Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
11. únor 2010

Zdravim vas holky 🙂
Ted jsem vas docetla! Ale asi zapomenu na vsechno reagovat, tak se dopredu moc omlouvam 😔

Helco, vidis, jak to hezky zvladate! Malou zlobi reflux? neni to jednoduche, vid? Ja jsem se v noci vzdycky bala usnout, myslela jsem si, ze ho neuslysim zvracet! Drzim palecky, at se brzy vrati do normalu!

Kato, Sean byl v single bed od 1.5 roku. Ale on je dlouhan. Cotbed uz dokazal prelezt, tak jsem z toho udelala postel a ta mu proste byla mala. On se rad roztahuje. A toddler bed jsem nekupovala, protoze mam pocit (ale nejsem si jista) ze jsou stejne velke jako cot bed. Sean ve velke posteli usnul uplne v pohode. Vice jsem z toho byla na prasky ja nez on.
Ale pokud jste takhle spokojeny, tak bych to take neresila. Ja myslim, ze ho v nicem nebrzdis 🙂
Jen si hezky uzivejte spolecnych prochazek! 🙂

Simco, my resime stejny problem. Bez pliny vydrzi take nekolik hodin a pak to radeji zadrzi. Na nocnik si sedne, ale nedokaze se vycurat. Na zachod nechce, ani na male prkenko. A taky ceka na plinu! Ja jsem zkousela uplatky, ale na to je moc palicaty. Radeji si pamlsek odpusti, nez aby bylo po mem! 😀
Jsem rada, ze jsi v praci spokojena. A ze mas sanci se tam necemu priucit a dostat se kam chces! Neboj, doktorat urcite jednou zvladnes! Jsi cilevedoma!

Verco, jak u vas pokracuje skolkovani? Dnes jsem si na tebe znovu vzpomela, kdyz jsem koukala na Harry Hill Tv burps... A bylo tam nekolik tech upletenych veci.

Edo, ja jsem vesticku poslala v utery. Bohuzel, auto se mi nevratilo az do pondelniho vecera. Zapomela jsem ale prilozit tu gift uctenku :( Mam ji ale tady, kdyby jsi to potrebovala vymenit, tak poslu!
S tim dortem me to pobavilo. Sean mel dort auticko a hrozne plakal, kdyz jsem ho chtela nakrajet 😀 😝

Ja nerikam, ze Sean nebude mit sourozence. Ale snazeni me uz nebavi. Vsak uz jsou to 2 roky! Ono se to nezda. Uplne me to otravilo. A NHS se mnou nebude nic delat, dokud nebudu mit BMI pod limit.

Ve stredu jsem byla se Seanem u toho pediatra. Nemysli si, ze Sean netoleruje mleko. Kvuli tomu zvraceni nas posila znovu k jine logopedce, ktera bude pozorovat, jak Sean ji. Aby zjistila, jestli ma povolene svaly. Pak zase musime zpatky k nemu za tri mesice. A uvidime, jestli se to zvraceni zlepsilo. Pokud ne, tak nas posle na rentgen atd.
Jinak teda klobouk dolu pred rodici, ktere musi deti doprovazet na ruzna vysetreni a tak vubec. Sestra chtela Seana zvazit a zmerit. sean si na vahu nechtel stoupnout, tak ho capla za ruku a tahla ho do jine mistnosti. On zacal panikarit a natahovat po me ruku, at jdu rychle take. kdyby mu alespon rekla, ze nekam pujdou.

Milusko, at je ti brzy lepe! na FB mas ty fotky moc hezke! je videt, ze na domecku tvrde pracujete!

Akorat me napadlo, ze vy vsichni delate predelavky, kdyz jste tehotne 😝

A auto me stalo £477.89 :(
Sean byl v utery v te nove play group. Tak ja jsem mohla do fitka. udelal pro nas valentynskou kartu a cup cake s red icing. Ten teda hned zase snedl 🙂 Bude chodit dvakrat tydne.
Minuly tyden jsem si take precetla report od care komise tykajici se jeho minule creche. No, je horsi nez ten posledni. V podstate vsechno veak a jedno dokonce naprosto nedostacujici! A vsechno veci s kteryma jsem nebyla spokojena. Dokonce je tam napsano, ze komise resila tri stiznosti.

A australska navy bude delat pohovory tady v uk na konci dubna! Musime toho jeste nechat hodne ofotit a tak. Aby to mohl poslat. Dokonce jsem narazila na jednu rodinu, ktera je ve stejne fazi jako my. Ona si me pamatuje, ja ji ale ne. Tak mam alespon nekoho, s kym se muzu delit o zazitky 🙂

Uplne se stydim, kolik jsem toho o sobe napsala. Ale ja se tady zase asi par dni neukazu. V posledni dobe mam nejakou takovou mizernou naladu. Nejradeji bych se nekam uklidila a nevylezla par mesicu ☹

fairy
11. únor 2010

Zuzko to me mrzi ze se citis takhle ☹ asi je to tim jak toho hodne na tebe samotnou. Jak dlouho jste ted nevideli Daze a kdy ma prijet zpet? Musis to mit narocne.
Ja se vzdycky nemuzu uz dockat at je 7 to col jde dom a alespon jde koupat Ellie.
Doufam ze teda uz na neco prijdou se Seanem takhle furt behat to je des a ta sestra to zni teda dost hrozne.
Super ze chodis do fitka, ja taky zacnu v sobotu rano uz se nemuzu dockat strasne me boli zada potrebuji zacit cvicit jako sul!
Kolik meri Sean? Ellie ma 89cm a chystame se koupit tu toddler bed normalni se ji do toho maleho pokojiku nevejde jelikoz tam mame velkou vetsavenou skrin tak doufam ze chvii vydrzi.
Je to je zajimave s tim predelavanim ze jsme vzdy tehu kdyz se neoc deje 🙂 No taky jsem koukamq jak to tam Miluska uz ma krasny. Ja jsem tak rada ze uz mame vse hotove.
Holky co jste tu meli ultrazvuk kycli u deti po cisari kdy jim to delali? nam stale neprislo zadne pozvani prijde mi to uz dost dlouho!
Verco mas to narocne v te skole kolik ti jeste zbyva studovani?
Tak se mejte krasne a zatim pa

forensica
12. únor 2010

Teda Zuzko, to musi byt nejdelsi prispevek v historii!! 😎 Ale jen pis, my jsme babice zvedave 😉 To je paprd s tema skolkama, mas smulu. Nalada je urcite z toho sediveho pocasi, to se urcite zlepsi. Nebo nemuzes se proste nekam zbalit a zajet at se rozptylis? Ta palka za auto je maso, chudaku! S fitkem jsi machr, ja ani nevim jak vypada. CHci zacit plavat ale furt se k tomu nedostavam. Jsme tu permanentne zarymovani a tak to nechci pokouset.

Heli, jo zada to je naprd. Me zada nikdy nebolela az po porodu jak se mi nejak povolily vazy.A ted co furt taham toho naseho macka. Uz aby chodila sama o sobe. Uplne te chapu ze se tesis az C prijde domu, to je jasne. Vzdyt to musi byt zahul.

Skolka super. Mala uz neplace kdyz ji tam nechavam, zda se docela spokojena. A ja jsem spokojena ze kdyz prijdu z UNI tak mam par hodin pohody a stiham par veci dodelat. Heli, skoly mam uz jen tento semestr (takze uz jen do puli kvetna, pak zkousky a hotovka). Ale je toho nahromadene dost, nejak se nedokazu zorganizovat. Nebavi me to a neleze mi to do hlavy. Ale co uz, nejak se do konce dohrabu. Zacala jsem davat dohromady CV a reknu vam ze zacinam mit nerva ze nesezenu praci. Nakonec me B zlomi rychle na druheho mimise jak mam z toho jobhunting strach. Su prdla co.

Co planujete pro manzele na Valentyna? Ja snad jen peknou snidani nekde v restauracce a asi kopec cokolady na vecerni valeni se u telky 😅

kaata
12. únor 2010

Ahoj holky. Zuzko tak doufam, ze vam snad prijdou na to, co vezi za tim zvracenim. Verim, ze to musi byt frustrujici byt porad v takove nevedomosti. My jsme koukali na toddler beds co byly 160cm. Dokonce ji I Mike vyzkousel🙂 Nase cot je 120cm.
Verco, neztracej motivaci, praci urcite najdes, I kdyby to melo byt pro zacatek ne uplne presne to co si predstavujes. Ja jsem silny zastance toho, ze je dobre mit uz neco vybudovano a odpracovano, s detma (nebo potazmo se dvema) uz to pak nikdy nejde uplne stejne tak je fajn uz mit neco v rukavu, jde to pak prece jen s dalsi praci nebo hledanim lip.

Jinak my jedeme zitra s Helcou a rodinnym osazenstvem slavit k Marice Sebikovy narozky. Na nedeli jsme naplanovali tak trochu romanticky brunch, tak valentynovat budeme tak lehce. Jinak dneska Nikysek ukoncil treti kurz vareni🙂)
Tak hezky vikend a pekneho Valentyna vam taky!

forensica
14. únor 2010

Kato, mas naprostou pravdu, ja na to taky koukam tak. Chtelo by to proste uz nejakou praxi nez si poridit druhe mimco ale zase cas nas nesetri a v zari mi uz bude 32 (no mozna zadna hruza ale prece jen taky uz nejsem zadna mega mladice na potomky).

Mala uz mela i vcera horecku, asi zitra preskocim prednasku a budu s ni cely den doma. Ryma jak hrom, a na to ze furt sedime doma v teple se to nejak nelepsi. 😕

Jinak manzel je romantik, prave jsem nasla v mistnich novinach vytiskle valentinske prani pro me 😵

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
15. únor 2010

Zuzi ja mam uplne stejnou naladu, vim jak to myslis!!!

My jsme si to nakonec v CR zase tak neuzili, nejdriv ja prudusky, ale dalose, za pomoci homeopatik jsem to vykaslala a pak zacala mala, horecky, kasel... takze jsem k ni nekolikrat za noc vstavala a pres den se porad chtela jen chovat, hadejte od koho... DNeska jsme doma, dopoledne koukala na krtecka a lezela pri tom na zemi, az se vyspinka jdeme k dr. Tak nejak divne ji pachne z pusinky, kamoska rika ze to byva angina, tak jsem zvedava...

Heli nam delali uzv. kycli jeste v porodnici a pak po 6 ydnech kontrola, ale v Nemecku se dela ten uzv u kazdeho miminka, ne jen po cisari.

Verco ja te s tim jobhunting chapu, mne se dela spatne pri pocitu ze mne to jednou ceka... tak se na to vzdycky radej vyprdnu a poridila jsem si druhy 😀 . Holky ja jeste nemam ani CV prelozeny do nemciny, doted jsem si vystacila s anglickym...
Bjorn je vazne romantik 😵 .

My si zasli v sobotu s M. na veceri v Plzni do super restaurace (nemocny dite jsme nechali babickam, sileni to rodicove), bylo to fajn, jen tak sami dva.

miluska.woolley
15. únor 2010

HOlky poradte kam v jukej na hezky dekorace do pokojicku pro mimco? ty nemecke nezaujaly, uz se zacinam pohlizet.

forensica
15. únor 2010

Milusko, Laura Ashley, kdybych na to mela tak tam vyberu 😉

Simco, v sobotu mela mala horecku, dost se plakalo a desne byla unavena. Vubec nejedla, dele dva dny jen po davce Calpolu neco s chuti pojedla. Zacinam si myslet ze to spis mohly byt zuby, ale kdo vi. Noci byly opet horor, ale z nedele na dnesek docela klidek a nos uz taky nebyl tak zablokovany. Tak sla do skolky.Nevolali mi z tama tak to asi snasi dobre. No a me dnes odpadla prednaska a tak pekne jako sobecka maminka jsem dite nechala ve skolce 😅 Ale aspon to vyuzivam plodne, uz si tu asi 4 hodiny lamu hlavu nad diplomkou.

Heli, ja nechavala male delat kycle privatne, stalo me to v Greenwichi £50 u polaka doktora.

miluska.woolley
15. únor 2010

Verco as co te vede k tomu ze ja na to mam 😀 .

Holky tak mame jen bronchitidu a zanet stredniho ucha, antibiotika a domaci vezeni do patku... co jsem komu udelala.

miluska.woolley
15. únor 2010

malem jsem zapomnela, zitra se dozvime pohlavi miminka, tak uzavirejte posledni sazky 😀

saza007
15. únor 2010

tipujem chlapceka 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
15. únor 2010

Milusko, no ptala jsi se kde maji hezke veci no 😀 Jeste vertbaudet ma pekne veci ne? Ja typuju holcicku, ale jelikoz mam tu zatim 100% neuspesnost tak na me teda nespolihej 😀 FUjas s tema chorobama.

miluska.woolley
16. únor 2010

ahoj zeny, Verco tak jsem ti prave snizila procenta neuspesnosti.

Vse je v poradku, dite ma vse co ma mit, jen jsem to skoro obulela, dr. mne trochu setrel, ze to tipuje na hodne pres 4 kila, ze je mala velika a ze na normalni porod muzu zapomenout, ze pry si to zadny porodnik na triko nevezme po cisari a pri tehle velikosti... No ale jeste mame spoustu casu pred sebou, tak uvidime jak to nakonec dopadne. Asi holt plodime veliky deti. Tentokrat mam ale jen 2 kila nahore zatim a jim taky normalne, mnohem min nez pri Lotte.

fairy
16. únor 2010

Milusko moc blahopreji k holcicce 🙂 tentokrat jsem se trefila 😉 No s tou velikosti si nedelej zatim halvu ono to vzdycky nevyjde podle toho ultrazvuku. Ty jsi chtela rodit prirozene tentokrat? No jsem az do ted netusila jaka rizika to nese mit prirozeny porod po cisari 😒
Doufam ze Lottynce je uz lepe.
Na me taky neco vlezlo a Ruby ma peknou rymu chudinka. Tady cely den leje hruza.
Tak se mejte.

saza007
16. únor 2010

jeeej miluska, gratulujem k dievcatku 😵 😵

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
janauk
16. únor 2010

Milusko gratuluju k holcicce, uz mate jmeno? Ja si tipovala holku,jenjsem to sem nestacila napsat 😉 Brzo se uzravte. Jxxx

miluska.woolley
16. únor 2010

HOlky diky! Slysely jste nektera o tom ze se po druhem cisari nesmi mit 3. dite? Nebo mne kamoska strasi...

Jani jmeno zatim nemame, meli jsme pro kluka, pro holcicku musime premyslet. klido si od Vas necham poradit!

saza007
16. únor 2010

miluska - nikdy som o tom nepocula. Mam znamu v Australii ktorej sa vsetky 3 deti narodili CR. Az po tretom ju varovali, ze scar tissue je oslabene.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
janauk
16. únor 2010

Milusko, ja teda nic podobneho neslysela. Znam holcinu co mela 2 CR a treti se ji podarilo normalne. Tak prozrad aspon klucici jmeno 😉

forensica
16. únor 2010

Huraaa, tak konecne jsem se trefila 😀 Gratuluji Milusko, no aspon vis uz co a jak..Si pamatuju jak segra prohlasila kdyz zjistila ze ceka syna (po dceri) ze teda netusi co jako bude s tim cambrlikem delat u maleho 😀 Zvladla to 😎

forensica
16. únor 2010

Milusko, ja tu znam pani co mela cisare 4! 😉 Ale po tom ji rekli ze to uz je smitec. No 4 staci bych stejne rekla 😎

januzza80
17. únor 2010

Ahojky holky,

Milusko,moc gratuluji k holcicce,aspon konecne dalsi princezna.Ja uz vim jak se postarat o pipinku i pindu,tak to nebude problem a muzu rict,ze ti chlapecci jsou na to cisteni lepsi.S Alenkou jsem mela velke problemy. 😅
Snad se narodi ten chlapecek.Je mi to vlastne jedno co to bude,jsem opravdu rada,ze to takhle dopadlo a bude to zdrave miminko.

Katko a Zuzko,ja vam preji,aby se vam co nejdrive taky povedlo to druhe mimco.Zuzi ja si myslim,ze kdyz se nebudes na to tolik soustredit,ze se nenadas a budes taky tehu.

Vsem preji krasnej tyden,ikdyz ja ho travim doma s Vincenzem,je nemocnej a priznaky ma na spalnicky ikdyz doktor rekl,ze to bude nejaka infekce a ze kdyz je ockovanej,tak to nemuze dostat,ale tak proc ma stejne priznaky a pupinky,fakt nechapu 😒

Dobrou noc vsem

miluska.woolley
17. únor 2010

Verco ty ses trefila, ja taky kdyz prebaluju kamosky malyho, tak si rikam boze co s tim. Markova reakce na to ze bude dalsi holka byla ze ji alespon zase muzeme nechat bez pleny aniz by nam curala do vejsky.
Ja jsem myslim spis mamka pro holcicky, cimz nechci rict, ze jestli se dr. seknul budu zklamana...

No treti dite nevylucuju, ale 4 uz je moc i na nas 😀 .

Jani ja s cistenim Lotty problemy nemam 😀 . Vincenzovi prejeme brzke uzdraveni. Ani nevim jake jsou pri spalnickach priznaky?

Holky moje dite je zdravy, ale musime byt jeste doma, tak nam asi hrabne. Ty antibiotika zabraly fakt zazracne. Venku pere slunicko, tak ji vezmu alespon na prochazku kocarkem, at se alespon projdu.

miluska.woolley
17. únor 2010

ale jsem si prave uvedomila, ze ja vlastne prebalovala a koupala 2 pindourky uz ve 13 letech, takze bych se do toho asi zase dostala 😀 .

forensica
17. únor 2010

Jani, to je pech s malym. A nemuze to fakt nahodou i tak dostat? Ja si o tom nic neprecetla a ted se mi patrat nechce. No doktori casto nevi z ceho ruzne vyrazky jsou co.

Milusko, urcite by jsi to zvladla 😉 No kdo vi aby nas mala neprekvapila pindikem co 😀 Uz to tu take na konikovi bylo.

Tak K je furt nemocna. K tomu se dnes pridalo zvraceni. Dnes odpoledne a byly v tom nestravene kousky ovoce z vcerejsi vecere 😨 Nastesti me GP vzala okamzite co jsem zavolala, to si u me fakt splhli. Zhodnotila ze K ma asi infekci v uchu (cervene ve vnitr) tak mame kapky. To ze k tomu nema horecku nevysvetlila a netusila a taky proc se v noci nebudi kvuli tomu taky ne. Zvraceni prisuzujeme bud celkove unave z bolesti ci tommy bug co tu ted pry ve skolce radi. Jo a jeste ji k tomu leze zub!! Uz ani Calpol nechce, asi ji z toho boli to prazne brisko. CHudak mala, no v podstate kdyz je vzhuru tak na me furt jen visi a strasne porad zaklani hlavicku kdyz je vztekla a poplakava. Jestli ty kapky do opoledne nezaberou tak ji mame vzit do A&E ☹ Jsem z toho hotova, je to desne smutne ji videt takhle vystavenou.