Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

slunicko2
autor
8. dub 2009

Simco, uplne jsem zapomela gratulovat k publikaci clanku! Moc se omlouvam! 😔
Drzim palce s tou navstevou GP. Nam tady vubec nepomohl, kdyz Sean takhle kadil 14 dni.
Ja jsem byla u kazdeho ockovani. Ale strach mam prave z toho predskolniho, protoze to uz Sean bude vnimat mnohem vice. Me musela doktorka honit kolem ordinace!

Kato, dekuji moc za chvalu! Je to fakt dlouhan! On ma normalne velikost bot 7 a jeho bratranec, kteremu bude 5 v cervnu ma terpve 9!
Vidis, Sean zase skoro vubec nic nerekne. Sice mu pusa porad jede, ale jenom v tom jeho jazyce 🙂
Tak to musis mit radost, ze uz Nico takhle hezky povida 😵
Sean se ted naucil chrochtat, tak chrochta, kdyz vidi cuniky.

holky, musim vam rict, ze u nas dnes bylo zase vzruso! Sousedi maji ucpany odpad, tak jim ho prijela firma vycistit a nateklo to vsechno k nam :( Cela prijezdovka, pak i prijezdovka za brankou a cele patio potopene pod smradlavym nanosem bahna. Tak jsem hned volala do te firmy. A musim rict, ze to teda hned prijel vycistit. Cele odpoledne na zahrade zametal, pak nam vymenil kaminky a cele to prelil dezinfekci.
Ale stejne mam takovy stinking pocit 🙂

Jinak ja mam pohovor na access cource 30.4. v 4pm! Volala jsem pak na tu dalsi univcerzitu co se deje s tou moji prihlaskou, ale pry byl kazdy operator busy, tak to zkusim zitra 🙂

Jo, a taky.... Sean mi dnes nakrapl laptop :(

slunicko2
autor
8. dub 2009

Simco,
snad se ti to album ukaze takhle...
http://www.facebook.com/album.php?aid=77071&id=...

evaj
8. dub 2009

Ahojte,

diky za gratulace. Pracoviste bude mit na Pankraci (ne ve veznici 😅). Zitra jde domluvit podrobnosti.
Verco, jo je to ta prace kde s nima byl na snidani. Pote se jeste musel pobavit s dalsima 2 lidma.....proste nekonecny pribeh. Bude delat Regional Financial Controller pro Italii, Spanelsko a Portugalsko. Vypada to hodne akcni, tak jsem zvedava.

Krasny fotky Zuzko, Sean fakt strasne vyrostl, hodne je ti ted podobny 😉
Tak mate na zahradce i uklizeno 😀 Ale chapu jak to myslis s tim stinking pocit, jednou to tam bylo......

Nove postrehy z Cech nemam 😀 Je tu momentalne krasne pocasi, tak si to fakt uzivam (jak jen to jde pri vetsine casu stravenyho v kanclu). Je tu uplne jiny vzduch nez v Anglii, takovy az letni, svezi, nevim jak to spravne popsat. Tohle mi v Anglii hodne chybelo.
Ti tvoji tchanovci jsou fakt pripad. Hezky si to spolu oslavili a na vas kaslou....
S tou univerzitou to vypada nadejne! Uz vis na co se te budou ptat?

Edito, mate nadherny vyhled z domu! Te zelene okolo, fakt parada.

slunicko2
autor
8. dub 2009

Evco, to je skoro az prekvapujici, ze se to s pohovory taky tak tahne i v cr! Ale je super, ze praci nasel. Mozna je i dobre, ze to bude akcni 🙂 Hlavne je asi rad za ten kontakt s Italii, ne?
Ten jarni vzdousek zavidim! Tady dnes chvilku svitilo slunicko, pak prselo a tak porad dokola.

U toho access kurzu se me nebudou ptat na moc veci. Je to jenom rychlovka. Hlavne na to, proc chci jit studovat a proc zrovna to a to 🙂
Na te univerzite (pokud me vubec pusti k pohovoru) to asi bude hustejsi 🙂

A co ty a lekari? Ja se moc omlouvam, mamka se ptala, ale pry je to vsechno jenom soukrome :( Tak je mi moc lito, ze jsem nemohla pomoct. Ani jsem netusila, ze je to i v cr takovy problem!

Tak ja mizim, jdu se divat na Scrubs 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
9. dub 2009

Devcata, mate nejaky napad na dovolenou v Cervenci? Nechceme nikam k mori ani silene do tepla. Spise prochazky po lese v horach ci u pekneho mestecka.A nejlepe v privatnim ubytovani, to mame nejradeji. Nejsme narocni ze 🙂

slunicko2
autor
9. dub 2009

Simco, tak to drzim palce, at uz je kakani normos 🙂 Sean ted taky moc nejedl, tak jsem se bala, ze bude mit tu virozu co tu radi. A zatim nic...
jojo, neterinka je takova mala zarovka 🙂 Musim rict, ze jsem byla docela znechucena z toho, jak malo ji oblika. Ona ma vecne zanety ucha, prudusek, rymu.

Verco, a co treba wales? Snowdonia, Gower kousek od Swansea nebo naopak black forest ve strednim walesu. Tam dojedete autem. Je tam hodne B&B, karavanu apod. Pak me jeste napada lake district.

Nam dnes prislo to umyvadlo pro Seana, co ma take Miluska. Tak jsem zvedava 🙂

fairy
9. dub 2009

Ahoj hollky,
teda Zuzko koukala jsme na fotky a Sean je fakt velikej a moc sikovnej! E nema treba vubec zajem se sama krmit a kdyz ji to nedavam dost rychle tak se jeste vzteka!
Edit mate nadherny vihled z domu to je fakt krasa a moc Ti to slusi clovek by nerekl ze jsi mela pred chvili miminko!
My jsme dneska byly u Kati, zajeli jsme do ceskeho obchodu a pak si dali smazak k obedu, vyborne 🙂
holky krasne velikonoce

evaj
9. dub 2009

Zuzko, na gyndu jdu zitra. Diky moc za snahu. Volala jsem asi 3, z toho 2 meli plno. Nakonec jdu do Gestu, maji 2 ordinace + i CAR a co jsem tak cetla, tak maji byt dobri. Dneska mi dokonce poslali sms s upozornenim, ze jsem objednana 😉 Sice se tam plati rocni poplatek 1 900,- ale jak jsem pochopila, tak v Praze je to bezne. No a za tehotenstvi chteji 5 000,-. V Kc to zni celkem dost, ale kdyz to prepoctes na libry, tak to takova hruza neni. Kdyz jsem tam volala, tak sestricka byla mila a hned se me ptala, jestli vim, ze se tam plati ten rocni poplatek. Tak uvidime.

Pietro bude cestovat snad jen ze zacatku. Dneska dostal binding offer a jeste mu k tomu prifarili i Maltu a Israel 😕 😨 No tak to asi bude dobrodruzo! Moc cestovat mu nedovolim, jinak ty potomky nezplodime! 😀

Verco, pridavam se k Zuzce - Snowdonia je nadherna a nebo jizni Wales, tam jsou krasne plaze. A nebo taky Cotswolds - ty vesnicky tam miluju, tam se da hodne prochazet.
Mrkni pro inspiraci na fotky jestli chces - tady je jizni Wales: http://amatici.rajce.idnes.cz/Wales__Srpen_07/#...
a tady neco malo z Cotswolds: http://amatici.rajce.idnes.cz/Cotswolds_10_2007/

slunicko2
autor
9. dub 2009

Helco, vsak je take Ellie mladsi nez Sean 🙂 Sean se chce krmit porad sam. Sice u toho nekdy nadela, ale jak jinak se to nauci 😀 Sama poznas, az bude Ellie ready, bude si od tebe brat lzicku.
Eda opravdu mela uzasny vyhled do udoli. A kilco nema na sobe ani jedno! 😠 Janca zase mela opravdu mini brisko 🙂

Evco, jojo, na cr to zni hodne. Ale tak strasne mi to taky neprijde. Dulezite je, ze se na tebe nekdo poradne podiva 🙂 A pak ten vysledek, vid? 🙂
Pietro to s tou praci bude mit teda zajimave! hlavne at mu stres nesnizi sperm count 😀
Drzim palce vam obema!

Tak hlasim, ze Sean uz umi chrochtat jako prasatko a dnes delal poradne mnau mnau. Ovecka mu teda jde jenom nekdy.... Tak jsem stastna jako blecha, ze uz taky neco rikame 😀
Lotty uz tak pekne rikala tata, haci a mnam mnam....

editahlb
9. dub 2009

Ahoj holky, Zuzko fotky jsou super! Vsem vam to tam na nich slusi, obzvlast tehulkam! A pridavam se k holkam s tim, jak je Sean veliky, i kdyz jsem ho videla poprve, taky mi to tak prislo! A Lottynka je zase strasne usmevava a hodna, takova krasna holcicka, no mela jsem co okukovat a predstavovat si jake to s Eirou bude za rok..

Simco tu snapku jsi u nas fakt nechala, posli mi adresu a ja ti ji poslu postou. (Pripadam si jak debil, protoze jsem chvili na to slovo zirala, co myslis tou snapkou a az pak mi to doslo). Te kamaradce na ten syndrom prisli az po porodu, ale mam od ni dobre zpravy, pry se dvojcatum dari kazdym dnem lepe a maji obe hodne dobrou sanci na preziti. Tak to je super.

Zuzko ja se ted divala na letenky z Cardiffu do Glagow a predstav si, ze oni ty lety nadobro zrusili! Ty jsi asi byla posledni, cos letela! A jeste k tem fotkam, ta neterinka je vazne zrzavoucka! 🙂 Moc se mi libi!

Verco s tou dovcou ja planuju Cesky Raj nebo Calovo na Slovensku a pak nejake hory... to by taky mohlo byt fajn. Myslim ze Miluska v Ceskem raji byla minuly rok (videla jsem na fotkach) tak treba poreferuje jak bylo.

My letime do Prahy ve stredu a uz se na ten letni vzduch moc tesim! Chytla jsem zase nejakou rymu a tak se potrebuju vykuryrovat. Pro dnesek dobrou, mejte se!

slunicko2
autor
10. dub 2009

Edo, moc dekujeme za chvalu. Ted mi teda prijde, ze je Sean nejaky mega veliky, kdyz to tady vsichni tak rikaji 🙂
Ja jsem letela s flybee. BMI ty lety opravdu rusi!

To mi nejak uniklo o te kamaradce a dvojcatech.

Malicka je taky moc krasna. A jaka byla zlata. Navic takova hodne bright! 🙂 Clovek si porad rika, ze 8 tydnu stare miminko jeste nic nedela. A pritom sean uz taky na vsechno koukal 🙂

editahlb
10. dub 2009

Aha Flybee - to me nenapadlo na ne kouknout, vecer na to mrknu. Ted padime do Ikea utratit posledni penize z darkove karty, ja uz v Ikei nebyla asi 3 roky tak jsem zvedava na co tam narazime. Uvazuju (dopredu) o high chair pro malou. Zuzko to je prusvih s tim laptopem 😖 , co presne nakrapnul? Zapomnela jsem se te vcera zeptat.

slunicko2
autor
10. dub 2009

jeeeee Ikea 🙂 Vy to snad pak vsechno ani neodvezete 🙂
Nakrapl mi "monitor", chnapl za nej a uchytky mam nakraple. A pak to dodelal tim, ze ho hodil z gauce na zem 😝 Nemuzu se na nej zase tolik zlobit, protoze jsem ho tam nechala ja!

forensica
10. dub 2009

Devcata, diky za napady na dovcu, uz pomalu prozkoumavam 🙂 Nejak se ted priklanim k Rakousku, nejaka pekna vesnicka, jezero, hory, no tak 🙂 Ale jeste takovou najit ze.

Edito, no my mame z Ikey cely dum, dost veci odtud dokazu i pojmenovat svedskymi jmeny, to je to se mnou traga co 😀 Tak dobre nakupte. Dej vedet ohledne te high chair, jestli jste nakonec koupili a libi se. Ja na to jeste nemyslim, casu dost (par mesicu 😅 )

K zacala 'povidat' zlaticko 😵 Ty agrrrr a gugugu jsou super, clovek by se pretrhl aby zase promluvila 😵 Nadhera.

slunicko2
autor
10. dub 2009

Verco, je to kouzelne, vid? 😵 Taky delas psi kusy, aby zvatlala? 😀

editahlb
10. dub 2009

Hele Verco tak IKEA test, abys nevysla ze studijniho cviku 😀, koupili jsme : "VALBY", "LEKSVIK" a "PATRULL" 😀 (myslim, ze to budes mit tezke...)

To zvatlani je u nas taky k uvytrzeni, i kdyz teprve s tim zacina, jsou to stejna slovicka : grrrrrr, a ugg, "gugugu" zatim nezvlada, ale vy jste starsi, tak na to snad taky dojde.
😀

Zuzko kdo by se taky na takoveho maleho clovicka mohl zlobit! gratuluju k prvnim sluvkum, i kdyz me se ta "jeho rec" strasne libila 😉

slunicko2
autor
10. dub 2009

My take mame leksvik! 🙂

asi si zitra pustim nejaka starsi videa Seana! Prdolky maleho 🙂

Dnes zvracel a mel horecku. Asi ho bolelo brisko, protoze hodne plakal a odpadl uz po pate.
Ted mluvi ze spani. Asi se mu zda neco hezkeho, protoze je to takove prijemne na poslech 🙂

editahlb
10. dub 2009

No Leksvik se jim fakt povedl 🙂 Tak to az nas Zuzko jednou prijedete navstivit tak se budes citit jak doma 😀 Chudak maly s horeckou, doufam ze to neni nic vazneho a rano mu bude lip!

My jedeme zitra kamaradce na svatbu, tak tady pumpuju at se to v kostele obejde bez place a taky pri at jim tam pri obede nemusim striptizovat. Jsem vazne zvedava, jak to tam zvladneme, ale rikam si ze jestli treba budou pak mit k zabave disco svetla tak to by se Eire mohlo dost libit

Kde se toula Simca? Doufam, ze jeste nerodi!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
11. dub 2009

Edo, a vy si ten nabytek vezete s sebou do cech? Vy jste blazni 😀
Svatbu si poradne uzijte! Male se to bude urcite libit! Ja jsem takhle vzala ve dvou mesicich Seana na ohnostroj a ani nemrkl 🙂

Simco, sean zvracel uz dvakrat. Docela dost. Vcera ta horecka, ale dneska to na teplotu nevypadalo. Tak nevim co si o tom myslet. Je mi ho lito, chudacka.
Na ten vas predelany byt jsem zvedava 🙂 Jak to vypada s krbem? 🙂

nekoukal jste nekdo na panoramu?

editahlb
12. dub 2009

Svatbu jsme zvladli na jednicku, mala vyzadovala krmeni v klicovych okamzicich pri obradu a pak behem speach takze o ni nikdo ani nevedel a zacala mrucet ze ji to uz nebavi az tak kolem 9 vecer tak jsme jeli domu. Svatba byla dost formalni, az me to prekvapilo, ale celkove moc pekna a kamaradka co se vdavala byla v sedmem nebi tak jsem byla stastna s ni. Bylo to vazne moc fajn, dokonce jsem v kostele malem brecela jak me to dojalo.. No ja to svadim na hormony

Zuzko ja vim ze jsme s tim stehovanim blazni, ale ony jsou ty gift cards neprenosne, v Praze by nam neplatily, a v domku tam nemame krome dvou posteli skoro nic, takze fakt vsechno stehujeme odsud. Z 'velkych veci' mame jen 2 pohovky, 2 kresla, knihovnicka s Ikei je stale v krabici takze tolik mista nezabere, pak teda koberec, mycku, spoustu knizek a cd a zbytek obleceni a mensi veci do kuchyne. No dam vedet jak jsme to zvladli, kdyz se neozvu, tak se to s nama na trajektu potopilo 😀 (kecam, ja ve skutecnosti letim s Eirou az ve stredu).

Holky doufam ze se vam brzo ulevi, uzijte si velikonocni pondeli. Ja uz sporadala obrovskeho cokoladoveho zajice. Jinak ale s vyzdobou letos nic moc, asi to je tim stehovanim.. Zadne tatary ani nabervena vajicka, nejak na to ted nemam pomysleni

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
12. dub 2009

ahoj holky 🙂

Edo, ja jsem si pak rikala, ze je to asi kvuli tem gift cards 🙂 Budu se teda pristi tyden divat na zpravy, kdyby neco 😀 Hlavne, at se v poradku prestehujete a jste spokojeny! 🙂 Jeste, ze kolem sebe budes mit hodne duchodcu, kteri malou pohoupou v kocarku, kdyz uz tchan nebude po ruce 🙂
Asi se jim take bude hodne zamlouvat jazzik od Osiana... Vy budete ve vesnicce zadani 😀 😉
Cim byla ta svatba formalni?
Ja jsem dnes jen obarvila deset vajicek, aby se nereklo. Pak jsem udelala lepsi vecu... tot vse.
Cokoladove vajicko uz tu mam take pripravene 🙂

Simco, kolik uz ma O zoubku? Drzim palce, at to brzy prejde. Mazance bych si dala 🙂
Panorama byla o carers tady kousek od nas. Des.

Sean uz dnes nezvracel. Ale mel rano horecku a celkove neni ve sve kuzi. Tak jsem dnes nesla do prace. Vcera usnul v 4pm a spal az do 6am. Pak v 11am usnul na 2.5 hodiny! Ted ale usnul az v 8.30 😝

ted tu koukam na antique roadshow favorite moments. Docela zajimave...

editahlb
12. dub 2009

Antique roadshow je u nas popularni, akorat ted na to nemame cas, snazim se Osianovym kamaradum za louzi poslat fotky Eiry, ale porad mi to nejde, bud jsou velke (uzjsem je zmensila) nebo zkolabuje yahoo nebo ja uz nevim co, no asi toho mam nechat..

to je fakt blbe jak malemu neni dobre! je mi ho ( a te moc lito ☹ )

svatba byla takova klasicka anglicka, spousta skotskych kiltu (zenich Skot), to bylo pekne pozorovat ruzne vzory a tkani a pod., ale treba pred tim nez jsme sli na obed, tak maminka nevesty, best man, teta zenicha, sestra nevesty, bratr zenicha, nevesta a zenich znovu jakoby pred dvermi ve strudlu vitali vsechny hosty, kratky chat atd., trvalo to vecnost, ja samozrejme nez jsem pochopila ze se mam s nimi znovu privitat a prohodit par frazi tak jsem prvni tri preskocila, pak kdyz us jsme se dovnitr vsichni nejak formalne prochatovali tak uvadec verejne privital maminku nevesty best mana, tetu atd.., pak znuvu zenicha a nevestu, no nekecam trvalo to neco pres hodku a pul jenom prejit z baru do vedlejsi mistnosti se vsemi temi formalitami. Ale tezko se to vysvetluje, museli by jste tam byt! Pak zase u stolu nas posadili k nekomu koho jsme neznali, me takove to "male" klaboseni strasne vysiluje, jak se kazdy snazi byt prijemny a tak... pak sestra nevesty obchazela stoly zase s kazdym poklabosit jak se jako maji a tak, ja na to proste nejsem. no po veceri uz bylo lip, dali jsme se do kupy s temi co jsme znali a byla pohoda. Ja jsem nekdy tak nespolecenska!

Simco tu sponku ti poslu, v utery musim stejne na postu tak to vemu pri jednom. Mazanec bych si dala! Pekla jsi ho v pekarne nebo klasika v troube?

Holky musim bezet, Osian pakuje jak divy a ja uz jsem pres hodku u kompu, tak at taky pridam ruku k dilu...

slunicko2
autor
12. dub 2009

Edo, tak uz vim o cem mluvis 😝 Musim se priznat, ze ten jejich small talk je asi to, co me tu vysiluje nejvic! Vsak proc porad hazed polite frazema, kdyz stejne na body language vidim, ze to toho cloveka stejne nezajima...
Tak to ale mala byla uplne zlata, kdyz tohle vsechno prestala 🙂
Sean uz spinka, tak snad uz mu bude zitra lepe!
Nebudu te zdrzovat, at muzes take zacit pilne balit! pa

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
12. dub 2009

Ahojky,

Edito, to je super ze jste tak zmakli tu svatbu, E je ale zlaticko co 🙂 No my jdeme na svatbu Bjornove sestre v srpnu,ale oni to pry chteji bez deti.No tak snad K zvladne aspon obrad kdyz uz nas na veceri nechteji. Jsem zvedava jestli sezeneme nekoho na hlidani kdyz cela rodina bude na svatbe 😒

Simco, no tak aspon ze uz budete mit pomalu prestaveno a hotovo nez se dostavi no.2. Co to jmeno, uz jste nad tim zauvazovali? 😉 Mazanec jsem jeste nezkousela, ale vcera jsem delala domaci testoviny a jak se panecku povedly 😝 . Dalsi metoda jak se zbavit vajec 😀. Jo a pekarnu si urco porid, ja v ni pecu minimalne 1x tydne a jsem moooc spokojena.

Zuzi, chudak S, je to naprd kdyz jsou mrnousove marodni co. CLovek nechce byt paranoidni a se vsim litat k doktorum, ale zase kolikrat tezko rict co jim je ze. Bobek, snad mu bude dobre.

My dnes byli na prochajde po lese. Kamoska bydli kousek od Hainault common a tak jsme si k nim zajeli a pak vyrazili. Uplne jim zavidim ze to maji tak blizko, ale zase to maji 1.5km chuze na metro coz mi prijde teda dost. Vsude je neco dobreho a spatneho co. Jinak jsem se vrhla na zahradku, cukety jsou uz v zemi a snad dostatecne zahrazene aby mi na ne kocouri nesedli. ZItra jdou do zeme rajcata. 🙂 Jinak K je zlato, dnes rano jsme si pospaly tak ze jsem ji v leze nakojila a ona jeste na pul hodky pak usla. To uz jsme dlouho neudelaly ale bylo to sladke 😵 Jo a mojemu prvnimu priteli ze stredni se dnes rano narodila holcicka, peknoucka. 🙂

editahlb
13. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem tu, mam sice balit, ale nejak mi to nejde, nevim co tu nechat a co si prestehovat, kdyz se za mesic na mesic 🙂 vracime a pak zase na 3 mesice od listopadu.
Fotky se mi vcera podarilo nakonec odeslat, i kdyz comp hlasil ze neodeslano 😝
Simco ja o te pekarne taky porad uvazovala a pak jsem ji dostala od kamaradky, co se ji chtela zbavit. Ona ji dostala od sve maminky aby se jako uz usadila a poridila si rodinu no a kamaradku to samozrejme dost stvalo a tak mi ji s radosti sibalsky nabidla. Ja jsem s ni teda taky moc spokojena, zkousela jsem ale krome chleba takove klasicke ceske buchty (Honzovy) s makem a myslim ze cerstve vykynute by byly o neco chutnejsi. Ale zase v pekarne je to temer bez prace, tak si vyber, no 😒

Verco to jsou divne svatby bez deti, co? Zarazi me, jak si to nekteri urcuji, ze teda deti na svatbu ne, ja myslim ze by to melo byt na rodicich se rozhodnout jestli to s detma zvladnou nebo ne.

Jo a Simco gratulujem k splachovani 😀

Zuzko panorama jsem nevidela ale slysela jsem o tom hodinovy porad v radiu, tak si to dokazu predstavit..

Holky mejte se, ja jdu zase neco malicko balit, vecer zase nakouknu, a piste tu, to je tak frustrujuci kdyz to sem jdu navstivit a posledni prispevek je ode me, nappiste jak je u vas krasne, tady uz druhy den okolo 20 stupnu, parada!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz