Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

evaj
21. dub 2009

Ahojte,

Simco, tak jsem rada, ze jsi v poradku. Snad se brzo uzdravi i oba tvoji chlapi, hlavne teda ten malej, ten si to chudacek vybira.
Zuzko, snad se bude Seanovi u childminder libit a hlavne budes mit vice stesti s au-pair. Budes mit zase Cesku?

slunicko2
autor
21. dub 2009

Simco, jj, uz by jsi mela byt pripravena! 🙂 Ani se mi nechce verit, ze za dva tydny (tak nejak) uz budes mit dve deti 😵

Evco, budu mit zase cesku. No, uz jsem taky chytrejsi! Ja jsem se porad snazila, aby se tu necitila spatne, treba jako ja u nekterych rodin. Vsak to znas. Az jsem toho delala moc a ona si i tak porad stezovala. ale zase treba na Seana byla hodna. A Sean ji mel rad.

slunicko2
autor
21. dub 2009

Simco, nejake novinky ohledne tech tvych chlapu?

evaj
21. dub 2009

Zuzko, ono to neni lehke najit nekoho s kym si padnes do oka. Uz ma ta holka nejake zkusenosti z UK?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
evaj
21. dub 2009

Tak hlavne, ze to neni nic vazneho....snad se ze vseho brzo dostane

slunicko2
autor
21. dub 2009

Evco, ono to s tim padnutim oka nebylo tak hrozne. Jen byla takova bez zivota... Zase mi dela ale radost, ze je Sean rad, ze jsem doma. Je uplne nadseny 😵

Simco, pane jo! Drzim palce, at se mu diky spray ulevi! Snad mu brzy bude lepe. Cim mu muzete tu imunitu zvysit?
Je mi to s tim dedou moc lito! tatku to i tak musi hodne mrzet. On se s nim vidal?

evaj
21. dub 2009

Simco, to je mi moc lito. Snad uz sis to ted vsechno vybrala a ceka te rychly a "pohodovy" porod. 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
21. dub 2009

Rodinne vztahy nejsou easy, vid?
ten porod uz ted bude brnkacka 🙂

Ja jsem ted docela zvedava, jak se Sean bude tvarit na daze po tech 3.5 mesicich!
Jo, a Sean uz ma velkost bot 6,5 az 7!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
21. dub 2009

a ta diagnoza je teda za snizena imunita?

lucie265
22. dub 2009

ahoj vsichni jsem tu poprve rada bych se pridala a zeptala opravdu je tu nekdo s ciziny treba canada???

forensica
22. dub 2009

Simco, ono no kazde umrti v rodine cloveka tak nejak sebere i kdyz zrova nemel valny vztah k tomu dotycnemu. Taky me to mrzi ☹ Co echinacea, to se taky treba dava na imunitu. No jsem rada ze jsi v poradku, Zuzka nas tu splasila 😀

Zuzi, to teda S bude asi cahoun s takovyma noziskama 😵 Jo pristup do knihovny nemam jelikoz jsem prerusila studia (tudiz neplatim). Ale je nespravedlive ze po me stejne kantori chteji abych neco dodelala. No uvidim, jak to zmaknu.

Lucie, klidne se pridej, budeme rady 🙂 Vetsina nas tu je z UK, akorat Miluska je z Nemecka a Evka se prestehovala nedavno do CR z UK. Ale rozdilnost ve statech pokecu nebrani ze 🙂

Ja dnes jedu do UNI sebrat nejake materialy. Pak na obed s kamaradkou, pak na cajik s druhou a pak dom. Jestli budete nekdo kolem treti ve meste tak dejte vedet 😉

slunicko2
autor
22. dub 2009

Ahoj Lucie, z Kanady tady nikdo neni! Tady jsme vsichni v UK a pak Nemecko. ale klidne se pidej.

Verco, a neda se s kantorama domluvit, aby ti nekdo zajistil ten pristup do knihovny? prece jen je to nefer. Urcite potrebujes odbornou literaturu.
Jeste jsi zapomela na Edu 🙂

Jej, ja jsem neplasila... Simca me vyplasila 😀 😉 a ji zase asi vyplasil GP 😝

Holky, ja jsem uplne mrtva, ten casovy rozdil mezi USA a nama uz je znat 🙂

forensica
22. dub 2009

Jak zapomnela na Editu, sak ti jsou furt jeste v UK ne (ne na dlouho ale prece 😀 ).

saza007
22. dub 2009

Cafte baby,

ja dnes balim kufre, zajtra idem na Slovensko. 🙂
Lucie, z Kanady nie som, ale mam na nu velmi pekne spomienky. Kde presne tam byvas?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
22. dub 2009

Verco, ja jsem myslela, ze Eda uz je v cr. Vsak letela minulou stredu, ne? Nebo dokonce uz tu pred tim? 😕
Mam to vsechno nejake popletene 🙂

Simco, nam Sean taky diky te angine pohubl. A zase o neco vytahl, takze ma nozky taky takove hubene 🙂 Dnes si ale dal tri susenky, tak je vsechno na dobre ceste.
Jsem rada, ze je O uz o dost lepe! Muselo ho to dost bolet! Zavidim, ze ti O oznami, kdyz kadil. Seanovi to teda zacina mirne vadit, kdyz je v pokadene plince. Ale vetsinou si na tom s radosti jeste zahopsa!

jsou v kings bay, Georgia. Pry tam vcera bylo dost vedro.

editahlb
22. dub 2009

Ahoj holky, pisu z Velvar z cukrarny🙂 Je tady nadherne, mala si uziva spani pod rozkvetlou tresni a ja kdyz nelenosim s ni tak vybaluju co jsme privezli, porad je dum plny ruznych krabic a treba po ranu najit ponozky to je fakt ukol!

Asi vas ted nestihnu docit, jen jsem zahlidla ze Simci umrel deda, tak tome moc mrzi, posilam ti extra pozdrav a uprimnou soustrast .. Doma nemame pripojeni tak to ted asi budu mit tezssi prispivat tak na me prosim nezapomente!

slunicko2
autor
22. dub 2009

Ahoj Edo, jak se vam dari? Znis spokojene! 😵 Cukrarna ve Velvarech ma wifi? wow 🙂
Ja jsem se driv strasne rada stehovala, ale co mame Seana, tak vazne radeji vyhoret 🙂

Dnes byl Sean u kadernice, potreboval uz nutne ostrihat. Ostrihala mu to fakt moc hezky! Jen se divim, ze ho chtela strihat. Sean totiz usedave brecel a pak se pozvracel! Napred jenom me do dlane a pak to z nej vylitlo proudem! Chudak kadernice! Prinesla nam rucniky a ja setrela podlahu, chtela to delat ona, ale to by mi ji bylo vazne moc a moc lito!

evaj
22. dub 2009

Ahojte,

Simco, Oskar je sikula, ze hlasi hovinko 😀 Jsem rada, ze je mu trochu lip. Moji dva synovci maji 3 a 3.5 a jeste porad nosi plinku! Nechtelo se mi tomu verit. To uz mi pripadne trosku dlouho 😕

Ahoj Lucie, vitej a klidne se zapoj. Jaky je zivot v Kanade? Moc bych se tam chtela jednou podivat.

Edit, jak probiha zabydlovani? Vsechno dorazilo v poradku? Na prespristi (prvni kvetnovy) vikend zatim nemame zadny program, kdybyste meli cestu, tak Vas radi uvidime.

Zuzko, snad Sean nema ze strihani trauma? Si pamatuju jak muj bratranec vzdycky vriskal, kdyz ho mamka strihala. Aby odpoutala pozornost tak ho vozila na vysavaci 😀 😀

Dneska jsme koupili letenky do UK, letime 4-9/7, musime nechat opravit strechu jelikoz nam tam zatika ☹ Ani nevim jestli se mi tam chce, kdyz si predstavim jak to tam bude spinavy....

slunicko2
autor
22. dub 2009

Evco, ty jsi me tu hrozne rozesmala s tim vysavacem 🙂 Jak ho pritom strihala, proboha?
Ja myslim, ze Sean trauma nema, jen se boji vseho neznameho. V tomhle je fakt takovy tunta 🙂
Chvilku se na sebe koukal i v zrcadle a to prestal plakat. Tak si myslim, ze si zvykne 🙂

myslis, ze v domecku bude spinavo? ☹ Snad to nebude takove hrozne! Ale chapu tvoje zklamani, vsak vam to dalo hodne prace!

prikladam jedno video. Sean uz ma svuj vlastni car wash business 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=tKFeEKzt3Ww
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaata
22. dub 2009

Ahoj holky, moc zdravim. Dekuju vam za prani k narozkam. Oslavili jsme prijemne veceri venku (teda s Nicem poletujicim okolo 😀 ) a v sobotu jdeme out jen spolu.

Koukam, ze se tu dejou veci. Simco jsem rada, ze jsi ok a Oskar s Chrisem taky. To by vazne nebyl nejlepsi timing s porodem, tak jeste vydrz nez se chlapi vykuryrujou.

Zuzko, to video je super! Spravna vychova, za chvili budes mit pomocnika v uklidu doma, to se vzdycky hodi. 😉

Evi to uplne chapu s tim strachem jak bude vas domek vypadat. Snad to nebude nic hroznyho. Porad se to snazite prodat nebo ted zatim vyckavate?

Velikonoce probehly dobre, velmi bujare. Probihaji vetsinou tak, ze na velky patek jdeme na msi a pak v sobotu na pulnicni. V nedeli je pak veliky obed (po pustu, nekteri skalni dodrzuji celych 40 dni) s rodinou, kamarady atd. Tentokrat se konal u nas, tak jsme vyvarovali. Uz tradicne jsme toho navarili nejak strasne moc, takze ted behem tydne dojizdime vsechno mozny co zbylo - uz to nejak nemuzu ani videt! 😀

Tak hezky vecer (ja musim jeste pracovat 😠 )

janauk
23. dub 2009

Ahoj holky,
v praci porad nestiham, to je ta dan za super 10 slunecnich dni v CR ☹ a tak jen v rychlosti docitam.

Verko, ten tvuj kocarek vypada dobre i tak cena je prizniva. Me to vse prijde jako strasna veda,takovejch modelu, kazdej ma jineho favorita, no nevim u ceho skoncime my. Tobe tento nekdo doporucil? A jakou ma barvu? 😉

Zuzko, ja si myslim ze je dobre ze ta au pair u Vas uz neni. Vzdyt ti pridelavala jen starosti a ty si se snazila vyhovet vic ji nez ona tobe. Ted si uzijes vic Seana a v cervnu uz budes mit novou au pair. Jen doufam, ze bude lepsi nez ta posledni. Good luck.

Sazo, me dala midwife tu zlutou pregnancy book hned pri prvni schuzce cca v 10 tydnu a ted ji mam porad doma, vezla jsem ji s sebou do Cech, ale je fakt ze je to velke, tak ji priste mozna necham doma.
Jinak si to moc uzij na Slovensku. Jak dlouho tam budes? Nechate si rict pohlavi?

Simco, jak se citis? To je dobre ze si te v nemocnici jeste nenechaly! Jen malou pekne dopec a kluci snad uz pak budou take zdravi. Jo jo ten Kenwood ma super prikon, to me prave u toho Kitchen Aid prekvapilo ze ma jen 300W coz je velkej rozdil.
Jinak me to moc mrzi s tvym dedou, uprimnou soustrast.

Edo, ty nas ale drazdis. Tak kaficko a sluneni pod rozkvetlou tresni!?Holky uzivejte si. Kdy se vracite?

My na vikend jedeme do Corwallu do Fowey a ted jsem se mrkla na predpoved pocasi a ma lejt celej vikend 😖 Typicky! GRRRRRRRRR.

verap
23. dub 2009

Jani - kocarek se presne jmenuje Graco Mosaic travel system, mam ho v cerne a cervene. My jsme ho koupili pres Ebay, ale predtim jsme byli v Mothercare a Babies'r'us, kouknout se na ruzne druhy. Tenhle se nam oboum dobre vozi, manzel ma trosku pres dva metry, tak jsem chtela, at si to taky potom muze uzit 🙂

Zitra frcime na dovolenou, zpatky za dva tydny.

To, ze si beru dovcu, jsem jim v praci oznamila 15.12, vcera jsem pripomnela, ze tu teda nebudu a oni, ze o nicem nevi....takze jsem narychlo preprosila holku, co ma zajem o mou praci az budu na maternity leave, tak tu dneska prijde na rychlotrening a bude tu od pondelka na dva tydny. Moji nadrizeni fakt stoji za ..... 😠