Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

forensica
12. kvě 2010

Kaci, no to je fakt otresny porovnani. 🙄 Uz jen jak se vyjardruje a to nemluvim o tom co vlastne rika! No to je nechutny. Brown odesel se vztycenou hlavou a krasnym proslovem, ale Paroubek tomu teda nasadil korunu. Blb, stacily mi prvni tri minuty, fakt trapne.

saza007
12. kvě 2010

ahoj zeny,

tak mne gordon tiez bude chybat, dokonca mi nevadil ani ten jeho svojsky usklab, ked mal pauzu medzi slovami 😀 Bolo mi ho luto, tiez ho ku koncu media rozniesli na kopytach, ale na to politici asi musia byt zvyknuti! A tiez v porovnani so slovenskymi politikmi -nebo a dudy.

Zenske ja som kooonecne precitala prvu knihu, odkedy prisiel na svet J. Som happy 😅 Tak zajtra vyberiem nejaku dalsiu, mam co dohanat.

night all!

forensica
13. kvě 2010

Sazi, to jsi machr! Ja uz ani nevim kdy jsem cetla neco nestudijniho ci neinternetoveho 😅 Jo mozna neco od Pracheta, ty jsou male.

Hele,kde se nam toula Edita? A Simca taky. Hele devcata nezanedbavat nas tady 😉 Tak diplomka odevzdana, zitra je obhajoba. Protahli nam to we 30 na 40minut! tak nechapu co jim tam budu tak dlouho vykladat. Ale asi to nejak natahnu aby nemeli moc cas na otazky co 😀 Nic vypinam, jinak se zas nic nenaucim. Dite mi v noci 2 hodiny rvalo ze nechce byt samo a tak jsem trochu grogy. Radosti a starosti ze 🙂

saza007
13. kvě 2010

no veru kde ste zenske, je nam tu bez vas smutno! Dufam, ze vsetko ok!
Verca- uf, to ti nezavidim. Moje dieta sice v noci spalo, ale ja som akosi trpela insomniou - to teda nastve. Drzim palce zajtra na obhajobu, nech to mas vsetko stastne za sebou!

slunicko2
autor
13. kvě 2010

Evco, me ten prvni kocarek pripomina hodne kocarek segry. Ale neni to stejna znacka. Byl hodne prostorny. Sean byl v tom quinny takovy hodne napresovany. Ale ted uz delaji tu xxl sedacku, myslim. A take jsem ocenila, ze se to dalo prehodit proti smeru jizdy.
Ja jsem o fortune teller jeste nebyla, krome teto. Ale kdyby mi rekla nejaka poradna fakta, tak ji i treba verit malinko budu 🙂 Ta moje kamaradka tady chodila k jedne v Anglii. A ta ji pry dokazala odcitovat i par vet z minulosti. Vedela jak zemrela jeji mama, a ze se ji zabil pritel. Ze jeji manzel ma dceru z predesleho manzelstvi. To v tu dobu nevedela ani ona, protoze ji to jeste nepriznal... takze ja nad nima jeste hul nelamu 🙂
Ona me ted ale taha do kostela na duchy.... coz teda ja vubec nemusim! Ale musim jit, kdyz jsem ji dotahla k tamte fortune teller lol

Milusko, snad uz ti je lepe! Namozene plice a bolave bricho! Ja mam pocit, ze moje segra ma ten x-lander. Taky byla spokojena.

Kato, moc si dovolenou v au uzijte! 🙂 Omrkni nam tam Pumpkin Patch, kdyz jsou o sezonu dopredu! Malem jsem tu spadla ze zidle, kdyz jsi psala, ze uz v pul sedme rano behas po parku! To my mame jeste pulnoc tady na severu 🙂 V jakem duchu bude pokojicek? drzim palce, at se vam brzy zadari s dalsim tehu!

Jani, ja jsem se dnes videla s tou holkou, ktera mi tu witch doporucila. Tak se chudak ted boji, ze ji nevyjde ta Amerika, kterou ji tolik slibovala 😀 Ona na to hodne da! Jinak jsem za ni dala £35. Az moc lol

Cato (kato), jake zaclony chcete? Ja jsem koupila hezke v Dunelm Mill. A ted jsem se divala, ze Littlewoods ma online 50% vyprodej zavesu.

Tak se mejte zase hezky! 🙂

janauk
13. kvě 2010

Sazo a co jsi precetla? Ja jsem precetla jednu detektivku doma u nasich a bylo to tak fajn! Ted uz zase bez knizek a s hadrem v ruce ☹ jak se ma James? jak ti spinka? My furt vstavame v 5 am 😖
Zuzko, teda ty mas ale zazitky, ted na duchy? A co potom? Tak to jsem zvedava na zazitky!!!
Verco, drzim palce na prezentaci. A potom uz mas dodelano nebo ti jeste zchazi nejaka zkouska?
Edita je v Cr, tak mozna nema pristup na net.

saza007
13. kvě 2010

Zuzi - do kostola s duchmi by som veru nesla - na take veci vobec nemam nervy, asi by som sa potom bala aj vlastneho tiena 😕 😅
Jani - James sa ma fajn. Obcas nas tu pekne terorizuje 😅 Je strasne roztomily (ked ma dobru naladu 😝 ), usmieva sa od ucha k uchu. Jest mu chuti, dnes bola na obed prvy krat pasta! Obcas ho trosku trapi ekzem, ale mam to zatial pod kontrolou. Nezavidim ti to vstavanie o 5am. J. sa tiez vacsinou zobudi medzi 4-5 a potom okolo 6, ale len si trosku poklabosi sam so sebou a spi dalej. Ale cez den vymysla o sto sest, museli sme znizit cot base, zacal sa tahat za okraj hore 🙄 Fakt cakam, kedy zacne robit stojky na hlave.

saza007
13. kvě 2010

a ako sa ma Alfie?

saza007
13. kvě 2010

jaj a ta knizka bola The Book Thief.

catkaz
13. kvě 2010

Veroniko, jsi fakt dobra. Zitra drzim palce!

Dneska mi dorazila vaha, co jsem si objednala. Rikala jsem si, kdyz tu midwives nevazej, tak chci mi aspon ja prehled o tom, kolik pribiram...Koupila jsem ji na amazon a mela byt dodana i s baterkou. No, vaha dorazila v poradku, ale baterka ukazuje, ze je vybita, coz me teda neba. Napsala jsem si o novou, ale buhvi, jestli na to budou vubec reagovat.

Ty jo, Jano, vstavat v 5 to je maso. Ja vstavam do prace kolem 6 a ke konci tydne toho mam dost...
Holky, kupovala jste neketra z vas nakoy knizky o peci o dite? Ja jsem dneska prochazela knihkupectvi a na par jsem tam koukala. Vypadaj celkem dobre, tak asi nakou poridim.

Slunicko, (promin, nevim, jak se jmenujes krestnim) chceme zavesy takove tradicni z tezke latky. Chceme je mit site na zakazku. Byl u nas pan, zmerit okna. Moc se nam nezdal, i kdyz obchod je to dobry a doporucili nam ho kamaradi. Myslim, ze na ns chtej trochu vydelat; ta cena byla fakt premrstena. Takze se o vikendu asi pojedem podivat do John Lewis a Laura Ashley.

Ja jsem se pred nakou dobou rekla, ze musim cist vic cesky, tak se snazim. Ted mi lezi na nocnim stolku Seifert - Vsecky krasy sveta. Je to o hodne o Praz ejho mladi a je to uzasny, uplne se vzdycky prenesu domu...

Tak peknej vecer.

saza007
13. kvě 2010

Catkaz - ja som si kupila What to Expect - The First Year. Dobre sa v nej orientuje, je tam vela informacii. Na zaciatku som do nej pozerala casto, teraz uz malokedy 😅

http://www.amazon.co.uk/What-Expect-First-Arlen...

forensica
13. kvě 2010

Teda Zuzi (slunicko, pro Kacu 😉) ty jsi same prekvapko..ted to budou duchove. No aspon nas trochu vzdelas ohledne takovych veci 🙂 Budes nas pruzkumnik a reporter 😀

Kaci, no vidis a ja se zase pred lety zarekla ze budu cist jen anglicky jelikoz se mi horsila anglictina pri cteni cesky. Ale ted uz by to asi nevadilo, mozna bych mohla zabrousit do nejakych klasiku 🙂 Tu knizku co ma Saza taky doporucuji!!

Dobra nejsem, dnes se tak nejak jen flakam. mam toho uceni uz dost. Ta obhajoba je jen zacatek, pristi tyden mam 2 zkousky a pak jeste jednu v pondeli.

Holky ja nejak nemam zadne valne priznaky. Vim ze s K jsem taky moc nemela, ale ja se vubec necitim tehotne. No jsem fakt zvedava. Na sken si zajdu asi az za 14 dni aby tam popripade bylo neco videt ale jsem jaksi skepticka. Je zvlastni ale nijak moc to neprozivam, kdyby to nemelo vyjit. Asi proto ze mame uz K a i mozna proto ze potrat v minulosti tak nejak cloveka zoceli a pripravi na eventuality. Fuj pesimisto, mazej sprtat 😅

verde198
14. kvě 2010

Dobre ranko,

ja jsem dneska ranni ptace - rano jdu na ultrazvuk a pak pracuji z domu, takze mam klidne rano 😉

Jani, jak jsi to myslela s tou rukojeti, ze nejde prendat a kam pak sviti slunicko ?😕

Kato, hodne stesti se zaclonama, my jsme je kdysi v UK taky shaneli, bydleli jsme ve viktorianskem baracku, takze jsme je chteli pekne dlouhe, ale stalo by nas to majlant, tak jsme nakonec rezignovali v Ikee 😀 Navic jsme vedeli, ze v UK nebudeme naporad, tak jsme do toho nechteli investovat.
Jinak ja jsem zacala pribirat az ted, porad se mi vaha drzela kolem 56.5kg a ted uz jsem se dostala pres 58kg.

Verco, drzim palce na diplomku!!!
Uplne te chapu s tvym tehu pocitem/nepocitem. Ja jsem si ani neuzila tu radost ze 2 carek, protoze jsem se bala, ze to nevyjde a ta opatrnost mi vydrzela hodne dlouho. Clovek se boji zklamani. Tak moc drzim palce at to vyjde! Hlavni je, ze se podarilo tak rychle 😉

janauk
14. kvě 2010

Ahoj Sazi, Alfie je take velky cipera. Napsala jsi to hezky ze je j roztomily kdyz ma dobrou naladu 😉 mame to podobne. S A je take sranda, je to ale liska podsita 😀 jinak ma energie na rozdavani, ani pres den moc nespime i kdyz asi si neni na co stezovat, protoze mi spi nadherne od te doby co ho dam vecer spat 7pm az do 5 am. Jen bych mela byt disciplinovanejsi a chodit spat take driv, protoze v 5 am jsem pak jak vyvorana mys. Alfie ma take jeste trosku exem, ale je to uz o hodne lepsi.
Evo, promin, asi jsem se spatne vyjadrila. Ten kocarek co mame tady nema tu rukovet co muzes prehodit, takze kdyz jedes proti slunicku, tak to detem sviti do oci a tak stinime ruznejma plenkama a tak. V Cr mam pujcenej ten co ma rukojet prehazovaci a prijde mi to praktictejsi. Jinak my jsme meli take viktorianskej barak a se zavesama to byl horor jelikoz standartni dylka byla strasne kratka, nakonec jsme si je nechali usit v JL ale bylo to dost drahy 😒
Kato, ja jsem mela knizek docela dost, ale pujcila jsem je jedny kamaradce, tak bych ti je kdyztak priste mohla privezt. Doma nam zustala tato: http://www.amazon.co.uk/First-Time-Parents-Miri..., ta se zamlouvala i Ianovi,(vse to tam bylo prehledne a strucne receno) tak ti ji muzu v nedeli privezt? My ji meli od Edity 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
14. kvě 2010

Teda Verco obrovska GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😵 No to mam vazne radost!! 😵 😵 A s tim pocitem ze nic jako necitis, to znam, u me to bylo stejne, asi tyden, ale ted uz je mi porad tak blbe, ze se na to proste zapomenout neda. 😖 Jak pises, jidlo trochu pomaha, takze vesele pribiram a uz mam i obstojny pupek 😨 Drzim ted palce i k te dnesni obhajobe a zkouskam, co te cekaji!

My jsme dorazili do CR v pohode, mala v letadle na hodku usla a pak si cetla, tak to byl pohodovy let, akorat ted doma je vazne kosa, obcas sice sviti slunicko, ale treba dneska zrovna prsi. Mala mi ted usla, tak jsem vas rychle docetla a padim do sprchy se ohrat 😅

Kato Seifert je krasne poctenicko! 😵 A zavesy z L Ashley mame v loznici v Cardiffu taky a jsou krasne, takove skoricove oranzovohnede, tak doufam ze neco hezkeho taky vyberete.

Jani diky za to info o fusacku, ja prave myslela ze to bylo cele z te sheep skin. Me E taky na te ovecce spi, moc se ji to libi, je to krasne mekkoucke a krasne hreje, tak ja je proste poradim dalsi, nejakou jehneci, aby mela kratsi choupky.. 🙂 Jo a s tou knizkou first time parents myslis ze uz by to pro me ted nebylo? Akorat jsem nad tim nedavno premyslela, ze bych se do ni jeste mrkla.

Holky padim, akorat nam volali z Dolphi transport ze nam dovezli krabice, tak bezim otevrit branu, mejte se zatim papa

janauk
14. kvě 2010

Ahoj Edo,
to je na nic ze ti je porad tak spatne 😒 Tak snad to uz brzo prejde. Kdy jdete na prvni scan? Ja ti tu knizku privezu az se vratite, promin ja ji tady takhle nabizim. Kato, ta moje kamaradka mi vrati ty moje knizky pristi tyden, tak ti je pak muzu privezt, mam fakt asi tri tak to nema cenu kupovat.

saza007
14. kvě 2010

Tak hlasim druhy zub, horna jednotka. Dnes rano ho nasiel daddy - aj jemu mam teraz kupit saty ? 😕 😅 😅
Jani - a cim mazes A ekzem?
Edit - dufam, ze tehu nevolnosti coskoro prejdu!

catkaz
14. kvě 2010

Jani, diky. Tak ja s nakupem tech knizek jeste pockam...To bys byla moc hodna, kdybys mi je pujcila. 🙂

Verco, mne nebylo prvni mesic dva vubec nic. Jedine, co jsem na sobe pozorovala, ze mi tezkla prsa a mohla jsem byt jak pes zachranar, protoze jsem na citila, nekdy dost intenzivne, vsechno v okoli. V druhym tretim mesici me trochu trapilo indigestion, ale nikdy mi nebylo vylozene spatnea nezvracela jsem. Ted uz je i tohle vsechno pryc a krome toho pupku a tloustnuti se mi nic nedeje... 😎 Edit, at je ti lip!

Tak doufam, ze v John Lewis nebo Laura Ashley neco sezeneme, ale mame celkem presny predstavy o barve a myslim,ze v Laura Ashley nic takovyho nemeli...

Normalne jsem byla vcera moc mile prekvapena. Byla jsem objednana na kosmetiku,a le v poeldne jsem zjistila, ze jsem si nechala penezenku doma. Tak jsem jim volala a oni, ze se nic nedeje, ze to muzu zaplatit pozdeji. Je pravda, ze k nim chodim uz nakou dobu, ale stejne! Pak me nechali si odnest i krem bez placeni... Myslela jsem, ze se tu nedeje...

Tak peknej vikend, devcata.

verde198
14. kvě 2010

Ahojte,

na ultrazvuku vsechno v poradku a bude to opravdu holcicka 😵 😵 😵

Jani, ty myslis, ze se neda otocit kocarek? Nektere jdou otocit bud po smeru jizdy nebo proti smeru. Ze by sla prehodit jen rukojet jsem jeste nikde nevidela 😕 To me nenapadlo, ze by se to otacelo kvuli slunicku, me napadlo jen bud abych na mimise videla nebo aby mimis mohl koukat ven 😅

Edito, vitejte v CR! Je mi te lito s tema nevolnostma, my to nastesti nemame v rodine, ani ja ani segra jsme na to netrpely. Tak vyderzat pijanier, to casem prejde 😉 😉 😉
Ozvi se kdyby se Vam chtelo na vylet do Prahy. My ted teda jedeme na Sicilii, vracime se v pondeli 24/5.

Sazi, gratulace k druhemu zubu!

Kato, to mas skvelou kosmetiku 😉 Opravdovy zakaznicky servis!

Hezky vikend vsem, tady je zima a prsi 😝 😠

saza007
14. kvě 2010

jeeeej Evi, gratulujem k dievcatku! Nech ti druhu polovicka tehu rychlo ubehne! Ani sa nenazdas a je pri tebe 🙂

janauk
14. kvě 2010

Ahoj Evi, tak moc moc gratulujeme k holcicce. Uz premyslite nad jmenama? Ja jsem se asi spatne vyjadrovala, to vis uz mam nappy brain a asi obe mluvime o tom samem, ty jsi rikala ze se toci kocarek a ja rikala ze rukovet 😉
Sazi, zadny takovy, manzel si za zub nic nezaslouzi jelikoz je to uz druhy! Zub ne manzel. Jinak by to byly boty 😉 Teda ten James ale frci, musi to byt nadhera kdyz se ted na tebe usmiva 🙂 Kolozubka.
Kato, ja bych ty knizky mela mit pristi tyden, tak ti napisu jejich tituly a kdyby jsi chtela jeste jine, tak si muzes objednat jinak ty moje muzes mit nez se nam zadari druhe. Teda ne aby to vyznelo ze uz se snazime o druhe, to by me piclo 😀
Preju vsem krasny vikend.xx

forensica
14. kvě 2010

Evi, holcicky jsou super (ostatne jako kluci taky 😉)! To je dobre ze jsi uz trochu pribrala, bude se to hodit na kojeni.

Jani, to je jak u nas, dite vetsinou spi celou noc ale my stejne jdem po pul noci takze spime tak tech 6 hodin. Takze taky jako vyorani potkani a rict si nedame ze.

Simco, Edito diky za gratulace. No na sken jsem se bookla na pristi tyden. Chci vedet co se tam deje, ale je fakt ze prsa me trochu pobolivaji. Edito, i ma kamoska rikala ze pri druhem ji to brisko nejak vyskocilo uz v 11tt. Taky cucela jaky je to fofr.A jen pribirej, jsi stejne jak opuchla nit 😉 Snad ti bude brzo dobre.

Sazi, no na chlapy to nefunguje. Ja myslim ze tu tradici vymyslela nejaka zenska, oni chlapi maji myslim mizivou sanci ten prvni zub najit 😀

Kaci, to jsi me uklidnila. Ja si prave pamatuju ze pri K vsichni bedovali jak jim bylo zle (na Lednovkach) a ja nic, jen obcas nad smradlavym kosem. Tak asi to tak ma byt.

Evi, jsou kocarky co se da opravdu predelat rukojet obracene. Ci popripade se zvedne cela korbicka a premisti se obracene. Ja bych to teda brala, me desne stvalo ze ten nas kocarek byl tak ze jsem K nevidela a kdyz treba foukalo (v zime) ci svitilo slunko tak to clovek furt musel tahat kocar za sebou (a trikolky moc dobre za sebou nejedou, furt se toci!). Docela opruz.

No nic, maminka dojela 🙂 Obhajoba byla totalni pohoda, velice pratelsky pokec s peti kantorama. Ja se blbec ucila veci ktere nikdo ani nechtel, ale to tak je. Kdybych se to neucila tak me jiste podrti 😀 A prej budou moji praci publikovat,
tak jsem moc zvedava jestli fakt jo.

editahlb
15. kvě 2010

Holky cau! A diky za prani at me ty nevolnosti brzo prejdou, kez by se to uz sakra vyplnilo 😨

Verco tak to je super ze ti ta obhajoba dopadla dobre a ze ti rekli, ze to budou publikovat, treba muzes jit v akademicke draze, mam takovy pocit, ze ti to uceni jde, tak proc ne? KAsli na praci a studuj dal, muses pak treba taky ucit... 😉

Ja jsem premyslela jestli jit na skan tady v CR, uz jsem si i nasla gynekologa ktery snad ma UTZ, ale jak je mi porad tak divne, tak si rikam, ze snad bude vsechno v poradku (pro ty co nevi tak mam za sebou taky jedno nepodarene tehu jeste pred E), no fakt nevim jestli jit nebo ne, treba to vydrzim az zpatky v UK

Evi napadlo me ze ti muzu taky pujcit spoustu oblecku na miminko, kdyz ted uz vis, ze to bude princezna, mas termin dva mesice prede mnou tak jestli chces, muzem se domluvit, a kdyz ja budu mit zase holcicku tak mi to jak ti ta tvoje bude odrustat muzes postupne vracet.....
(Jestli jste jeste v Pze a nemate na dnesek plan, nechcete se k nam pripojit? Jdeme na Slavnosti kvetu do Lysolaj, je tam dobry odpoledni a vecerni program....)

Sazi gratulujem (i s E! 🙂 ) k dalsimu zoubku!! 🙂 🙂 Mysli, jak uz psaly hlky, ze bys mu ted mela koupit boty, ale popravde receno jsem presvedcena ze to porekadlo plati jen u prvniho zubu... 😉 Eire ted rostou stolicky i rezaky zaroven - chudak, asi ji to pekne boli, nad ranem skoro celou hodinu proplakala. 😢

Jani s tou knizkou jsem chtela vedet, jestli myslis, ze by mi to jeste poslouzilo? Me se tenkrat dost libila, ale myslis ze je to jenom pro prvorodicky? Asi bych se do toho jeste podivala, ale jestli myslis ze uz to moc nevyuziju tak to klidne KAti v nedeli pujc.

Tak ja mizim, varim polivku a E uz se mi taky myslim budi, stejne jsem vam tu napsala roman, tak zatim! 🙂

forensica
15. kvě 2010

Edito, na sken si zajdi pokud chces. Ja mam kamaradku a te bylo blbe a nakonec z toho bylo molarni tehotensvti! Je to strasne vzacne, ja vim, ale ja s tim ze se chodi az ve 12 tt na sken nesouhlasim. Ja chci radeji driv at vim co a jak.

Haha, taky se me ptali jestli nechci ucit. No ja myslim ze nic jineho nez univerzitni level bych nemohla. Ale i tak, ja strasne trpim kdyz se me nekdo zepta vic jak 2x, pak uz ztracim nervy 😀 Studium mi vetsinou jde to mas pravdu, ale uz toho mam na chvili plne zuby. Prece jen ja uz mam nasbiranych skol (Zemedelka, zdravka, zachranar, ted forenzni vedec) Kdo vi kam se vrtnu.

Maminka dojela vcera vecer. Dnes byla trnkova omacka s uzenym a na vecer uz je taky menu hotove. Ted jsou vsichni venku tak se jdu ucit. Paa

editahlb
15. kvě 2010

Teda Verco ty mi ale delas chute - trnkova omacka s uzenym! 😝 😝 😝

Co to je molarni tehotenstvi? A strasis me teda, no zkusim si tam v pondeli zavolat a treba se objednat. Ja taky v podstate nesouhlasim s tim skanem v UK az ve 12 tydnu, kdyz se da prijit na to, ze je neco v neporadku mnohem driv. No pekne by me to namichlo takhle trpet a nakonec jeste i psychicky...Snad je vsechno o.k.

Tim jak trpis, kdyz se te nekdo pta vic jak 2x myslis jako studenty? Ti se moc neptaji, ne? 😉 😀 No vidis, uceni je prece dobra draha, ne? Neuvazujes o tom?

verde198
15. kvě 2010

Ahoj holky,

dekuji za gratulace 😵
Nad jmenama premyslime, mne se uz dlouho strasne libi Jasmina, Pietro preferuje Yasmina, ale to mi pripadne uz moc exoticke. Pak se nam taky libi Claudia, Carolina, Cristina. U kluka bychom to meli jednodussi, tak jsme nasli jedno, ktere se nam libilo obema 😉 Asi to jeste skonzultujeme s rodinou v Italii. U me rodiny zatim vyhrava Claudia 😉

Verco, super, ze obhajoba sla hladce. Finale se blizi! 🙂
Diky za komentar k tomu kocarku, ktery se da prehodit, podle toho co psala i Janca, tak to asi ma neco do sebe 😉
Uzivej si mamku!

Edito, na sken si zajdi, budes klidnejsi.
Ja jsem zapnula PC az ted, takze jsem nevidela nabidku na setkani v Praze. Skoda
My jsme dneska vstavali normalne az pred dvanactou 😔 Jsme byli vzhuru kolem sedme, chvilku jsem si cetla a nejak se mi zacali zavirat oci a pak jsem se vzbudila az pred dvanactou 😕 To uz se mi dlouho nestalo
Diky moc za nabidku oblecku, ja budu mit nejaky neutralni od segry a nejake holcici od kamaradky a neco poridime 🙂

Hezkou nedeli, tady je porad osklivo 😝

saza007
15. kvě 2010

Ahoj ladies,

chcela som sa opytat, mate niektora skusonosti s umbilical hernia? ☹ 😕

forensica
15. kvě 2010

Edito, ja nechtela plasit, jen jsem chtela uvezt duvod (krom samozrejmne zvedavosti a nedockavosti 😀 ) proc preferuju jit na sken pomerne brzo a ne cekat az na 12tt. Jak rikas, cim driv tim by se clovek s vecma vyrovnal lepe myslim. To molarni je fakt strasne vzacny, tak nad tim ani neuvazuj 😉

Sazi, ne, ja teda ne. Maly to ma?

Evi, je to prekerka se jmenama a hlavne se dohodnout co 😀 No mate cas tak spekulujte, nas to pak nejak osvitilo a strasne jsme si zvykli na vyber a bylo. Hlavne bacha aby to mohly babicky vyslovit 😉

verde198
16. kvě 2010

Verco, nejenom babicky, ale obe dve rodiny 😀 A chceme, aby se to relativne dobre psalo. Vyloucili jsem treba jmena, kde jsou dvojity pismena (treba Antonella) a samozrejme hacky carky 😀