Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

kaata
24. lis 2008

Ahoj holky, doufam, ze mate pekne pondelni poledne!
My jsme vcera rano taky meli snih! No asi tak 2 mm, ale bylo vsude bilo, tak jsem hned Nica vystrcila do okna (zavreneho teda) a docela koukal, co to tam je. No ale asi tak za pul hodky bylo opet po nem ☹ .

Simco, to je mi vas teda lito s tema nemocema, nejak se z toho nemuzete vyhrabat co? Jak to vlastne je, nemuzes brat nejaka jina antibiotika, aby ti to poradne zabralo? A co Oskar ve skolce, jak to zvlada, nejak se mu to nelibi? Nico si ted posledni dobou nastesti uz zacal zvykat, minuly tyden rano kdyz jsem ho tam privedla, tak dokonce ani nezaplakal (vetsinou zkousi plac, ale za 5 minut je po nem). Nevim, jestli jsem psala, ze jsme taky meli dva urazy - jeden den musel Mike podepoisovat dva papiry (kazdy k jednomu urazu 😀 ) - skrabal se tam na stul a na police a mel bouli a modrinu.

Milusko, teda Lotynky je mi lito - a tebe! - neboj, urcite az se ji ten krcek zlepsi tak se zase pusti do jidla. Jak jsme si psaly, u nas zabira jako posledni instance ten bily jogurt nebo treba vychlazeny jablecny pure. Hlavne se drzte a hezky si to uzijte s babickou!

Jo my mame taky ten v-tech First Steps Walker - tady je link: http://www.elc.co.uk/toy/vtech-first-steps-baby.... Jako Oskar, Nico s nim chodi jen obcas, ale starsne si vyhraje s tem klavesama, koleckama a muzikou na tom (uz to znam vsechno zpameti 😅 ). Ja myslim, ze to detem nijak neublizi...pokud treba nejsou k tomu tlaceni a proste se nechaji at si s tim hrajou jak chteji sami. Jeste mame tenhle: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe.... Ten se da i slozit jako vozitko. Dostali jsme oba jako darky k 1. narozkam a od nas dostal Nico jezdici auticko..... jinak bych dve vozitka nekupovala. Uz ted uz to u nas zacina vypadat jako parkoviste.

kaata
24. lis 2008

Jinak jsem zapomnela napsat, ze jsme v patek dobre zatrsaly na cesko-slovenske Katarinske zabave u nas v Kingstonu 😀 Opravdu se konaly ty oblozene stoly domacim jidlem, jak slibovali, byla sekana, bramborovy salat, kren, pivko atd. Mari, doufam, ze jsi v poradku dorazila domu!

Jo vcera jsme byli na obede na Edgware Road a odpoledne to vzali do Hyde Parku, tak jsme zavitali na ten Winter Wonderland - SUPER!! Moc to doporucuju, Nico byl u vtrzeni ze vsech svetylek (a ja ze svaracku a palacinek 😀 ), s Mikem dokonce sli na jednu ride - jezdici sobi, je to i pro male deticky, no sranda! Napadlo me, ze bychom tam mohli treba vyrazit ve vice nekdy i pres den v tydnu s detma, co vy na to?

januzza80
24. lis 2008

AHOJKY KATKO,tak to sis pekne uzila,pak mi dej vedet jestrli se to zitra kona ten srazik. 😉

fairy
24. lis 2008

Ahoj holky,
Kato teda ten Wonderland zni pekne treba bychom se tam opravdu mohli letos dostat!
ta zabava zni uzasne hnedka bych si dala nakou dobrotu.
Milusko to me mrzi ze mala ma takovehle trable snad uz ji bude brzy lepe.
Ja jsem byla nechat E zvazit a ma uz 9kg!
Jinak ten walker jak ma Kata je fakt moc pekny taky jsme ho chteli koupit byl tu nearly new sale v sobotu ten tam ale nemeli ☹ tak mame tenhle http://cgi.ebay.co.uk/BABY-FISHER-PRICE-SOUNDS-...
pardon za ten dlouhy odkaz oni uz ho asi normalne nedelaji to je jedine co jsem nasla a E se desne libi na hrani samozdrejme u nas o lezeni nemuze byt ani rec.
Musim pridat nake fotky E uz je tak velke tak zatim hezky odpoledne

miluska.woolley
24. lis 2008

HOlky, diky moc za odkazy, ja nakonec koukam na ebay, uvidim ktery se mi podari vyhrat.
Dneska nam prisel stan, co jsem maly objednavala, myslela jsem, ze bude pod stromecek, ale uz stoji v obyvaku.
Kato, je popup a je UV puvodne na plaz 😀 . Tak jsem na vas dnes myslela a jestli se nam ho jeste nekdy podari slozit do ty tasticky, tak ho v lete taky budeme pouzivat 😀 😀 😀 .
Mala si v nem uz hrala, hraly jsme baf skrz okynko... po dlouhe dobe se opravdu narehtala...

No ale krome jogurtu a mlika zatim zadny jidlo... Ja ji do toho jogurtu vzdycky primicham trosku neceho jinyho, ale nic moc.

Helco, uz se tesim na fotecky E.

kaata
24. lis 2008

Milusko kdyz mel Nico srajdu a nechtel nic jist, tak mi kamaradka Indka poradila jogurt s nadrcenym kminem. Nebo jsem taky davala ryzi s bananem nebo ryzi s jablecnym pyre. No snad ji ten stan rozveseli. No a hele kdyby se ti nepodaril slozit tak rekni Helce, ta uz je v tom expert 😀 😀 😀 Minule mi s tim tak pomahala, ze jsme to tam nakonec nacpaly! (Ale ted se to bojim znovu rozlozit haha).

slunicko2
autor
24. lis 2008

Dobry vecer 🙂

Jani, domecek je moc krasny! Takovy hezky anglicky 🙂 A ta zahrada vypada uzasne! Mate tam i jezirko?

Milusko, hlavne, ze sni ten jogurt. Sean nekdy taky moc jidlo nechce, jen ten jogurt, kdyz mu rostou stolicky. Tak mu ho davam casteji. Jo a jeste banan, ten muze non stop! Pak ale o to vice tlaci, kdyz kadi 😔
Ten link na to vozitko uz sem davat nebudu, kdyz ho tu mas od holek 🙂 Sean ho na chozeni pouziva hodne. Taky si myslim, ze by to na jejich stabilitu nemelo mit vliv. Na seanovi bylo tenkrat videl, ze si na to hodne posilil nozicky, a taky musel balancovat. Prece jen mu ten vozicek ujizdel 😀
Bude fotecka stanu? Ja mam taky jeden pro Seana koupeny k vanocum.

Kato, u nas je to taky jak v hrackarne 😠 Po vanocich nekompromisne pretridim a neco pujde na pudu nebo znamym. My tu mame vozitko, traktor, kuchynku, garaz, dva vagonky plne hracek, tasku auticek a krabici knizek. Pak nejake ty tahaci hracky na koleckach. Nahore ma pak dalsi kupu hracek. A po vanocich tu bude i ta bouncing zebra. To se tu nehneme...

Holky, ten winter wonderland musi byt super! Budou pak fotky?

Simco, porad se to nelepsi? jaka byla dnes skolka?

miluska.woolley
24. lis 2008

tak jsme po veceri (jogurt) a spi. Nepreju vam videt ty plenky po jogurtove diete. Kato, ja ji do toho jogurtu pasuju taky pyre a kasi, ale potvurka to pozna a zamkne pusu. Mark dneska rikal, ze to vypada, jako by nas zkousela.

Ja jsem ted vytridila chrastitka a hracky co mela kdyz byla miminko a dali jsme je kamosce pro maleho, ale ty hracky jsou male, takze to u nas porad vypada jak v hrackarne.

Pro vozicek nakonec pujdu zitra do hrackarstvi, az pojedem pro babicku. Ona totiz prijde vecer ta fotografka, tak ji s nim hnedka necham vyfotit. Akorat mi mrzi, ze jsme ji chteli fotit s kridlama jako andilka a ona vypada podvizivene 😀 .

Zuzi, stan je od fisher price, ale ted jsem na obalu videla, ze maj i mnohem zajimavejsi...

januzza80
24. lis 2008

AHOJKY ZUZKO,dekuji moc.Rybnicek byl,ale uz neni,protoze jsem mela strach kvuli detem.Hned prvni den mala lezla do rybnicku a to jsem nechtela 😖 a ty nam taky ukaz ten tvuj 😉

slunicko2
autor
24. lis 2008

Janco, ja se ti s tim rybnickem ani nedivim. Zrovna jsem na to myslela, jaka jsi odvazna, kdyz mate na zahradce rybnicek. Takhle je tam budes moc nechat litat bez prilisneho dohledu, vid? 🙂 Ja urcite fotky dodam, ale dejte mi cas 🙂 Tys nam ty nase married quarters uplne zastinila s tim vasim domeckem 😀

Milusko, tak se mi ten muj posledni prispevek neulozil 🙂 Psala jsem, ze ty kridylka jsou uzasna na detech. Jsou to ta operena? Malou v tom nech vyfotit i pohublou, ono to na fotce nebude tak vypadat 🙂

januzza80
24. lis 2008

ZUZKO,ten tvuj urcite bude taky krasnej a rada si pockam na fotecky,a nespecham,ja to chau,protoze taky jeste nemame vsechno hotove,je to hrozne kolik to je prace.Rybnicek byl pekny,ale nechtela jsem aby se neco stalo a misto toho uz mam vybranej detskej domecek se skluzavkou 😀

slunicko2
autor
24. lis 2008

Janco, ja bych taky chtela koupit malemu zahradni domecek a nejakou sadu houpacka/skluzavka/ pneumatika. Ale cekam na vyprodeje po vanocich. Tak snad i tyhle veci budou ve slevach 🙂

Takze rybnicek nezachovate na pozdeji, az budou deti vetsi? Baracek je to opravdy pekny. A je videt, ze se o zahradu nekdo staral, mate krasne stromecky. My mame v podstate jenom travu, a ta jeste potrebuje posekat. Pak mame takove malicke patio. Ale jsem rada, ze mame konecne velkou zahradu. ta nase predtim v podstate byla jenom takova pred-zahradka.

januzza80
24. lis 2008

ZUZKO,rybnicek uz je odstranen.A casem tu zahradu dame dohromady,jak ma byt,protoze ted se to nedalo,hodne prace plus jeste ta zima ☹ mame tam jablone a ostruziny.Byla tady asi nejaka stara pani,protoze vse bylo odstraneno i koberce a mela psa,tak kdo vi v jakem to bylo stavu.kolik mate mistnosti?mate dve patra,dole predsinka,kuchyn,obyvak a nahore loznice,dva pokojicky,zachod a koupelna.na zahrade kulnu a po cele casti strechy uschovnou mistnost na veci.Jo a se zahradou mas pravdu,je strasne moc dulezita pro deti.

slunicko2
autor
25. lis 2008

Jani, jak dlouho uz bydlite v tomhle domecku? Takze uvnitr vsechno predelavate? je to narocne se stehovat s detma, vid? U nas to byl zahul, protoze jak Daz otevrel dvere, aby neco pronesl, tak sean uz knikal, ze chce taky. V jednu chvilku uz to daz nezvladl a v naruci mel seana, v druhe ruce krabici a takhle s nim chodil z domu k dodavce 😀
My mame tri loznice, klasicky patrovy dum. Jsou to married quarters. I kdyz tady u toho domu by mi nevadilo ho pozdeji koupit. Obyvak je obrovsky, chodba take, v chodbe mame kumbal pod schodama a pak je tam dalsi kumbalek (tam mel byt zachod), kde je susicka. Kuchynka ma taky spajz. Velka zahrada, off road parking. Loznice jsou tak akorat. Tam ten dum mel obrovskou master loznici, ale kdo potrebuje velkou loznici, vid?
Dvere tu mame myslim jeste ze sedmdesatych let, s tou kulatou klikou vsude 🙂
Zahrada potrebuje posekat a pak tam dam nejake kyticky. A je fajn, ze tu nemaji ty drevene ploty, ale dratenky. Takze to opticky vypada mnohem vetsi.
Sousede maji dva psy, tak je z nich sean nadseny 😵

Tak tu holky koukam na Pelisky. nemame jeste sky, takze ceska dvd jedou 🙂

januzza80
25. lis 2008

ZUZKO,jsme tu priblizne 2mesice a se dvema detma je to hrozne.Jeste ze malej chodi do skoly a mala rada spinka odpoledne,tak se to docela da.Jo ty dvere mame taky,ale uz je mame nove nalakovane a mame jine kliky.jo a to jsem taky zapomnela,ze mame taky jeste jeden kumbal pod schodama.Jo taky nechapu proc to tak blibe resi,ze loznice je vetsi nez ty detske pokojicky.Alenka ma pokojicek akorat,ale Vincenzo ho ma mensi a ve zdi byla primo skrin,proste blbe udelane,ze to vzalo moc mista.A muzete si ho casem koupit?

ja jdu spinkat,dozehlila jsem a jsem ko.Dobrou noc vsem 😉

fairy
25. lis 2008

Ahoj holky,
je Milusko to uz se tesim na ty profesionalni fota, ja jsem uz novou E dodala do alba.
U nas se neco deje E uz druhym tydnem vstava mezi 4-6 rano a desne krici vubec ji nemuzu uklidnit, cpe si tam ruku takze nosim a snazim se s ni hrat no uz jsem vyrizena. Kolem 6 usne po flasce do 8 ale to ja uz se teda nevyspim. rikala jsem si ze by zuby ale nic neni videt ani citit tak ja fakt nevim. Pres den je vesela hezky spi. Co myslite ze to je?uzko ten barak zni moc hezky tak to bdue rpyma kdyz to budete moc odkoupit myslis ze uz tady zakotvite?

slunicko2
autor
25. lis 2008

Jani, ja nevim, to zalezi na MOD, jestli ho prodaji. Nekdy se domu radi zbavuji.
My take mame tu treti loznici mensi. a taky mame samozrejme takovy ten kumbalek vs satnik 😀

Helco, jestli si cpe ruku do pusinky, tak to asi zoubky budou. Lezou ji uz zadni? Nema tu dasnicku treba nateklou? seanovi vzdycky napred otece, a az za par dni malinko praskne. Docela to trvalo, nez se mu stolicka provrtala ven 🙂 U nas je to stejne, taky se vzbudi v 6, da si flasku a jeste zalehne tak na hodku. S tim, ze mu teda trva, nez usne. Ale to si tam hraje sam. Ja uz jsem se naucila jit si hned lehnout.
Dnes ale spal az do pul devate!

Tak ja jdu zase neco delat. Jeste nemam vsude zaclony, taky je potreba v loznici pripevnit tv na zed, seanovi policku v pokoji, dat veci na pudu a tak... 😠

forensica
25. lis 2008

Ahojte, omlouvam se ze vas zanedbavam ale nestiham. A pravdepodobne nebudu aspon do pristiho patku. Nejak se mi toho nakupilo a navic mi dojede ten tatka a strejda v sobotu.
No tak se mejte krasne! 😉

editahlb
26. lis 2008

Ahoj kocky, tak hlasim ze nova loznice je dodelana a vypada super!! Vcera jsem si jeste vzala den volna na dodelavky a o vikendu uz jen dosiju zavesy. Prubezne jsem fotila tak o vikendu dodam fotecky, pres tyden nejak nestiham..

Helco to video z plavani je paradni, ja jsem netusila ze to ty deti samy takhle zvladnou! Moc se mi to libilo!

Mimco me porad kope do cipku a je to docela neprijemne, ulicnik jeden (nebo ulicnice jedna? 🙂 ) Uz aby se otocilo. Na druhou stranu potech hororovych historkach o porodu co kolem sebe slysim si obcas rikam ze C -section by byla asi jednodussi.

Mejte hezky den!

miluska.woolley
26. lis 2008

Ahoj holky, ja tu mam moji babicku, ta se mi stara o malou, takze ja si zatim uzivam a uklizim si poradne byt 😀 .

Helco, ja jsem na fotky taky zvedava, mame speacial deal, dostaneme vsechny na cdrom a 10 nam jich v cene upravi. Nafotila asi 170 fotek, tak jsem zvedava kolik bude pouzitelnych. Mala byla teda vzorna.

Verco, hlavne se moc neuzen, uz to mas za par... (tydnu) 😉 .

Edit, tak koukam ze se historie stale opakuje... Ja v tvem tt jsem jeste delala vse mozny aby se mala otocila (cviceni, homeopatika, akupresuru - paleni palcu 😀 😀 😀 ) ale pak jsem taky zacala premyslet, ze c-sectio je asi jednodussi... No nakonec jsem na vyber nemela, i kdyz dnes mam obcas pocit, ze jsem si to jako poradne neprozila... a nakopak kdyz slysim o porodu, je mi lito ze nevim jaky to je mit kontrakce... No ale ja uz jsem takova, nad vsim furt premyslim...

Hezky den vsem.

fairy
26. lis 2008

Ahoj holky,

je ty se mas Milusko tak si to hezky uzivej s babickou! my ji tu budeme mit asi an 2 mesice az pujdu do prace, nemam jeste misto ve skolce a to tam budu v unoru 18 mesicu an cekaci listine. No tak doufam ze nejdele v breznu dostaneme misto jinak nevim co bude. nechci ji davat do jedne skolky na par mesicu a pak zase menit. ☹ Ta u nas je fakt super je to ihned vedle me prace a taky na to nemocnice trochu doplaci. No rikam si ze snad konecne s Colinm alepson nikam vytrazime 🙂
Edit tak to jsme zvedava zda se jeste mimco otoci uz se ti to blizi vid tak uz moc nepracuj! uz mas vse pro mimi?

editahlb
26. lis 2008

Nemam 🙂
Mam par oblecku, autosedacku a kocarek, krasnou (cca 50 let starou) postylku co vypada spis jako pohovka a to je tak vsechno. Jsem ted v zajeti shaneni vhodnych plin a pak jeste potrebuju matraci do te postylky. Vzdycky si vzpomenu na tebe (rodila jsi uz nekdy ve 32tt, ze?) a rikam si, ze bych si mela pohnout! Ja se ujistuju ze mam jeste 2 mesice cas a to mi prijde jako docela dlouha doba na dokonceni prirav..

Milusko co za paleni palcu jsi provadela? To zni hrozne!

kaata
26. lis 2008

Milusko ja uz se taky tesim na profesionalni fotky! Doufam, ze babicka vypomaha a ty mas cas si trochu odpocinout po tom minulem tydnu. Uz ji Lotynka lip?

Edit, nic si z te polohy nedelej. My s Miluskou jsme taky zkousely psi kusy aby se mrnousci otocili a nic z toho nebylo. Ja mam na ten porod nakonec moc hezky vzpominky. Taky si nekdy rikam, ze by bylo dobre a "fer" mit normos porod, ale zase kdyz pak slysim nektere hrozne ztory o tezkych porodech, tak mi to ani nevadi.

Helco, taky si myslim, ze to budou ty zoubky. Snad se neco brzy vyklube nebo aspon v tech dasnickach uklidni.

Zuzko, taky se moc tesim na fotky domecku! Zni to teda moc hezky - stejne te obdivuju s tim stehovanim, ja stehovani naprosto nesnaism! Ja jsem zarny priklad toho, ze lepsi je trikrat vyhoret.

Jinak my jsme vcera uspesne prezili schuzku na ambasade k obnove ceskeho pasu (tentokrat uz bude konecne na 5 let). Jen nas poslali nechat se prefotit, nebot ted si vymysleli pozadovat jen 5x5cm fotky.... Nastesti nas pak vzali jeste znova, tak ted jen musime 2 mesice cekat na novy pas..a pak se pro nej OPET osobne... Aspon jsme pak jeste stihli obed s Marikou a Sebikem a kluci po sobe docela zaujate koukali (zatimco my jsme klabosily jako o zavod).

Vcera jsem dostala k svatku od Mika voucher na mud spa therapy a na vikend jedeme k vyroci svatby do nejakeho venkovskeho hotelu - tak si ted aspon trochu uzivam nejaky ten zaslouzeny pampering 😅 😵

slunicko2
autor
26. lis 2008

ahoj holky 🙂
tak se mi stale dari pripojit se na nekoho nezabezpecenou sit. Je az neuveritelne, kolik lidi tu na bezpecnost kasle! 🙂

Helco, uz abych mela poradne pripojeni a mohla se taky kouknout na to video z plavani. Deti jsou tak roztomile, kdyz plavou.
Ta cekaci lhuta je desna! Tady je taky skolka primo u zakladny. Ma dobrou povest, a je to uvnitr moc pekne. Ale ta cekaci doba je taky priserna. Nekdy maji mist hodne a pak dlouho zase nic. Zalezi, jak se lidi stehuji.

MIlusko, jen si uzivej! mela by sis spis odpocinout, a ne uklizet dum 🙂 Na fotky se tesim! Fotila jsi ji nakonec s tema kridylkama?

Edi, drzim s tim pretocenim palce. Ja jsem take mela cisare, ale z jineho duvodu. a jsem na tom stejne jako holky, nekdy je mi lito, ze jsem si to "neodrela". Ale pak si zase rikam, ze podruhe by to mohla byt zase c-section 😝
Ta tvoje postylka zni zajimave 🙂

Kato, zrovna ted tu mam kamaradku, ktera ma termin v polovine srpna. Cekaji holcicku. A ma stejny problem jako ty. Mala je breech a malo roste. Take si mysli, ze mozna placenta tolik nepracuje. Ma schuzku u consultanta 1.12. tak jsme napjate, kdy na cisare pujde 🙂 Myslime si, ze mala uz se neobrati. Podle me uz ani nema misto.
Zoe rikala, ze citi, jak se malinko snazi se obratit, ale nejde ji to.
lol to ja bych zase radeji stehovani, nez vyhoret 😀 Ale je pravda, ze se Seanem uz se mi teda podruhe stehovat nechce. Bez neho mi to vubec nevadilo. Ale takhle to byla fuska! A jeste je 🙂
Mud masaz!!! Ty se mas! 🙂 Vikend si moc uzijte! Vy jezdite na venkov a my zase do mesta 😀 Berete i Nikyska nebo budete mit hlidani?
Byl na ambasade ten prijemny pan?

HOlky, tak au pair uz mam, jeste tu praci. Zitra jdu na pohovor, ma byt pry 1.5 hod dlouhy. 😖 Moc se netesim. Navic je to jenom do pracovni agentury tady u nas.
nechavam si v zaloze toho kamarada, kvuli cestovani.

Verco, delas veci do skoly? Daz se vcera pri pohledu na zahradu zminil, ze si muzu poridit ty slipky. Tak nevim, jestli se k tomu nahodu nepriklonil jenom proto, aby nemusel sekat travu 🙂 To bych si mozna mela radeji poridit kozu, ne? 😀

miluska.woolley
26. lis 2008

Helco, to je super ze vam alespon prijede babicka. Moje mami jeste pracuje a babicka sice malou pohlida, ale samotny bych je tu nenechala. Ona uz spatne chodi a ta nase divoska ji dava zabrat. Taky jsme meli vecer vyrazit do kina, ale M. ted chytil ten nas virus, takze ja jdu za chvili misto toho do fitka.

Edit, tó mi delala mistni midwife, pelynkovym cigarem mi nahrivala (dle ni, podle mne to palilo jako cert) malicky na nohou. Neco z cinske mediciny. Ale nepomohlo to.

Kato, nejak jsem prosvihla tvuj svatek, tak dodatecne vse nejliepsi. A hezky si uzijte vikend a ty tu mud therapy.
Mala uz ji lip, vcera snedla dokonce skoro pulku precliku. Ale porad nesni cele porce a nechce to lumpy, takze to vyndavam z mrazaku a nez ji to dam, tak to premixuju v mem vanocnim darku 😀 .

Zuzi, s kridlama jsme fotili, vypadalo to super, tak se snad fotky povedly. Drzime palce na pohovoru.

Jinak ja mam jeste zive v pameti jak se mi na Vanoce v UK mala snazila otocit, vzdycky to zvladla jen napric a pak zase zpatky. Ale myslela jsem ze mi praskne bricho.

fairy
26. lis 2008

Milusko teda ty fotky zni zajimave uz se moc tesim. To je dobre ze mala uz je lepsi tak si ted trochu odpocin.
No moje mamka uz je v duchode par let takze to mam velke stesti uz s ena ni tesim a ona hlavne na Ellie ta zatim nikomu moc zabrat neda jen sedi a hraje si 🙂 no tak uvidime na jak dlouho!
Edit no ja mela E v 31 tydnu tak uz presluhujes 😀 mas jeste plno casu na vecicky, ta postylka je uz archivni kousek co?
Kato taky dodatecne vse nej no vzdyt ty sji ho mela v sobotu vid, tak Mike si te pekne rozmazluje to budu muset jak tak mezi reci rict Colinovi.Tak bych sla na naky pampering.
Zuzko jsi fakt dobra ze jsi ta takhle zvladla ja taky stehovani nesnasim a s ditetem si to vubec nedovedu predstavit. uz se tesim na fota. Hodne stesti s tou praci co to vlastne je za praci? A na plny uvazek?

forensica
26. lis 2008

Ahojky! No tak jsem se dostala z laborky, bylo to fajn a poucne, konecne vim co vsechny ty 'sutriky'pod mikroskopem jsou 😀

Edito, a jsi si jista ze je hlavou navrch? Ja si to taky myslela az do minuleho tydne kdy me midwife ujistila ze je hlavou dolu (tak napul) a ze me nekope do konecniku ale boxuje 😀 Ja ji mam furt tak nejak spis napriky, ale nijak si z toho hlavu nelamu. Mimco se muze otocit i chvili pred porodem, tak uvidime jak tam bude.

Zuzi, no abych pravdu rekla i ty slipky docela dost travy ozobou, takze jsem sekala tak 2x min casto jako minuly rok. Ale ted uz je ven moc poustet nebudu, myslim ze ta trava jak je vlhko by to to jejich hrabani a zobani nemusela rozdychat. Tak jim obcas aspon koupim hlavku zeli at maji neco zeleneho.

Nic, dodelaly se mi muffiny na veceri a tak jdu na to. Znami nas pozadali at dojedeme ze potrebuji pomoct s necim z IKEY (ona je taky tehu) tak si vyzadali Bjorna.Za chvili tu bude.

Potesil me soused ze si u nej muzu schovat jidlo do lednice na tu Bjornovu oslavu. Takze rizky a bramnorovy salat a vse udelam den predem at pak nemam fofry. Nic valim, paa

slunicko2
autor
26. lis 2008

Jeeeee, Kato, jsem ostuda! 😔 Take preji vsechno nejlepsi k svatku!

Milusko, ja si to paleni malicku u nohou nedovedu predstavit. Jak tam lezis s pupkem, a pritom se ti kouri od nohou 😀
U vas ty nemoce porad koluji! Tak at je M brzy v poradku! Na co jsi mela jit do kina?

Helco, to mas fajn, ze mas mamcu v duchodu. Alespon za vama muze prijet na dyl, vid?
Ja bych sla na part time, ale to se mi tady nevyplati. Kdyz bych zaplatila skolku, cestovne, obedy, tak by mi nic nezbylo. A tak pujdu full time, budu tu mit au pair. Chci to tak max. na rok. Mozna ani ne. Az otehotnim, tak do materske...
Chci i hlavne proto, ze navy komunita je docela uzavrena a nekdy je to poradny babinec. Casto se resi, ktera to ma horsi, a to se pak vzdycky zvrhne. Mam tu i par kamaradek mimo navy a je fajn se sejit s nekym, kdo o navy nemluvi. Do prace se tesim, az se divim 😀

Verco, mas to dobre zorganizovane na tu oslavu 🙂
Ja s tema slipkama porad nevim. Bojim se, ze me to prestane bavit 😀 Hlavne se teda bojim toho kdakani!

Holky, diky moc za palce u toho pohovoru.

slunicko2
autor
26. lis 2008

Vite o tom, ze Woolworths krachuje? Pry budou mit velky vyprodej.

miluska.woolley
26. lis 2008

No Helco ona si to moje babi castecne dela sama, porad ji neco nechce dovolit, jako treba sahat na vysavac... my ji jinak nechame hrat skoro se vsim cim si nemuze ublizit 😀 .

Kato, taky uz jsem doma poreferovala o tvem darku a prej mam raselinu ve sklepe v pytli 😠 . Ja mu ukazu!!!

Zuzi, my jsme ani nic v kine nehledali, alespon mne to ted nemrzi. Nase Woolworths pry uz bohuzel nema s vasim nic spoledneho, takze zadny vyprodej.