Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

lenyde
11. bře 2010

a co Laura ?

forensica
11. bře 2010

AHOjky,

ja jen na chvili jelikoz nas pustili driv z prednasky aby jsme mohli delat domaci ukoly 😉
Milusko, to je narez s tou plinkou 😀 Prcek 😀
Taky se uz moc tesim, konecne vypadnu z Londyna a navic vas devcata vsechny uvidim a poplkame, jipiii!
Leni, ja myslim ze ten odber krve se delal primo s tim NT a ten vysledek v kombinaci s vysledkem z NT ti da urcitou pravdepodobnost vyskytu. Ale je to vzdycky nejiste. RIziko se vyrazne zvysuje az nad 35 let ale uz i zeny nad 30 maji sanci DS zvysenou. Opravdu zalezi co clovek chce a co by podnikl kdyby neco vyslo blbe. Plodovky se osobne bojim taky jak cert krize, je tam 100:1 sance ze se potrati coz je pro me desne vysoke. Takze nejlepe stihnout potomky do 35 ze 😅

Jmena, hmm, me se libila Freja (svedsky spelling) ale rodina mi to zatrhla. Pak se mi libili Natalie (Natalka), Sofie, Sarah,...

miluska.woolley
11. bře 2010

Veru k te plodovce mi rikala kamoska (dr. v nemocnici), ze se do rizika pocitaj jen potraty ktere se stanou bezprostredne po odberu v nemocnici... pry jim potratila maminka 2. den doma, ale to uz se pry nepocitalo jako nasledek plodovky...

Lauru a Sofinku maj kamosky, Sarah se libi Markovi... no nevim, u Lottie jsem vedela 100% ze to je to prave jmeno, ted jsem to prave jeste asi nenasla...

editahlb
11. bře 2010

S tou plinou me to taky pobavilo Milusko, zapomnela jsem to napsat 😀

Verco doufam, ze mas vyssi moralku nez ja, ja jsem v praci, mam tady toho nad havu, ale ne a ne se od toho internetu odtrhnout! Asi si sama napleskam!

Leni nebyla Veronika v novem zakonu ta, co podala Jezisovi rousku kdyz se vlekl s krizem? A Klaru teda beru zpet, jak jsem si precetla tak spada az do 12 stol. ....

Freja je hezke jmeno Verco, tak treba rodinu presvedsis u druheho potomka? A ktere rodine se to nelibilo? Tve nebo Bjornove?

lenyde
11. bře 2010

FReja je pěkná ....plínka taky 😀

já jsem ty starozákonní použila jen jako přirovnání protože mi to tak někdo řekl 😀 😉jinak ten SZ teda moc neovládám 😉

blbý je že Veroniku máme taky jako kámošku ...

A Natálka je taky moc pěkná ...

A na rodinu bych se vyprdla je to vaše dítě a tak trošku jen tvoje
😉

s manžel si zalosujte a bude to spravedlivý 😀

forensica
11. bře 2010

No tak vidis jako mam moralku Edito, furt tu sedim 😀 😠 Teda budiz mi obranou to ze jsem ted delala taktovi ukol do anglictiny, byla toho stranka prekladu.

S tou Veronikou mas pravdu, ze je to biblicka postava me prilis netesi ale budiz, jmeno mi uz slouzi skoro 32 let tak si nestezuju 😉

Freja se nelibilo moji rodine, zdalo se jim to moc hrube. Ja bych asi zase hledala neco co je hodne podobne cestine-svedstine-anglictine. Myslim ze s Kristinkou jsme to vyhmatli dobre (az na ten speling). Jo jinak se mi desne libila Linda, ale to je Bjornova segra tak to se nezdalo vhodne.

Milusko, prosim te nestras me jeste vic, to je hrozny. Si predstav ze clovek zkousi o otehotneni mesice a mesice a jak se to podari tak miminko ztrati odberem plodovky. No fuj, ja bych asi mela fakt prdet na tu karieru pro zatim a sfouknout ty mimise zaraz (kdyz chceme aspon 3).

saza007
11. bře 2010

jeee, mne ja tiez velmi paci Freya (konkretne s y). ale doma na SK by to asi neprezili 😀 a hubbymu sa tiez nepacila. Manzelova sefka mala nedavno syna a vola sa Leopold 😀 Sto ludi, sto chuti...

saza007
11. bře 2010

verca - kristina s K je krasne meno. Bol to moj navrh na zaciatku tehu, ale muz to hned vetoval.... 😝

forensica
11. bře 2010

Leni, no na priste je mi jasne ze bych se o potencionalnich jmenech uz nesirila vubec u rodiny. I kdyz my jak jsem vybrali tak jsme jim to nerekli, aby aspon neco bylo prekvapeni. ALe myslim ze byli dost nervozni co z nas vyleze svedskeho.
Ja se ted bavim nad tim ze Simcina a ted uz i ma kamaradka ceka chlapecka a pritel prosazuje jmeno Lucifer! 😅 Takze Milusko ja bych rekla ze cokoliv vyberes bude dobry v porovnanim s timto 😀 Co treba Anicka? Jednoducha klasika a je to milounke.

saza007
11. bře 2010

lucifer 😀 😀 😀 to uz hranici s child abuse...

forensica
11. bře 2010

Dik Sazi 🙂 Jee, Leopold, s tim dosti strasil Bjorn tady u nas! Docela jsem se pak bala ze by to byl chlapecek 😀

saza007
11. bře 2010

noo I este moje guilty secret -ja som chcela dat nasemu J. middle name Hemingway 😀 Ale samozrejme, ze mi to nepreslo 😅 😀

forensica
11. bře 2010

Sazi, to je narez,ale jako middle proc vlastne ne. Ja bych byla pro 😉

editahlb
11. bře 2010

Jee Sazi ja jsem asi zapomnela jmeno toho vaseho budulinka, jsem si skoro jista, ze jsem ho nekde na predchozi strance oslovovala Williamek, tak se strasne omlouvam!

Lucifer 😀

Anicku mame my, me se moc libila uz od malicka, (ale klidne do toho Milusko jdete 😉 ), kdyby se Eire jeji jmeno v budoucnu nelibilo neboby za nej byla v CR sikanovana (jak se obava Os) tak si muze rikat Anna.

A uz to tady zaviram, pa pa x

saza007
11. bře 2010

verca - to som rada, ze aspon niekomu sa to paci 😀 Snad nabuduce budem priebojnejsia 😀 😝

edith - no worries, ja tie mena tiez niekedy popletiem. Aka je presna vyslovnost Eira?

janauk
11. bře 2010

Jee se jmenama to je vzdycky kriz. Me se moc libi svedska jmena, jako Astrid a Ingrid, ale take to neproslo ☹ Nakonec jsme meli Zoe Ludmilu, tak ji mame v zaloze na priste 😉
Linda, Laura je moc hezky, me se take libi Klara ale Klara Clark to by asi bylo moc ne 😉
Jinak me to riziko te plodovky take prislo strasne velke, ale zda mi ze v Cr to berou uplne jinak. Moje segra na to sla a to ji screening test vysel nadmiru dobre. Proste ji tam na to prej poslali a ze se to tak dela. Nejak mi prijde ze je to v Cr porad strasne orientovane tipu, doktor je buh a vse co rekne plati 😒

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
11. bře 2010

Simco, ja vim, no mam pocit ze Radka z toho teda neni moc nadsena 😅 No nicmene nastesti ma do toho co mluvit tak snad dojdou k nejakemu rozumnemu kompromisu. Me je fuk co druhe bude (jestli a kdy bude), pokud si Bjorn bude stat na Leopoldovi tak at si ho pekne vytlaci sam 😀

Jani, ja myslim ze mas pravdu. My z CR jsme desne podelani z doktoru a uredniku. Je zajimavy jak si v zahranici clovek naostri lokty co 😀

To aby jste nerekly ze se flakam, ja tu sedim jelikoz si nahravam free mind mapping software tak mam chvili 😉

lenyde
11. bře 2010

forenisca myslím, že pracuješ na 100% , jako poradce 😀 😉

mě málem omyli... 😖 tak lahvička byla opět špatně ,musím naplnit znova...takže opět zpoždění 😝

důvod ...prý jsem nevypnila datum přísáhám ,že jsem napsala 5.6.1980 ...v čem je problém?

Angličani mají specifický způsob psaní data????????

Nedokážu si předtavit hoho maníka ,který z takto napsané lahvičky není schopen poznat mé datum narození... 😖

forensica
11. bře 2010

Leno, ty mas ale pech!Me takhle 2x po sobe zvrtali moc na infekci. Jednou to nechali prez vikend venku a nedali do lednice a podruhe nevyplnili zadaku. A pak mi prisly vysledky myslim az za 20dni, takze uz bylo po infekci samo o sobe 😅 Bohuzel obcas clovek narazi na profiky co 🙄

lenyde
11. bře 2010

nejspíš hlůavně v těch laboratořích ☹ 🙂

editahlb
12. bře 2010

Teda Verco to by me fakt zajimalo co free mind mapping software umi a k cemu to budes pouzivat.

Lenko to mas teda ale fakt smulu! Aspon ale ted vime tve presne datum narozeni 😀 U nas se s tehulkovanim k doktoru vubec nechodi, nikdo to, ze jsem tehotna nijak neoveroval. Na recepci (u mistniho GP) jsem si vyzvedla slozku o tom jake vysetreni pro me bude v tehotenstvi pripraveno a zapsala tam sve jmeno a telefonni cislo, termin posledni MS a MW me pak kolem 12 tydne tehu kontaktovala. To bylo vsechno. Ale ono to asi chodi vsude nejak jinak, co?

Milusko co treba Emma? To je taky hezke jmeno, nebo Sophie? Shona? 🙂

Sazi v cestine se Eira vyslovuje pekne foneticky, E I R A (zni to jako Ejra), me kamaradky deti ji rikaji Eiricko (s hackem nad r), to mi prijde strasne miloucke, tak uz ji takrika i Os, aby me potesil 😵

Holky musime se domluvit na ten obed, Verco priznavam se dobrovolne, ze jsem se na ty odkazy, co jsi posilala jeste nedivala, brzy to napravim at muzeme neco booknout.

miluska.woolley
12. bře 2010

Ahoj zeny, valim se v posteli, chtela jsem si dat sloficka ale nedalo mi to se na vas mrknout.

Diky za tipy na jmena, Emma je na seznamu, sofinku ma kamoska... no uz to nejak dopadne.

Holky jak to vidite s nedeli? M. domluvil ze pojedeme odpoledne do toho Maidenhead ke kamosum a budeme tam pres noc, ale to uz asi stejne vsichni pojedete domu, ne?

Ted jeste nejaky tip na patecni noc, nekde mezi Dover a Old WIndsor... nekde kde se da prijemne stravit odpoledne s Lottkou, pote co jsme si dali slofika po obede...

Mark jede v nedeli s kamosem na lyze, tak ja asi vezmu Lottku na St. Patricks parade, jestli bude hezky. Holky nam tu vcera a pres noc zase nasnezilo 15-20 cm... 😝

forensica
12. bře 2010

Edito, je to na delani midmaps 😀 Potrebuju udelat even tree, a nechci to delat we wordu Bjorn si dela midmaps treba po tom co si precetl knihu aby nezapomnel o cem byly kapitoly a tak. Ale blbe se to vysvetluje, tady je odkaz http://freemind.sourceforge.net/wiki/index.php/...

Milusko, to nemyslis vazne s tim snehem!! 😅 A ubytovani na ten patek uz mate? Ja bych radi nejake to muzeum, treba science, to uz by se dole lotce mohlo libit.

miluska.woolley
13. bře 2010

Veru legraci si nedelam, vcera M. uklidil snih a uz je tam zase bilu 😝 . Ale uz nas nebavi.. .
Na ten patek budeme nocleh hledat az se rozhodneme co podnikneme. Jedeme pres noc a mame ranni trajekt...

S tema midmaps teda nemam vubec poneti co myslis, jdu zkouknout ten odkaz.

janauk
13. bře 2010

Teda to je narez, ze si Bjorn dela mindmaps na knizky ktere cetl. To je dobrej napad, ale kde na to bere energii?! Ja si nepamatuju vubec nic 😒 Veroniko, cetla jsi Millenium trilogii od Larssona? Ja to smeruju na tebe kvuli te svedstine. Mluvis vlastne svedsky? Ja ze mam tu treti knizku porad na nocnim stolku a uz asi treti mesic usinam na strance 36 😖

saza007
13. bře 2010

achjo, mam rozcitunu knizku uz od augusta a odkedy sa J narodil som ju ani neotvorila 🙄 musim sa polepsit...

forensica
13. bře 2010

Jani jsem na to ma jak saza, v podstate od zacatku studii (2006) jsem zadnou neodbornou knizku neprecetla ...to jsem necetla, mozna ze B bude vedet vo co go 🙂 ..Svedsky lip rozumim nez mluvim, chodila jsem rok do kurzu ale to co se vztahuje na knizky se vztahuje i na studium jinych veci..ted rozhodne nestiham, jsem zavalena ukolama..ale brzo bude lip 🙂

lenyde
14. bře 2010

ja ted ctu jak diva,ale stejne mam skore 1 za 5 mesicu

Forenisco ,co studujes ? A jak to zvladas s mimcem. Ja jsem ted ve tretaku , a desne me nebavi nervovat se ze zkousek, kdyz je to mimco ve me ...

holky opatrujte se a hezky vikend , my jedeme na vylet 🙂 😎

forensica
14. bře 2010

Leni, delam Forensic Science (Bsc) a taky jsem ve tretaku 😉 Co delas ty? Snazim se to stihat kdyz uz je to jen poslednich par mesicu/tydnu ale je to narocne. Holt uz to neni jen ja a ja na co se clovek musi soustredit ze 😉 Jinak te chapu, ja jsem byla za tehotna uplne tupa a nic si nepamatovala (nastesti jsem zacala rodit par hodin pred prvni zkouskou tak me to mozna zachranilo 😀 ). Uzijte si vylet, my nejak zatim sedime doma ale doufam ze manzela vyhostim ven az se K probere a ja budu mit klid.