Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

saza007
9. kvě 2009

Ahojte dievcata, ako sa vam dari? Deticky posluchaju? a tehulky vsetko ok? Ja som este stale na slovensku, mame krasne pocasicko a dnes som bola naughty a dala si riadnu porciu bryndzovych halusiek... 😝

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
10. kvě 2009

ahoj holky 🙂
Tak u nas to vypada, ze snad i behem dne bude svitit slunicko! Hura! Nutne uz potrebuju presadit nejake kyticky.

Magiso, maly je moc krasny! Hezky si to uzivate 🙂 Kdybys videla moje bricho po porodu! 🙂 Jenom diky kocarku bylo poznat, ze uz je Sean na svete 🙂

Simco, ja jsem teda koupila neco jineho 🙂 Ale necham to tu az do cervence, nez prijede, ju? Je to az na 12 mesicu. Ale podle velikosti to tipuju tak na 6 mesicu 🙂 Prani poslu ale uz ted 🙂

Sazo, teda ty bryndzove halusky zavidim! Ty ja si take davam, kdyz muzu! Tak hezky papkej a dej si za me nejaky ten chlebicek 🙂

Ted nevim, jestli jsem to tu uz nepsala... V patek jsem hlidala maleho Ollieho od Louise. A sean nevidane zarlil! Ale i ho hladil po hlavicce a houpal ho v bounceru. Taky mu ale pohrozil prstem tytyty a pak na nej zavrcel! Takze si Simco uzivej pusinek od O pro V 🙂

januzza80
10. kvě 2009

AHOJKY HOLKY,

SIMCO,t je super,ze to zvladas.Jsi sikovna maminka a neboj az zacne mala chodit,tak si budou spolu krasne hrat.

MAGISO,malej je krasnej moc se povedl.Zavidim vam ta miminka.

KATO,nedavno jsem potkala tveho manzu v obchode delal nakupy.Nejdrive me nepoznal,ale pak uz vedel kde jsme se setkali.Uzij si rodice,ja tu mam od stredy brachu a svagrovou na dva tydny,tak neco podnikneme

januzza80
10. kvě 2009

SIMCO,uplne jsem zapomnela pochvalit,malou je moc krasna,mas obe dve deti krasne.Proste ty michane deti jsou nejhezci 😉

slunicko2
autor
10. kvě 2009

Jani, Simca ale michane deti nema 😀

verap
10. kvě 2009

Ahojky,

Jsem zpatky a pomalu vas docitam 🙂

Byli jsme v Karibiku, vsechno super, az na ty komary a otekle nohy. Posledni poradna dovolene, nez se ukaze mala. Az bude chvilka, tak dam nejake fotky do alba.

Williamek i Vanesska moc krasni, jeste jednou gratulace 🙂
Taky gratulace k Helci k tehu 😉

U mne vse v poradku, v noci jsme dospavali casovy rozdil, mala taky asi dospava, vcera jsem ji citila snad cely den. Zacina mne bolet casto pod hrudnikem a podprsenka tlaci, tak se budu muset vypravit nekam ven na nakup.

Jo a michane deti budu mit ja 😀

slunicko2
autor
10. kvě 2009

Vero, pekne fotky! Mas pekne brisko, tim nemyslim tluste 🙂

Michane myslite s cizincem nebo barevne? 🙂

Holky, tak jsem ted na zed pripevnila bracket na kosik s kytkama. Snad to ten kosik udrzi. Poctive jsem vrtala do cihly! Aby se mi tu pak cela ulice nesmala 🙂 Sean ted spinka, tak cekam az se vzbudi a pujdeme na zahradu. Nechce se mi jit dloubat v hline, kdyz mu pak budu pripravovat hned obed...

verap
10. kvě 2009

Slunicko - dekuji

Doufam, ze se kosik udrzi, nase kytky jsou polomrtve, asi tady moc neprselo.

Ja myslim tim michane jako mixed race. Co myslela Jana nevim 😉

evaj
10. kvě 2009

Ahoj holky,

Magiso, Willik je moc sladkej 😵

Vero, hezke brisko 😉

Verco, doufam, ze uz je ti lip.

Za mnou ted byla na par dnu segra, taky uz se ji brisko zvetsuje. Divaly jsme se na kocarky a zatim vypada favorit tento Cosatto Cabi:

http://www.amazon.co.uk/Cosatto-Cabi-Combi-Pitc...
ie=UTF8&qid=1241959622&sr=8-4
Ptam se Vas odbornic 😉 - neznate ho?

Kato, taky jsem se chtela zeptat na jmeno toho velkeho baby obchodu, kde jste kdysi byli. Pokud si dobre vzpominam, je to nekde okolo Milton Keynes? Dik

V pondeli jdu zase k doktori dosledovat ovulaci, byla jsem tam uz ve ctvrtek, ale zatim se nic nedelo. Bohuzel Pietro ted odjizdi na tyden do Spanelska, takze nam to asi bude prd platny 😝
Meli uz zpatky vysledky z rozboru krve, tak zatim zjistili jen ze mam jeden hormon trosku zvyseny, ale nemel by to byt zadny zasadni problem.

forensica
10. kvě 2009

Ahojky,

to jsem se taky docela zasmala s tim mixed deti 😀 Ja bych si to vylozila taky ze spise barevne michane a u Simci to teda urco nehrozi s protinozcem 😀

Jinak Simco, jsem rada ze vam to zatim kde krasne s obema prckama. Snad mala vydzi byt tak fajn.Ja bych se strasne rada prijela podivat, ale ja mam furt ukrutnou rymu. Teda az dnes se spustila a navic me jeste furt boli v krku. Chcipak su.

Zuzko,teda ty tak DIY? 😀 To jsi machr. Drzim palec at to tam vydrzi 😉

Verko, no jo, je tam pupik a jaky pekny!! 🙂 Mely by jsme nekdy zopaknout horkou cokoladu ne?

Evi, sakrys to je pech ze P bude zrovna pryc. No ale hlavne at se zjisti pekna ovulka, to by bylo i tak fajn 😉 Teploty meris?

Holky, ja jelikoz jsem ten minifarmar jsem se docetla o tom ze UK hodla pristi rok vyrovnat standart pro chovani kurat na maso s EU standardy. To znamena ze z povolenych 17 kurat na metr ctverecni jich povoli 19!! Ja jsem z toho v soku. Chudaci kurata. No jestli se chcete zaangazovat, tak podepiste tuto petici http://www.chickenout.tv/ a poslete to taky znamym prosim. Dik 😉

januzza80
10. kvě 2009

ZUZKO,ja to myslela tak,ze jeji manzel je taky cizinec a ona ceska,ze proste jina narodnost jako jsi ty a tvuj manza muj a ja atd. 😀 nemyslela jsem to jako ze bila a cernoch 😀

slunicko2
autor
10. kvě 2009

Evco, z vysledku krve mas urcite radost, vid? A ty jsi ovu uz nekdy predtim mela potvrzenou? nebo sama nevis, jestli ovulujes? V kazdem pripade drzim palce, at vysledky ukazou jenom drobne odchylky, ktere treba prave muzou byt tou prekazkou, ale daji se snadno odstranit! Asi tak jako u nas 😉 😀 Lepsi, nez nic nenajit, vid?
I kdyz, segry budou svagrova take nic ve vysledcich nemela, ani inseminace nezabrala. a pak IVF a maji dvojcatka 🙂 Hned bys mela odrodino 😀

Verco, ja to podepisu. ale myslim, ze tady kolem me je to kazdemu sumak. Promin 😔
Zadny DIY, puvodne jsem to chtela vrtat v noci, aby me nikdo nevidel 😝 Pak jsem to ale zvladla za svetla. Kazdy teda koukal, proto to tam musi vydrzet 😠

Musim rict, ze Louise to s dvema detma take zvlada skvele. Az jsem prekvapena. Ale Ollie neni zadny krikloun, je fakt hodne mimco.

Jani, jo aha.. Me teda Sean nijak rozdilny neprijde. Prece jen daz vypada tak nejak "normalne" evropsky.

peppapig
10. kvě 2009

Caute maminy, teda tady to fakt busy 😵 Ja varim, aby me to tu zitra nepomrelo hlady, jdu na trhani 3 zubaku moudrosti, mam z toho hruzu uz asi mesic, tak mi drzte palce 😔 Navic M jsem vecer z niceho nic namerila 39'C teplotu, tak mam nervy i z toho.

januzza...taky jsem to s temi mix detmi nepochopila 😀 A vubec vsechny detatka jsou krasne 🙂 V nasi M pekne koluje indicka krev, ale stejne se podoba na me haha, aspon si to myslim 😵

vera...otekle nohy na fotkach nebyly videt 😀 , moc ti to s briskem slusi!! Taky bych si dala mensi break v karibiku, jen ja a sum more....muzu si jen snit 😔

evaj...kocarek jsem jeste nikdy nevidela, muj prvni dojem je kratka rukojet, ale mozna se mylim a je teleskopicka, tezko rict jen jsem kukla obrazek. Jinak drzim pesti, at je vse jak ma byt.

verco...clovek by rekl, ze doba jde dopredu a ze prave chov dobytka a kurat bude lepsi a lepsi. Jsem z toho docela paf. Taky podepisu, snad to aspon trosku prispeje k necemu dobremu.

zuzko ty jsi teda trida, nevim nevim jak bych to navrtala ja 😕

Holky, kdo jste na facebook, popripade ve skupince CZECH AND SLOVAKIAN MUMMY'S CLUB, planujeme setkani maminek a deticek v Londyne (mozna uz jsem o tom psala, pak se omlouvam)...jen tak na poznani novych tvari, pokec v rodne reci, picnic. Tak kdo jste v Londyne ci okolo a mate cas, urcite se pridejte!!!

Dobrou noc, ja bezim ke gulasi

slunicko2
autor
11. kvě 2009

Evco, take jsem se divala na ten kocarek. Me prijde moc pekny! Hodne se mi libila ta seslicka. Ale ta rukovet mi take prijde koncici tesne u toho carrycot. Cetla jsem u toho i ten popis a nic tam o telescopic rukojeti nepisou. Ale to uz je urcite malickost, kterou segra muze okouknout nekde v obchode. V kazdem pripade mi ta cena prijde pekna!

Peppo, a jezdite nekdy do Indie? Ja se na ten sraz nechystam, je to pro me fakt daleko. Do Londyna asi dorazime nekdy na podzim na prodlouzeny vikend. Teda podle toho, jak bude radit chripka, ze? 😝
Ale jo, navrtala by jsi to, kdyby ti nic jineho nezbylo!

Holky, Sean uz je druhy den tak protivny! Navic mi ted chodi spat az v osm vecer a je vzhuru v sest! Takze nez dovarim na dalsi den, uklidim, dam si sprchu.. je uz dost pozde na nejaky odpocinek a padim spat.
Dnes se v noci dvakrat vzbudil a nakonec spal u me v posteli. Myslim, ze byl ale uplnek a ja pri nem taky nemuzu spat.
A svete div se, mame modrou oblohu a vcera bylo take hezky odpoledne. Takze hlasim, ze kytky jsou zasazene!
Jen jsem nastvana na ty kocky, protoze mame nakadino pod trampolinou! Nejradeji bych sousedce zakroutila krkem za ten jeji laxni pristup!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
januzza80
11. kvě 2009

AHOJKY HOLKY,

PEPPAPIG,ja to myslela tak,ze my jsme cesky a manzele jsou cizinci,proste jina narodnost.Kdyz se treba v Ostrave podivam na na ceske dite tak to jdem poznat,ze je to cech,ale nase jsou takove pomichane,ale moc pekne 😀

SIMCO,je mi to moc lito,ze O je nemocnej,preji brzke uzdraveni

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
januzza80
11. kvě 2009

EVICKO,preji at se vam to mimco povede co nejdrive,moc vam to preju.

SIMCO,to jsem si taky po porodu male myslela,ze treti uz ne,ale moc si prejeme treti.

slunicko2
autor
11. kvě 2009

Simco, pojedete to tak 10 hodin minimalne! Zalezi jestli chcete jet pres noc nebo behem dne. Primy let z Prahy jedine do Edinburghu s Jet2. Pak do Glasgow Int s KLM pres Amsterdam :(
Jej, to jsem nevedela o tom obchode!
Kam vy na ty nemoce porad chodite? Tak je O brzy lepe! Zanet spojivek je neprijemny.
Mala hezky pribira! To je dobre 🙂

magisa
11. kvě 2009

Holky prisla jsem si pro radu...vypisuju papiry na vybaveni angl. pasu, a nevim kde mam nechat vyfotit maleho...Muj mi tvrdi ze ho muzeme vyfotit sami a jen nechame udelat male fotecky /ale podle me to je uplna blbost/ Moje svagrovka nechavala delat synovci pas v CR a maleho fotili u fotaka, pry to bylo celkem narocne foceni, nastelovat bobiska aby byl v dobre pozici...Ale ja tady zadne fotografy nikde nevidela...

editahlb
11. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsme po 7 hodinach a 6 vlakovych prestupech dorazily s Eirou k mamince na Moravu a je nam tu hej! Jsem docela unavena ale nedalo mi to abych vas nedocetla, to jsem si dala! Cteci maraton!

Predne gratuluju Simci k Vanessce a Monice k Williamkovi! Obe deti jsou nadherne! Ja uz jsem broody taky jen z tech vasich fotecek 🙂 A Helco tobe moc gratuluju k tehotenstvi, to je krasa!!
(kdyz uz jsme u toho kdy tak asi mam ocekavat menstruaci? Uz jsi to dostala Verco? Ze ja jeste porad nic, doufam, ze jsme neudelali nejaky prusvih!)

A co jsou to pliny pull ups? Vzdelavejte nevzdelance

Verco ptala jsi se na ty pratelne ubrousky, ja jsem s nema moc spokojena, moc doporucuju!! Mala je na fotkach moc roztomila, to vis, chodim koukat jak moc ti roste a na co se mame tesit my 😵 K je po tatinkovi, co?

Chtela jsem napsat, ze nam to ted do Scotska za Zuzkou v cervenci nevyjde, budeme uz zase zpatky v Cechach, ale doslo mi, ze Simca jede stejne s rodinou tak by to ani nebylo vhodne. Musime se domluvit na jindy!

Evco ja se z Moravy vracim pristi tyden, tak by jsme se treba mohly setkat kdyz budes ta slamena vdova.. Promin to pozvani na minuly vikend jsem precetla az ted 😒

A jeste Jani jsem moc rada, ze ti ten scan vysel dobre, to je dojemny takhle tam to miminko vide, co? Ani nevim jestli jsi pridala fotku do albika, musim se hned mrknout. A ja si pamatuju ze kolem toho 20 tydne jsem taky byla z porodu vystrasena a dokonce jsem si rikala ze cisar by byl jednodussi, ale pak me to preslo a tesila jsem se 😅 To zvladnes, uvidis! Ptala jsi se mamy jaky mela porod ona?

Tak holky ja jdu na kute, jsem strasne utahana, ale zitra jsem zpet, tak zatim! x x

editahlb
11. kvě 2009

Monco musis k fotakovi, mrkni na net nebo yellow pages, urcite nejakeho najdes! 😉

slunicko2
autor
11. kvě 2009

Monco, zajdi treba do Jessops nebo kamkoliv, kde vyvolavaji fotky. Oni maji takovy specialni velky polstar, kam miminko polozi 🙂 Sean se taky na pas fotil v nekolika mesicich. Daji ti uctenku a kdyz ti fotky z pasoveho vrati, tak ti je predelaji 🙂

Edit, tolik prestupu? Ja bych cekala maximalne tri 🙂 Jste sikulky! Poradne si to doma uzij 🙂
Dej vedet, az se vam to bude hodit 🙂 V srpnu tu bude na tyden segra, a pak prelom srpen, zari mamka take na tyden.

Jani, k tomu porodu. Ja jsem se porodu bala hrozne moc. ale konci to uz bylo tak nepohodlne, ze bych brala cokoliv! Docela jsem se tesila, az to cele zacne! Nakonec jsem mela cisare. Byla jsem tak nadrogovana, ze mi teda bylo vsechno jedno. Ale pak jsem litovala, ze jsem nerodila prirozene. Sotva jsem se mohla hnout a zavidela ostatnim maminkach, ze si mimco vychutnaji bez bolesti. Jestli mi rozumis 🙂

kaata
11. kvě 2009

Ahojky, Edito, moc gratuluju a smekam pred tebou za tu uspesne zvladnutou cestu! Paani, sest prestupu, mel ajsi malou v kocarku nebo nositku?

Magisa, jo jo musis k fotakovi, ale zjisti jaka je potreba velikost fotky. Na cesky biometricky pas je ted nove potreba specialni vetsi velikost fotek (takove ctverec), na Australsky nam jeste tehdy stacila normos pasova velikost z Jessops. Neboj, oni mala miminka polozi, tak to nebud etakova hruza se stelovanim 😀 Drzim palce!

Simco, chudak Oskar s tim zanete spojivek, snad se dneska vyspi lip. Vymyvas mu to necim? Tak se drzte. Uz se taky tesim az uvidim vasi malou!

Jo Edito, pull-ups jsou takove plinky, uz pro trosku starsi deti (tak mas jeste more casu 🙂 ), ktere se natahnou jako kalhotky. Jsou fajn pri trenovani na nocnicek. Jenze Nico chce sedet na nocnicku bez kalhot/plinek, takze stejne ji musim pri curani celou stahnout... 😀

Zuzko, urcite je to jen faze, treba to byl fakt ten uplnek. My meli pred nedavnem zase obdobi, kdy Nico chodil do postele s revem, uz jsem byla zoufala. A pak to najednou zase prestalo samo od sebe. Tak doufam, ze dnesni noc bude lepsi a oba se dobre vyspite!

Mne chytla poradna ryma! Tak jsem trochu bez energie. Taky me pristi tyden ceka pracovni cesta do Lucemburska na dva dny, a uz ted me chyta paranoia, ze me Nico dva vecery a jedno rano neuvidi a aby na me nezapomnel... ja vim, asi jsem na hlavu. Uz jste byly nekdy pryc od ratolesti uplne pres noc a den?

forensica
11. kvě 2009

Magisa, ja nechala fotit malou ve Snappy Snaps. Meli tam normalne velky polstar na kterou jsme malou supli a hned ji vyfotil. Myslim ze 8 fotek bylo asi za £7 (nebo tak nejak).

Zbytku odepisu zitra, manza ma najake naroky ted na vecer 😅 😀

forensica
11. kvě 2009

Zuzi, mrchy kocky, to musi byt otrava. Co kdyby jsi udelala nekde pekne nakypreny zahonek? Ja garantuju ze tam budou chodit, jelikoz moji spratci tam furt lezou tak uz jsem jim teda kousek venovala. Aspon by jsi mela ty kadance na jednom miste a pak to muzes vyfotit sousedce 😎

Simco, jste sikovni jak to zvladate. Tak jen tak dal 🙂 Jo, kdepak je popis porodu, bude?

Kato, uplne s tebou soucitim, ja mam taky rymu jako hrom. Nos odreny a myslim ze mi to ted i trochu vlezlo na hlasivky.Moc fajn to je. Jen doufam ze to mala nechyti, jelikoz ma ve stredu ockovani tak nechci aby na to byla marod. Ja bych se nebala ze maly zapomene 😉 Moje sefova jednou odjela na 5 dni a mala (15mesicu) byla uplne hotova kdyz mamka dojela, vubec nechtela ven a jen u maminy 🙂

Edito, dik za odpoved na ty ubrousky. Ja se prichytla ze pouzivam dost casto zinku a ze me vata otravuje jelikoz jsou to male kousky. Tak je mozna zkusim taky 🙂 Jo, ze je K po B rika kazdy, ach jo. No ale stejne tak nejak vim ze je moje ze, jsem si ji porodila tak jsem klidna 😀 Kdeze jste to ted na Morave? Menzes jeste nemam, doufam ze tam jeste chvili bude. Ptala jsem se na to tady pred nedavnem, a zda se ze je to hooodne individualni. Ale musim se priznat ze jsem mela pred par tydny dojem ze mam bilkovy hlen, tak taky doufam ze jsme neudelali sourozence 😅

Jani, jasny, vubec se neboj, porod je zazitek. Kdyz tak si porid tu hypnozu co jsem delala, ja myslim ze to moc pomohlo a hlavne uklidnilo. Taky se zacnes tesit, neboj 🙂

fairy
12. kvě 2009

Ahoj holky,
moc Vas zdravim vy jste toho teda napovidaly! My jsme meli busy weekend predelavame zahradu tak mame doma skip ktery je plny kamenu a dreva. Bohuzel nemam postrani vchod takze se vse musi tahat pres barak no dovedete si predstavit ten bordel uf uf. No ale lepsi nez ty predelavky co jsme delali uvitr kdyz jsem cekala Ellie.
Kato doufam ze jsi si uzila rodice doma meli jste na to krasne pocasi 😎 Neboj Nikysek bude ok neboj. My jsme opustili Ellie na cely vikend ale to ji bylo jen 7 mesicu.
Doufam ze Vas ta ryma brzy prejde holky Ellie ji taky dostala.
Edit ty jsi teda sikovna takove cestovani to si vubec nedovedu predstavit hezky si to doma uzivej.
Verco co to bylo ta hypnoza jak jsi delala?
Zuzko doufam ze uz sji se vyspala dobre E ma taky faze kdy spi hure a pak se to zase vrati do normalu.
Simco doufam ze Oskarovi je dneska uz lepe a vyspali jste se hlavne aby to nedostala Vaneska od nej. Ktery dny ho vodis do skolky taky se tesim az uvidim malou🙂 Koukam ze navstevy uz prijmate.
Tak hezky den ja jdu pracovat.

magisa
12. kvě 2009

holky dekuju za rady, dneska cekam navstevu HV a pak hnedka vyrazime najit nejakeho fotografa 😵

peppapig
12. kvě 2009

Ahojky maminky a krasne hodne detatka 😉

januzza...vsak uz jsme to pochopily 🙂 Ja jsem taky z Ostravy btw a mas pravdu mix deti jsou jednicky 🙂
zuzko...v Indii jsem jeste nebyla, ale uz je sakrys na case, vzdycky nam do toho neco vlezlo...prace, skola, tehu, mimco atd atd, ale pomalu to teda planujeme na tento rok, snad to vyjde fingers crossed. M tady taky nema rodinu, takze skypujeme a jeho mamka vzdycky nakonec slzi, ze uz chce malou videt 😉

simco...at se O vyleci, chudacek malej. Nase M ma uz 3 vecery vyssi teploty, zase neji, ale jinak nic nepozoruju, tak nevim, co nam zase je. neni to parada, kdyz jsou deti zdrave, najezene a plne energie 😒 Jinak jak ses ptala, srazik/picnic v Lodon bude nejspis v St James parku, nekdy okolo poledne (neb par z nas ma delsi cestu) a datum to vypada na volbu mezi 28th. 29th ci 30th May. Budeme radi, kdyz se pridas s detatkama.