ruckama a tak 😀

Edit, a co treba mela babka ctyri jabka, pasla ovecky, holka modrooka, pec nam spadla, prsi prsi, sla nanynka do zeli, tluce bubenicek 🙂

Simco, to si delas legraci, ne? Ja mam za to, ze kdyz neni zajistena voda a hygiena toalet, tak vas musi pustit domu... Zvlast teda tehotne, protoze ty samozrejme potrebuji toaletu casteji!

Milusko, diky za odkaz, ja se na to mrknu 🙂

miluska.woolley
11. únor 2009

Edo, ja ti vypalim a prilvezu nejaky CDcka s pisnickama...

SImco, bych se jim na to teda pekne vy....

Lotta kdyz ma hlad nebo zizen tak mlaska a ukazuje na to co by chtela. Dneska delala u jidla i mnam mnam...
A hura, dneska konecne chodi k mamince, kdyz ji nekde postavim..

Vratila jsem se z fitka, jdu si dat vanu a pustim sem M. zatim papa.

evaj
11. únor 2009

Ahojte!

Ja miluju health and safety policy!!!Tam je fakt vsechno 😝

Jana UK, jo vratilii jsme se, teda ja, manzel je Ital, takze pro nej to je zmena 😉 . V lete jsme meli depku a tak jsem se rozhodli zmenit vzduch 😀 Puvodni napad byla Sicilie (odkud je manza, ale to uz je hodne dlouho co jsme o tom premysleli), jenze tam neni prace. Celkove v Italii je to s praci blby. A mu se Praha vzdycky libila, tak snad tu nejaky cas zustaneme. Zatim spokojeny jsme, sice manzel porad nema praci, ale myslim, ze ted je to v tomto ohledu blby vsude. Zrovna jsem se dneska bavila s kolegyni co si bude brat Francouze a trvalo mu 3 mesice najit praci.
Ty uz jsi jak dlouho v UK?

Holky, to je sranda jak na vas ti prcci zebraji jidlo 😀 a snazi se vas oblafnout.

Tak jsem dneska volala do Gennetu a nove pacienty neberou ☹

Simco, kdy se chystate do Prahy?
Milusko, a vy prespristi tyden dorazite?

evaj
11. únor 2009

Milusko, super ze Lotka chodi! 🙂

slunicko2
autor
11. únor 2009

Evco, to je mi lito, ze nove pacienty neberou! Jsou jeste nejake jine kliniky?
Vsak on si nejakou praci najde! Aspon dobre vybere 🙂 Dulezite je, ze se nepropadate depresi a nerikate, ze to bylo lepsi tady 😉

Milusko, to sean rekne TA (jako diky) a ma to vyresene 😀 Jak to vypada u male s kadenim a hlenem?

edit, ja ti kdyztak taky nejake cd poslu.

Tak sean uz dnes spinka ve velke postylce! Je v ni takovy malicky 🙂

S tou praci vazne nevim. Zitra jdu do prace jenom na 3.5hod! Rano od 8am do 10.30 a pak od 7pm do 8pm. To je vsechno! Ale musi mi platit 30 hodin tydne. A to pry maji ted hodne lidi nemocnych, takze jedne pani nekdo z kancelare volal, ze nebude mit dva carers ale jenom jednu. Pritom si nekolik lidi rikalo o prescasy...
fakt des.

miluska.woolley
11. únor 2009

Evco, psala jsem tu ze Prahu rusime, ze zdravotnich duvodu nesmit ted cestovat. Mozna pojedeme na zacatku brezna pred Anglii, ale to se uvidi jak mi bude.

Zuzi, dnes jsem volala dr. a rikal ze pry to je pri zoubkovani normalni a kdyz se to do pristiho tydne (rocni prohlidka) nezlepsi, tak posleme vzorek do laborky. Ma ale odlehcenou dietu. Zatim ji to teda nevadi, prave delala mnam mnam kdyz mela suchy rozmackany brambory s mrkvi a snedla toho kotel 😀.

Evco, mrkni tady po diskuzich na konikovi, urcite jsou i jine kliniky nez gennet.

Jo a pokud pojedeme pred Anglii do CR, muzu nakoupit a dovezt veci co se nekazi, tak piste piste...

januzza80
11. únor 2009

Ahojky holky,

SIMCO,tak to jsem rada,ze jsi s naplasti Evra mela dobre zkusenosti.Ja jsem s ni taky spokojena a doufam,ze taky nebudu mit problemy s otehotnenim.Diky moc

EVICKO,tak si snad manza najde brzo nejakou praci a je skoda,ze do gennetu neberou nove pacienty,ale urcite musi byt i neco jineho.

kaata
11. únor 2009

Ahojky vespolek, doufam, ze se maji vsichni dobre. Edito, mala vypada ohromne zlate na tech fotkach! Jak sjte se zabehli doma? Zkus kouknout na nejaka rikadla a basnicky tady, ja to obcas pouzivam: http://www.moje-rodina.cz/rikadla-basnicky-a-pi...

Evi, vydrzat vydrzat, ted je to s praci na dlouhy lokte v podstate vsude. Hlavne se obrnit trpelivosti. Stejne jste dobri, ze to tak statecne zvladate. Jak to mas ty v praci, bavi te to, je to dobry?

Milusko, gratulace k ferovym kruckum! A Zuzko Seanovi k velke postylce - jak se mu tam libi? Uz se nestehuje na zem? 🙂 S tou praci to je teda naprd, ja bych se urcite hadala, nenech aby s tebou manipulovali!!

Jinak my mame doma taky nenazrance, v momente kdyz otevru lednicku tak se mi tam cpe. A kdyz vidi, ze chystam jidlo, tak se riti do zidlicky, usadi se a pokrikuje na me, asi abych sebou hodila.

Jo dneska jsem videla video jak se Oskar skrabe do zidlicky a Nico ma na to uplne stejnou techniku! Milusko a super video jak Lotynka tlaci kamosku! Ja jsem pridala neco noveho, jak uz jime lzickou (Milusko - LLLLzickou 😀 😀 ) a stramakujeme.

https://www.youtube.com/watch?v=gsjdsTmP_uY

Hezky vecer!

fairy
12. únor 2009

Ahoj holky, moc Vas zdravim. Doufam ze se vsechny mate moc dobre.
Nez zapomenu minuly vikend jsme videli Sebika a je nadherny Ellie se na nej hnedka vrhla a bylot o tak sladky 😵
Edit moc krasne fotecky mala je fakt kouzelna jak to vsechno zvladas? Porod jsi teda mela uzasny jsi sikulka 🙂
Zuzko v te praci to je teda narocne jak to zvlada Veronika? Vypada to ze vsechno jde dobre vid? A co Sean uz Ti dovezli tu postel?
Milusko kdy vlastne vyjizdite na tu vasi velkou cestu? Kdyby jste vazne meli misto v aute tak ja bych moooc prosila o velkou tatarskou omacku Helmanz, ta je proste nejlepsi 🙂 Tady ji buhuzel nevedou a zasoby od mamky uz mi dosli, ale jen jetsli vazne budete mit misto je to dost tezsky.
Kato me tu nejde you tube tak se musim podivat doma jak jite. U nas teda nake krmeni nehrozi E se zacne strasne rozcilovat kdyz ji to nedavam a do dostatecne rychle no snad jendou zacne chtit jist sama mozna ve skolce az to odkouka. Je to nas veprik jidlo teda fakt miluje stale se jen soupeme zadne lezeni ani chozeni zatim nehrozi uz si teda stoupne kdyz se ji chce ale to je asi tak vse.
Evi doufam ze brzy najdes jinou kliniku, tak hezky den holky.

janauk
12. únor 2009

Dobre rano holky,
tady je dneska ale kosa, ale uz tu vykukuje slunicko, tak snad bude hezky.
Evo, preju Vam at se v Cechach hezky zabydlite a manzel si brzo najde nejakou dobrou praci co ho bude bavit. Co hleda? S praci je to vsude stejny a tady je to bida hrozna, takze mozna by to tu bylo jeste horsi.
Ja to mam doma, Ian je kameraman a filovej prumysl stagnuje uz par mesicu 😒
Jinak ja jsem v UK skoro 4 roky, strasne to utika, a to jsme to chteli tady zkusit na rok 😉

janauk
12. únor 2009

Kaato, tem odkaz na ty rikadla a basnicky je super. Diky, ja uz take vse zapomnela!

miluska.woolley
12. únor 2009

Helco, no super, tak si nechte Sebu a nedelejte nam do Nica. Tak uz zase budeme kamaradky. Vyjizdime 10. brezna, ke Kate dorazime v patek...
Pokud pojedu do Cech ,tak ti tu tatarku klido privezu. Zase tolik mista myslim nezabere 😉

Lotta uz se dva dny vzteka a chce jist sama, ale do Nica to ma hooooodne daleko. Nabira to krasne, ale to trefovani do pusy... nastesti ji mezi snazenim krmim jeste ja...

Jani, je Ian freelance kameraman? Nas kamarad v UK taky, super zajimava prace, ale zadnej pevnej job...

Dnes mi dorazil katalog cornish cottages, tak jdu vybirat...

m2007
12. únor 2009

Ahoj holky,

je tady nekdo z Londyna, NW3?

Hezky den!

janauk
12. únor 2009

Ahoj Milusko,
tak tak Ian je freelance operator of the camera. Ted skoro nikdo z nasich znamych od filmu nema praci 😒 No ale jak uz tu bylo receno, snazime se myslet pozitivne.
Milusko, co ty vlastne delas? A v Nemecku jsi spokojena? Je do Corwallu bych jela hned, do jake casti se chystate?

fairy
12. únor 2009

No Milusko Sebik je trosku mladsi ale nam to vubec nevadi 😀 tak jo uz se nebudeme tahat o Nikyska!
Jak dlouho budete u Kati? Jak uz jsem Ti rikala do konce brezna je tu mamka ale kdyby jste potrebovali nekde slozit hlavu v dubnu tak jste welcome. 🙂 Moc dekuji predem za tu tatarku.
Jano ma Ian nejakeho staleho zamestnavatele nebo se to hodne strida? Verim ze je to narocne ted je to fakt spatny s praci vsude.

miluska.woolley
12. únor 2009

Ahoj m2007, z Londyna je tu spoustu holek, postcode mi ale nic nerika...

Jani, no ja nevim jak ten nas kamos. Vzdycky ale vypravi co nataci a celkem i cestuje.. Tak snad se situace zlepsi.
Ja jsem povolanim asistentka-kancelarska krysa, ale tady jsem pracovala jako freelance asistentka a pak freelance marketing coordinator pro US firmy. Nejdriv to bylo kvuli pracovnimu povoleni a pak uz to tak nejak zustalo.
DObry byl super vydelek a materska se tu vyplaci na zaklade placeni dani a ne socialniho, takze ok, ale ted se nemam kam vratit do prace. Poohlizim se kolem a doufam ze si mne ta jedna firma nakonec vezme zpatky na parttime.
Jinak jsem tu celkem spokojena, i kdyz nektery veci mne vylozene dokazou nakrknout. Jako treba ze ti nikdo nepomuze s kocarkem, nepodrzi dvere atd..

Cornwall - uprimne jeste nevim presne, koukam na The Far West a Penzance & St. Ives, brozura uzasna, ceny uchazejici, vyber bude tezky...
Heli, u Kati budeme do nedele, pak se jeste budeme potulovat po Londyne a okoli par dnu a pak k tchanovcum. Pak nas ceka ten cornwall a Edita... S navratem si to zatim nechavame open.

janauk
12. únor 2009

Ahojky,
Ian nema staleho zamestnavatele. Vse je word of mouth jak se tu rika. Ma par stalych kameramanu, co si ho k sobe berou apod, ale ted vse fakt stoji a tak jen doufam, ze na jare se to vse rozjede. Jinak Ian vetsinou take dost cestuje, coz driv bylo super, jelkoz jsem se za nim vsude podivala, ale ted preferuji kdyz toci v UK.
Milusko, drzim palce aby jsi nasla dobry part time job. Ja delam take v kancelari, jsem accounts manager.Jsem tu spokojena, davaji mi dost prostoru, tak snad to bude o.k i po materske.

Ono asi kazda zeme ma neco. UK a Cechy ma taky mouchy 😒 V jake casti Nemecka jste? A myslis ze tam zustanete nebo se nekdy vratite do Cech?

Cornwall bude uzasnej, snad uz bude uchazejici pocasi.

forensica
12. únor 2009

Holky, jen vas zdravim pred tim nez odpadnu do hajan. Chybu ze sedim hodiny na netu kdyz mala spi uz nedelam a spim s ni a tudiz jsem daleko spokojenejsi odpocata maminka 🙂

Edito, gratuluji k prvnimu koupani, je to pekne kdyz se to mimiskum libi co.

Evi, sakrys to je pech s tou klinikou. Napisu email kamosce, oni taky nekam chodi a myslim ze pujde brzo na IVF, tak treba neco doporuci.

Simco - no chodit na zachody po hospodach, nadhera 😢 Snad to brzo opravi.

Omlouvam se jestli nereaguju na neci prispevky, nejak uz nemam tu mentalni kapacitu pro dnesek 😀 pa

evaj
13. únor 2009

Ahojte,

konecne patek 😵

Ja nehledam nutne kliniku, mne staci dobry gynekolog. Kamaradka ma dobryho, ale je az v Letnanech. Pri nejhorsim pujdu tam.

Ted se objevili nejake 2 pozice pro Pietra, tak snad z toho neco bude. Diky vsem za podporu! Ja mu vzdycky rikam, ze muze byt i hur, ted mam praci aspon ja, ale ma 2 kamarady (jeden v Londyne, druhej ve Franciii) a jsou taky bez prace, ale nemaji zadny prijem.

U me v praci to ujde, ale styska se mi po me byvale 😔 jeste to neni dost akcni 😀

Jani, tak snad na jare budou nejaky filmy 😉 To je asi vzdycky pres zimu takhle ticho, ze?

Zuzko, tak se Seanovi libi v nove postylce? Muze se hezky roztahovat, co?

Milusko, tak snad Vam to vyjde priste. Promin, prehlidla jsem, ze vylet rusite, tak se hlavne uzdravte. Hezky to naplanuj v Cornwall. Tam uz jsme se nestihli podivat.

Jdeme do Creperie otestovat jestli jsou dobri 😉 Tak hezky vikend!

evaj
13. únor 2009

Kato, jakej je Nico sikulka! Vypada jak zlaty dite 😵

forensica
13. únor 2009

Evi, prave jsem napsala kamosce email ohledne gynekologa. Oni teda urco chodi na nejakou kliniku, tak uvidime co doporuci. Navic mam dalsi kamosku (vlastne jich mam v Praze docela dost) tak se poptam jen co na ni narazim na Skype 😉

Holky, nemela jste nektera problem s mykozou na bradavkach? Ja mam takove male podezreni ze mozna mam. V podstate mam desne ruzove bradavky a at delam co delam tak me to pri kojeni boli i kdyz viditelne mam bradavky absolutne v pohode (bez prasklin ci tak). Furt mazu ale nijak se to nelepsi. Prikladam urco spravne, delam to furt stejne ale proste to pred par tydny zacalo bolet a uz neprestalo 🙄

forensica
13. únor 2009

Evi, tak mas nejake info IP 😉