Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

miluska.woolley
16. pro 2008

Edito, u nas je o hodinu vic a kdyz mi vztava dite, nemam sanci. Snih skoro vsechen roztal a venku je mlha ze by se dala krajet. Romanticke mi to teda neprijde.

Zuzi, noc byla ok, ja a iburpofen 600 jsme spali celou noc. Mala pry se jednouvzbudila na dudlika,ale ani nekaslala a M. se narval paralenem a sel do prace... Zato ted, mala prudi, mne je nanic a kdyz mam zachvat kasle, tak ji to prijde hrozne legracni... Ted usnula, tak si taky pujdu dat 20.

Verco, predstava slipek se zobakama prelepenyma izolepou mne dostala... Nerozmyslis si to jeste s tim pekacem? Kdo be je zabil, oskubal a vykuchal...

miluska.woolley
16. pro 2008

Simco luk a kocarek u nas probiha taky, nez ji pripoutam, pak je klid...

forensica
16. pro 2008

Milusko, to teda zni jako poradny opruz ze jsi se nalozila Ibuprofenem 600! No snad se z toho brzo dostanete, fujas.

Ja ty slipky nechci dat na pekac, jsou na to jeste moc mlady. Rozhodla jsem se ( a uz i podala v tom zapalu inzerat) ze tu jednu co dela nejvetsi kraval nekomu dam. Je spousta lidi co ma slipky a zije na venkove tak treba se nekdo ozve. No a zkusim jestli se situace umoudri. Pokud budou tak pokracovat dam i zbytek pryc. Moc si nedovedu predstavit je zabijet, hlavne tu jednu, ona je desna kamoska. Je mi to lito, ale uz tak mam dost stresu a nepotrebuju jeste vic.

Simco, ja si myslim ze ty otoky jsou az treti v rade ohledne preeklampsie. Myslim ze tlak a bilkovina v moci je prvorada, tim jak ledviny nestihaji. Ty otoky jsou pak uz jen projevem toho zadrzovani vody z duvodu tech ledvin proto az tak moc neplasim. S brichem si teda radeji zajdi, za to nic nedas a jak rikas na kontrakce je teda opravdu jeste brzo 😉

Tak prisel kantor, chudak s chripkou a nejak jsme tu sedeli hodku a myslim ze jsme to porychtovali dostatecne tak muzu pokracovat v pokusech. Hura.

simona.w
16. pro 2008

tak jsem byla u GP - protein a leukocyty v moci - UTI, takze mam ATB, kdyz to neprejde, mam nabehnout na UZV. Poslechl si srdicko a pry ze je to holka, tak ja na nej "cha cha, to rikali minule taky, a O jako holka moc nevypada, ze".....

Milusko, nejak jsem necetla, ze nemocnite, tak at se toho brzy zbavite.

Verco, teda ty slipky ti davaji zabrat. ja bych slepici,kralika atd zabit nedokazala, vzdycky jsem se na to divala jako mala u tety, co meli hodne domacich zvirat, ale sama bych do toho nesla. tak at to brzy vyresite ke spokojenosti vsem.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
16. pro 2008

Simco, vypada to ze uz budete konecne mit zub, super!!!

No s tou bilkovinou v moci se to tu pekne rozbiha, ja mam v Po prinest kontrolni vzorek jestli se to zlepsilo... Snad ti ty antibiotika rychle zaberou a mas po UTI.

Ja musela doma zabijet, skubat a kuchat kurata, vzdycky jsem je potom tak 2 mesice nemohla jist... Ted bych do toho dobrovolne nesla...

DNes jsem doma udelala scenu, ze se musi zitra o malou postarat M., ja se potrebuju vylezet, ona cely den jen fnuka a chce moji pozornost a ja chci spat a nebo alespon lezet... M. ji ted koupe a super si to uzivaji, to se holt pipinka nenudi...

jdu spat, mejte se vsechny krasne...

slunicko2
autor
16. pro 2008

Simco, je dobre, ze jsi si za tou midwife zasla. Vsak od toho tady jsou! Musime se tu zase vsadit, jestli to bude holka nebo kluk 😀
S tim kocarkem to dela Sean taky, ale taky hned zklapne, jak je pripoutany. Jen v te autosedacce ne, to mu nekdy vydrzi i dele 😠 Vubec na to nejsem zvykla, on byl vzdycky zticha. Dost me to rozhodilo s rizenim!!!
Ta prasklinka by mela znamenat, ze se zub prorezava ven. Sean to tak mel a taky jsem nic nevidela 🙂

Milusko, to bych do tebe nikdy nerekla, ze jsi takhle zabijela kurata 😀 Tys jim je hezky pozabijela a oni je pak snedli 🙂
Poradne se vylez, at nejsi nemocna pres vanoce!

Simco, dnes jsem byla na poste, kvuli tem balickum. Segre ten muj dnes dosel (to jsem jeste nevedela). Moc jsem ji nechapala, ale rikala neco o tom, ze musela jeden zavrit drive a courier nemohl nic vyzvednout ci co. Ale stejne jsem vyplnila formular o ztrate. Tak by ti mel dojit nejaky formular k podepsani a nebo ti snad teda dojde ten balicek. Se nedivim, ze vsechno ztrati, mela tam hrozny bordel!

Verco, tak ted muzes badat 🙂 Co jsi nasla na mem tricu? 🙂
S tou slipkou je mi to lito, ale aspon vim, ze si je nemam porizovat 🙂 navic jsem nad tim premyslela, a rikam si, ze by to pro seana bylo utrpeni. Chtel by na ne sahat, a to by neslo.

Tak ja jdu neco delat. Musim dat nejake veci na ebay, upect linecke a tak 🙂

kaata
16. pro 2008

Holky pisu jen v rychlosti. Helca psala, ze jsou v nemocnici - Ellinka nemuze dychat a je na kysliku!!! Dam vedet, jak budu vedet dalsi podrobnosti.

forensica
16. pro 2008

Simco, no tak treba se vi z ceho mas ty krece..tak se z toho brzo dostan, ja mela ATB taky na UTI. Je zajimave jak je to caste u tehulek co. No s tou holcickou jsem teda fakt zvedava, takove babske odhady 😀

Zuzi, na slipky si klidne maly sahnout muze. My mame treba jednu a ta za mnou beha vsude a leze mi pod nohy. Ani jednou nas zadna neklovla, to proste nedelaji, jsou to kamosky. Takze v tomhle jsou myslim bezpecnejsi jak treba kocky co casto skrabnou. Ja uz ani nevim ktere to tricko to bylo, vse je to desne anonymni, pardon. Dnes jsem projela nekolik vzorku, je to vzruso koukat na veci pod mikroskopem pod tak masivnim zvetseni 🙂

MIlusko, teda takovy zabijak! 😀 Ja kdyz jsem byla mala tak jsem na to taky koukala, i na stahovani kraliku a vim ze me to moc bavilo. Myslim ze bych je i zvladla podriznout,ale proc kdyz je jeste mlada. Navic ziva slipka stoji £10 a to ona se nam uz urcite na vajickach zaplatila a tak at si jeste neco uzije.

Tak mame adoptivni slepici matku! Bydli tady kousek v Backhurst hill a Pipku si vezme 27.12! Hura. Neni to sice hned, ale to uz nejak vydrzime. Doufam ze to pomuze, jelikoz ja opravdu nehodlam byt zbytecne stresovana. To mi ted za to vubec nestoji. Navic jak budu nevyspala az tu bude mimco, tak bych s nima mela jeste min trpelivosti a asi bych jim tim krkem zakroutila. Drzte palec at ty ostatni dve jsou potichu!

Chudak Ellinka, no snad ji bude brzo lip. 😨

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
16. pro 2008

SImco, no to je presny, to jsem mela taky, presne bez priznaku a infekci jak blazen..koukam taky jeden chytrej co 😀
Cekam na manzela az mi zavola, jedu ho vyzvednout k autobusu ... akorat zkoncila Bridget Jones( ja se u toho filmu vzdycky desne nachechtam) tak budu muset udelat neco do skoly at nemam spatne svedomi 🙂

slunicko2
autor
16. pro 2008

Kato, moc na ne obe myslime! At je mala Ellie co nejdrive v poradku! ☹ Chudak Helca, musi se o malou hodne bat!

Simco, je to individualni s tim zubem. Vetsinou to pak uz dlouho netrvalo. Tak do tech 14ti dnu. Ale myslim, ze je to boli do doby, nez se zub cely vyklube. Nez ten zub projde cely dasni., Soudim podle toho, jak si sean vzdycky cuca ruku...

Holky, kam vy na ty vase infekce chodite... Ja mam zitra dalsi schuzku na te fertility clinic. tak jsem zvedava.

verco, to jsem teda zklamana! cekala jsem rozbor sveho trika 😉 😀 to je dobre, ze uz mas maminu pro tu slipku. taky jsem koukala na Bridget. Nejlepsi to vezeni a hory 🙂 Ted davaji pretty woman..

forensica
17. pro 2008

zuzi - no jestli na tom trvas, tak ja to pohledam a urcite najdu a az to triko rozeperu tak ti i poslu krivku s prvkama 😀..Ja mam nejradeji jak jak se perou v te fontane a ta hudba k tomu 😀 Vezeni je taky dobry 😀

slunicko2
autor
17. pro 2008

Verco, netrvam na tom 🙂 jen by me zajimalo, jestli jsi zkoumala dobre... 😀 😝

Ta fontana je taky super. Tomu se taky vzdycky smeju!

Tak si predstavte, ze nam odesel uz treti summers video monitor. Fakt mi to leze na nervy. A je to ve dvou rozdilnych domech, takze to nemuze byt zasuvkama...

miluska.woolley
17. pro 2008

Verco to je super, ze ma slipka novy domov.

Kato, moc Helcu pozdravuj, ze na ne myslime a prejeme at se to brzo zlepsi a jsou na svatky zpatky doma.

Bridgetku miluju, asi si ji pustim, at se mala pouci. Treba ji to zabavi. M. jde nakonec do prace, maji nejakou dulezitou prezentaci od vendora, ale prijde za nama pred obedem.

Simco, vcera jsem rozkoukala ten dokument o babies, zajimavy... Skoda ze jsem to nevidela pred porodem, pozorovala bych core inteligence na Ch.

Jinak uz jsem mela strach, ze posupajdim pro tehu test, ale dnes rano se k tomu vsemu pridala jeste MS, takze z pyzama opravdu nevylejzam dneska...

editahlb
17. pro 2008

Ahoj holky, to je pech s tema nemocema! Helco moc na tebe a Elinku myslime tak at vse dobre dopadne! Chudacek maly. Milusko ty se taky drz, v poledne te manza vysvobodi. Simco to je dobre zes k temu doktoru zasla, i kdyz te teda intelektualne neuspokojil, ale to se stava casto, i me ve skole, kdy ucitel nevi odpoved na neco co nas zajima 😒 Midwife mi taky rikala, ze podle rychlosti tepu srdicka to u me vypada na holku 😀

Dokument jsem jeste nezhlila, ale podle toho co tu pise Miluska si musim o vikendu najit cas! Ted je tak busy period s ruznyma vecerema a christmas parties, dneska bych taky chtela jit do kina na Waltz with Bashir, slysela jsem ze to stoji za to videt tak pak poreferuju jak se mi to libilo.

Tak ja ted jdu neco napracovat a zacit si uklizet v suplikach, at me ten kdo to tu za me prebere nepomluvi za curbes. Dneska nam ma prijit 29 appl. forms od lidi, co to tu za me chteji vykonavat pocas materske, tak me to nejak popostrcilo a taky jsem strasne zvedava kdo to nakonec vyhraje.

Verco a holky mate takove to vyrezavatko na brambory na bramborovy salat nebo je po uvareni jenom nakrajite? My si tu asi udelame jednu veceri 24.12 s kaprem a salatem a druhou 25.12 s krocanem a ruzickovou kapustou. Tak nevim, jestli to stoji za to jit po tom vykrajovatku patrat (moc se mi ted vubec nikam nechce) nebo to mam jenom nakrajet?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
17. pro 2008

Je to je mi lito Simco ze tolik trpis, doufam, ze te dobre vysetrili a neco nezanedbali! Proc by jsi mela mit ty krece?

S tou nahradou za me to fakt nechali tak trosku na posledni chvili, i kdyz se to tu resi od pulky listopadu. Ten proces je silene zdlouhavy. Nejdriv tyden trvalo nez jsme sepsali napln prace (jsem tu uz 4 roky a lak se to podstatne promenilo), pak se to musi inzerovat s deadline alespon 14 dnu po zverejneni, pak HR musi projit vsema formularema a equal monitoring formularema a zapsat info co potrebuji a pak to teprve preposlou k nam k shortlisting. Myslim ze pohovor probehne prvni tyden v lednu no a ja druhy tyden v lednu koncim. Kdyz si jeste vezmes v potaz to, ze vetsina lidi musi dat alespon mesicni vypovedni lhutu tak uz je fakt pozde. Takze lidi u vas v officu pekne popozen, je to k jejich dobru.

S tema bramborama na salat ja prave nechci aby se mi nejak promackaly, chtela bych je mit pekne rovnonmerne 😎 (jsem debil, co?) Ale asi je nakrajim, ty davy ve meste me od nakupu fakt odrazuji!

slunicko2
autor
17. pro 2008

dobre ranko 🙂

Edit, ja to vykrajovatko nemam. Brambory krajim 🙂 Ty se pak do te prace bude vraces? Ja myslela, ze to pak balite?

Simco, a jsou ty bolesti opravdu od toho? Drzim palce, at atb zaberou.

Milusko, vy jste taky marodi! 😀

my dnes mame stresovy den. Sean je v postylce, ale myslim, ze jeste nespi. Ja jdu na tu fertility kliniku, tak doufam, ze daz dorazi domu v cas!
Sean dnes radi jak cerna ruka. Nekolikrat zapnul pocitac, vytahnul zachodovou stetku, hodil dudliky do vany, kartacek na zuby take (no, muzu byt rada, ze to nebyl zachod!), zebra cokoladu a vzteka se.... fakt na to dnes nemam nervy 😀 😀 😀

No nic, jdu se pripravit.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
17. pro 2008

Simco, jdu jen na kontrolu. Asi me jenom zvazi. Metformin uz je v klidu, ale na par dni jsem ho behem stehovani vysadila. Na tu proceduru jdu az to dostanu, pokud budou mit misto. Ted to budu mit asi pres vanoce, takze predpokladam, ze az nekdy na konci ledna, zacatek unora.

Tak si toho hodneho ditete uzivej! Sean uz dokaze do zasuvky zapojit treba fen a tak. Vi, ze musi zmacknout i tu pojistku. Nektere zaslepky jdou bohuzel snadno vyndat. Na te jeho svetlusce je taky pojistka, ale to uz taky vi, ze musi zmacknout to i zasuvku 🙄

Nejhorsi je asi to jeho zebrani o jidlo. On uz rika ta.. takze me capne za ruku, odvede me k adventnimu kalendari, ukaze a rekne ta... to opakuje, a narika dokud nepovolim. Nekdy fakt rikam ne a zabavim ho necim jinym, vysvetluju mu, ze dalsi bude zitra... ale nekdy proste nemam sanci, takze sni cokoladu i dazovi 😀
To same mame s kartackem na zuby. V koupelne vzdycky zebra o kartacek a pastu...

Taky se mi vcera pri prochazce vykoupal v louzi! Potkala jsem znamou, tak jsem se s ni zapovidala. A on si mezitim podupaval v louzi 😠 Ale v jake!

Simco, to je mudr teda dobrak, ze ti radi, aby jsi se na ten scan protlacila! me tam tenkrat gp volala sama a ten scan mi domluvila... Upozornuju, ze to bylo jeste ve walesu!

V pondeli jsem mela smear test. A musim rict, ze to byl so far nejlepsi smear test jaky jsem v uk mela. Byla to rychlovka a nebylo to neprijemne. Pry ted take pouzivaji jine kartacky, uz to neseskrabuji, ale "podrbou" to tim novym kartackem. Vice tam toho pry zustane...

Holky, nas salat by vam asi nevonel, ten tak esteticky nevypada 🙂 Ale my treba nedavame hrasek, ani sunku. Jenom brambory, celer, mrkev, okurky, zalivku, majonezu, sul pepr a trochu horcice...

slunicko2
autor
17. pro 2008

Jo, taky jsem se dala zpatky na mystery shopping. Maji toho docela dost v Londyne, kdyby jste nektera chtela. Je to pres Tern Consultancy. neplati zase tak hodne, ale je to sranda 🙂
Ted delaji specsavers, fat face, pak nejake bary v soho a i nejake sado maso bary 😀

editahlb
17. pro 2008

Zuzko pridavam se k Simci - VYDRZ, ja obcas mivam taky takovy den, i kdyz se to u me projevuje trosku jinak nez u Seana 😀 Good luck na te klinice, taky by me zajimalo, co ti tam budou delat (doufam, ze nic drastickeho a ze to neboli), tak pak dej vedet. Ja se do prace (jo, je to Uni) musim vratit na 12 tydnu, jinak bych jim musela vratit tu materskou, co mi budou platit, takze v listopadu se vracime a pak se uvidi. Ja mam strasne kratkou hranici planovani, soustredim se tak max. na 3-4- mesice dopredu a dal mi to nejde.

Je mi tu ted priserne horko asi vyrazim nekam na obed, taky jste to tak meli ze vam v tehotenstvi bylo porad horko? Ja jsem hodne zimomriva, ale ted je to teda pravy opak! Tak zatim!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaata
17. pro 2008

Ahojky marodi, Milusko, jak marodite? Doufam, ze Mark prevzal zezlo childcare a mas moznost se trochu vymarodit.

Jinak se pridavame k marodum, my jsme dneska rano skoncili na A&E. Nico mel od vcerejska odpoledne vysoke horecky, 38-39 a vubec nicim to neslo srazit dolu. Tak jsme dnes rano ho odvezli na okouknuti na A&E, zacinala jsem mit strach. Nastesti (doufam, ze ne nanestesti) nic nezjistili, nacpali do nej nakonec konsky davky calpolu a nurofenu a cekalo se tam par hodin az to spadne. Jeste musim pochytat moc - Zuzko jak tys to nakonec tehdy dokazala? Takze delam dnes z domu a zacinam az ted kdy mi ditko usnulo 😖 . Poznaval opet na vlastni kuzi utrapy juggle materskych a pracovnich povinnosti. ☹

Vyridila jsem Helce pozdravy, vykladala mi tu jejich odyseu, no siiiileny, uplne plakala, nechali je cekat 4 hodiny na A&E, kdy Ellinka jen sipala, kaslala a povrchove dychala, nakonec se rozhodli jet zpatky domu, ale pak rano volali rychlou. Od te doby jsou tam, E je porad na kysliku, uz ji horecky spadly, ale dnes zase vyletely. Helca rikala, ze je to tam dost otresny, ona ani nedostane zadny jidlo atd, no dlouha story. Jo taky rikala, ze je rozhodnuta jit to private care, ze uz ma NHS plny zuby. Tak hlavne at Elinka se z toho brzy dostane.

miluska.woolley
17. pro 2008

AHoj holky, tak jsme dneska za pomoci obou dvd bridget jones prezily cely den. Mala si tu hrala a ja koukala na telku. Na obed prisel tatka domu, tak byla uplne vzorna a po mesici snedla bez odmlouvani celou porci obeda... Ted to vypada jako kdyz si vymyslim.

Kato, valcim sama, ale uz se to da, jen ten ibuprofen je muj kamarad. A k tomu hektolitry caje s citronem a medem. Charlottka je nakonec zdrava.Doufam ze se Nico taky brzo uzdravi. To je super ze mu na A&E tu horecku srazili, nam dr. rikal ze dokud nema mala pres 39, vubec ji nemam paralen davat. No kreten, prala bych mu to tu s ni vydrzet, kdyz ji bylo spatne.

CHudak Helca, staci kdyz mas nemocny dite, jeste se potykat s NHS.My kdyz byli v CR s malou v nemocnici, byla jsem tam pres den a na noc jezdila domu, super mili a prijemni, starali se o nas a kdyz jsme tam pak v nedeli byli s Markem s ni oba, donesla nam dr. dokonce co jim zbyla od obeda polivka... a to jsme neplatili.
To tady v nemocnici na detske A&E jsou vzdycky fofry, vsichni jsou strohy, a jede to sup sup... kdyz mas nemocny dite, ne zrovna nejlepsi pristup.

Zuzi, uplne Seana vidim jak se koupe v te kaluzi. Vsak je to kluk, a kdyz je to jen mokre a spinave obleceni... Ja mam doma taky kluka asi, tchyne rika ze pry po tatinkovi. Dnes rozbila sklenicku a pak mela zachvat vzteku, ze jsem ji od toho odnesla.

Edo, brambory bych taky nakrajela, normalne jsem dostala na salat chut. Ale ja ted ujizdim na tom nemeckem - brambory, salatova okurka, ocet, olej.

forensica
17. pro 2008

Ahojky, tak 15 vzorku udelanych a jeste jednou tolik a mam klid! Ale mam pocit ze jsem jim zavarila masinu, no snad se zitra rozjede 😅

Chudak Helca, to musi byt hrozny mit tak nemocne dite. Snad se z toho brzo dostanou. A vlastne vetsina z vas marodu taky! 😉

Edito, ja je normalne krajela nozem. Delala jsem pro 8 lidi z kila brambor a bylo to za chvili, protlacovak nepotrebujes 😉

Simco, my cekame holcicku a je mi furt vedro, tak bych se na tvou teorii moc nespolehala 😀

Bjorn dorazil vcera s hustym zpozdenim, ale jsem rada ze tu je. Hned je tu veseleji 🙂 Ale je nejaky marod, furt smrka, no proste chudacek nejvetsi. Nemocinkany chalp, znate to 😀

Dodala jsem foto bruchu, je z minule stredy. Koukam ze se fakt zvetsilo, ja uz to ani nepozoruju jak je to tak postupne 😀

slunicko2
autor
17. pro 2008

Kato, ja jsem tenkrat od HV dostala takovy pytlicek se samolepici plochou. Jemne jsem to prilepila kolem pindika a cekala 😀 Mozna bys to takhle mohla udelat s nejakym sandwich bag i bez prilepeni? Oni uz je pry nepouzivaji, prave kvuli tomu lepeni. Ale HV nejaky vyhrabala 🙂
Je na tom Nico uz o neco lepe? Chudinka malinkej! ☹ Tak at je brzy v poradku a ty mas praci za chvilku hotovou!

Chudak Helca, to pro ni musi byt priserne, takovy pristup! Ani se ji nedivim, ze chce jit private. Takze mala ma znovu horecky? Vubec nechapu, proc nedaji Helce take najist. Prece tam nenecha malou samotnou! Ja bych musela hladovet, kdyby byl treba daz pryc!

Verco, pane jo, bricho poradne vyrostlo 🙂 uz ji tam musi byt tesno 🙂 Bjorn urcite na to nachlazeni umira, ze? 🙂)))

Tak klinika byla takova klasika. Dostala jsem clomid, instrukce a mame se snazit. Za tri mesice mam dalsi schuzku. Ale musim na ten xray vejcovodu a daz na to spermio...
Tentokrat byl consultant takovy vesely. On je vzdycky takovy chladny. Delal mi tenkrat i ten membrane sweep.
Mel v ordinaci medicku a ta mela rozepnuty poklopec! 😝 Ze by ho ona rozveselila? 😀 😝

Milusko, oni si chteji hrat s takovyma blbostma, vid? 🙂 ja se jenom divim, ze sean nam jeste nerozmackal nejakou ozdobu na stromecku 🙂

On si v te louzi jenom podupaval, ale byla pomerne hluboka. Ja jsem se nerozcilila, prislo mi to vtipne. Mene teda uz to, ze mel na sobe botky a jeany cele mokre!

Edit, promin, vlastne jsi to tu uz psala, ze se tam musis vratit! Sorry, mam nappy brain.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz