Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

miluska.woolley
4. únor 2010

Ahoj holky, vcera jsem vas docetla, ale pak jsem usnula a dneska si nepamatuju co jsem cetla 😀 . tak se stydim a omlouvam 😔 .
Ja jsem si toho posledni dobou nabrala a naplanovala nejak moc, takze jsme porad nekde v trapu, ale dneska odpoledne uz mi brisko nahlasilo, ze je na case ubrat a zvolnit.
Normalne mi zacalo tvrdnout. Tak uz asi budu hodna.

Zuzi to je super, ze alespon vite na cem jste. Vsak on se S. rozpovida. My mame doma little miss chatterbox a osobnost v jednom, neni to vzdy jednoduche...

Chceme kupovat P&T, v mothercare ho meli v akci o 100 levneji a nez jsem se rozhoupala, tak je zase za starou cenu. Bych se zblaznila. Nemate nekdo tip na nejakou webstranku v jukej na koupi kocarku?

saza007
4. únor 2010

Miluska - skus mrknut na tieto dve:

kiddisave
kiddicare

na oboch byvaju casto zlavy na vsetko mozne, ake su ceny kociarikov teraz, to veru netusim.

miluska.woolley
4. únor 2010

diky Sazi !!!!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
5. únor 2010

Simi to by bylo super, konecne pozname Vecko. Pohlavi si rict nechame, mame termin 16. unora na velky uzv. Diky za tip na stranku.
Nakonec jsme ho objednali z kiddicare za super cenu. Uz se tesim, az si ho v breznu vyzvednu.

Edito prejeme Eire vsechno nejlepsi k narozeninam, hodne stesti, zdravi a radosti... Krasne to oslavte...

saza007
5. únor 2010

Happy Birthday Eira!

Miluska, aku farbu P&T ste si vybrali? asi nejaku neutral, ked este neviete pohlavie?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
5. únor 2010

holky nuda, objednala jsem cerny Sport. Prece jen se mi ted hodi vice sportovni kocarek nez mestsky. Ja chtela zeleny, ale M. to prislo moc vystredni...

Simi my to ted mame 15 minut ostre chuze na tramvaj a 25 do materskeho centra. Chodime pesky, auto moc nepouzivam. Ale kdyby to mela mala pochodovat, tak v zivote nikam nedojdemem. Hlavne ona vubec neposloucha, zdrha a podobne, takze uvidime. Na hriste a ke kamosce chodime pesky, ale je to kolikrat o nervy. ona leze do kazdeho vjezdu, zvoni na zvonky, hrabe do schranek... jeste nejlip to funguje kdyz si tlaci kocarek s panenkou.

Holky mala si tenhle tyden zacala slapat na jazyk. Prijde mi ze to dela schvalne, prijde ji to smesny. Hlavne u spousty slov ktere predtim rikala ciste... no jsem zvedava co z toho bude. M. si mysli ze to je tim jak se snazi vydavat zvuky ze vsech trech reci a experimentuje...

forensica
6. únor 2010

Vse nejlepsi Eire!!!

U nas jsme vsichni furt nachcipani, i segra to ted chytla. Kasleme, ale jen tak suse otravne 🙄 Venku hnus, ani nevim co dnes podnikneme.

Milusko, ja myslim ze cerna je dobra. Urcite se to bude lip prodavat nez zelena az to nebudete potrebovat. ALe ja jsem osobne taky na zelenou 😉 Roztomile s tim slapanim na jazyk, to urco prejde 🙂

januzza80
6. únor 2010

Ahojky holky,

Vse nejlepsi Eire,hodne stesti a zdravi 🙂

Jak uz nektera vite,tak jsem bylza na tom ultrazvuku a bohuzel poslednim,tak mi to bylo lito,ale co se da delat.Vse je v naprostem poradku a miminko zdrave,tak jsem byla stastna kdyz nam to doktorka rekla.imco nechtelo spolupracovat porad se hybalo a musela jsem si i lehnout na bok,aby se dobre natocilo.Ptala se as jestli chceme vedet pohlavi a my,ze jo tak nam rekla,ze asi chlapecek.nejvice nas zmatlo,ze jednou tam nic nebylo zadny lulik a pak tam byl,ale ja jsem to poznala,tak to bude urcite chlapecek 🙂

slunicko2
autor
6. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Vazne to leti, tady uz se kupuji kocarky 🙂 Drzim palecky, at scan dobre dopadne!

Milusko, Sean je to same. Zdrha a prijde mu hrozne vtipne, kdyz ho volam nebo za nim rychle jdu. Utika jeste vic. Jenze ja se bojim, ze vbehne pod auto. Takze si ho nedovolim nedohonit. Take se zastavi vsude. Na zvonky jeste teda nezvonil 🙂 Ale ve zverimexu posypal kraliky krmenim pro papousky, ktere jim ukradl z klece! 😔

Simco, to je super, ze si praci uzivas!

Jani, no oni kluci sem tam maji pindu mezi nohama. Proto se nekdy stane, ze misto holky je to kluk.

Auto je jeste porad v oprave. Ale bude to drahe :( mel mi volat dnes, ale nic. Tak pocitam, ze v pondeli. Protoze v utery zacina maly v play group, tak ho tam musim odvest.

Ja jsem ted pres ebay prodala vsechny baby veci a potreby. Na pude to akorat smrdelo. Takze zustaneme asi u jednoho. A nebo kdyz se nekdy nahodou zadari, tak to hold zase dokoupime.

Verco, u nas je to s tim kaslem stejne. To je to hnusne pocasi!

Ve stredu ma Sean toho pediatra. Tak jsem zvedava, co nam na to zvraceni rekne. V utery zase pozvracel koberec v obyvaku. A i kdyz jsem ho uz nekolikrat vycistila wax cisticem a prestrikala, tak to porad smrdi! Fuj! A to jsem to vycistila tou masinou hned! Nenechala jsem to ani zaschnout.
A intoleranci na mleko asi nema. Protoze jogurty ji porad, i mleko s cerealiema. Snad ma proste jenom citlivy zaludek nebo neumi kousat!

itsik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
januzza80
6. únor 2010

Ahojky Zuzi,prave u Vincenza to bylo na 100%,ten ani nebyl nijak aktivni v brise a porad spal.Jistota je vzdycky az se to narodi.Prae bylo to divne,ze ona nekolikrat byla ultrazvukem pod mimce, a merila nozky a jednou tam nic nebylo a bylo to jak pipka a pak jak lulik,tak nam rekla,ze asi kluk.To stejne nam rekla u Alenky,ta taky se nechtela ukazat.

Zuzi,verim,ze se zadari a bude mit mlej sourozence,drzim palecky,moc ti to preji.A malej bude ok a je sikovnej.Maej byl aky na tolika kontrolach a ted dela veci,ze je z toho clovek hotovej jak je sikovnej.

Milusko,ja si myslim,ze budes mit druhou holcicku 😉

fairy
6. únor 2010

Ahoj holky,
Vsechno nejlepsi k narozeninam Eire, at se Vam moc vydari oslava a mate krasny den. uz se tesim na fotecky.

Milusko to je super ze uz mate kocarek my teda mame taky ten P&T Dash ale zatim sjme ho pouzila jen 2x! Jak sjem tu mela mamku tak to nebylo potreba ale ted uz budu muset mamka mi odjizdi zitra ☹ po dlouhych 2 a pul mesicich. Bylo to uzasne a Ellie je na ni ted desne fixovana takze nas asi ceka kruty tyden nebo dva. No ale snad to ank zvladneme. Ruby uz desne vyrostla ma uz 2 mesice a uz spi pres noc tak jsme strasne rada sice zatim u nas v posteli no snad ji casem presidlim do kolibky.

Jani tak mate dalsiho chlapecka 🙂 moc gratuluji.
Milusko taky typuji holcicku 😵
Simco jsem rada ze v praci se ti libi to je super a jak to zvlada Vaneska ve skolce?
Verco s tim kaslem je mi to lito, Ellie na to taky dost trpi ted se zotavila z anginy, museli jsme na A&E minulou nedeli des. Hodne to emla i ze skolky ale snad z toho ty deti vyrostou.
Zuzko jak si uzivas byt doma?
Tak ja se loucim mejte krasny vikend.

miluska.woolley
6. únor 2010

Jani gratulujeme k chlapeckovi. Jakto ze posledni uzv? my mame jeste ve 30tt velky uzv na genetice - kontrola organu atd...

Holky my dnes koupili Lottce dospelackou postel, cekali jsme ze budeme muset objednat, ale meli ji skladem, takze ji to M. jeste dnes smontuje. Jsem zvedava a trosku smutna. Uz je to holt velka holka. Koupili jsme postel od Flexa.dk, pristi rok dokoupime nohy, schody a skluzavku... a postylku jeste vyuzijeme pro synovce az prijede na navstevu.
Jinak mame domluveny termin s architektem na tu nasi silenou koupelnu a pry nam to zvladnou udelat jeste do porodu, tak jsem zvedava.

Boli mne na plicich, tak piju Pulmoran a doufam ze to rozdycham.

Zuzi taky si myslim ze Sean bude mit jeste sourozence. Moc bych vam to prala.

Heli prejeme at to s holkama zvladnete a Ellie se moc po babicce nestyska.

januzza80
6. únor 2010

Ahojky Milusko,Helco,

Milusko,jo to nevim,taky nevim proc,protoze u male jsem mela posledni ultrazvuk ve 30.tydnu a ted to zmenili a mela jsem ho 21.tydnu a kontrola organu a vseho a dopadlo to dobre.

slunicko2
autor
6. únor 2010

Milusko, drzim palce, at se male dobre spinka! Sean si zvykl rychle. Spis ja jsem byla nervozni, porad jsem poslouchala, jestli se mi nekde necoura 🙂 Ty postele se skluzavkou jsou super!
ufff, tak at ten cajik zabere!
Tady je posledni scan v 20. tydnu, Milusko. A nektere kraje v uk maji tohle jako jediny scan! Uz nedelaji ani ten ve 12tt!

Helco, urcite to zvladnete! Ale bude to asi narocnejsi ty prvni dva tydny, vid? Nez si zase zavedete vlastni rad. Ruby je sikovna, ze uz vam takhle hezky spinka.

Jani, take gratuluji k chlapeckovi.

No, mozna se i Sean sourozence docka. Ale snazit uz se nebudeme. My jsme radi i za neho. A zatim se necitim na to, abych podstoupila IVF. Kdyby ch jeste Seana nemela, tak bych byla pro IVF vsema deseti.

forensica
7. únor 2010

Ahojky,
Jani, tak chlapecek, to je bezva 🙂 Ja myslim hadala holcicku co 😀

Milusko, sakrys, to chce zalecit co nejdriv co. No clovek se ani nedivi kdyz je venku takova kosa (aspon u vas je urcite vetsi jak u nas).

Zuzi, no prece to nevzdate tak brzo 😉 No ale ono je dost mozny ze jak na to clovek prestane myslet tak to vyjde ani nevudete vedet jak ze 🙂

Heli, no to bude na chvili asi sok co byt zase s holkama sama. Ale urcite si zase brzo zvyknete. 😉

Sestra prave odjela. Bylo to mile ji tu mit. Byly jsme na Cirque de Soleil a byla to strasna sranda a vzruso! Moc doporucuji. K je na me furt desne prilipla kdyz jsem doma, takze jsem vlastne nikam ani sama nemohla jelikoz by se segrou asi nebyla nejstastnejsi. 🙄 Navic se nam ted furt budi.Uz to urcite neni rymou (jestli to pred tim vubec rymou bylo) tak predpokladam ze proste chce spolecnost. Hned zase usne kdyz za ni clovek prijde ale uz me to fakt nebavi. Myslite ze kdyz ji prestehujeme k nam do loznice ze to bude krok nazpet a uz ji jen tak zpet neprestehujeme? Asi jo co. 😅

editahlb
8. únor 2010

Ahoj holky, dekujeme moc za prani Eire k narozeninam, uzili jsme si to paradne, Eira dostala spoustu hracek, nafukovaci kravu a dort, kteremu nemohla verit - zakousla se do nej a uz se nechtela pustit 😀 V patek k nam taky na oslavu dorazila Jana i s Alfikem (ten vam uz vyrostl! a je tak miloucky 😵, v sobotu jsme pak byli na vylete a v nedeli dooslavili s kamarady co nemohli v patek.

Jani gratuluju k chlapeckovi, jestli to teda bude chlapecek, ale snad jo!

Milusko S uz ma velkou postel? ja si akorat vcera rikala, kdy to tak bude az nasi malou budeme muset prestehovat z postylky! Uz se na vas na jare moc tesime, vy prijedete autem?

Simco dobre zpravy ze te to na UNI bavi - co presne delas? SUper ze vam to taky vyjde na ten planovany srazik, ja jsem bohuzel jeste nic neobvolala, omlouvam se, bylo toho tento vikend nejak hodne, ale tento patek se do toho pustim, at neco najdeme a musem si to zamluvit.

Verco ja ti nevim jestli to bude problematicke z te loznice ji po case dostat, ja myslim ze kdyz ji das cas, tak se to se spanim zase zlepsi. Nerostou ji treba zase zuby? Nebo ono spis asi bude souviset s tim, ze ji nechavas ve skolce, Eira ted na me taky visi a place kdyz treba jen odejdu na zachod 😒

Helco snad to ted bez mamy zvladnete, to jsi mela super ze ti zpocatku vypomohla! A skvele ze Rby spinka pres noc, to snad ani neni pravda, me teprve ted Eira zacala spat bez vzbuzeni se a to je ji rok! 🙂

kaata
8. únor 2010

Ahoj holky, taky moc dodatecne gratulujeme Eire k narozeninam! Edito, ja mam porad za to, ze mas doma male miminko! To je neuveritelne jak to leti. Musis pridat fotky s dortem! Takze ji podle vseho naramne chutnal, co? 😀

Jani taky moc blahopreju ke chlapeckovi! Tak se vam to hezky strida. Hlavne at jde vsechno dobre a v klidu do konce tehu!

Holky tak koukam, ze uz postupne upgradujete deti na vetsi postel! Ja musim priznat, ze nikysek je porad ve sve cot a navic u nas v loznici - hlavne ze mame dalsi dve msitnosti, ale postylku narvanou porad jeste u nas 😅 My jsme uz koukali po toddler beds, ale zatim se do niceho nerozhoupali - proste nas zatim nejak nic netlaci. Co vas vedlo k presunum do vetsich posteli? Nikysek je tam v cot zatim spokojeny, spi dobre celou noc a rano si tam jeste i chvilku vydrzi hrat. Ale zase ho nechci nejak "opozdovat" 😀 Jak je to u vas? Nevim jestli bychom uz teda taky nemeli ho brzy presunout.

My jsme ted objednali novou matraci na nasi postel, zitra ji privezou tak se strasne tesim na nove pospanicko (nasi dosavadni mame ted presne deset let!)

Jinak jsem vcera vyrazila do centra na obed s kamaradkami a lahvinkou (nebo teda vice) vinka a pak jsme se s myma chlapama sesli v Covent Garden. mam to tam hrozne rada a Nikyska tam vzdycky bavi pozorovat vsechny ty poulicni umelce.

kaata
8. únor 2010

Jeee Zuzko, jeste jsem ted cetla tvuj prispevek! Nic si z toho nedelej ze se zatim nedari a urcite to nevzdavej! Az to bude met prijit tak to prijde! My bychom uz taky radi druhe, nechranime se od leta (zadne teda snazeni ve smyslu pocitani dnu a mereni atd.) a zatim se na nas stesti taky neusmalo. Tak kdyz minule jsme otehotnely stejne tak treba nam to tentokrat vyjde taky nastejno!! 🙂 Drzim palce!

miluska.woolley
8. únor 2010

Edo my pojedeme autem, uz se taky moc tesime!!!

Kato nas k tomu vedlo v podstate jen to ze budeme postylku potrebovat pro miminko. Lotta ma uz velkou dospelackou postel. Probeho to rychleji nez jsem planovala, ale bez problemu a mala spi i nadale celou noc.
mame postel danske znacky Flexa a v jednom obchode nam u rekli ze dodaci lhuta je 12 tydnu- No a kdyz jsme ji jeli do jiheho obchod ted objednat, aby nam na jare prila, tak ji meli skladem. Mark byl nadsenej, hned ji sestavil a tak to bylo ze dne na den. Neni to ale toddler bed, je to normalka 90x200, takze by ji mela vydrzet dlouho.
Nemslim ze Nica opozdujes, jak to vyhovuje vam, tak je to spravne!

Ja jdu dneska s holkama na vecu, vinko bohuzel vynecham, ale stejnak se tesim..

miluska.woolley
8. únor 2010

kdo ma zajem, pridala jsem fotky domku a Lottky nove postele
http://www.facebook.com/album.php?aid=139660&id...

fairy
9. únor 2010

ahoj holky,
tak uz tu valcim 3 den bez mamky. Zatim vse ok dokonce jsme se dneska vypravila na 9 do skolky s Ellie 🙂

Milusko krasny pokojicek a postel mate pro Lottynku, my planujeme taky v blizke budoucnosti tu todler bed pro Ellie jelikoz Ruby bude brzy potrebovat postylku a uz je Ellie i celkem mala. My jsme Ellie taky myslim prestehovali do pokojicku celkem brzy asi v 5 mesicich to uz spala celou noc a navzajem jsme se rusily! No Ruby uz se zase zacala budit v noci ale az kolem 4 rano tak to jde nak malo pije ted pres den a pak to v noci dohani, zacala i dost zvracet tak to je u nas furt neco ach jo...
Muzu rict ze jsem fakt unavena.

Kato a Zuzko moc preju at vam to brzy vyjde 😵
Kato vy si pekne uzivate vid? To je super az bude druhe baby tak to uz tak lehce nepujde. A s tim spanim si nedelej hlavu, kdyz vam to tak vsem vyhovuje tak to nemente.

tak se zatim mejte.

editahlb
9. únor 2010

Chudaku Helco a Ruby, no snad se ji to brisko brzo upravi a vy budete obe v pohode holky. Tak vydrzet!! (me se to mluvi, co, ale vazne, soucitim s tebou)

Milusko moc pekna postel, ja si v duchu rikala, ze je Sarlotka sikovna ze se v noci neprekuli a nespadne na zem kdyz uz ma dospelackou postel a ted jsem videla tu zabranu - chytre! Hezky jste si to vsechno zrekonstruovali, my si asi budeme muset vzit na jare pujcku aby jsme udelali konecne tu kuchyn. To je vam sileny opruz nemit kuchyn...

Kato covent garden mam taky moc rada, kdyz jsem se s O poznala tak on zil v Londyne, takze jsem to tam jako turista prochodila, mam Londyn moc rada, akorat nevim jak bych vypadala po nekolika lahvich vina. Ja si nejak odvykla a po dvou sklenkach jsem na mol. 😀

forensica
9. únor 2010

Milusko, to te posteli pak dokoupite delsi nohy aby jste mohli dat klouzacku? DIvala jsem se na webovky a maji dost dobre kombinace a dekorace 🙂

Heli, no drzim palec, ono to fakt musi byt narocne. Aspon ze E chodi do skolky co, to by fakt bylo asi maso to zvladat sama doma.

Kato, jasne, jak vam to pasuje tak to delejte, urcite nic nezanedbavas. On vam urcite jednou da najevo ze chce do sveho 🙂 Drzim palce k tehulkovani 😉 Ja byla v C. Garden ve ctvrtek na cornish pasty se segrou. Zase tam vyzpevovala ta operni pevkyne tak to ma takovou spravnou atmosferu 😎

Tak jsem to spani vyresila tak ze jse si u K ustlala. Zda se ze ji netrapi nic jineho nez ze je osamocena. Vzbudila se o pulnoci tak jsem tam k ni zalehla a usla za chvili (furt me pozorovala jestli tam jeste jsem 😵) a spalo se do 6am. Tak to hrotit nebudu, proste to tak budu delat dokud se neprestane budit a hotovka. Asi je to jedno s druhym - sny, nove prozitky, skolka, separacka... Akorat si tak prd uziju nasi novou perinu a povleceni 🙄 (ale musim priznat ze uz se k potahum z Argosu nevratim 😅 je to sto a jedna).

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
9. únor 2010

Edo taky musite dorazit k nam az budete zpatky v CR.

Verco presne tak, muzeme dokoupit ty nohy a schudky se skluzavkou(mame v planu a proto jsme rovnou koupili i tu zabranu kolem dokola.

Heli zvladas to super. Ruby je jeste malinkata, urcite se to case spravi a bude spinkat celou noc.

Simi to zni super s tou praci. Hlavne ze se ti tam libi. To by byla vazne legrace kdyby Kata a Zuzka tehulkovaly spolu... S tim nocnickem teda neporadim, leda mu zkus nabidnout odmenu treba...

Na par dnu se loucim, jedeme s Lottie k mamce a babicce, budeme uz slavit narozky a ja si snad odpocinu, silene mne boli na plicich...

forensica
10. únor 2010

Ahojky,

SImco mame tohle http://www.thewhitecompany.com/productdetails.a... vyuzili jsme slevy. Je moc prijemne, mekke a lehounke, kvalita se fakt pozna. Nasla jsem tady par typu na ten zachod ale kdo vi jestli je to k necemu. Ja bych asi zkusila jak pise Miluska, uplatek 😀 http://www.pottytrainingbasics.com/top-10-tips-...

Jsem dnes statecne usinala na prednasce. Ty powerpointy jak je ve tride tma a monotoni hlas kantora me ubiji 😅 V noci jsem spala u K, dnes tam asi pujde Bjorn a ja si dam ucpavky. Ona treba jen jednou vykrikne a jak me vidi tak hned usne, ale uz to cloveka rozhodi ze spani.

Milusko a nemas to treba z natahujicich vazu? Me treba boli ty svaly kolem plic kdyz neco tezkeho zvedam, tak treba to neni primo plicema. Kasles? No jinak si to uzijte 😝