Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

forensica
10. pro 2009

No tak si predstav ze nejlevnejsi co jsem nasla je nejakych 15 liber a to bez postovneho! Ach jo, no co clovek nadela, urco se to bude hodit.Na te strance co jsem tu poslala chteji 23 liber postovne!!

fairy
10. pro 2009

ahoj holky, tak jsem rychle zmensila 2 fota Ruby a dala je tu do alba 🙂
No my mysleli jak mame neobvikle jmeno ja ho nikdy predtim neslysela a zrovna vedle v pokoji byla taky maminka s Ruby.
Holky Ruby je desne hladova snazim se kojit ona saje treba hodinu mliko mam a pak jeste furt hleda a vypije s klidem 60ml umky a pak az je spokojena no takhle to nevidim na dlouho je to desna prace tolik casu stravim kojenim a pak jetse delat mliko...
No Ellie zacina trocku zarlit asi jsme ji prechvalili bude to narocne od pristiho tydne uz bude s nami furt doma jak nemuzu ridit do skolky a furt chce jen k tatinkovi. Kdyz me treba col jen obejme tak uz krici ne ne ne no to je dillo. Tak to bude u nas asi zajimave. No snad si brzy zvykne.
Veru ja taky mam tu dosavacku z ebay a stala kolem 6 liber vyborna investice fakt vreje doporucuji.
Tak krasny odpoledne. 😎

forensica
10. pro 2009

Je Heli ta je peknoucka! No se nediv ze je hladovec kdyz je tak malinka. Kamoska to taky mela tak a ten jeji mel taky 2.5kg. Krmila i tu hodinu, des. To tak ji zavesit do statku nechat prisat k prsu a delat veci doma co 😅 Po cisari se nesmi ridit? Jak dlouho?

Tak levnejsi ta odsavacka proste neni, co vidim. Kaslu na to, koupim co jsem nasla, hlavne kdyz to bude doma. Lepsi nez aby ji to furt teklo po pusince.
Jo holky, nevite kde se daji objednat jmenovky (jako nasivky na obleceni do skolky?). Ja ani nevim jak se to poradne jmenuje v anglictine. 😅

slunicko2
autor
10. pro 2009

pockej, ja jsem to videla nekde levnejsi, Verco! Moment, mrknu se!

Helco, mala si urcite zvykne! Musi to byt pro ni narocne! Me tohle Sean dela pokazde, kdyz se Daz vrati po delsi dobe. Urcite to pro ni bude brzy snazsi, kdyz si pro ni sem tam udelate one on one time, a bude ti pomahat s malou.

Holky, ponorka dnes odplula a Daz je doma!!!! Jeste to teda nechci zakriknout! 🙂

slunicko2
autor
10. pro 2009

nevim co se deje. ale ja jsem take zatim levnejsi nez £18 vcetne postovneho nenasla.
http://baby-vac.co.uk/?menupont2=2

nemuze ti ho poslat mamka z cr? Ale to by mozna prislo na skoro stejne!

forensica
10. pro 2009

No presne tak, taky mi to prijde nejake uvalene ze je to o tolik drazsi. Je mozny ze nekdo ma na ten dovoz nejaky monopol ci co. Taky jsem si rikala ze z CR by to slo ale i tak by to vyslo s postou na nejakych £15. Tak jsem koupila z eBay a smitec. Diky ze jsi se na to mrkla Zuzi! Nevis nahodou neco o tech nasivkach?

janauk
10. pro 2009

Oboum Zuzkam dekuju za tipy ohledne odsvacky. Urcite poridime, dost jsem o tom ted cetla a na ten lux je asi nejlepsi i k dyz to teda zni strasidelne 😉
Zuzko, jak se ma malej? A jak je to ted ve skolce?
Verco, teda mala je ale sikulka ze si tleskne a pak ukaze na pusinku, to je skoro jako muj manzel 😀 Jo Makaton to bylo to slovo na ktery jsem si nemohla vzpomenout, to pouzivaji v te skolce kde se mi libilo. Jake jsi nechavala delat fotky?
Musim bezet, malej je nevrlej, chce papat. Preju vsem hezkej vecer.
Edit, dekuju za krasnej mail, promin ze jsem jeste neodepsala, snad zitra, dneska jsem nejak strasne unavena a to jeste budu zdobit stromecek. Pa pa

slunicko2
autor
10. pro 2009

Verco, ja vubec nevim. Dost me to prekvapilo. Ja to fakt kupovala za tech sest. mozna, ze pres leto to tolik nestoji 😀 Ale urcite je to dobra vec. Snad s tim budes spokojena.

Jani, strasidelne to fakt zni! Kdyz to poprve vytahla moje kamaradka na Slovensku, tak jsem jen valila oci. A rikala si, ze je to teda dost prehnane 😝 Ale ted jsem rada, ze to mam. nekde se pry da koupit i nejaka eltricka nebo na baterky. Ale ta byla drazsi.
Malej byl dnes zlatej. Je videt, ze je rad, ze ma tatku doma. Je uplne vymeneny, pusu nezavre. Ve skolce konci na konci ledna. Uz jsem jim to oznamila.

jdu delat pracny, tak drzte palce. manza bude pomahat! lol

kaata
10. pro 2009

Ahoj holky, my jsme pouzivali tu odsavacku co se saje pusou a fungovala celkem dobre. Koupili jsme ji v Italii, ale myslim, ze je dost bezna I v CR. Nico se naucil docela brzo obstojne smrkat, tak ted uz je nekde zahrabana na dne supliku s lekama.
Verco, ja jsem objednavala labels z www.easy2name.co.uk, takovy starter pack. Jeste jsem k tomu nekde nasla I off coupon, tak to stalo nejakych 9 liber myslim.
Mazu do hajan, zitra letim do toho Rima, tak budu muset byt ranni ptace.
Helco, opatrujte se, moc rada jsem te dnes slysela🙂

peppapig
10. pro 2009

Ahoj holky,

Kato, taky jsme si Mikulasskou uzili. Jsem rada, ze jsme vas po dlouhe dobe zase videly. Nico je zlatounky. Holky z Koutku mely akci opravdu pekne pripravenou, ja jsem vubec necekala tolik lidi, az jsem se chvilema citila jako v Ceske Republice 😉

Zuzko, takze mate tatku doma na Vanoce?! Uplne si dovedu predstavit S jak zari stestim. Nase Mia neuveritelne ozije kazdy den, kdyz M prijde z prace. Tatinek je tatinek. Co ve skolce, nejake zlepseni?

Helenko, mala Ruby je krasna a ta spolecna fotecka, proste nadhera 🙂 Snad si velka sestricka zvykne a budete vesele fungovat. Jeste jednou gratuluji.

Holky, me ta odsavacka snopliku na vysavac prisla hrozne drasticka, ovsem nikdy jsem to nezkousela. Jak pise katka, nam stacila ta, co se saje pusou. Ikdyz musim rict, ze Mia mivala jako batolatko rymu malo kdy.

Verco, ja kdyz jsem shanela labels na obleceni, v obchodech nikde nemeli, on line jsem to nenasla, tak jsem jen v M&S koupila fix na latku a bylo.

Jak jste na tom s Vanocema, letite nekdo do Cech? Ja jsem dneska s malou pekla jednu varku pernicku, vypadaji fajn, jen jsem je zapomela potrit vajickem 😒 , hlava derava. Mia si peceni vychutnala s radosti 🙂 Darecky pro M uz mam taky dokoupene a stromecek stoji v plne krase...takze jsme skoro ready 🙂

miluska.woolley
11. pro 2009

AHoj holky, my uz jsme zpatky v normalnim zivote a mame rozlitano. ALe dneska jsme doma a uklizime, na vikend prijede sestrenice s pritelem.
Mark odllita v sobotu vecer do te ciny, tak jsem zvedava jak to tu dame samy 2.

My meli tu odsavacku co pise kata, ale nakonec i tu na vysavac z CR. Ted uz od leta mala smrka sama, takze odsavacky jsou taky nekde zahrabane.

Holky vy jste pilne s tim pecenim. Ja na to kaslu, jedeme 22. do Cech, ja ted s bidou upatlam male neco k jidlu, porad se mi dela soufl.

Kato, uzij si Rim. M. prinesl domu truffle syr a oba se s nim s malou cpou, mne se z nej dela spatne a pak to citim celou noc z Marka a nemuzu spat... a to jsme si prosim mimco pocali na truffle festival a mne to tam tak chutnalo...

saza007
11. pro 2009

Zuzi - a ty si s tym babyvac odsavala S. aj ked bol miminko? My mame tiez dyson, tak sa bojim, aby som malemu nejako neublizila, kedze ten motor je tam silnejsi... 😒

Miluska - u nas sa pecu jedine medovnicky a tym to konci 😀

Verca - nasivky dostat aj cez letterbox, neviem, ci su drahe alebo lacne, nemam to s cim zatial porovnat. Maju take, co sa nasivaju a aj 'iron on' - tie som videla v ich katalogu.

tu je link:

http://www.letterbox.co.uk/find/product-is-1109...

slunicko2
autor
12. pro 2009

Kato, at ti to v Rime rychle utece!

Milusko, zvladnete to dobre! Budete muset 🙂))))

Sazi, pouzivala jsem ho od narozeni. Ale ja to do nosanku nikdy nedavam. jen to prilozim k nosni dirce na vterinu a je to. Sama uvidis, jak rychle to jde.

Sean smrka uz od jednoho roku. Tohle se naucil rychle. Ale kdyz je zahleneny fakt hodne, tak odsavacku stale pouzivam, protoze to vytahne ten hlen cely. Treba po koupani nebo kdyz jdeme ven. Ted uz to take pouzivame jenom kdyz je to fakt potreba, aby nezlenivel se smrkanim!

slunicko2
autor
12. pro 2009

Vendi, tatku mame doma. Bude doma ted az do poloviny ledna, pak bude on call az do dubna. Ale to treba do office nebude vubec muset.
Je to zabiracka, zvykame si zase na spolecne souziti 🙂)))))

Tak my vyrazime k Loch Lomond na Santu a nejake aktivity. Preju vam moc krasny den! tady uz je hrozna zima!

editahlb
12. pro 2009

Ahoj holky, pisu z Moravy, jsem na navsteve u mamy (s O i s Eirou) a je tady priserna kosa. Dneska jsem venku citila jak mi mrznou licni kosti. Mama ma napeceno asi 10 druhu cukrovi a my jsme uz asi pribrali aspon 3 kila (kazdy).

Heli Ruby je moc krasna holcicka a ta spolecna fotka s Ellie a tatou je moc nezna. Tak snad se spolu krasne tento tyden souzijete a E si brzo na novy prirustek zvykne.

Verco Kristynka je takova sikula jak ji to tak lehce jde se naucit co chces, no ma hlavu po mamince! 😉 S tema nasivkama nevim, ale pamatuju si ze nam je mama na obleceni vysivala, tak to zkus 😀 Ja jsem jeste ted nedavno nasla kapesniky s mymi inacialy co jsem mela do skolky, to byly casy! Jinak jsem rada, ze jsi nasla skolku kde ti nebude lito malou nechat. To same ty Jani, dobre ze jste takhle brzy nasli co jste chteli. Kdyby jste chteli neco privezt z Cech (treba tu odsavacku nebo cokoliv) tak dejte vedet, my se vracime na Stedry den do UK tak bych vam to pak preposlala.

Milusko tak vy budete na vanoce v CR? Pamatuju si ze jsi vloni psala ze Sarlotka mela vloni na vanoce svuj prvni rizek, to E asi letos jeste nezvladne. Tesim se ale az uvidi rozsviceny stromecek, to bude vyskani! Hele to se mate s tim truffle syr, u nas v obchodaku nemeli ani parmazan! Ale zacala k nam do vesnice jezdit pojizdna prodejna tak mame rano cerstve rohliky a mliko 😀

Kato dobre dolet a hlavne uspech s tim referatem, napis pak jak dopadla ta kulturni mecheche. Diky za odklaz na craft village.

Zuzko dobry s tou skolkou, ja myslim ze budes rada ze se mu ted budes venovat, takhle maly vek je pro pozdejsi zivot dost dulezity! Jo a jeste jsem se chtela zeptat proc jste se rozhodli (teda spis Daz) pro Australian Navy?

Vendul cos koupila manzovi na vanoce? Ja mam pro O dve knizky a nove bryle co si pral, takove co nosi i J Depp, 50' style 🙂 Pro Eiru jsme nakonec mimo jine koupili ten Brio Walker jak ma Miluska, uz ted postrkuje zidle tak myslim ze z toho bude nadsena.

Jejda to jsem vam tu napsala roman, tak pardon!

slunicko2
autor
12. pro 2009

Edo, Sean mi rizek nechce jist jeste ted 🙂 A pred salatem mi v lete utekl!
S cukrovim jsem letos na ctyru! Az se stydim. Zatim mam jen vanilkove rohlicky a rozpecene pracny!
Jak vy to vlastne udelate, kdyz sem do uk letite o Stedry den? Nebo si to pletu?

Ja myslim, ze Daz ma spis po krk toho, jak se to tu vede v navy. Jeste to musime promyslet. Popripade by chtel zmenit branch. Ale to bude muset jeste nejaky ten rok pockat. Protoze mu seberou cast platu! Spadne o dve tridy plus jeste dalsi poplatek. Coz by delalo asi £350 az £400 mesicne pred tax, nez by se znovu kvalifikoval.

miluska.woolley
13. pro 2009

AHoj holky, tak nas vsichni opustili, sestrenice odjela domu a tatka vcera odletel.

Zuzi ja vim ze to nejak zvladnema a vim ze ty to mas mnohem horsi. Vsak te taky obdivuju jak to zvladas. Ale mne jeste neni moc dobre, tak sem pomoc uvitala...

Ja mam pro M. knizku a 2 serie Simpsons, sbira je, tak pokracujeme... Lotta dostane asi milion darku, jsem silena. Drevenou kuchynku, hodne peppa pig articles a od nasich postylku pro panenku a nadobi do kuchynky... Jsem s tim hrozna, ale nemuzu se udrzet, co se nakupovani darku tyce...

slunicko2
autor
13. pro 2009

Milusko, to ja nevim, jestli to mam horsi! Tak se to vubec neda posuzovat! Kazda jsme v jine situaci! 🙂 Ale urcite to zvladnete!

Sean toho zase tolik nedostane od nas. Mame pro nej JCB bench s naradim, Peppa Pig boat do vany, pak ten easel z ELC (ten je ale od tchyne), pak obyc zelene auto, dvd madagascaru, kridy na kresleni, pak lampicku do pokoje a sheds pro Thomase, a dolls house. Jeste jsem chtela balance bike. Ale tady ve meste maji jen drevene a i kdyz sedadlo bylo nastavene na nejnize, tak mel nohy ve vzduchu.

miluska.woolley
13. pro 2009

No ja nemyslela horsi ve spatnem smyslu 😉

slunicko2
autor
13. pro 2009

jojo ja vim... ale ja jsem nechtela, aby to vyznelo, ze to nikdo nema horsi nez ja 🙂
Urcite to vsechno zvladnes, vcetne uklidu a darku 🙂

forensica
14. pro 2009

Ahojky,

Edito, no to s tim vysivanim me pobavilo 😀 Jsem objednala sadu z eBay za £4 coz me prijde desne levne a bude to bohate stacit. S tim co se K naucila, no ja myslim ze kdyz pochopila prvni vec co jsem po ni chtela tak ty ostatni uz jsou snazsi se naucit jelikoz uz zna ten koncept. Mimochodem, ja bych rekla ze my ty nase deti desne podcenujeme v tom co uz chapou a umi. Vcera ji Bjorn natocil jak si hrala s kocourem a pochopila ze chce kocour balonek a tak ho hledala a pak mu ho hazela. Je to sila, ja se fakt nestacim divit jak se rychle vyvijeji. Jaky mas ten b.walker? Ja premyslim ze objednam tenhle, videla jsem ho v nursery a byl bezvadne stabilni a navic to ma ulozny prostor http://www.amazon.co.uk/Wonderworld-Wooden-Joll... Ale je to dost drahe, tak vaham.

Tak nase mala je furt brutalne zarymovana a ma k tomu kasel. Uz 4 den se nudime doma, mam kapky pro ni do nosu, mentolovy smrad do pokojiku a odsavacka snad dorazi dnes. Tak jestli to uz nezabere, tak fakt nevim. Vsichni vcetne kocouru jsme pokryti soplem 😀

forensica
14. pro 2009

Jo dodala jsem dve fotky z toho uterniho urvaneho foceni tak se mrknete kdo chcete 😉

saza007
14. pro 2009

Verca - kraaasne fotky. Vobec nevyzera, ze by tesne predtym plakala. Ste pekna rodinka 🙂

kaata
14. pro 2009

Ahojky v novem tydnu! Edito ja si taky pamatuju jak nam mamka vysivala na obleceni inicialy. Jo jo to byly casy. Ale aspon se to z toho nevypralo. Ja mam v tom starter balicku smes - nejaky co se nalepi, nektery na nazehleni a do bot. Ale taky mam dost oblecku jen popsanych jen permanentni fixou. Verco ty fotky jsou moc hezke - ta barva ocicek u male!!!! To snad neni jeji nebo jo? Kazdopadne jsou moc hezky udelane a taky bych nerekla, ze je videt, ze predtim plakala! 🙂

Zuzko, to jsem se smala, jak se spolu "szivate". Pripomnelo mi to doby, kdy muj tatka delaval v Praze a doma byl jen o vikendech a pak v lednu se obcas nepracovalo, kdyz byla zmrzla zem, tak byl cely mesic doma. To byvalo u nas na rozvod - nikdo jsme na to nebyl zvykly. Takze ted bude Daz hodne dlouho uplne doma, jo? To je super, budete mit cas na spolecne vylety a ty treba I vic casu na sebe vid? Mike je pryc vetsinou kady tyden, ale jen vzdycky par dnu. Ale vim jaky to je nemit doma chvili pomocnou ruku.

Jinak v Rime bylo krasne. Nadherne slunecne pocasi, prezentace se vydarila a I vecerni tour v galerii a recepce byly moc hezky zorganizovane. I trochu casu na prochazku Rimem bylo (I kdyz v lodickach po dlazebnich kostkach to byl zahul! 😅) Ale uz jsem se tesila zase domu na moje chlapy. Mike s Nicem to zvladli vyborne (az na binec doma!…), Nico mel zrovna posledni hodinu dalsiho kurzu vareni, tak mi Mike rovnou hned posilal fotky e-mailem a ja se tam rozplyvala blahem a pychou. Asi to znate. 😅 😀 Po navratu jsme pak rovnou vyrazili do Londyna na obed a pak do Winter Wonderland - bylo to tam moc pekne jako loni, ale hrozne davy jak to byla sobota navecer. Nica jsme nemohli dostat z kolotocu!

Milusko co vy, jak slamenkujete? Doufam, ze jste uz obe fit a muzete travit cas venku. Mas naplanovane nejake mecheche doma nebo tak neco? Uvidis, ze to rychle utece. Jak se jinak citis?

Ja uz se nemuzu dockat Vanoc. Jeste chystam napect nejake cukrovi tento tyden, zbyva jeste par darku nakoupit, ale uz nic velkeho. Zitra mame firemni vanocni akci a v patek ma Nikysek vanocni koncert, tak Mike dostal za ukol priletet z Berlina rano, aby to stihl haha. V utery pak odllitame na tyden do Cech. Snad bude snih, aby se Nico mohl vyradit na bobech a na sankach.

Tak jdu zpatky do prace, mejte se hezky a pekny tyden!

slunicko2
autor
14. pro 2009

Verco, mala je moc krasna! Ta barva oci je opravdu uzasna! To ji budou jednou kluci uhanet 🙂 Moc vam to na te spolecne fotce slusi! Ani bych te nepoznala!
ja mam porad zafixovano, ze mate doma jeste miminko 🙂 A male uz bude rok!!!

Kato, bylo v rime jeste teplo? To vareni vam opravdu zavidim! (v dobrem, samozrejme). Neco takoveho by tu bylo fajn. Sean mi ale v kuchyni vubec pomahat nechce, naprosto ho to nezajima! Koupila jsem mu medvidek Pu sadu na vykrajovani a zdobeni. A nic!
Jinak jsi to vystihla dobre, nekdy je to na "rozvod" 😀 Jsem zvykla si tu vsechno organizovat sama a pak si vecer sednout a vlastne tu byt v tichu sama! Ted mi tu veci po dome prehrabuje Daz a vecer na me mluvi 😉 😀
Ale zase je fajn, ze treba vezme Seana ven a ja muzu delat zase neco jineho.
Vidis, my take chceme vyrazit do wonderlandu v Glasgow! Uplne jsem na to zapomela!
Tak at se vam vanocni koncert vyvede!

Sean bude koncit ve skolce v polovine ledna. a ja v praci skoncim na konci ledna. Daz bude tech par dni hlidat.
Pak si alespon uzijeme kousek unora spolecne. On v unoru odjizdi do Plymouth na 2 tydny an skoleni.
Mimochodem, vyhozene penize poplatniku. Jedete tam na first aid course. Minule stejne propadl. Sice osetril zlomeninu nohy, ale zraneny mu pritom zemrel, protoze daz na nej nepromluvil ani slovo 🙂

Jinak sean se snazi mluvit vic, kdyz je doma daz. Ale proste mu to nejde. treba delame leze leze po zeleze... a on porad rika lakalaka a pak nejakou hatmatilku. Fakt nevim.

slunicko2
autor
14. pro 2009

jinak ja jsem do skolky nechodila, tak se u nas nevysivalo 🙂 mela jsem atopicky ekzem a za komunistu se s tim do skolky nesmelo...

forensica
14. pro 2009

Dik holky, no ta barva oci je samozrejmne pribarvena 😉 Ona teda ma dosti modre ale takhle modre snad nema nikdo bez pomoci photoshopu 😀

Zuzi, sranda s tim kurzem prvni pomoci 😀 Podle me to neni az tak neobvykle ze lidi na pacose nepromluvi, treba myslel ze je v bezvedomi z bolesti 😉

Kato, Rim je super, co! Ach jo, urco se tam nekdy zase zajedu taky podivat. Ale v lete, v zimne nema podle me smysl cestovat nikde. Pocasi dela pulku nalady 😉 Vy toho ale nacestujete, uplne koukam a v podstate ani nezavidim, ono je to urcite narocne.

Tak mi prisla ta odsavacka! Opravdu nelituju tech penez, i kdyz materialu je na tom mozna tak za 50Kc bych rekla 😅 Saje to jak das, mala z toho teda nadsena neni, nechapu co na netu pisou lidi ze jejich deti vubec neplacou. Myslim ze to je ten saci zvuk co ji stve. Ale co, nos to protahlo pekne, to za chvili pruzeni stoji 🙂

Tak se mi ji podarilo akorat uspat. Ja fakt nevim, nekdy spi ve 3.30 a nekdy az v 5. Prosim vas reknete mi nekdo ze vase dite v tom melo taky takovy bordel. Rano spi skoro stejne kolem 11cte ale delka se dosti ruzni a proto se ji to asi takhle odpoledne protahuje. Chjo. Takze do postele asi pujde az kolem 9. Jo, diky tomu sopli jsem ji uspesne odstavila od ranniho kojeni. Vecerni si jeste nechavam, ale to je asi jen pro muj pocit, rekla bych ze to mliko ani nepotrebuje. 😅

januzza80
14. pro 2009

Ahojky holky,jak se mate a jak budete travit Vanoce?
Dneska jsem byla na ultrazvuku a uz jsem ve 13tt.Mimco ma vse jak ma byt a meri 6,7cm.Fotecka je v albumu.Brala mi krev,tak mi pak daji vedet,ale nastesti je vse ok.

Kato,jo Rim musi byt krasnej a urcite jsis to pekne uzila.

miluska.woolley
14. pro 2009

Ahoj holky!

Verco ten walker vypada super. Ten od bria je dreveny vozicek a ma gumova kolecka. Mala si s nim hraje dodnes, teda pokud zrovna neni pujceny. Uz ho ma druha maminka soupalka aby se naucil chodit.
Ty fotky jsou uzasne!!!

Kato u nas je sice snih, ale takovej mraz, ze ven se nam nechce. Ale snazim se ten tyden nejak zaplnit. Vcera bych byvala napsala ze je mi dobre, ale dneska zase cely den soufl, uz mi to nebavi...

forensica
14. pro 2009

Je, Jani, dobre zpravy to my tady rady! 😉 Super, a koukam ze pupik uz taky roste.
Normalne se musim priznat ze mi chybi tehotenstvi. Ja vim, vy co mate nevolnosti si urcite klepete na celo 😀 ale me to prislo takove vzruso 😵