Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

saza007
17. čer 2010

dakujem vam za tipy na vozicek, presne nieco take som myslela - dreveny a s nastavitelnymi kolieskami. Urcite nieco vyberiem.

Verca a Edit -to je krasne, ze vam tak deti zacinaju stebotat 😵 Velmi sa na to tesim. Nas J. len teraz zacal slabikovat a aj to len trochu, ale dnes cely den precvicoval 'sese' a 'heeee' 😵 😵 😵

janauk
17. čer 2010

Ahoj holky,
teda ja ty zminky nevyuzivam jak by se asi mely, take se snazim docitat, ale zase se mi libi ze ted hned po precteni prispevku muzu reagovat, ja si totiz ted uz vubec nic nepamatuju!
Dneska bylo tak nadherne! Cely den jsme stravili s malym venku. Byli jsme u kamaradky, ta ma o 10 dni mladsiho klucika a skoro triletou holcicku. To je tak hezky sledovat, jak si decka hrajou!
Jinak diky za tipy na vozicky/choditka. Budeme muset take neco poridit!
Zeny, sem s receptama. Ja jsem v posledni dobe dost bez inspirace. Fish cakes bych si take dala. Sazo jake jsi delala? Ja teda asi varila vic pred Alfim. Teda jemu ted vyvaruju. ale nas nejak odbyvam.
@editahlb Je Edit to je sranda s Eirou jak krasne brebta. Banan neni, tata neni! Klasika. Ted by to mel Osian zhudebnit.To by bylo moc fajn kdyby jsme se jeste videly nez nam frnknes. Kdy odjizdite? Kata bude moci asi jen o vikendech. Ty pracujes az do konce mesice?
@fairy Helco, teda holky jsou uz tak velky! Moc jim to slusi. Snad uz jste vsichni zdravi.
@miluska.woolley . Milusko, presne tak, jen to res, od toho jsme tady. Rozhodovani ti ale nezavidim. Helca to ale z nas asi umi posoudit nejlip, jelikoz zazila oboji, ale presne jak rika ona, kazdy porod je jiny a kazda z nas to jinak proziva! takze jsi zase na zacatku 😉
Jak dopadlo curry?

miluska.woolley
17. čer 2010

Holky na koho mam mailika, jste v draft mailu, aby M. napsal, jinak asi poslu sms, ale zatim se nic v nejblizsi dobe nekonna. Presunula jsem si termin v nemocnici na pondeli, abych mohla videt primare a pripadne zavolat mamce at dorazi hlidat.

Prave jsem se nacpala silene palivym curry, bylo uzasny 😉 mnam. Dokoce i deti se olizovaly. Kamosi ted odfrceli, Lotta je jeste vzhuru a sedi vedle mne na gauci a cte si GOOD FOOD Magazine. Jsem zvedava co nam uvari 😀.

Verco to s tou jahodou je roztomily... my uz mluvime v jednoduchych vetach a nekdy si s M. rikame ze by mohla tu pusu zavrit 😀

saza007
17. čer 2010

@janauk jani, robila som tieto fishcakes:

http://www.bbcgoodfood.com/recipes/2239/ultimat...

Akurat tu tartar sauce som tentokrat dala kupenu 😝 , ale ak mas cas a trpezlivost ju spravit, tak je dobra.

Inak ta stranka je celkovo velmi dobra na kadejake receptiky. Mne tiez momentalne chyba motivacia skusat nove veci, smiali sme sa s muzom, ze James sa stravuje lepsie ako my dvaja... 😅

slunicko2
autor
17. čer 2010

ahoj holky!
Ja uz sem ani nechodim, protoze vas proste nestiham docitat. A tak je mi to trapne 😒 Stihla jsem docist dve stranky. Ale ceka me tu kos pradla a pak jeste musim cvicit pul hodky 🙂

MIlusko, moc bych ti prala, aby se ti podarilo porodit prirozenou cestou. Aby jsi si splnila ten svuj sen 🙂 Ale i kdyz treba tu sanci mit nebudes, tak urcite ocenis, ze bylo riziko komplikaci snizene na "minimum"
Sneci a dablju jsou super 🙂)) Chapu sneky, ale cim ji tak pritahuje dablju? 🙂

Kato, vy mate super skolku, podle toho co jsi rikala! 🙂 Ja si ted musim najit nejakou jinou. Moc moznosti tady nemam. Ty dobre jsou zabrane uz dlouho. Je tu jeste jedna kousek od nas, tak zkusim tu. Ale nic jsem o ni neslysela. Musim prostudovat report online. A pak je tu soukroma skola i se skolkou. Ta stoji £975 per term. Mesto neco pridava, takze je to asi £600 per term. A to je vsechno, zadnou jinou moznost pak uz nemam!
Ufff, ten let musel byt opravdu stresujici! Ja bych se bala otevrit oci! 🙂

Helco, ja jsem ti okoukla fotky uz na fb. Pro me se proste cas zastavil. Nestacila jsem se divit, jak jsou uz holky velike 🙂 Slusi jim to moc!

Verco, moc gratuluji ke scanu! A mala je zlata, jak to hezky da vsechno dohromady!

Edo, na vas se uz moc tesime! 🙂

Jani, byla bych rada, kdyby se mi podarilo videt i vas. Ale chapu, ze je to slozite, kdyz tu budes mit rodice. Ja budu ve Swansea od 5.7. a asi 6.7. vyrazim na par dni k mili. Pak k Ede.

tak a jsem ztracena... sice jsem precetla dve stranky, ale nejsem schopna si vzpomenout, co na nich bylo!

Sean uz ma za sebou dietolozku. Byla to ta sama co ho videla pred rokem a pul. A mysli si, ze se Sean musel nekdy hodne dusit a ted ma mozna strach. Takze zpatky k logopedce. Prijdou k nam a budou pozorovat Seana u jidla. Jak polyka a kouse. Tak snad se na neco prijde. I kdyz ted se to dost zlepsilo. Takze to opravdu asi mohlo byt tim. Ale doma se nam nikdy tak moc u jidla nedusil. Tak mozna ve skolce, kde take zacal odmitat jist.

Jdu se pokusit docist jeste par stranek... vyzehlim zitra 🙂

miluska.woolley
18. čer 2010

Ahoj holky, tak po curry mam leda tak paleni zahy a to celou noc a i ted rano 😖

Zuzi, vsak nemusis docitat vsechno, my to chapeme 😉 . Jmse radi kdyz se tu ukazes a napises jak se mate.
Dablju ji pritahuje protoze ji Mark ukazuje ze tim zacina nase jmeno. Taky to bylo prvni pismenko ktere poznala.
Preju ti at se to s tim jidlem konecne vyresi 😉.

HOlky tak sypu granule na slimaky a oni sezrali nejen granule, ale i dyni, ktera uz krasne kvetla a na petrzelce jich bylo 8. Nejradsi bych brecela, ale zase jsem je posbirala po cele zahrade, utopila ve slane vode a nasypala gralule... nekonecny boj. 😠

editahlb
18. čer 2010

Ahoj kocky, me se zda, ze jsem tu ted pecena varena, ale taky moc nestiham, vzdycky doctu, pak musim neco udelat (jsem v praci) a pak kdyz se vratim, tak nevim, na co jsem chtela reagovat. Ale tak na neco si snad vzpomenu 🙂

Verco super preklad 😀 😀 Rostou vam jahody? My jsme meli vcera uz 4 cervene, tak ja jsem myslela, ze se spravedlive podelime, ale E zblajzla hned 3 😠 🙂

Milusko ja jsem myslela ze si budes kupovat nejake desky nebo neco takoveho co slimaci neprelezou a pak jsi rikala, ze mi o tom poreferujes, abych se taky tak mohla zaridit, takze asi to nefunguje, co? Ja taky nevim co s nema, hnusaci slimaci jedni! Hele musime si promluvit o jazykovem vyvoji deti, O zacina mi strach, ze pokud se nenauci cesky tak se s E brzo nedomluvi! Musime se presvedcit u vas ze to jde!

Zuzko toho 9.7. jsem si uz vzala volno, takze se taky tesime!

Jinak pracuju do stredy 21.7. @janauk a @catkaz takze ten vikend potom jsem urcite volna. Planujeme sice s O nejakou tydenni dovcu ale nepojedeme driv jak v pondeli, takze vas budu treba v sobotu ocekavat! 🙂

Sazi ja taky hodne varim z BBC receptu, prijdou mi docela jednoduche a zatim vsechno co jsme meli bylo moc dobre! Fish cakes taky vyzkousim 😉

Ja jsem vcera teda uvarila tu Musaku, byla to mnamina! To bylo asi v 7 vecer a v 10 jsem si sla jeste uvarit krupici, pekne i se skorici i s grankem, O nechapal 😀

miluska.woolley
18. čer 2010

Prosim o jednoduchy recept na Musaku... Ja ji miluju, ale vzdycky mi to prislo slozity. DNeska asi bude k veceri krupickova kase 😀 .
Edito ja jsem proti svinakum slimakum ten profi zahonek nakonec nekupovala, myslela jsem ze letos stejne nebudu mit cas. Mam trochu zeleniny v takovych totalitnich betonovych nadobach co tu zbyly po predchozich majitelich.
S tou reci neni absolutne zadny problem, dojedte k nam a Lotta mu ukaze jak to vidi ona. ted tu byla kamoska anglicanka a Lotta si uz pamatuje, na koho se mluvi jakym jazykem, takze automaticky reaguje...

Jdeme obedvat knedliky s vajickem, dobrou chut vsem...

editahlb
18. čer 2010

Milusko hooooooooooodne zjednoduseny recept a taky pro tebe Jani 🙂 (promin Katko, neni to vegetarianske jidlo, ale treba si to muzes nejak upravit):
Hlavni je mit lamb mince, to osmazit na cibulce, pridat nasekana rajcata z plechovky, tomato pure ( cca tak 2-3 lzice), 1 masovy bujon, ground all spice (myslim, ze je to nove koreni, ale nejsem si 100% jista) - dala jsem hodne, tak 2 lzicky, podle me to dela tu spec chut, dal trochu oregano, thyme, sul; a pepr. Kdyz to mas pekne povarene tak to nalij do zapekaci misky - hlubsi radeji nez plytsi, naskladej nahoru na kolecka nakrajeny lilek alias aubargine a to vsechno zalijdostatecnym mnozstvim bile omacky z mlika, smetany, syru a cornflour (nebo jak jsi zvykla treba kdyz delas lasagne). A je to, da se to zapect na hodku tak na 180-200 a my to jime s ryzi a salatem. Eira vcera poprve jedla salat, predtim ho vzdycky plivala, tak to jsem mela radost 😉

saza007
18. čer 2010

@janauk Jani prajeme Alfiemu vsetko naj k deviatim mesiacom. 😵 😵 😵 Ale ten cas leti...

forensica
19. čer 2010

MIlusko, sakra slimaci jsou fakt svine! My letos mame minimum, ale i tak mi stihli sezrat fazole. Mam pocit ze na rajcata a bramfbory nelezou, nejak me to letos nepostihlo.

Edito, ja taky verim ze si to mala casem utridi ty jazyky a bude. Prece jen jsou to jeste malinkaty cacorky. I kdyz je to vzdycky dobry kdyz se oba rodice nauci vzajemne jazyky, nemusi se pak prekladat 😉 Tu musaku mam dost podobnou, jeste jsem ji nedelala, ale budu delat vegetarianskou (nejak posledni dobou nemuzu maso ani citit) takze misto masa fazole 😉 . My uz mame po jahodach, mam jen asi 4 rostliny tak bylo mozna 25 jahod, K mela vetsinu 😅 Od rybizu se snazim odhanet kosy, ale neuspesne. Nejaky napad na plasidlo? ja tam rozvesela igelitove tasky ale jsou chytri.

Nic jdu nakrmit mlade a tchynaky. Paa a uzijte si vikend. Tade se zda ze bude cedit. 🙄

catkaz
19. čer 2010

Ahoj pri sobotnim dopolene.
Ja mozna tu musaku zkusim. Bud tam muzu dat fazole jako Verca, nebo pouzivam quron mince jako nahrazku mletyho. Uvidime. Omacku na lasagne, nebo neco podobnyho jsem nikdy nedelala...

Nam jahody rostou, ale vzdycky, kdyz se zacervenaj tak nam je neco sni. Jeste jsem nezjistila, co nam na to chodi.

Jani, jsi volna ten vikend 25./26.7.? Ze bysme podnikly vylet za Edit? 🙂

Dneska prilita na navstevu bracha s pritelkyni, tak to bude prima.

Tak si uzijte vikend.

janauk
19. čer 2010

Holky doufam ze Vam nevadi ze ty zminky budu pouzivat, ale ja si jinak nic nepamatuju a takhle hned kliknu na odpovedi.
@saza007 . Dekujeme za tip na rybi karbanatky. Zkusim. Ja mam take Good Food magazine rada, dokonce ho odebiram, ale k tomu bych se asi nemela priznavat, to uz je ze me proste mamina. Mela bych predstirat ze je to Vogue!
Jinak dekujeme za prani k "narozeninam" 😉 vcera take bylo Milana a tak jsme "slavili" svatek, je to jeho middle name. No slavili, my meli dort a chudak Alfie rice cake 😉 Any excuse to have a cake would do. Tak to okomentoval Ian. Jo a s tim jidlem to mame podobne. Nas milostpan ma jen to nejlepsi a my zbytky 😉
@slunicko2 Zuzko, a kde bydli Milli? Nemuzes to k ni vzit pres nas? My jsme jen par mil od M4 smer na Londyn?
Jinak good luck u logopedky. To je strasne ze te vzdy poslou nekam jinam 😒 nejhorsi jsou na tom ty cekaci lhuty! Ja se dnes dozvedela ze nas pediatr odchazi ☹ a tak asi budeme menit stredisko, protoze s nim jsme byli maximalne spokojeni.
@miluska.woolley Ja to se slimakam uz vzdala. Mrchy, ty prezijou snad i mor!
@editahlb Ja zapomnela minule reagovat na to pomazankove maslo. Zalezi na tom na co to potrebujes. Ja kdyz delam pomazanky tak vetsinou pouzivam jen Philedelfii, ale do kolacu mi prijde moc tezka a tak micham s tvarohem!
Je to musako zni moc dobre. Ty lilky nejdriv opeces nebo jen nakrajene, syrove? Ja se priznam ze jsem bilou omacku na lasagne take nedelala. Je to neco jako besamel?
@catkaz Kato, uzij si navstevu. Jste si s brachou blizci? Jak Mike proziva ty uspechy/neuspechy fotbalistu? Jasne tak 25 nebo 26 zajedeme za Editou?!!! Super.
Musim bezet, malej se vzbudil. Preji vsem krasny vikend

verde198
19. čer 2010

Ahoj devcata,

hlasim se po delsi dobe bohuzel z nemocnice 😝 Hrozilo ze mala uz na nas chce vykouknout, no snad se umoudrila. Zjistili mi nejakou infekci, tak jsem na kapackach, davaji mi antibiotika a magnezko. V pondeli snad budu vedet vic a taky kdy me (snad) pusti. Jinak uz je mi lip, jen mi porad tvrdne bricho 😒

Takze ani nevim jestli pojedu v cervenci do jukej, asi bude muset Pietro sam ☹

Milusko, drzim palce at ti vyjde ten prirozeny porod.

Verco, gratulace ke skenu!! To je super zpravicka 😵

Helco, ty tvoje princezny uz jsou tak velky!

Zuzko, to jsem rada, ze se Seanem uz je to lepsi. Snad to bude uplne dobry 😉

Vsem preji vitezny boj se slimaky, co ja jsem si jich uzila, hajzliku!!!!

miluska.woolley
19. čer 2010

Evi a jeje, to je mi moc lito, snad uz to bude vse v poradku, budeme drzet palce!!!

janauk
19. čer 2010

Evco, drzime palecky! At se mala umoudri a je Vam oboum brzo lepe a tobe neni smutno!x

miluska.woolley
20. čer 2010

Holky zdravim pri nedeli, jak jinak, vsichni jeste spi, jen ja tady strasim...

Jani
Vcera vecer nam explodovala trouba, takze jsme bez ni a ja si teprve ted uvedomuju jak moc ji pouzivam, na snidani jsme meli mit rozpecene housky, takze misto toho frcim do pekarny..., sladkyho taky nic neupecu, tu musaku uz asi taky do porodu nestihnu... jeste ze dnes nevarim, jsme pouvani ke kamaradum na Sunday roast.... Ted jsem zvedava kolik bude stat oprava, nebo nova trouba...

Hezkou nedeli vsem

catkaz
20. čer 2010

@verde198 Evi, to je mi moc lito. Davej na sebe pozor. Urcite bude vsechno v poradku, ale taky by me to ted vydesilo...
@janauk Jani, za Editou urcite vyrazimae; jen na to priravim manzela 😎 Uz se na nas, Edit, chystej 🙂

Jinak ja pro navstevu upekla osvdceny 'blooming brilliant brownies' jamieho olivera. Jsou vynikajici hlavne s vanilkovou zmrzlinou!
dneska bylo u nas nadherne! Jak jinde v UK?

@miluska.woolley Ty blaho Milusko, vy jste bez trouby?! To je maso. doufam, ze bude zas brzo funkcn..a moc to nestoji 😉
Majte sa.

miluska.woolley
21. čer 2010

holky tak jsme bez trouby, teply vody a mame auto v servisu... v 11. hodin mam termin na klinice, myslete na mne...

saza007
21. čer 2010

@verde198
Evi - to ma mrzi, dufam, ze ste vsetci v poriadku a coskoro pojdete domov

@miluska.woolley miluska good luck!

verde198
21. čer 2010

Ahoj devcata,

dekuji za podporu. Citim se lip, ale porad nevim, kdy me pusti. Ale porad mi tvrdne bricho ☹ Kdyz tu byl doktor, tak jsem zrovna byla v koupelne, pry rikal, ze se vrati, ale houby s octem 😝 No ale uz me odpojili od infuze magnezia a mam ho brat jen rozpustne ze sacku, tak asi tu pobudu jeste par dni, aby se videlo co to se mnou udela. Antibiotika uz taky nemam, tak snad dobry.

Milusko, kdyz se to se.., tak se to se... , co? Snad date vse brzo do poradku. Drzim moc palce, at pochodite dobre na klinice!

Jo, jinak jsme vybrali jmeno - Greta 😉 Napred nam to znelo tvrde, ale nejak jsme si zvykli. A Gretka je moc hezka 😵 Nasi z toho sice nadseni nejsou, ale rodice jsme my 😕 Je to jednoduchy ve vsech jazycich, vyslovuje se to stejne,....

Kato, vy jste nejak pokrocili se jmenama?

editahlb
21. čer 2010

Jee Evi to je pruda ze jsi v nemocnici s takovyma potizema! 😢 Ale je dobre, ze uz je ti o neco lip, tak jen tak dal! Musis na sebe davat pozor, uplne jsi mi to tvrdnuti bricha pripomnela, ja na to uplne zapomnela!Ale mela jsem to az ke konci tehu, takzev tvem tydnu bych asi taky plasila.. Tak tfuj tfuj tfuj

Milusko good luck! Doufam, ze si te tam uz nenechaji!! Na troubu kasli, M to bude muset vyresit sam, ale jakto ze nemate ani vodu? A jak te odvezou do porodnice kdyz mate auto v servisu? No snad to neni na dlouho.

Jani diky za odpoved na to m,aslo, je to na kolac, ale asi to necham az budeme v CR. V tom cervenci uz s vama (Jana a Katka) pocitam!!!! Je to jedno jestli v sobotu nebo nedeli, jak to bude vyhovovat vam. Jenom v sobotu jsem s E doma sama, v nedeli uz bude doma i tata. 🙂

Holky my meli tak naaaaaadherny vikend, krasne teploucko, byli jsme ve west Wales na kratkych prazdninach, ve statickem karavanu (novy zazitek), u more, klidne by to mohlo byt nekde na jihu Francie, fakt nadhera 🙂 🙂 VIc takovych dnu prosim! E se poprve koupala v mori, nemohla verit svym ocim kolik je tam vody, vubec nechtela ven i kdyz byla modra na kost 😀

slunicko2
autor
21. čer 2010

Evco, drzime ti se seanem moc palecky, at te brzy pusti domu a vse se zklidni, aby mimco prislo na svet az kdyz ma 🙂 Jak je v ceske nemocnici?
Jmeno je pekne! Zni sice tvrde, ale jak rikas, az k tomu jmenu pribude i clovicek, budou se na to vasi divat jinak 🙂

Edo, ta mini dovca zni super! Kde to bylo? Uz se na vas moc tesime! Nakonec jsem vymekla a asi u tchanovcu zustanu. Nechce se mi delat problemy v rodine. I kdyz Dazovi by to bylo srdecne jedno, jak jinak 🙂
Prosim te, chtela jsi udelat ten fudge a nebo ten shortbread, jak jsem davala fotku na FB? Ja jen, abych koupila vsechny potrebne veci 🙂
Snad nam vyjde pocasi a deti se vyradi 🙂

Milusko, u vas se dejou veci! Neni trouba jeste v zaruce? Nebo je to puvodni co tam byla? Nemas to jednoduche takhle ke konci tehu! Dostala jsi se nakliniku v pohode?

Jani, Mili bydli v Readingu. K ni jsem mela jet vlakem. Ale uvidime jeste co bude 🙂 Ja mozna budu mit pred prijezdem tvych rodicu nakonec par dni volno, tak mozna by ta navsteva u vas i vysla. Mam dalsi kamaradku v Bristolu, tak ji navstivim urcite. Ale nemam tuseni, kde tam bydli, protoze on tam ted slouzi u navy. Ale myslim, ze nebydli v navy accomm.
Jani tve fotky na FB jsou uzasne! Krasne nafocene a moc pohodove! My se tam snad take vypravime! To vase ubytovani vypadalo suprove.
Logopedka prijde i s dietolozkou. Budou pozorovat seana u jidla. Protoze nechce jist nic, co musi poradne kousat. Jenom veci co se mu rozpadnou na jazyku nebo jsou tekute. Hlavne, ze uz prestal zvracet. Protoze to vazne bylo rok a pul non stop. Krev dopadla dobre, alespon nikdo nevolal.

U nas ted bylo tak krasne pocasi. Vcera tu bylo mistrovstvi pipe bands. Bylo to moc fajn. Sean se poprve povozil na ponikovi. Trochu vetsi na ponika, ale jemu se to moc libilo. Nakonec jsem ho musela tahnout domu nasilim! 🙂
Ale asi jsem to s nim vcera malinko prehnala. Protoze dnes ma teplotu a vypada dost unavene. je fakt, ze byl na nohou 5 hodin non stop. A bylo vazne vedro.

miluska.woolley
21. čer 2010

Evco GRETA je uzasny jmeno, ja ho hrozne chtela, ale M. se nelibilo, takze nic... Holky hlavne si nikdo nevybirejte to nase jmeno, at to nevypada ze se opicim.

Auto opravene, M. je prekecal a udelali to rano na pockani. Nahradni dily na troubu objednane a ted se zrovna ve sklepe opravar hrabe v ohrivaci na vodu, tak doufam, ze bude uspesny... Nic neni tak cerne jak to vypadalo, mozna se i umeju...

Edito tak si predstav ze u nas uz pres tyden leje a teploty klesly na 10 stupnu. Ten vikend ti moooc preju ale malinkato zavidim 😉

editahlb
21. čer 2010

Evi ja jsem se zapomnela zminit o tom jmene, taky se mi moc libi, tak ze posilam Grete malou pusinku a at se ji tam u tebe v brisku jeste nejaky ten cas libi at se nedere na svet 😀

Milusko i kdyby jsme to jmeno co vy jste vybrali chteli tak ty budes stejne rodit driv 😀 Ten vikend byl vazne fantasticky, presne co jsme vsichni tri potrebovali plus to krasne pocasi... 😵 ale ted uz radeji nebudu provokovat 😉 🙂

Zuzi shortbread zni vyborne!! 😝 😝 🙂 Ale nepustime se treba do toho spolu? Co se s tim budes sama piplat, takhle zapojime deti a upeceme to u nas 🙂 Jdu se mrknout na FB na obrazky. Apson vidite, jak jsem v praci busy 😅

forensica
21. čer 2010

Tak akorat odjeli tchanovci. Podelal se nam horni PC tak jsem na prastarem laptopu, aspon ze jede, i kdyz teda rychlosti sneci. Ja teda z dovolenim ty odkazy take pouzivam, zda se mi to snazsi.
Evi to je strasne neprijemne, no strasne ti drzim palce at se vam tam mala jeste chvilku pece kdyz uz jste tak daleko! Po tech trablich a starostech je to fakt nefer ze nemas zbytek tehotensvtvi pohodove.

@miluska.woolley - teda Milusko to je pech, ja si taky nedovedu predstavit fungovat bez trouby dele jak tyden 😅

@catkaz - ju Kaci brownees jsem snas jeste nedelala, to je napad 😝

@editahlb - fiha Edito ja fakt zavidim taky to pocasi. My tu meli semi-hnusne az dnes se to konecne vybralo. Jsi dobra ze pustis E do more, ja jsem na studenou vodu desne hakliva a taky ze po jednom koupani v bazenu po sto letech ma K zase rymu.

@slunicko2 - Zuzi tak to jsem fakt zvedava co na S ty dve expertky vyzkoumaji. Snad na neco prijdou, ale jak rikas, aspon ze uz je po zvraceni.

My jsme byli vcera tady ve Victoria parku na jakemsi festivalu, Meli tam historicke kolotoce pohanene parou. Tak jsem K na jeden vzala a odchazeli jsme s placem jelikoz chtela jeste 😀 Takovy uspech jsem necekala, spis jsem se bala ze to prorve jelikoz to jelo dost rychle a i hlucne. Dnes jsme byli na picknicku s rodicema v Greenwichi, bylo prijemne. me uz se to krati, v nedeli letime do CR tak se trochu bojim letu s K ale tesim na jahodovou sezonu tak doufam ze tam to pocasi trochu vylepsi 😎

editahlb
21. čer 2010

Jee ty letis v nedeli do Cech Verco? Tak si to krasne uzij! Let bude v pohode, uvidis! Ty kolotoce co jste na nich byli zneji bajecne! My jsme jeste na zadnych nebyli, ale uz dvakrat jsme u nich stali a koukali. Zatim ji sto staci. 😀 Je to legracni jak jeste nevi o co v podstate jde, tak je spokojena jen tak okukovat. To je jako s tou cokoladopu, co ji nekdo onehda dal, ona vubec nevi ze je to cokolada tak ji ma porad zabalenou v krabici s hrackama a obcas si s ni hraje 😀 😀

martina145uk
21. čer 2010

Ahojte mamicky v UK.... 🙂
Vsetky Vas obdivujem ake ste sikovne a snazite sa....hoci ste mimo domova.
Ja sice este nemam dietatko ani necakam/23 rokov..ale zaujalo ma toto forum....
Aj som tak uvazovala ze som v Bristole a ak by nahodou niektora z vas bola z Bristolu a potrebovali by ste pomoc, hoci postrazit dieta alebo nieco.... mam pracu, mam priatela...ale potrebujem skor nejaku kamosku a tak... s niekym si podebatit obcas... 🙂
Byt s detmi je pre mna hrou...alebo ak nahodou ma niektora z vas /Bristolcanka-neviem ktora odkial ste/ a ak nahodou mate anglickeho partnera a chceli by ste aby vase dieta pocuvalo aj slovencinu klude by som mohla dopomoct.....alebo aj madarcina, cestina...nie je problem.
Ja by som mala volny cas prijemne straveny...a kludne zadarmo, fakt... 🙂
ak nahodou kludne piste na barbinka145@azet.sk mam tam aj fotky ak by trebalo..... profil je neaktualny...ale predsa tam nieco o mne je... 🙂
dakujem, pekny den a drzte sa 🙂

slunicko2
autor
21. čer 2010

Edo, klidne to spolu udelame! Ani jedno se teda nepece 🙂 Ale muzou pomoct rozdrtit shortbread, to jim urcite pujde!
Jak je od vas daleko nejaky obchod? 🙂 Ono ani na jednu z tech veci nepotrebujes moc veci. Ale ty shortbread susenky mam asi koupit tady, vid? Nebo je prodavaji i u vas?

A kde se teda kempovalo? 🙂 At si neco naplanuju na pripad, ze to u tchanovcu nevydrzim.
Sean se na kolotoce take jenom kouka. Vloni na nich i byl, ale letos se boji.

Verco, dovcu v cr si moc uzij! Jahodova sezona je i u nas tady. mnam mnam mnam. Let bude urcite v pohode! Ty kolotoce zni suprove! To by se seanovi libilo 🙂
ted kdyz prestal zvracet, tak je evidentni, ze se jidla boji. Takze ted hladovi. Jidlo ma na stole a nedostane nic, dokud ho nesni nebo alespon neochutna. Je to ale na hlavu. Zatim odolava.

Milusko, drzim palce, at se dnes vyrochtas v teple vode 🙂 Me uplne uteklo, jake mas vybrane jmeno! A stejne mi prijde, ze i kdyby se tu povedlo dat stejne jmeno, tak od sebe vsichni bydlime tak daleko, ze je to jedno 🙂

miluska.woolley
21. čer 2010

Zuzi jmeno je tajne, dozvite se az bude mala na svete 😉 .

HOlky tak opravas dorazi asi zitra zase, objednal nahradni dily, cca 500 Eur to bude stat, k tomu 300 oprava te trouby, ja se z toho prdnu... ale co uz, kdyz to neni nic horsiho...

Zuzi Edo budete mi muset kousek toho millionar shortbread poslat, delate mi chute. Mne by mela ve stredu dorazit mamka, tak ma seznam co ma dovezt a babicka mi pece bramborovou buchtu, tak se tesim...