Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

cutce
24. čer 2010

verde: dekuju 🙂

editahlb
24. čer 2010

Moni ja se do prace vratila, nejdrive na part time a ted i full time, ale mam toho plne kecky, takze z prace odchazim a az budeme v Cechach tak pracovat budu, ale urcite jenom part time. Pokud bych do prace nemusela kvuli penezum tak bych 100% radeji zustala doma s malou.

Evi tak drzim palce at prasky a magnezko v prasku zafunguji! Hele ja bych si zrovna tu zavodackou dietu ted dala, normalne mi tu rano vonel chleba se sadlem a se skvarkama, a na te ceske diskuzi kam chodim holky porad kecaji o tom co zrovna vari k obedu a ja bych se utloukla 😀 Taky uz mam 4 kila nahore 😅

Zuzi mrknu na ten park, to zni zajimave! 🙂 Jak jsi to myslela s tou vetou ze se chlapecek Tommy malem narodil jak to bylo rychle? Promin, ja moc nestiham v praci toho mam hodne tak FB radeji neoteviram, to bych uz vubec nic neudelala!

Sazi ja jsem po Eire taky hodne zhubla aniz bych se nejak omezovala, ale u me to spis bylo nervama nebo stitnou zlazou - neumim si to totiz jinak vysvetlit. no jsem zvedava jak se mi to podari po druhem mimcu, i kdyz se moc nebojim, jak budeme chudi tak na jidlo nebudou penize 😀

cutce
24. čer 2010

@editahlb vy se stehujete do Cech? To je manza Cech nebo anglan?

editahlb
24. čer 2010

Ani jedno ani druhe, je Velsan 😉 🙂 Do Cech se stehujeme zacatkem srpna

cutce
24. čer 2010

a co tam bude delat? Muj nechce protoze nevi co by v Cechach delal a moc cesky neumi. Ten tvuj umi cesky?

editahlb
24. čer 2010

On je manza hudebnika skladatel tak se snad domluvi hudbou 🙂 Kontakty tam ma, hraje tam pravidelne, takze oba doufame, ze se uzivi (oprava - ze NAS uzivi 😀 )

cutce
24. čer 2010

edith: tak to je skvely 🙂 a kde budete bydlet, blizko Prahy asi co?

editahlb
24. čer 2010

jj, je to tak 20 minut od letiste ale v prirode 😉

slunicko2
autor
24. čer 2010

Edo, vidis, malem bych zapomela! Sean je velky milovnik klasicke hudby a hudebnich nastroju. Tak ocekavame nejakou tu serenadu az k vam dorazime 😀 😉

Evco, s tema navstevama je to super! Aspon, ze ho tam nechaji dele nez hodinu! Snad ty kontrakce ustanou a budes moct domu. Asi nevedi cim to je, vid? A jak to ma ted Pietro s praci?

Cutce, ja jsem se do prace nevracela, protoze jsem pak nemela kam. V praci ve Walesu jsem podavala vypoved, kdyz jsem byla 6tt. A ve Skotsku by me v tehu nikdo nezamestnal 🙂 Pak jsem pracovala rok vetsinou na polovicni uvazek, a to se dalo.

Tak Sean anginu nema a dnes byl cely den v pohode. Typicke, ja si domluvim termin u GP a on je ok! Ale prohledl ho. Ja jsem si tam byla pro leky na ty svoje hives. Rekl mi, ze pokud je to stresove a leky nezaberou ani po dvou mesicich, tak je mozna budu muset brat porad. Coz jsem tusila, protoze jsem si to prostudovala na netu. Take jsem si zazadala o odber krve kvuli tomu memu PCO, uz to zase hapruje. Na to se teda musel podivat na internet, protoze k nemu zeny s timhle nechodi 😀 Tak jdu zitra na krev. Taky volala Dazova mama vcera, ze jeho teta (jeho taty sestrenice) ma rakovinu prsu. Dnes byla v nemocnici na konzultaci, kde ji reknou co bude dal. Rakovinu prsu ma i sousedka tchanovcu a mela ji svagrove babicce pred trema rokama.

verde198
25. čer 2010

Ahoj holky,

Zuzko, tak to je dobry, ze Sean nema anginu 🙂 Snad i ty budes brzo fit!
Cim jsou zpusobeny moje problemy nevedi, vsechno asi spustila nejaka infekce...
Pietro porad praci hleda ☹ Dneska mel pohovor v agenture, ale moc nadejne to nevypada. Uvidime..

Jinak moje deloha se zatim drzi, vcera vecer zase stahy, ale pak po jednom prasku se to zklidnilo, takze jsem porad bez infuze 😵 😵 Ted mi jeste chteji zredukovat ty prasky, tak jsem zvedava...

Hezky vikend vsem, uz se tesim na zpravy od Milusky 😉

miluska.woolley
25. čer 2010

Ahoj holky,hlasim se stale 2v1,je tu silena nuda! Jeste ze mam internet na mobilu. Docetla jsem vas ale nemam nejak silu reagovat,mejte se fajn.

saza007
25. čer 2010

Miluska good luck, nech ti to rychlo ubehne. Keep us updated!

cutce
25. čer 2010

miluska: hodne stesticka 😉

hajduska
25. čer 2010

ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla naposled jeste kdyz jsem byla tehule 🙂 ted uz mam 4 mesicniho chlapecka danielka a jsem doma na materske. Chtela jsem se zeptat jestli tu neni nektera z vas z leeds a okoli 😉

forensica
25. čer 2010

@saza007 - co je baby head wetting? 😅 Simca mela secret b-day party pro manzela. Bylo to moc prijemne, docela jsem se nachcechtala tancujicim transvestitum 😀

@editahlb - Edito ono zalezi kterou letis spolecnosti. Treba Ryanair uz davno prednostne nepousti a ta teda preferuju jit jako jedna z poslednich jelikor mam radeji sedet v ulicce s ditkem. Edito ja uz taky pribrala asi 2 kila! Nejak to ted jde rychleji. Nekouka ti uz i brisko? Ja uz normalne bricho nezatahnu, nechapu kde se to bere 😅

@verde198 - Evi chudaku, drzim moc palce. Jak rikas Apolinar je docela dobry, ja tam chodila na praxi na porodni sal 🙂 Ale jen se neboj, jeste budes cekat az se prcek ve 42 tydnu uraci vyklouznout 😉

@hajduska - ahojky Hajdu, tak to gratuluji k klouckovi 😵

Milusko, tak hele, jeste na to mas do nedela rana aby mala dorazila, jinak to vzruso tady prosvihnu 😕

No nic, dojedla jsem m&m's a za chvili mi dojde kamoska pry na opalovacku 😀 NO slunko tam ted je tak snad vydrzi. Me mala vubec nechce nic na hlavu, jak gumicky tak i sponky tak i klobouky (s gumkou pod bradu). Ksiltovky ji padaji ci si je proste zhodi. Vubec nevim jak ji chranit proti slunku, mate nejaky tip?

janauk
25. čer 2010

Milusko G-R-A-T-U-L-U-J-E-M-E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Verco, tak jsi se dockala. 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
janauk
25. čer 2010

Promin Simco! Doufam ze bude Ch brzo lepe a vy budete moci co nejdrive vyrazit. To ma asi z tech transvestitu? 😀 Jak se mu to libilo?
Hajdusko, gratuluji k chlapeckovi. Ja jsem z JZ.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
26. čer 2010

Jeeeee, tak parada!!!! Asi se mala zalekla ze by si to u me rozhazela kdyby se nenarodila jeste ted 😀 Milusko moc gratuluji, jsem zvedava jestli to bylo normos ci CS. Hlavne ze jste obe v poradku, je moc krasna. 😵

SImco tak to je mile ze se ti ta holcina osvedcila a pekne to vse zvladla 🙂 Chrise je mi lito, ja ho ale vubec obdivuju ze tam vydrzel do konce. Ja mit migrenu tak okamzite skacu do taxiku a mizim zvracet domu 😅 Ja se paradne bavila, show byla fajn 🙂 Hlavne si rikam jak si bude povazovat babicka snimku s transvestity 😀

forensica
26. čer 2010

Pockat pockat, pokud na to dobre koukam tak Miluska tu byla vcera ve 12 s tim ze nic a najednou dve hodky na to uz byla mala venku??? No to teda musel byt fofr!!! 😅

slunicko2
autor
26. čer 2010

Verco, Miluska mela cisare, ne? Mala je krasnoucka a vsichni vypadaji spokojene 🙂
U nas cepice take neleti! Ve skolce si ji ale nasadit necha. Takze to mame doma se vztekanim.

Simco, ja budu u Edi 9.7. Nevim, kdy se vraceji do cr. To je super s tim hlidanim. Ja planuju neco takoveho az se daz vrati. Sean uz je velky a nezvraci.

Milusko, jeste jednou gratulujeme! Vypadate uzasne jako rodina!

Holky, jsem normalne naprdla. Sousedka tu byla zminovana v mistnich novinach jako vzorna matka, ze odkojila obe deti. Malemu jsou tri mesice a vim, ze nekojila! Pak jsou tu holky, co koji poctive dost dlouho a o nich ani zminka.

slunicko2
autor
26. čer 2010

Simco, jeste jsem chtela napsat, ze mi budeme mit docela dost volneho casu se seanem. Navstivime kamaradku v Prestonu a Liverpoolu, pak Jancu a Edu. Jeste nejake zname ze Swansea. Tak kdybys mela volno, tak se muzeme domluvit. bud dojedeme do Londyna nebo nekde na pul cesty?

forensica
26. čer 2010

Zuzi, no to prave ze Miluska si prece jista nebyla ne? Ona chtela VBAC ale nakonec nam nijak nerekla jak se to dohodlo s tim primarem, myslim.
Co to je s tema novinama, to jsou nejake prazvlastni zpravy ne? Ze se tim vubec nekdo zabyva, ale mas pravru je to docela nehorazny kdyz to teda neni pravda 😠

forensica
26. čer 2010

Aha uz to vidim, bylo to na soukrome poste too posh to push 😀 Milusko to je jedno jak je venku hlavne ze jste v poradku 🙂 Az zas tak velika nebyla co na to jak strastili 🙂 Akorat 🙂

slunicko2
autor
26. čer 2010

Verco, jojo, presne v te poste to bylo 🙂 Ja si take myslim, ze je to nehorazne! Oni tu hodne podporuji kojeni a maji tu i skupinu, kam se da zajit a kojit s ostatnima plus nejake ty rady. Ja jsem o te skupine tenkrat nevedela, protoze mi o ni nikdo nerekl. A sousedka v te skupine zrejme byla?! Ale co vim, tak rozhodne nekojila, nebo ne exklusivne! Protoze jak byla vedra, tak jsem byla se seanem na zahrade a videla jsem ji pripravovat mliko a tak!

Nevim, jestli jsem tu psala, ze jsem vcera byla na krvi, protoze mi zase blbne PCO. No, na dva pokusy se ji to nepodarilo nabrat :( Tak jdu pristi tyden znovu, snad uz se to povede. Protoze jehly teda nejsou muj konicek 🙂

saza007
26. čer 2010

Miluska este raz gratulujem ! Vybrali ste krasne meno! Drzte sa, cela rodinka! 😵 😵
@forensica Verca baby head wetting je v podstate oslava narodenia miminka.

saza007
26. čer 2010

@slunicko2 zuzi dufam, ze PCO sa upravi. Nezavidim ti to bratie krvi. 😖 😖 😖 Pichnutie mi nevadi, ale neznasam ten pocit, ked je ihla zile. bleeeee 😝

slunicko2
autor
26. čer 2010

podle me pouzila i dost tenkou jehlu. Ja jsem ten vpich ani moc necitila. Jindy to sakra boli. A ten pocit, kdy je jehla v zile je hnusny lol