Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

slunicko2
autor
23. kvě 2009

Verco, ja uplne zapominam, ze vase mala uz je poradna slecna a v podstate uz muze i beaker 🙂 Tak drzim palce, at vam to s nim jde! 🙂
To je dobre, ze si to tu mamca uziva.

Tak me ted napada, kdyz koukam na CSI... jak to je s tim luxovanim... oni vzdycky vyluxujou treba kufr u auta a pak zkoumaji co tam je vsechno za vlakna apod. Jak zajisti, aby byla pokazde ta hadice, nahubek a vubec vsechno sterilni???? 😀

Na kocoura jsem zvedava. Ale videla jsem v nejake reality show, ze je docela restrain 🙂

Simco, to sean presne dela taky. Ja mu tleskam, chvalim ho. Takze on si tam jen tak sedne na par vterin a pak chce splachovat a tak. Ja myslim, ze kdyby jsi treba malou nechala na nocnik kadit, curat pred O docela casto. Jako, ze ten nocnik je ted jeji. Ze by mozna do nej zacat majetnicky i neco delat 🙂))))

Sean dnes spal 12 hodin! vstaval v 6 rano. Odpoledne pak odpadl na vice jak dve hodiny. ale rostou mu zuby, tak to asi bude tim. Za to dnes usnul za ve ctvrt na deset vecer. Ale on usnul v aute po ceste z Mothercare, tak se nedalo nic delat.

K te autosedacce.. Jsem na Mothercare docela dost nastvana, takze jsem jim volala a stezovala si. Nakonec jsem koupila tu Ferrari sedacku. Mela jsem na vyber jenom ze dvou!!!! Ten chlapik se vubec nezajimal o to, kolik je Seanovi, kolik vazi apod. Dokonce mi rekl, ze muze mit to normalni booster seat, co je od 18kg a pouzivat jenom seat belt. Tak jsem mu razne rekla, ze to teda nemuze, protoze je mu teprve 20 mesicu a vazi jenom 13kg! pak si nebyl jisty, jestli si tam musi nechat tu vlozku a jestli ta integrovana harness je dost vysoko, kvuli ramenum.. Nicmene sedacku jsem musela objednat, zaplatit £4.99 za delivery! A kdyz jsem mu rekla, ze jsem ji chtela installed a upravit podle Seana... tak mi rekla, ze to zvladnu sama, a kdyz si nebudu vedet rady, tak at dorazim a ze mi poradi jak to udelat!
nakonec jsem zjistila, ze argos tu sedacku prodava take o £5 levneji, plus to delivery. Mohla jsem si usetrit £10!
Fakt jsem znechucena! Volala jsem na jejich customer care a tam to resi. Zitra jim mam zavolat. Rekla jsem jim, ze chci tu objednavku zrusit. Ze jsem si zasla tu autosedacku k nim koupit jenom kvuli tomu, ze maji mit trained people, a sedacky instalovat... Ta pani mi rekla, ze jsem delivery nemela vubec platit, protoze je to jejich chyba, ze sedacka nebyla skladem.

Jooooooooo... a prisel mi dopis z Uni... a fakt se nestacim divit. Stoji tam, ze se mi snazi bezuspesne dovolat, a ze se mnou potrebuji mluvit, protoze chteji vedet jestli chci moji prihlasku processed any further?! A proc si asi mysli, ze jsem se tam hlasila???

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
23. kvě 2009

Simco, no mozna kdyby jsi mu jako branila si s nim hrat s tim nocnikem s oduvodnenim, ze je to V nocnik 🙂 Ale taky to nemusi zabrat, ze 🙂 U seana to zatim se vsim takhle funguje. Ale s nocnikovanim nemame sanci, protoze tu nikdo jeste nenocnikuje. Ja jsem jedina kdo to zkousi :(

Ja jsem byla docela znechucena, protoze mame nejblizsi Mothercare docela daleko. A jela jsem tam v dobre vire, ze mi doporuci sedacku, ktera maleho porad jeste dobre ochrani a pritom mu padne velikostne. Ta pani v customer service centru mi refund odsouhlasila, ale protoze on to objednal nejak primo z warehouse, tak ona na to pry nemuze. Mam zavolat do obchodu a domluvit se s nima. Ja jsem ji ale rikala, ze tak daleko znovu nepojedu, jenom kvuli refund. Ze chci, aby to bylo vyrizene po telefonu. Tak ji mam zavolat zitra, kdyby to pry ta pobocka nechtela udelat.

Simco, je to Universita v Paisley. Jsem zklamana z toho, ze se na tu prihlasku evidentne jeste nikdo ani nepodival! A treba me ted rikala kamaradka, ze jeji kamoska ze v Manchesteru dostala bez pohovoru. A to uz je mesic stara zprava. Tady s tim delaji takove obstrukce!

verap
24. kvě 2009

Ahojky,

Verco - pristi vikend zni dobre 🙂 At si to kocour dneska uzije...

My jsme vcera koupili nove supliky, at mam male kde davat vsechny ty veci. Pak jsme zajeli do Cambridge na obed.
Dneska ma prijet kamoska a udelame BBQ, venku je zase krasne.

V te nemocnici, kde budu rodit, delaji prohlidky tech porodnich areas kazdou nedeli ve 2pm, tak tam mozna skocime pristi vikend.

Tak preji hezkou nedeli.

slunicko2
autor
24. kvě 2009

Vero, to mas dobre s tou prohlidkou porodnice. U nas je delaji jenom jednou mesicne!

U nas je zase osklivo :(

a predstavte si, ze mame na pude nejakeho ptaka! Malem jsem dostala infarkt, kdyz jsem slysela ty zvuky poprve. Doufam teda, ze je to ptak a ne neco jineho! Volala jsem navy, a ona ze pracuji az v utery, kdy to predaji technikum. Takze mozna tak ke konci pristiho tydne by sem nekdo prisel! A jeste mi rikala, ze jestli chci, ze tam da poznamku, ze ma nekdo prijit po uterku asap! Jestli tam ten ptak chcipce, tak tam bude lezet tri a vice dni. yack!
Asi zavolam rspca, a poprosim je o radu.

editahlb
24. kvě 2009

Ahoj kocky, tak se ozyvam uz z Cardiffu,

Verco jsem rada ze ubrousky (nebo zinky nebo jak je nazvat) slouzi, ja jsem s tim taky moc spokojena, mam jich dost takze nedochazi, stacim prat a tim, ze se namaci jen do vody mi to prijde pro jeji prdylku nejidealnejsi. Zadne chemikalie. Jo a v letadle to bude o.k., me Eira ani nepipla, byla spokojena, jen jsem si fakt ohlidala to, aby si cucla pri odletu a pripristani. A jestli budes mit moznost si kocar v Cechach od nekoho pujcit, tak doporucuju letet jen s ergem, prijdem mi to hoooodne jednodussi, proste jen nastoupis, nemusis kocar jednou rukou pred schudky skladat atd.

Magis kam se stehujete? A s tim prodejem na ebayi jste me inspirovaly, musim se naucit jak na to.

Co se tyka tech prikrmu, ja se ptala te me kamaradky v CR co tomu svemu chlapeckovi zacala davit jako prikrmy a ona ze jen umele mlicko. Ja myslela ze prikrmy uz budou vice "solid", jako treba ta ryze co jste tu zminovaly, ale ono je to asi v Cechach jinak.. ( i kdyz jak pises Verco i chleba s gulasem je taky reseni)
😀

Sazi moc pekna fotka s briskem! Aspon ted uz vime jak vypadas, doted jsem si te nedokazala predstavit
🙂

Zuzko ty povidla co mas doma sis dovezla z CR? Jak casto vubec jezdis domu? A jeste - ja jsem zapomnela, odkud jsi, ba ne! uz jsem si vzpomnela, tak dobry. Co hlava, uz je to lepsi? Mame o tebe strach, jak pise Verca - nepodcenovat!!

Jani s tou knizkou co doporucujes (Feed me!..) zajimalo by me, jestli ty recepty budou pouzitelne i v Cechach? Zkousela jsem ted u nas totiz varit podle kucharek co mam tady z UK a jsem docela omezena, ty suroviny jsou proste v kazde zemi jine
A jak to ze vas vykradli? Kdy? Kdyz jsi byla v praci? To je hrozne! Vubec ti ted ty starosti nezavidim i ten pocit ze si to k vam nekdo dovolil!!

V Cechach jsem se videla s Miluskou, mala Lottynka mela peknou modrinu na cele, ale jinak byla jako obrazek 🙂, dostali jsme taky tasku obleceni tak jeste jednou MOC dekujeme!! Doufam Evi ze nam to taky v lete vyjde, Miluska planuje prijet jeste na par dni v cervencii tak jsi taky moc zvana 🙂 (A kdokoliv z vas kdo bude pobliz taky!)

Tak ja se jdu mrknou na toho nase space a pak neco sazet na zahrade. Je tady dneska fakt krasne. Uzijte si nedeli!!

slunicko2
autor
24. kvě 2009

Edit, tak at se svatba povede! Pak ukaz nejakou fotku tech tvych fairy cakes 🙂 Urcite budou vsem moc chutnat! Take drzim palce s pocasim!
U nas teda take zatim letani v pohode. Jinak me zatim byl kocarek vzdycky odebrany u gate. Takze jsem seana musela nest v ruce. S prirucnim zavazadlem to teda neni legrace. Nejvic mi teda vadi treba Stanstead, kde clovek ujde snad kilometr, nez se dostane k pasu!

S tema solids mas pravdu! Prikrmy jsou detska ryze, kasicky atd.

Povidla mi dovezla segra z cech. Ale uz teda prochazeji 😅 Ja se ted chystam do cr na vanoce. V lete se chysta kazdy sem k nam. Je to ted pro me slozite, protoze mam samozrejme jenom 4 tydny dovolene. a tim, ze je Daz casto pryc si je spis chceme uzit jako rodina spolecne. Sama jsem zvedava, jak se Sean na Daze bude po 3.5 mesicich tvarit. Zda si uz pamatuje...

tak ja zatim padim... papa

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
24. kvě 2009

Tak hlasim ze Obelix se vytahl a byl pry v pohode (pry se zasekl drapama do zelezne mrizky co maji pod sprchou a drzel 😀 ). Ale podle toho jak ma zubate ostrihane bricho hadam ze to nebylo uplne bez boje 😀

Edito, i Simca rikala ze se nemam tahat s kocarkem tak to tak udelam. Jen Ergo, snad tam mala vydrzi jak budu potrebovat.

Simco, FB je dle meho nazoru hovadina, s prominutim 😅 Ja tam jsem ale uplne to nesnasim, je to chaos a ja se v tom nijak neorientuju. Asi jsem uz stara 😕

Tak K dnes opet rvala kdyz jsme ji davali mleko v nasosce. Treba zitra bude lepsi den na trenovani. Jinak bylo nadherne, konecne jsem provetrala letni sukni, jen potrebuju nove boty.

slunicko2
autor
25. kvě 2009

Verco, tak ukaz fotku ostrihaneho kocoura 🙂 Ja na letni sukni potrebuju stihlejsi nohy 🙂

Simco, bude prvnich deset dni chodit do prace, asi mit i nejake duties. A pak bude mit tusim 14 dni volno. V rijnu uz to pak zase pujde z kopce, protoze se budou pripravovat na dalsi odjezd.
BBQ bych si take dala, tady je ale porad hnusne :(
Jo, nikdo tady z tech holek nenocnikuje. Sousedka zacala s malou az kdyz ji bylo 27 mesicu! Louise treba doma jeste nema ani nocnik!

Jinak Sean se dnes rano totalne pokadil a vubec mu to nevadilo. V klidu si v tom sedl, hopsal v tom. Jak ho mam pak ucit na nocnik, kdyz on proste nema potrebu? Asi koupim nejake to silly dvd, kde se bude koukat na deti na nocniku.

verap
26. kvě 2009

Ahojky,

Jak se vsechny mate? Tady je nejak moc ticho.

Ja jsem zpatky v praci a ctu si CV na mou pozici a zajednavam interviews na pristi tyden.

Chtela jsem se zeptat, takovy ten kolotoc nad postylku (jestli uz s hudbou nebo ne) - je to na neco dobre nebo zbytecnost?

janauk
26. kvě 2009

Ahoj holky,
zdravim Vas po vikendu. Ja mam vzdycky co delat Vas docist!
Verko, s tim hledanim pracovnich sil s tebou soucitim. Ja uz za sebe nekoho nasla a pred tydnem mi kolegyne rekla ze odchazi studovat, tak ted musim najit jeste nekoho za ni. Je to strasna nimracka, vsechny ty CV, pohovory 😒 A pak to zaucovani, strasne to vycerpava.
Zuzko, co hlava? A jak to dopadlo s tim ptakem na pude? Mrzi me to s tou prihlaskou na UNI. Myslis ze na ni jako zapomneli? A to s Mothercare. Hruza! Snad ti daji alespon refund.
Edit, vitej zpet. To jsi si vybrala spravne, zrovna tu bylo krasne slunicko. Svatba uz probehla nebo se chystate tuto sobotu? Dekuju za doporuceni zinek jak tobe tak Verce. Uz je mam take doma, ted uz potrebujeme jen prcka 😉 Jinak vykradli nas v pondeli pres den, kdyz jsem byla v praci ☹ Snazim se na to radsi nemyslet. Ja tu knizku Feed me zatim doma nemam, ale par lidi mi ji uz doporucilo. Maji ji ale v Borders a asi v kazdem vetsim knihkupectvi, tak se mrkni jestli by jsi ji vyuzila v Cechach.
Verko, takze Obelix je ted fesak? To sel na sestrich a ondulaci 😀 ?? To nasi kocicaci by asi neustali.

verap
26. kvě 2009

Ahoj Jani,

Jak si hledala? Ja jsem dostala uz skoro 200 CV, neni cas ani chut je moc studovat, dneska jsem zajednala 5 interviews a jeste porad koukam na dalsi..... ☹

Jak se jinak citis?

janauk
26. kvě 2009

Ahoj Verko,
no my jsme na posledni dve pozice meli agenturu, tak jsem to mela zjednodusene, ze emme mela "uz jen" ty pohovory, ale stejne to zabere strasne casu kdyz pri tom jeste delas vlastni praci 😖. Ted to vypada ze si to uz nebudeme moci dovolit, oni chteji nehorazne penize za zprostredkovani a tak asi budu muset projit i CV tak jsem myslela ze kouknu na Monster nebo tak podobne.Ale kde na to vzit cas. Grrr.
Uz jsi si nekoho pozvala na pohovor?

Ja jsem dneska nejak strasne unavena. Posledni dobou strasne spatne spim. Jak se citis ty? Ja jdu vecer na active birth jogu tak se tesim na relax ale je to dve hodiny tak se bojim abych tam neusnula!
😉

verap
26. kvě 2009

Ahoj Jani,

Mam naplanovanych 6 pohovoru na pristi stredu rano. Inzerat mame na Gumtree. Co ty delas za praci?

Kdy chces jit na materskou? Ja planuji zacatkem srpna.

Uzij si jogu, ja vcera cvicila podle cviceni na Youtube, je tam nejaka doktorka, ktera predcvicuje, ona sama je tehule, tak je to takovy pomaly nenarocny 🙂 Dve hodina cviceni je docela hodne 😀
Jinak se spanim taky bida, dneska jsem vzhuru uz od ctyr rano, vstavala jsem na zachod a asi jsem tim probudila i malou, vrtela se pak tolik, ze uz neslo zpatky zaspat.

slunicko2
autor
26. kvě 2009

holky, ja vam tam vase vrtici briska zavidim 🙂)))
Pohovory uz vam teda zavidim mene. At dobre vyberete a stihnete zacvicit!

Hlava je zatim ok. Tak snad tam nemam nejakou krevni srazeninu 😝 Na ptaka, krysu nebo krecka se prijdou podivat ve ctvrtek.

Do Uni jsem volala dnes, ze chci porad jeste studovat. Tak jsem na to zvedava!

V praci je to zvlastni. Porad je vsichni uhanime s tim, kdy proplati benzin. Uz je to 7 tydnu. A porad zadna odpoved. A pritom me strhnou z platu tento mesic 11 hodin, ktere jsem pry dostala proplacee navic minule.
Tak jsem jim volala a rekla jim, ze az mi dojde benzin, tak uz nenatankuju a do prace nepujdu dokud mi ho neproplati.

Taky jsem se dozvedela, ze Daz se vrati domu az o tyden pozdeji nez planovano. To je porad neco!

k te Mothercare. Refund jsem dostala a mela bych dostat nejake gift vouchers za ty trouble. Tak jsem zvedava. Dnes jsem to rikala Louise a ta mi rikala, ze mela podobnou zkusenost.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
verap
26. kvě 2009

Simco - ma tam cenu vubec k tomu Dr chodit? Na internetu si to muzete vycisit i sami, ne? 🙂 Mozna zkusit zmenit doktora.
Kazdopadne doufam, ze prijdou na to, co to je a daji mu neco.

Zuzko - Az ti budou strhavat to preplacene, tak z toho odectou ten benzin, vyjde jim to tak nastejno, tak o co jim jde? Uz fakt netankuj.
Super s tou mothercare, ja bych si taky stezovala.

Dneska jsme koupili telefony na ebay a postage mel byt free, kdyz jsem sla do checkout, tak mi to nacetlo 7 liber za postage, tak jsem jim volala, nejdrive rikali, ze asi volam spatne firme, potom, ze tam psali, ze to stoji 7 liber a nakonec, kdyz jsem rekla, ze si to nekoupim, pokud budu platit postovne, mi to odecetli.

Jinak ja chodim na stranky www.moneysavingexpert.com, fakt dobra stranka, nejen na porovnani ruznych cen, kupony a kody na slevy, ale jsou tam i ruzne fora a rady.

magisa
26. kvě 2009

ahoj holky 😵

asi nestihnu docist, tak pokud se udalo neco duleziteho a zajimaveho tak me hodte do obrazu 😉

Uz jsme konecne prestehovani a mame zapojeny net Huraaaa, ted me ceka postupne vybalovani a ukladani veci na misto..Bylo toho posledni dva tydny na me trosku moc, odjel mi bracha,svagrovka a synovecek zpatky do CR /zili jsme vsichni spolecne pres 3 roky/ tak mi je po nich velmi smutno, ale nadruhou stranu zaciname zit s Gavem a williamkem jako rodinka, ktera se musi starat jen sama o sebe...Nastesti maly prdola me zamestnava natolik, ze na nejake truchleni nebo nudeni se neni vubec cas 🙂

Doufam, ze se mate vsechny dobre a deticky poslouchaji 😵

slunicko2
autor
26. kvě 2009

Simco, to je teda zazitek od GP! Pujdete doufam jeste k nekomu vice vzdelanemu, ne? Ja se taky divim, ze tam jeste porad chodite!
Daz tu nebude. Vy v nedeli odjedete a on by se mel v pondeli vratit. Kdyby se vracel v ten puvodni termin, tak by jsi ho v pohode stihla :(

Vero, vecer jsem se jukla online na bankovni ucet a penize za benzin tam jsou! No vida, jak to jde!
Jinak ja na ty stranky chodim take 🙂 Jsou tam super informace a nabidky!
Ja uz jsem take mela nekolik problemu na ebay. Ale je super, ze jsi se nedala!

Magiso, urcite si to uzivate jako rodinka, vid? 🙂 A jak se brachovi a rodine zamlouva zpatky v cr?

miluska.woolley
27. kvě 2009

Ahoj holky, nejak ted nevychazim s casem, takze jsem moc nedocitala, meli jsme uzasny vikend v CR, super jsme si to uzili, ani se mi nechtelo zpatky. Mala radila na zahradce...

No za to doma je to s ni ted peklo, neji, vzteka se, kouse, mlati mne... nevim jak dlouho to jeste vydrzim.

Holky ta vase briska mne delaj silene brooody. Jeste par mesicu a zacneme taky pracovat na druhym.

Moni, hezky si uzivejte jako rodinka, musi to byt super.

slunicko2
autor
27. kvě 2009

Milusko, vydrz! Sean ma takove obdobi take! Zatim pomaha, kdyz jsem durazna... ale porad me asi cekaji jeste horsi casy 😀 😝 A priznam se, ze uz dostal i pres zadek (mel ho teda vystlany plinou).

Tak si predstavte, ze Mothercare mi vratila penize, ale dnes dorazila autosedacka. Tak jsem jim volala a ta zenska me chtela poslat zpatky do obchodu ho vratit! My mame nejblizsi store hodinu cesty. Spustila jsem na ni, a ona calm down a najednou to slo a zitra si ho prijedou vyzvednout. Chapete to? Kdybych se nerozcilila, tak by jsem musela do obchodu, protoze ona mi tvrdila, ze to jinak nejde.

Penize za benzin jsem dostala. Ale az potom, co jsem jim tak pohrozila. a ostatni holky porad jeste nic.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
verap
27. kvě 2009

Zuzko - klobouk dolu, ja bych jim taky nic nevratila, chvili bych pockala a pokud by se neozvali, tak bych to prodala nebo si nechala 😀

Ja si jeste uzivam ticho, nez budu mit knikani, kousani a mlaceni 😉

peppapig
27. kvě 2009

Caute holky, nestiham cist 😉

Musim rict, ze taky nemam nejlepsi zkusenosti s Mothercare, teda aspon ne s tou nasi v Sotonu. Jeste jsem nenarazila na prijemnou prodavajici, ktera by byla ochotna poradit, vzdy co potrebuji bylo vyprodane, ale zadny doporuceni nez cekat mi nikdy nerekli, na newborn carseat jsme cekali 4 tydny, nikdo na customer service nevedel proc (nakonec zjistili, ze nase koupe byla dorucena uplne nekam jinam a vubec se o to nezajimali) a posledne, kdyz jsme sli kupovat carseat, opet zadny vyber, prodavajici nemela cas nam to demostrovat a jen nas odbyla, no neverila jsem svym ocim. Nakonec jsme sli vedle do Babies r us, kde nam poradili, sedacku vyzkouseli do auta, nainstalovali a dokonce i cenove jsou levnejsi. Jinak jsem rada, ze jsi to Zuzko vse vyresila, ono je treba asi zvysit ton a nenechat se odbit, to same plati u GP 😖 Taky se mi mnohokrat stalo, ze pri diagnoze gp vytahl/vytahla z supliku knihu a zacalo se listovat, po velke odmlce prisel verdikt. Nejlepsi bylo, kdyz pri mych piles se gp snazila zjistit nazev leku, ktery mi dala pri posledni navsteve (ja si nevzpomela na nazev), tak me dala tu zazracnou knihu a prej at si polistuju, mozna si vzpomenu, des a hruza. nekdy si rikam, jak to tady do duchodu prezijem 😅

Zuzko s tou prihlaskou na uni je to desne. Ja uz vim, kdyz nejak dlouho cekam na jakykoliv dopis ci telefonat, tak volam a volam az se dovolam, minule jsem cekala na dopis z nemocnice (na domluveni app kvuli tem osmickam) asi 4 mesice. nakonec z nich u zubare vylezlo, ze ten request letter se nekde ztratil po ceste (proste to neposlali).

Verap ten kolotoc nad postylku je fajn, ale zalezi asi jaky koupis a taky na detatku, my jsme meli pekny napohled, ale ta melodie Twinkle twinkle...byla tak rychla, ze z toho mala mela srandu a ne aby u toho usinala, zacala si ho vsimat az kdyz na nej dosahla a pak delala blbinky a poustela si ho sama. Ale i tak je to pekna dekorace. Jeste dodam, kdyz vidim ty vase pupiky, tak jsem broody jeste vic nez Miluska 😵

Holky, chci se zeptat, zda mate nebo nejaka kamaradka zkusenosti s outdoor nocnikem, da se to nejak poskladat a kdyz se to rozlozi, supne se tam sacek a ditko cura do nocniku venku (zatim jsem to videla jen na obrazku pres net). Nase M totiz odmita curat venku do travy, vubec nevim jak na to, kdyz jsme venku, proste ona to drzi az to pak pusti do kalhot, doma se na nocnik totiz vubec nepta a jde se vycurat kdy chce sama. A jeste mame jeden problem do nocniku nechce kakat a vzdy si prinese plinku, pokud to teda nema uz v kalhotach, prijde mi, ze se boji toho hovinka. nejake rady?

Plus mame v byte mravence ☹ ale to napisu pozdeji, jdu si dodelat uklid a zacvicit.

Pekny den vsem

magisa
27. kvě 2009

Tak mam chvili casu mezi kojenim a varenim

Bracha zil v UK neco pres 5 let, zalozil si rodinu, splodil syna a zvazil, ze je cas na navrat..svagrove se styskalo po rodine a chtela, aby Alinek vyrustal v CR..
Mne je mocka smutno ☹ po nich, zili jsme spolecne vice nez 3 roky, takze jsme si na sebe tak nejak vsichni zvykli.Je tu tak ticho bez synovecka /ale urco mi to Wilik vynahradi/

Na zacatku zari pojedeme za nema na navstevu na par dni, tak uz se nemuzu dockat...A samozrejme pojedeme ukazat naseho andilka zbytku rodiny 😵

Zitra mi prijde HV na kontrolu, tak mi zvazi maleho, pevne verim, ze uz neco pribral /kojim co se da a hlavne to nevzdavam/. Konecne se mi podarilo i odsavat /s odsavackou jsem nebyla moc dobra kamaradka/
Kazdopadne roste, v mousses bascet uz moc mista nema...

Hold bude po tatinkovy chudy a dlouhy 😀 😀

forensica
27. kvě 2009

Ahojky,

tak mi akorat odjela mamka tak tu truchlim jak ty Magis ☹

Zuzi, no to mas teda trable, fakt radost co 🙄

Simco, no tak doufam ze O bude brzo v pohode a ze K to od nej nechytla. Ten GP, to je fakt traga. Ja pochopim kdyz se potrebuji podivat do knihy na davkovani leku, pree jen si nemuzou pamatovat vsechn, ale nerozpoznat zakladni detskou chorobu je ostuda. Ach jo.

Pupiky mate holky pekne, docela vam i zavidim. Nejak uz jsem zapomnela jake to bylo 😅.
My mame musical mobile z vertbaudet. Pouzivam ho pouze na vecerni zabaveni kdyz chystam vanu. Ted uz po nem zacina sahat tak hadam vydrzi mozna jeste tk 1-2 mesice. Ale doporucuji!

U nas vse fajn az na to ze denne tyram malou s flaskou ci sippy a statecne mi to bojkotuje 🙄 Jinak jsem se dnes rozhodla ze zacnu s prikrmy, jelikoz uz je to skoro 14 dni co mala chce kozu co 2-3hodky, kouka hladovyma psima ocima a budi se mi kolem 5am hladova. Dnes jsme zkusily s mati brambor a pri par ksichticich ji K v poklidku zblajzla (asi 4 lzicky). Az jsme koukaly jak to bylo snadne 😵

miluska.woolley
27. kvě 2009

AHoj holky, jsem vyrizena a jeste mne ceka zehleni.

Verap, uzasny kolotoc na postylku ma Edita, je od Fisher Price myslim se jmenuje rainforest. Mala ho vydrzi hodiny pozorovat, vydava to uklidnujici zvuky pralesa.... vyplati se zainvestovat.

Simi drzime palce at ma O. konecne diagnozu a zacnou ho lecit. Jinak s tim zbavovanim se ditete se pridavam...

Vendul, mne se ten cestovni potty moc libi, ma ho kamoska v UK, takze jsem ho videla i v akci, ona ho mela normalka v kabelce, curani se tam komplet vsakne do absorpcni vlozky, to zavazes a vyhodis... ona ho teda rozhodne doporucovala...

Veru at maly chutna 😉 .

Zuzi, no mothercare no comment, priste se na ne vyprdni.

forensica
27. kvě 2009

Vendul, vidis ja zapomnela. Ja ten potty pouzivala s malou jako nanny.Je to fakt bezva, nachystas si do toho novy pytlik a kdyz je treba tak se to velice rychle rozlozi a hotovo.