Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

editahlb
15. lis 2008

Ja jdu do sprchy a pak na ten sale s kamaradkou / Indkou, vari nam nejakou tu jejich mnamku na obed, uz se tesim 😵 Taky vvam preju hezky vikend, pa!

slunicko2
autor
15. lis 2008

Milusko, moc si ten vikend uzij!

Edi, tak at dobre nakoupis! A nech si chutnat, taky bych si dala 😝

Ja jsem dnes obdrzela prvni nabidku od au pair, hura! A pristi tyden mam nejake pohovory, moc se to nehodi, ale co se da delat 🙂

lena13
15. lis 2008

Je Zuzko tak to mas taky dobry.My mame taky pocitac s internetem,jakmile dojde jeden z nas z prace tak se uz starame o malou sami,na vanoce letenka domu jako bonus,sobota a nedele volno.Pokud delam sobotu tak hlida Krista i v sobotu,plus samozrejme jidlo zdarma.My uz vic nabidnout nemuzeme. 😔

Milusko delam ,ted jsem delala 2mesice v kuse soboty,ale uz jsem byla tak unavena,ze jsem mela volno a ted mam co treti sobotu volno-takze pristi tyden si to s Claudinkou uzijeme.Jinak Milusko skolka na full time - 120liber od 8am till 5.30pm co jsem si zadala ja,ale je tady i za 150lib 😅

Verco ty uz mas brisko das nejakou novou fotku?A mas pekny kocarek i od Edtiky se mi moc libi,jsem ho videla na vlastni oci je moc krasny.Jo a Verco nechces porodit 13.ledna to mam norozky 😀

Holky krasny vikend ja jsem ted dorazila z prace tak se jdu venovat svoji holicce,pak dodam fotky.papa

lena13
15. lis 2008

Jsem pako Verco,ja jsem si blbe precetla to datum,promin 😅

forensica
15. lis 2008

Leni, nove foto je v albu od ctvrtka, pupek fakt uz teda mam 🙂 Jinak toho 13 si zamlouva i muj tatka, taky ma narozky 😀 No podle toho hypno kurzu se due date nazyva guess date a ja se s tim plne ztotoznuju, myslim ze to tak dava vetsi smysl, stejne se v DD narodi jen asi 5% miminek 🙂 Jo ale bylo by dobre kdyby to bylo nejdriv toho 13, jelikoz ja mam 12 posledni zkousku 😅

£120 to je na tyden? To je docela dost co 😨

adkami
15. lis 2008

ahojte maminky...ja len taka informacia...neviete nahodou niektora ak ste v UK co vsetko je potrebne na vybavenie cesty novorodeniatka na slovensko??viem ze je potrebne ist na ambasadu do londyna ale neviem co vsetrko mi na to treba...

forensica
15. lis 2008

adkami, tak ja ti bohuzel neporadim, mimiska mam jeste furt v brisku 🙂 Ale predpokladam ze budes potrebovat pas a k tomu teda rodny list. Co si na tu ambasadu zavolat, pokud se dovolas. Ja mam pocit ze jsem jim kdysi psala email a to odpovedeli docela rychle a navic to mas cerne na bilem pokud se potahnes na ambasadu a oni zapomneli neco rict. Holky ti tu asi poradi vic 😉 Jo, a gratuluji ke krasnemu chlapeckovi 😵

kitty68
15. lis 2008

adkami to zalezi kdo je tatka, pokud je tatka anglican muzes mu vyridit angl. pas, trva to zhruba 14 dni, pokud ne tak ti maleho zapisou do tveho pasu, budes potrebovat jeho rodny list

cus lenajs 🙂 me tech £120 prijde docela dobrych, kdyz vezmu ze milada plati £42 na den

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
15. lis 2008

Verco, tak jsem take jukla do alba. Brisko mas opravdu pekne. Takove hezky akorat 🙂 Je pekne videt, jak rostes ve stejnem obleceni...

Simco, to je fajn, ze vam to proplati pojistovna! Hlavne, ze uz ti je lepe. Dejte se uz dohromady, nebo az se druhe mimco narodi, tak budes uplne vyflusana 😀

Leno, my muzeme zaplatit tak tech £70, mozna pozdeji i o neco vice. Au pair bude mit net v pokoji, mozna i telku, uvidime jak silne budou zdi v novem dome. Za hodiny navic take zaplatime, plus ji zaplatime clenstvi v posilovne. Kurzy aj jsou tu zadarmo pro cizince.

slunicko2
autor
15. lis 2008

Tak se mi konecne podarilo pridat video seana jak ridi svuj traktor a chodi 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=EoIepkvsWeg
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaata
15. lis 2008

Ahojky, Zuzko to video je super, Sean je teda ohromny sikula, jak uz vali!

Simco, doufam, ze uz mas zvraceni za sebou - nechytla jsi neco od Oskara, jak jsi psala, ze mel srajdu? Nico mel dneska poradnou srajdu, trikart jsme museli prevlikat, to byla kanonada. Zitra jdeme na BBC Good Food Show, tak s sebou vezmu dostatek nahradniho obleceni. Ale uvidime stejne, jak bude rano.

Milusko, doufam, ze uzivate vikend v Salzburgu. To mesto je nadherne, takove pohadkove, vid? Poradne se nacpi Mozartkugeln 😀

My platime skolku £70 na den 😒 . Puvodne jsem koukala na ty nany, coz by vyslo podobne, ale pak jsme se rozhodli pro tu skolku, kdyz je to jen na dva dny tydne...ze mu jine prostredi prospeje a bude to pro nej vetsi stimulace. Ale kdybych sla do prace na full time tak bych radsi brala au-pair nebo nanny.

Ten trakturek vypada hezky. My mame tento tyden pujcenou trikolku od kamaradky, tuhle http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe... (neni to ta sama co ma Zuzka?) a Nicovi se v ni ohromne libi. Tak premyslim, ze ji mozna poridime, ale pockam jestli se mu bude porad libit po tydnu.

forensica
15. lis 2008

Simco, no radeji to v cem letel, at tam mam vic zajimavosti jestli muzu byt vybirava 😀 Dej mi vedet na to pondeli, dik 😉

Kati, £70 na den je tada maso 😕 Co na tom muze tolik stat to teda nechapu. To je nechutny.

lena13
15. lis 2008

Kato mi mame taky tady trikolku,akorat jine barvy.Mala ji naprosto zboznuje,dokonce ji vozim i po byte 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
15. lis 2008

Simco, my mame tu trikolku co ma Kata. Sean ji take zboznoval, ale moc ji neuzil, protoze porad lilo :( Ale prislo mi to jako dobra investice, protoze tady se na nich deti prohani porad.
Tu drevenou zkousel v toy library, ale jeste nepochopil, ze se ma odkopavat 🙂 Tak nevim, jak by na tom byl O.
Jeste, tuhle jsem videla ve Woolworths za £8, jen nema ten vozicek.

Kato, na dva dny je asi skolka fakt lepsi. Je super, ze se muzes sem tam juknout diky te kamere 🙂
Co mame tu kamaradku s alfiem, tak on zacal chodit o dost pozdeji nez sean. Ale s reci je na tom lepe. Proste potreboval mozkovou kapacitu na mluveni a nic nezbylo na chozeni 🙂

Leno, ja jsem tu trikolku take mela v kuchyni 🙂

forensica
15. lis 2008

Simco, super, diky.

Teda holky, ja jsem dnes upekla uzasne mandlove rohlicky. Byl to jen cukr, mlete mandle a bilky..no chutnaly skoro jako marcipan 😝

slunicko2
autor
16. lis 2008

verco, to zni moc dobre! 🙂 taky bych si dala 🙂
Jeste jsem premyslela, ze by ti daz mohl venovat triko z ponorky, ale nosi ho pod kosili, tak nevim, jestli je to to co potrebujes?

holky, my uz mame asi au pair. Psala mi, ze miluje varit a pect. Tak daz jasal, ze budou knedliky 😀 Ja je delam jenom v sacku 😝
tak jeste poresit tu praci a je to.

chiswick
16. lis 2008

dobre rano,
my jsme taky nemocny - Sebik dokonce blinkal ☹ a ja jsem nachlazena a do toho ms, takze chudak Jake se o vse stara.

ta moje snova nanny si bere 9£ na hodinu. ma vlastni zivnost, takze bych ji neplatila dane. co mi rikala tak ceny se pohubuji od 7£ do 12£, zalezi na kvalifikaci, jestli prvni jazyk je angictina atd.
my uvazujeme o nanny,kdyz pujdu part-time, na zacatek, s tim, ze Jake bude jeden den pracovat z domu - asi toho moc neudela, ale rika, ze to tak chce udelat, ze si prehodi praci, ktera je prevazne na telofunu a laptopu, tak uvidime! Skolky tady jsou kolem 60£. S tou moji novou kamaradkou se jdeme prave kouknout na dalsi.

slunicko2
autor
16. lis 2008

Simco, tak pecu ty jednohubky, co jsem tenkrat ochutnala od tebe 🙂 drzim si palce, at jsou taky tak dobre. Jen ta horcice nebyla ta prava 😠

forensica
16. lis 2008

zuzi, tak to by bylo bezva kdyby jste si s tou aupair padly do oka..no neni nad domaci knedle ze 😀

Mari, sakrys, ty nemoce jedny, no snad vas to brzo prejde. S tou cenou ma myslim pravdu, ja taky brala £9 cisteho, ale to je uz 2 roky nazpet, tak sly mozna ceny i vic nahoru. Drzim palec at vam to s ni vyjde 😉

slunicko2
autor
16. lis 2008

Verco, ja zrovna knedlikova nejsem 😀 Ale manzel evidentne ano! Dnes jsem ovsem dostala velkou chut na krupicovou kasi 😝
Te au pair jsem slibila, ze ji rozhodnuti sdelime pristi tyden, aby mela cas si koupit levnejsi letenku nebo si najit jinou rodinu. Ted jsem koukala do mailu a dostala jsem jeste jine prihlasky.
Ale zatim jsem spokojena s touhle holcinou, je presne to, co jsem si predstavovala.

Verco, uz jenom 8 tydnu! Pane jo! 🙂

miluska.woolley
16. lis 2008

Ahoj holky, jsme zpatky, vikend byl super, Zuzi, vsechno jsem nafotila, pak to hodim na facebook.

Leni, 150 liber je tydne nebo mesicne?

Simco, to tvoje blinkani je fakt naprd. Moc bych ti prala, aby ti uz bylo jen dobre 😵 . Ja tu mam ty leky na tehu nevolnosti taky jeste v supliku, ale byla jsem paranoidni a nikdy jsem si je nevzala.

Jinak jsem se chtela zeptat, cim perete fleky, kdyz vam protecou plenky?? Ja jsem budto jelito a neumim malou prebalit, nebo nevim, ale za posledni tyden mi 3x protekla jednorazovka, naposledy dnes v Salzburgu v restauraci 😝 . Bez nahradniho obleceni uz nejdu ani nakoupit. Latkovky mi neprotykaj vubec.
Nebo jestli Ch. nema taky prujem.

lena13
16. lis 2008

Milusko tydne,ja jsem zacala pouzivat varnish na fleky,ale nekdy taky to nepomuze a obleceni leti do kose pokud je to v takovem stavu,ze se to neda aspon pouzit na doma.Vesmes,ale pokazde co peru s varnishem tak s nim fleky vyperu - ja js s ni osobne velmi spokojena 😉

miluska.woolley
16. lis 2008

Leni, no tak ta skolka je husta.

Ja bych musela malou dat do soukromych jesli, protoze do statnich se dostane dite jen kdyz ho zapises hned po narozeni, a tam bych teda dala za fulltime to samy. Na to kaslu, pokud pujdu na 2 dny v tydnu, pujde k Nanny.

Ja mam jen ten Vanish ve spreji a ten nejak nezabira.

lena13
16. lis 2008

Milusko ja ho mam v prasku.Ja js tam malou zapsala v zari a v srpnu next year mi daji vedet,jestli ji vemou nebo ne.Ja js chtela jen na 2 dny v tydnu,at si zvykne mezi detmi.Ted proste bych ji tam nedala,bojim se tot vse a taky si myslim,ze jt na ni hodne,ale hodne brzy kdyz ma teprve rok.Ja vim,ze jine maminky tam maji deti od 3 mesicu,ale ja proste jednose nemuzu 😉

miluska.woolley
16. lis 2008

Verco, co jsi nakonec vybrala jako darek k tem narozeninam pro Bjorna? Ja se zrovna chtela divat na web od te firmy co delaj adventure darky a M. si sedl s novinama vedle mne 😀 .