Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
15. dub 2009

SImco, si predstav ze jsem zrovna dokoncila prvnich 450 slov diplomky 😀 Aspon neco, nekde se zacit musi ze. 🙂 Dobrou vsem.

fairy
16. dub 2009

Simco to teda z toho kolotoce jen tak nevyjdes kdyz se do roka jeste chcete stehovat, to bude teda asi hodne narocne. Koukala jsem se na ten horton park tam je teda desive drahe vstupne. Jeste je tu jenda farma u Colliers woods - Dean City Farm ta je zadarmo neni teda tak velika ale taky pekna.
V tom kidspace jsme nebyla tak musis poreferovat jake to tam je.
Kato to teda musel byt narocny den, doufam ze jsi si neco nakonec dala 🙂
Zuzko to je dobre ze jsi alepson mluvila s Dazem cervenec tu bude za chvili.
Verco teda vy uz premyslite o druhem, ono na jednu stranu je to jednodusi kdyz jsou takhle malinke ono je to pak vetsi zahul az zacnou lezt a behat....
Ja jsem to dostala teda hnedka jak jsme prestala uplne kojit to byly E kolem 4 mesicu musim rict ze mit o teda taky vubec nechybelo.
Tak hezky den holky.

forensica
16. dub 2009

Heli, no Bjorn by moc chel a myslim ze se boji ze nam to zase dlouho nepujde tak nechce ztracet cas. Ja bych do toho i sla ale nejsem si jista jak narocne to je pro moje telo byt hned zase tehotna kdyz by se nahodou podarilo brzo.Navic ta skola co chci dodelat a prace v kterou doufam.Ale to mi natahne veci o nekolik let. No klasika, biologicke hodiny tikaji a ja plasim ze 😅

Kato, ja zapomnela reagovat, no to byl teda ale den 😒 nezavidim.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
16. dub 2009

Simco, no ja bych asi nekojila jak bych zjistila ze jsem tehotna. Prece jen si myslim ze uz i tak by to bylo na telo zatez a jeste k tomu kojit, to ne. Ja jsem zrovna dnes premyslela jake to bude zkoncit s kojenim. Prece jen je to moc pekny kontakt s mimcem, pak uz si tak nejak budu pripadat ze me ani nepotrebuje 😅 S brichem to je supr, ja rodila 2 tydny po te co mi kleslo takze jak rikas, nic moc to neznamena. Jedno je jiste, ono to stejne prijde 😀 Uz se tu urcite vsechny tesime na noveho mimise 😵

slunicko2
autor
16. dub 2009

ahoj holky 🙂
moc tu kecate, ja uz zase nestiham 🙂

Me to, ze jsem se nerozkojila mrzelo hodne. A tak doufam, ze se to podari pri druhem mimcu 🙂
Za to Seana zajimaji boobs ted! Taky placa nezname zenske po zadku! Od koho to ma, nevim 🙂

Ja jsem se dnes dostala do posilovny, hura! Mela jsem velke okno kolem obeda. Bylo tam nekolik peknych chlapu, tak me to alespon donutilo vydrzet o neco dele na kazde masine 🙂 S dazem uz jsem dnes taky mluvila..
Tak jeste nas cekaji 3 mesice! Fakt bych byla radeji, kdyby nebyl an prijmu 🙂

Simco, a jeste mas kontrakce?

Verco, sama uvidis, jak se budes citit za par mesicu pro druhe tehu... Ja bych si nechala zkontrolovat ten cipek po tomhle tehu! mela jsi korozi cipku, ze?

Ja se s vama pro dnesek loucim. Jsem nejaka unavena 🙂

forensica
16. dub 2009

Zuzi, ja byla uz u te polky gyndarky, furt tam eroze byla ale pry dobry a jeste mi delali stery u GP pred 14 dny tak cekam na vysledky. Snad bude vse fajn. Ja bych to fakt nezvladla jak ty mit chlapa tak dlouho pryc jak ty. A jsi machr ze jsi zasla do posilky, ja jsem lina jak ves 😅 .

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
fairy
17. dub 2009

Ahoj holky,
teda Simco ten Oskar je lumpik nepremyslis mu dat takove ty popruhy (nebo jak s eto nazyva) aby sis ho mohla drzet u sebe kdyz jdete u silnice?
Zuzko teda ty jsi dobra chodis jeste do GYMU, well done 🙂 Me to cviceni tady v praci furt nak nevychazi ach jo.
Verco jak dlouho Vam to nakonec trvalo nez jsi otehotnela? A co by jsi chtela delat az dostudujes?
Tak dneska jsem odvedla po dlouhe dobe E do skolky tak z toho byla cela vyjevena, odpoledne tam maji music sesion a rodice jsou zvani tak se moc tesim.
Tak ja jdu neco delat zatim ahoj

forensica
17. dub 2009

Simco, to je ale zlaticko s tou dekou 😵 Jak navrovala ted Helca, mozna by ty popruhy byly dobry napad (vzpomnela jsem si na historku kdy segra potrebovala nalozit nakup do auta a tak privazala synka ke znacce 😀 , rikala ze se divila ze na ni neposlali socialku). Ja ted nedavno videla tohle a bylo to desne roztomile http://www.johnlewis.com/230455448/Product.aspx a pry to decka i rady nosi jelikoz je to batoh.

Heli, no presne rok po potratu. Nam to jde jen asi jednou rocne jak se tak zda 🙄 Po skole bych docela rada byla v oboru, ale to bude desne tezke sehnat, na takovou praci je dost tlacenka. Nejradeji v labine porovnavat tool marks a tak podobne, ci jeste radeji Fire investigation. Ale v podstate cokoliv na co se mi podari dostat, jak ma clovek praxi tak uz pak muze pozadat o zmenu ci lip sezene to co chce. Tak snad bude E spokojena a neco ti pak pekneho zahraje 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
17. dub 2009

Verco, to je presne ten batoh co ma Sean 🙂 Ja si ho nemuzu vynachvalit. Bud ma drzatko, ze ho jenom pridrzim treba u prechodu nebo to voditko. Do batuzku dostane flasku s pitim a nekdy mu tam ulozim i to voditko.
To je dobre, ze jsi byla u te gyndarky. ja vim, ze jsi tu neco psala, ale uz jsem si nepamatovala co 😅
Me na jednu stranu ten navy zivot vyhovuje, ale nekdy je to o nervy.

Simco, ja bych seana takhle ve velkem provozu ve meste nenechala. On se vysmekne nekdy tak rychle, ze bych ho nestihla chytit. On se uci dobre i na tom voditku 🙂
Sean to s tou dekou take dela 🙂 Ted uz dela i to, ze si vyleze na postel u nas v loznici, vezme si ovladac na telku a pusti si ji, pak se diva a prepina si kanaly. A to vse, kdyz ja jsem v praci!

kaata
17. dub 2009

Ahojky, my mame tenhle samy batuzek taky, jojo Sean ma ten samy a Lotynka ruzovy 😀 Ja souhlasim, ze je na nich clovek nemuze vodit jako psa, ale mne se osvedcil v situacich jako treba na letisti, v davech a pdobne, kdy mam plne ruce a nemuzu mit porad dite na rukach nebo v nositku nebo ho nekde honit. Ale Nicovi se to zrovna moc nelibi, takze ho pouzivam jen obcas, kdyz je opravdu potreba.

To je vyborna story s tou znackou, to jsem se musela smat, musism si to zapamatovat, clovek nikdy nevi, ze 😅

Zuzko, tak Sean uz je koukam slusne na zensky! Nico si nedavno venku v kavarne normalne od nas odesel a doslova si prisedl na zidli ke dvema velice glamorous slecnam. Kdyz se tam pak objevil nejspis pritel, tak nas svist pelasil pryc. No holky tam malem ucuravaly smichy.

Helco, tak at se music session vyvede, pak dej vedet, na to Ellie hrala 😀

Nas cekaji tento vikend pravoslavne velikonoce. Tento tyden se u nas neji maso, coz me teda vuuubec nevadi. V nedeli k nam prijedou Mikovi bratranci s detma, tak se nam bude barak otrasat v zakladech.

Tak hezky vikend, my se jdeme chystat na plavani.

verap
17. dub 2009

Ahojky,

Jak se mate? Pomalu vas tu docitam.

Sef mi leze hodne na nervy, dneska se mne zeptal, kdo to je Ayatollah Khomeini, jelikoz jsem nevedela, tak mne poslal vyhledat to na internetu. Pry je crucial takovy veci znat a ja jsem jedina, kdo to nevi. Kazdopadne ten chlapek je dead a je dead uz dlouho, mne to absolutene nezajima, mam to nekde.... Uz tady odpocitavam tydny do materske.

Pristi patek konecne na dovolenou na 2 tydny, tak si od nich odpocinu.

Jinak bricho roste, rano jsem skocila na vahu a uz mam 5 kg navic, ale asi je to jen ten pupek a prsa, jinde to videt myslim neni 🙂

saza007
17. dub 2009

Vera, no tvoj sef musi byt fakt charming... take typky mam najradsej. O tom chlapkovi som uz kdesi raz pocula v suvislosti s Irakom myslim, ale kto to bol a co pre spolocnost spravil to by som nemala ani potuchy, a uz vobec nie, ci je zivy alebo mrtvy 😀 To by ma zaujimalo, ci ten sef vie, kto bol Dubcek, alebo Havel... 😝

5 kg - to mas fajn, a uz teraz mam asi 4 navyse, a stale vyzeram skor chubby ako pregnant 😅 😀

saza007
17. dub 2009

Vera - 😀 prave som si to meno vyhladala, ci zo seba nerobim debila - tak som sa trochu kopla - mal nieco do cinenia s Iranom, nie Irakom. Ale aspon som zistila, preco mi je to meno povedome - nedavno davali v telke dokument o Satanskych Versoch, a tam ho spominali. 😅

verap
17. dub 2009

Saza - on sef je totiz z Israele a je mu 60 let, tak se o takove veci zajima.

Asi potreboval udelat z nekoho blbce, aby se citil chytrej, to vis, ze o Dubcekovi nebo Havlovi nema ani paru.

Neboj, ja taky vypadam pregnant jen kdyz mam na sobe nejake tehu veci, jinak je to jako velky pupek, ze jo 🙂

V metru ho vzdycky vystrkuji, nekteri mne pusti si sednout, jini delaji, ze mne nevidi 😠

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
17. dub 2009

Kato, to jsem rada, ze Sean neni na zenske sam 🙂 Uz jsem premyslela, jestli nemame nejak predcasne vyspele dite 😝 Glamorous jsi myslela neco jako Katie Price? 🙂
A jak se na nejezeni masa diva Mike? Ja vam tu vasi reckou navstevu zadivim. Musi byt hezky veselo 🙂
Seanovi se ten batuzek nezamlouva, kdyz je na voditku. Jinak mu neva. Ja ho taky pouzivam kdyz je prelidneno, pri nakupech a tak. Fakt se bojim, ze bych rychle nezareagovala, a pak bych si to vycitala az do smrti!

Sazo, a co ze se te na to sef prisel zeptat? Strhne ti premie? 😀 5kg to je parada, to jsi presne podle tabulek 🙂

Jinak Sean uz ma dnes zase horecku. Pres den spal 4 hodiny. a od 7pm uz zase spinka. a to mam volny vikend a chtela jsem ho vzit na zvireci farmu...

Take jsem si vsimla, ze nektere veci musim prestat pred Seanem delat!!! Dnes jsem si rano na postel pripravila veci, abych se mohla obleknout do prace. A taky jsem si tam dala intimku...Na sobe jsem mela pyzamo s kalhotama. Sean vzal tu intimku, povytahl mi horni dil pyzama a vrazil mi intimku tam kam patri!!!! 😔 Mel u toho takovy vyraz, jako ze je to pro nej rutina, kterou dela kazdy den!

miluska.woolley
17. dub 2009

Ahoj holky, zdravim v rychlosti a hlasim ze jsme zivi a zdravi, ale do ted jsme se vzpamatovavali, vybalovali, prali... a do toho vseho ten nas dablik, nenecha nas chvilku v klidu.

Zitra Vas snad v klidu doctu.

janauk
18. dub 2009

Ahoj holky,
zdravim Vas jeste z Cech. Bylo tu fakt kouzelne a vetsinu casu uplne letne. Ja se jen valela na zahrade a slunila a uzivala si no a do toho hooodne jedla. Takze tu tam je to mini brisko Zuzko 🙂 Mamka upekla dva mazance a ja je mela za par dni snedeny a tak musela vcera dopekat a beru si je s sebou. Celej kufr mam jen zradla. Hru 😀 za.
Jinak nemem zas moc casu vse docist a v praci to bude urcite pristi tyden strasnej fofr, tak to bude podobne. Doufam, ze se mate dobre. Milusko jak jste si uzili posledni tyden v UK? A jaka byla cesta zpet do Nemecka? Jak dlouho Vam to trvalo?
Edo, jak jsi sbalila? Ja se neumim sbalit ani pro sebe a to na tyden, takze nevim jak by to dopadlo pro celou rodinu a polopermanentne.

Holky, ono je to teprve dva tydny co jsme se sesly v Cardiffu. Me to teda pripada jako vecnost!

Zuzko, s tema kockama je to asi pekna patalie. My mame doma dve a nevim jak bych je teda odnaucovala kdyby mi sousedka rekla ze k nim chodi na travnik :( No snad nikoho z okoli tak neprudi.

Simco ten kitchenaid je nadhernej, ja po tom cervenym take dlouho mrkala, ale nakonec jsem si koupila poloprofesional Kenwood, on ma vic nastavcu nez ta kitchenaid, ale neni tak krasne barevnej i kdy cenove vysel snad i draz. Ja bych si to sama nikdy nekoupila, ale nasi nam ho dali jako house warming present. Bless them. Jsem s nim moc spokojena, ale je to silene velka krava, takze na skladovani nic moc.

Pekarnu mam Etu a nemuzu na ni nechat dopustit, ale na ten Panasonic jsem take slysela jen chvalu.

Evo, jak ti to dopadlo na gynde?

Tak ja padim a vecer uz letim zpet do Bristolu.Tak pa pa

miluska.woolley
18. dub 2009

Ahoj holky, opet nedocteno, ale ted se na to chystam.

My dnes meli opet veselo, rano plavco, pohodicka, odpoledne se mala rachla do hlavy, byla jsem si na 100% jista ze ji praskla lebka, volali jsme pohotovost, ty ji zkoukli, ze pry ok, ale radeji mame jet do nemocnice... no je to pry jen boule, ale takovou bouli jsem v zivote nevidela, musime ji v noci po trech hodinach budit...
byla jsem opet na prasky, nevim jestli si to s tim druhym jeste nerozmyslim... Lotta je vazne certice.

Jani posledni tyden v UK uz byl takovy odpocinkovy s rodinkou, prijela na par dnu Markova segra s malym, pak jsme jeli na velikonoce na obed s bratrankama a rodinama... Cesta celkem usla, rozlozili jsme to na dva dny, spali jsme v Belgii. Kdyz jsme rano odjizdeli z hotelu, bylo uz venku 16 stupnu... ve stredu pak bylo v Mnichove 25, takze jsme misto vybalovani vytahli kola a frceli na srazik anglickych maminek do parku... ted je tu ale hnusne...

Jani, ja snila o tom tvym kenwoodu, ale nakonec mam jen ten mensi kompaktni...

evaj
18. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

evaj
18. dub 2009

Sorry za ten roman.....

miluska.woolley
18. dub 2009

Jeste jsem zapomnela napsat, jaky uzasny vikend jsme meli s Katou v Londyne, super se o nas starali...
no a pak dalsi uzasny vikend s Editou ve Walesu, taky skveli hostitele...

Tak doufam ze to budeme moci oplatit.

jo a pro Skotsko jsme vsema deseti, jen se to musi naplanovat napred, kvuli letenkam...

Evco, Pietrovi gratulujeme k praci... My uz se do te Prahy taky musime vypravit.

Zuzi, to chrochtani se S. naucil od Ch. Jinak Simcu muzes na fotky na FB pozvat i pres email, ja je takhle ukazovala kamosce...

Jeste jsem zapomnela napsat, jaky uzasny vikend jsme meli s Katou v Londyne, super se o nas starali...
no a pak dalsi uzasny vikend s Editou ve Walesu, taky skveli hostitele...

Tak doufam ze to budeme moci oplatit.

jo a pro Skotsko jsme vsema deseti, jen se to musi naplanovat napred, kvuli letenkam...

Evco, Pietrovi gratulujeme k praci... My uz se do te Prahy taky musime vypravit.

Veru, Rakousko je super, zrovinka ted jsme tu meli letak na letni dovcu v Saalbach... nam uz mala v Manduce moc dlouho nevydrzi, chce behat atd., takze hiking si nechavame na stari.
Koukni kam Vam litaji levne lety a podle toho vyberes.
My letime v kvetnu do UK na svatbu taky bez deti, takze mala bude u tchanu, ale taky jsem mela sto chuti je poslat nekam a nejit. Ale je to M. dobry kamos a M. bude delat usher..

slunicko2
autor
18. dub 2009

Jani, tak to sem musis fotku maxi briska pridat! jinak ti to neuverim 😀 Mazance bych si take dala!
Oni ty jeji tri kocky kadi ale hrozne moc a casto. Fakt to bylo vsude na zahrade. A pak ty mrtve mysi. Ja ted zkusim ty pomerancove slupky 🙂

Simco, jak to dopadlo u lekare?

Evco, to je fajn, ze te takhle vysetri a ze se to hybe rychle! Drzim moc palecky, at uz mate vsechna vysetreni za sebou a dobre vysledky! 🙂
Co tchyne na Sicilii?

Milusko, on chrochta jenom na Pepu Pig, ma to z toho serialu... Ja vim, ze se da na FB pozvat i emailem. Ja jsem sem pak Simce dala spravny link. Ten prvni byla moje chyba, ten ukazoval jen na tu jednu fotku.
Co si mala provedla, ze si tak chudak narazila hlavicku? Tak at to dnes v noci probehne bez problemu!

Daze uvidim az v cervenci. Ale volat si muzeme...

Ja jsem dnes take musela ze seanem na pohotovost. Ma anginu a zanet hltanu. Kde k tomu prisel, to fakt nevim 😕

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz