Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

miluska.woolley
5. bře 2010

Ja jsem taky easy, takze nekdo udelejte decission please!!! ale driv nez bude vsude plno.

janauk
5. bře 2010

Ja se take omlouvam, ale cely den jsme byli v trapu.
Lets go for the Beaemount hotel. Ja se cejtim blbe ze jsem vas vsechny tady takhle zviklala 😒 je to pro nas sice drazsi ale co jak casto vas uvidim? A k tomu muzeme jit s prckama do bazenu, coz mi prijde super.

forensica
5. bře 2010

Me se prave libi ten bazen tam, ale clovek nikdy nevi jestli dite nebude na to marod ze. Tak ja nechci byt ten prudic co si stoji na svem, ale me se fakt libilo to prostredi podle toho obrazku 😅 Jani fakt to je OK? Opravdu by jsme klidne mohly najit nejaky B&B a jit na bazen ve meste 😉

Simco, jak tak koukam na datumy tak je to snad So27 - Ne28.3.

janauk
5. bře 2010

Ja se omlouvam ze jsem tak rock the boat. Ja nemyslela aby jste to nebookovali, to bylo je na nas ze na tom ted nejsme financne zrovna nejlip a tak jsem si myslela ze si najdeme pobliz neco levnejsiho.Ale rikam si ze jsme dlouho nikde nebyli a take nas laka ten bazen. Doufam ze nas tam s tema nasema ratolestma pusti 😉 Tak to booknem? Jinak budeme na hotely koukat jeste tyden a pak bude vse plny?

miluska.woolley
5. bře 2010

haha Jani prave jsme koukali na dvd The boat that rocked 😀 .

Jinak se neomlouvej, to je pochopitelny!

forensica
5. bře 2010

Tak co teda provedem?

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
forensica
5. bře 2010

jani, ceny dobre ale jaksi nam vsem co jsme v zahranici je nam to tak nejak naprd ne 😅

miluska.woolley
6. bře 2010

tak jestli teda neni nikdo proti, tak jdeme do Beaumont House?

editahlb
6. bře 2010

Tak jo!

janauk
6. bře 2010

tak bookujem?!
Verco so ti to smazali za prispevek?

janauk
6. bře 2010

Tak ted jsme mluvila s rezervacema v Beaumount Hotelu. Je to velky komplex, takze pokoje mohou byt dost daleko od sebe a od recepce, ty pokoje ktere jsou ve stare budouve jsou ty nejdrazzsi. Postylky pro mimca maji a vejdou se i do standard doubles. Kdyz predplatite tak to vyjde na £84.15 nebo na miste £89.00, to je za ty nejobycejnejsi pokoje. Tak nevim Milusko, proc ti rikali ze cots nemaji 😒 Maji v tom asi peknej bordel. Takze ja to jdu booknout, ju?

editahlb
6. bře 2010

Ja jdu taky booknout, diky Jani za info. Bookujes to pres superbreak nebo kde?

janauk
6. bře 2010

Ja myslim ze na jejich strankach je to levnejsi:http://www.principal-hayley.com/venues-and-hotels/beau.... ted nevim kolik to vyslo na minibreak.xx

editahlb
6. bře 2010

diky, ja ted tady odhanim Eiru od pocitace, ale hned jak zaspi tak to jdu koupit

janauk
6. bře 2010

tak my mame pokoj rezervovany 😉 jestli chcete jen standard double a postylku, tak je nutne to booknout telefobicky, jinak na netu by jste museli mit family room, coz je s detskou posteli a je to za £109 vcetne snidane, ta standard double je £89 vcetne snidane, ale zase neni tak pekna a prostorna. Tak happy booking.xx

editahlb
6. bře 2010

pokoj uz mame taky! Takze huraa! 🙂

forensica
6. bře 2010

tak ja nevim ale nasla jsem na netu http://www.hoteldirect.co.uk/webapp/hoteldirect... family room za 79 i se snidani ...

janauk
6. bře 2010

Verco, ty jsi ale sikulka. My uz si to nechame,jde nam o tu flexibilitu ze nase booking jde az do 27.03 zrusit kdyby jsme nahodou byli nemocni nebo tak. Vy uz jste si bookli?

miluska.woolley
6. bře 2010

tak my taky bookneme. Prijedete vsechny az v sobotu? Mark premysli, ze bychom prece jen v patek spali u kamose, jestli jsme jedini kdo dorazi v patek.
Jani mohla bys mi prosim poslat cislo na kterem jsi to bookovala, mne slecna rekla, ze do standart doubble se cot nevejde 😠 .

Abysme nebyli nakonec jedini bez pokoje 😲 .

miluska.woolley
6. bře 2010

Holky a premyslely jste o programu? v kolik a kde se sejdeme a co podnikneme? Kata muze jen v sobotu, u ostatnich nevim...

editahlb
6. bře 2010

Milusko u nas bylo bookovani s pani po telefonu taky zabavne... 😒 Ale pokoj mame takze se tam urcite sejdeme. Program vymyslime, check in je myslim ve 2 hodiny, ale muzem se sejit treba uz na obed, Windsor je moc pekne misto, musu se podivat po nejake prijemne prochazce kdyz bude hezky, kdyz bude prset tak bazen! V blizkosti je Legoland, sice nevim co presne si mam pod tim predstavit, ale deti je tam pry plno tak se taky zkusim podivat a treba to bude stat za navsetevu? Meli by jsme si booknout i stul na veceri? V kolik vasi prckove chodi spat? Nam E usina kolem pul 8, takze na vecerni ppokec zrejme budeme moct kolem 8.15 -8.30.

janauk
7. bře 2010

Ahoj Milusko,
ja bookovala na 0844 824617 je to Principal Hayley pod ktere Beaumount House spada, me take nejdriv slecna rekla ze se to tam cot nevejde a pak se zeptala nadrizene a najednou to slo. Maji v tom zmatek.Cot se do double vejde ale detska postel ne. Na confirmation letter mi to take nejdriv nenapsali, tak jsem tam musela znovu volat a ted to mame cerne na bilem 😉
Tak Good Luck.
Uz se nam to rysuje. Doufam ze budeme mit hezke pocasi! Winsor je nadherny. My prijedeme v sobotu brzo rano, Ian si musi neco vyridit v Uxbridge a pak jsme volni. Muzeme se sejit na obed, pak check in, prochazka/bazen?
Alfie chodi spat kolem 7. Az budeme vedet kdo vsechno dorazi, tak muzeme booknout neco na veceri? Prijede nekdo z Londyna jen na otocku? Saza? Helca?

forensica
7. bře 2010

Ahojky, tak ja jsem to proste rezervovala ted na te strance na kterou jsem poslala. Ja jim jeste nez prijedem zavolam a zeptam se na ten cot, jestli mi ho tam daji (meli by jelikoz by je mel trknout vek ditete ze). Zrusit se to da s poplatkem £20 az 3 dny pred prijezdem, tak to mas fakt lepsi Jani 😉

Co se sejit nekde na obed. Nejakou velkou hospodu snad nekde najdeme(ja se popripade zeptam znamych ci znam jednu co je hned u vztupu do parku). Pak odjet do hotelu, chvili klidu, deti mozna budou v tu dobu spat ci tak neco a pak zajit do bazenu a vecer na veceri? Pak my holky nechame chlapy a vyrazime si do baaaru (rika ta co nepije 😀 ). Bjorn navrhl ze kdyz by jsme se vsechny vratili z baru kolem 10te tak by si pak chlapi mohly vyrazit a zahrat par particek pokru 😀 Co vy na to?

forensica
7. bře 2010

Jo k tomu legolandu, ja myslim Edito ze na to jsou ty nase zaby jeste male. Navic videla jsi ty ceny za vstupne 😕

editahlb
7. bře 2010

Cau, nevidela, ale podivam se 😀

Obed beru, Eira po obede nespi, doufam, ze bude spat v aute takze by jsme mely prijet vyspani 😉 , kdyz bude hezky tak by jsme urcite radi nekam ven, na prochazku, treba ale zvladnem oboji - tim myslim i bazen.

Eira ma po tydeni ryme prujem, tak jsem si na 99, 9% jista, ze to jsou zoubky, no snad nam vsechny co vylizaji vylezou nez se sejdeme, to bych si s vama asi fakt nepokecala.

Jen tak mimochodem - Derren Brown byl VYBORNY! moc doporucuju, kdyby jste nektera nad tim premyslela.

My tady mame dneska krasne tak doufam, ze je to u vas taky tak, at mate hezkou nedeli! x

janauk
7. bře 2010

Verco, super ze us jste take bookli!
Tvuj navrh se mi libi, hlavne to s tim baaarem! Ja tomu piti ted take moc nedam. Po sklence jsem uz pekne picla, ale stejne bychom si mohly udelat damsky vecirek a panove pak pansky 😉
Ja bych ten legolend take vynechala, ale to je tim ze je A jeste maly. Radsi bych sla na prochazku a pak plavat. Tak si zatim uzivejte slunicka. My mame navstevu, tak delam roast a nejak to podezrele zacinam citit, tak ja valim.

forensica
7. bře 2010

Edito, teda takze ti E spi jen rano a chodi do hajan az kolem 8! 😕 To ma teda vydrz, jiste k tve radosti 😀 K ted vylezly 3 zuby (ctyrky) zaraz, no bylo to maso, prujem k tomu a ma desne opruzeny zadecek.Do krve. Nevite co na to? V CR bych koupila tekuty pudr ci gencianu ale tady na me v lekarne koukal jak kdybych spadla z visne.

Tak mi pekne zavolali z te stranky kde jsem to rezervovala a pani se me pekne zeptala jestli chceme cot. No to mam radost, pekne sluzby 🙂

Jani, fiha, roast, to jsem snad jeste nikdy nedelala, to jsi machr. Ja tak leda kure v troube a muffiny 😝

miluska.woolley
7. bře 2010

Holky prijede na otocku myslim Mili, Kata, Helca... musim jim jeste napsat mailika... Nevim jestli se dostanou do bazenu kdyz nejsou hotelovi hoste... Pokud bude hezke pocasi, videla bych to na obeda pak prochazku nekde venku, popr softplay nekde a pak bazen. Leboland nas taky zatim nebere

Jo a ad vecirek, ja jsem na suchu, ale o to vic ukecana 😀.

Omlouvam se ale hledani mista necham na Vas, prece jen se tam lepe vyznate!!!

Co se tyce casu na vecere a tak, prizpusobime se, Lotta kdyz cestujeme miva rozhozeny rezim.

Edo prejem at zoubky rychle vylezou.

miluska.woolley
7. bře 2010

I my mame pokoj, huraaaaaaaaa 😀