Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

slunicko2
autor
10. lis 2010

Kato, to je ale drobecek! Mate krasneho chlapecka! super, ze uz vam kojeni jde!

Verco, super jsi to trico vyresila! Tak nam jeste nahackuj auticka, at muzeme vsechny zaplatovat 😉
Ja se na ty kluky kocici budu muset juknout na youtube, protoze ted vubec nevim, co myslis. U nas porad jede pat a mat, krtek a at ziji duchove.

holky, s tema letenkama je to naprosto stejne jako s listky do kina. Proste vam propadnou bez naroku na vraceni penez. Za co vas budou pokutovat? Ze jsi si koupila letenku, jim uhradila naklady, ale v letadle jsi nebyla? Takhle je to pro vyhodnejsi 🙂 Maji alespon malou sanci to misto prodat jeste jednou 🙂

verde198
10. lis 2010

Verco, dudlik v tomto pripade nefunguje, proste prso je prso 😀 A v postylce nechce spat, ted u nasich mame rozlozeny gauc a obe spime tam. Ale pomaha spaci pytel, takze ji kojim uz v nem a pak se citi v teplicku a vetsinou usne. Ted se mi ji podarilo uspat uz v 9 😵 😵 Teda zatim spi asi 10 min, tak snad to nezakriknu....
Super triko s kytickama, jsi sikovna!

Kato, to jsou super zpravy, ze se kojeni lepsi. Malej je krasnej bobek 😵

Jani, jj nasi jsou z male nadseni 😵 Asi jako vsichni prarodice 🙂
Jinak vlakem to je v pohode - s kocarkem mi pomohl pruvodci. Jen jsem v Praze napred nevedela jak z kocarku sundat autosedacku, predtim to vzdycky delal Pietro a na tohle jsem se ho neptala 😔 Ta uchytka byla totiz schovana pod latkou. Nakonec jsem ji ale objevila 😉

slunicko2
autor
10. lis 2010

Evco, Kato... jak psala Verca, uzivejte si to, vazne to utece! Kdybych vas necetla, az uz si ani nevzpomenu, jak mi sean usnul v naruci a hned se v postylce probral 🙂 Smudla jeden malinkej! Za par mesicu uz vas budou zase trapit uplne necim jinym 😀
Je to bida, ale uz ja uz na to mam vlastne jenom vzpominky! Hrozne to uteklo! V lednu budu slzet, az pujde v uniforme do skolky! 😔

miluska.woolley
10. lis 2010

@janinek Janinku tak kdybyste zapadali kolem Mnichova tak se ozvi...

Holky kdo jste na Vanoce v jukej, co teda srazik? Dnes jsem mluvila s Katou a oni jsou tu taky, my jedeme 26. nebo 27. do Londyna, podle jestli se mi podari prekecat manzela, ze si muzeme dovolit 2 noci...

@forensica Veru my kdyz jezdime, tak delame prestavky a mala to zvlada v pohode... My koukame na youtube na Jaja a Paja... uzij si tchanovce.
@verde198 Evi i tvrdak jako ja vymekkne a Bella spala predevcirem celou noc u nas, pricucnuta... a vcera jsem usnula pri nocnim kojeni a probudila jsem se rano taky s pijavickou... 🙂 . Kupodivu si to ale ted uzivam. Neboj, nadosmrti je v posteli mit nebudeme.
@catkaz Kato maly je uzasny, jsem rada ze to pomohlo...

forensica
10. lis 2010

Kato, bezva ze kojeni se lepsi, to mam fakt radost (ja jsem dost zastance 😅 )!
Zuzi, to je presny. Ja normalne uz pomalu slzela kdyz jsem minuly tyden kupovala K kalhotky 😅 Uz chodi na WC(teda kdyz ji tam posadim tak se vycura) a vi co po ni chci tak jen co prejde do velikace tak ji proste odplenim. Nicmene zrovna vcera jsme se pekne koupaly a vyplavalo na nas hovinko tak si nejsem uplne jista jak moc je pripravena 😀
Milusko, no ja bych se bala ze by uz K nechtela zpatky do te sedacky kdyz by jsme ji jednou vytahli 😀 Mozna nejlepsi cestovat prez noc ne? Ale zadny takovy plan nedelam, az bude druhe tak budem v aute tak narvani ze do letadla pobereme vic 😀
Jani, ja te uplne s tim rizenim chapu. Moje znama asi pred mesicem zemrela v aute kdyz vezla svoji dceru (ta byla bez skrabnuti) a tak si to pokazde kdyz ridim pripominam. Fakt clovek musi davat bacha 😔

janinek
11. lis 2010

@miluska.woolley Mnichov asi nemame uplne po ceste, ale je fakt, ze manzel vyhrozuje, ze nase supervozidlo projede kazdy snih a ze kdyz nebude dalnice, pojedeme oklikou, tak treba dokrouzime az k Mnichovu 🙂

slunicko2
autor
11. lis 2010

Milusko, my sice v uk budeme, ale dost daleko od Londyna :(
holky, ja vam to kojeni porad zavidim 🙂

Ja jsem se tu take na zacatku bala dost ridit. ale ted se mi tu ridi mnohem lepe nez v cr. Tak rizeni nesnasim! Coz mi pripomina, ze to je asi take jeden duvod, proc do cr teda ne ;)
Take si ale pokazde rikam, ze muzu ridit opatrne jak chci a napere to do me nejaky blbec!
Co treba ale nesnasim (snad vas tu nikoho neurazim), kdyz ma nekdo mensi deti na predni sedacce. treba trilete deti. Diky tomu se musi vypnout i airbagy a vubec mi to prijde nebezpecne.

Verco, vidis, ja jsem nikdy hovinko ve vane nelovila 🙂 Ale sean porad odmita kadit do nocniku nebo zachodu. Kdyz se mu chce, tak si na nej sedne, ale jen se vycura. Zkousim s nim cvicit tlaceni, ale zatim nic! uz si na zachode i cte, jako poradny chlap... 🙂
Jeeee, kalhotky pro holky! Doufam, ze jsou alespon fancy! 🙂

Tak nam sean uz 3x tento tyden zvracel. ma teda rymu a na tele nejakou vyrazku, tak snad je to virove. Jinak uz me odvezou!

a vyhrala jsem na ebay dva nove gauce za £120. zitra maji dorazit, tak mi drzte palce, at jsou opravdu takove jak ta zenska psala! Bojim, bojim!

saza007
11. lis 2010

@miluska.woolley miluska my sme na Vianoce v UK, aj ked Christmas Day a Boxing Day urcite u in-laws. A potom mozno budeme naspat v Londyne, ale neviem na 100%

editahlb
11. lis 2010

Ahoj kocky, tak se hlasim! Jsem od utery oficialne na materske tak snad budu mit vic casu.

Vitam nove tehulinky!

Musim si vas vsechny docist, unikly mi asi 4 stranky tak at vim, co se deje. Ja uz mam jen 6 tydnu do porodu, to je pruda, co? Nejak to na me lehlo a prijde mi ze nejsem vubec pripravena, tak to snad ted vsechno dozenu, kdyz uz budu konecne doma. Od toho uterka jsem taky docetla posledniho Larsona, takze me uz od vas nic neudrzi, no teste se 😅

Vsechny vas moc zdravim a prozatim pa pa!

forensica
12. lis 2010

Ahoj Edito, ja na tebe zrovna vcera myslela ze ti to nejak uteklo co! Ja si taky pripadam nejak nepripravena, no je to desny, za chvili nas tu bude zas o jednoho navic!
Zuzi, ja zastavam svedske pravidlo ze do 4 let musi byt dite v rearfacing sedacce a hotovo. Nevim jestli se daji namontovat i dopredu, ja bych ji tam i dala (nemame airbag u spolujezce) ale K je vzadu. Druha prdelka bude holt vepredu do te doby nez koupime vetsi auto. S kojenim se dockas u druheho 😉

slunicko2
autor
12. lis 2010

Edo, vitej zpatky! 🙂

holky, vam to vazne utika! Jeste nedavno se tu resilo, jestli vsechny otehotnime a pritom nektere z vas uz muzou i pracovat na varce treti 🙂)))

Verco, vidis, o tom vim. Jen me vzdycky zajimalo, jak v tom sedi? Jsou to jine sedacky? Kam daji nohy? Vim, ze bych si to mohla nastudovat na netu, ale na to jsem lina 😅 Protoze Sean byl rearfacing take dele. Ale kdyby mel byt rearcafing i ted, tak by mel nohy u kolen! Coz by znamenalo, ze by mi porad zvracel s jeho zaludkem 🙂

no, u nas zadne tehu urcite nebude minimalne do pristiho cervna. A pak se znovu uvidi, jestli se to vubec stane. Kdyz se mi podari hodne zhubnout, tak asi pujdu zpatky na kliniku a vyzadam si IVF. Protoze proste Daz neni doma v dobu, kdy je ho potreba a i tak to nejde, kdyz byl. Ja vim, ze casu dost. Ale pristi rok mi bude 35 a ja nechci mit druhe dite tak blizko ctyricitce :/

Tak u nas lije jako z konve, mame silny vitr. Snih je na kopcich, ale nechce sestoupit az k nam :(

Daz mel vcera volno.... pomahal se Seanem. Behem toho se sean pozvracel, narazil si zada, pak zase bradu 🙂))) Porad na nej kricel, daddy, daddy, daddy! Daz byl rad, ze sel dnes do prace! Byl z toho uplne na prasky, ze se sean porad dozadoval pozornosti.

slunicko2
autor
12. lis 2010

a kdyz jsem mu rikala, ze uz si musime udelat nejaky plan na ditko cislo 2. Tak mi jen povida: are you sure you can manage another one? don't you have enough? hahaha

editahlb
12. lis 2010

Ha ha Zuzi, jen at si to Daz taky uzije a at vidi, kolik je s detma prace. Ale s tim tehu ti rozumim, ja mam to druhe taky takhle blizko Eiry abych nebyla tehotna ve ctyricitce 🙂

Verco uz mam doma rodice? Co ti z Cech privezli? Ja se strasne precpavam a pak me pali zaha, no neni tam uz v brise holt moc mista, no.. Krasne ti Kristinka vyrostla, uz je z ni fakt velka slecna, a kolik ma vlasku! U nas porad jen takove chmyricko, ale asi ji ostriham, lita ji to vsude mozne..

Milusko taky jsem videla vase fotky, strasne vam to na nich holky slusi! Vsem trem! Jste tam jak ze zurnalu 🙂

Kato precetla jsem si taky tvuj popis porodu, zvladla jsi to myslim suprove, a jsem rada, ze to kojeni uz ti taky jde. Vzpomnela jsem si ze ja jsem se taky nemohla ani za boha vycurat, kdyz me prijali k porodu, vubec to neslo! Tou vzpominkou jsem si ozivila i to, jak to ukrutne bolelo a tak doufam, ze to tentokrat bude taky takova pohodicka jako s E a nebudu se moc dlouho trapit. Brrrrrrr.

Pediatr se nas tady pri registraci ptal, kolik tak umi E slovicek, tak jsem si je vsechny vypsala a je jich skoro 50! Je to teda z kazdeho jazyku neco, nektere v cestine, nektere v anglictine a nektere ve velstine a samozrejme je micha v jedne vete dohromady. Ale zatim ji rozumime 😀

Jdu chystast neco k obedu, asi file s br kasi, E se ted chce porad sama krmit, ja se nesmim jeji lzicky ani dotknout, takze jsem musela polivky vypustit, umrela by nam asi jinak hlady 😀

slunicko2
autor
12. lis 2010

Edo, ty jsi vtipna! 🙂 Ale bramborovou kasi a file bych si take dala! Mnam mnam! A prijal nakonec Osian to hrani tady v uk? Nebo jste doma spolecne?
Nejake nove postrehy ohledne zdravotni pece v cr??

Uz mam ty nove sedacky z ebay! A jsou super! 🙂 Jen jsem teda musela koupit do rohu mensi stolek a dva polstare, aby to nebylo takove bare.

Ze zvraceni se vyklubala nejaka viroza, protoze Sean mel dnes vecer 38.1C a vyrazku po tele!

editahlb
12. lis 2010

Chudak Sean! Posilame mu od nas pusinku na rychle uzdraveni

Os hrani neprijal, je tady s nama 😉

Zdr. pece je tady takova puntickarska, ale ja mam pocit, ze je to nekdy az moc zbytecne. Pediatr nam hned predepsal vitamin D, protoze ho E nikdy nebrala, a tady je to pry temer stejne nabozenstvi jako v nemecku (je to takMilusko?), poslal nas na UTZ kycli, protoze ten taky nikdy neprodelala a jeste ji nasel nejaky selest na srdicku, tak jsme s tim museli az do Loun na dalsi vysetreni. Ja jsem si myslela, ze to nic nebude, ale kdyz uz vas nekdo takhle plasi, tak se nechate lehce strhnout.. No tak si Zuzi vyber, co je lepsi.... Druha vec, kterou tady docela prekusuju je naprosta ignorance soukromi, jednak vlastniho a jednak ostatnich pacientu, to je tady fakt sila.

Jdu se mrknout na "Reader", jeste jsem to nevidela a Os uz na me ceka pred bednou.... Tak zatim!

janauk
12. lis 2010

Holky ja jen v rychlosti Vam preju krasnej vikend. Edit, to snad neni mozny, ze uz to mas takhle za par. To je dobre, ze uz budes mit ted vic casu. Odpocivej!! A uzijte si Readera. Ja ten film miluju!!
Zuzko, snad bude Seanovi brzo lepe.

slunicko2
autor
12. lis 2010

holky, diky moc! zatim spi, i kdyz ne moc tvrde, ale lepsi nez nic!

Edo, oboji ma svoje, vid? Chapu, ze se nechas pak take strhnout! Kdo by se take nenechal? Tady je to zase takove dost od oka nekdy!
Jak to myslis ohledne toho soukromi? Ze si to tam vsechno mezi sebou reknou? To je tady teda take! Ani ne tak na stredisku. Ale treba co mam tu kamaradku v te advokatni kancelari! Ta vyslepici uplne vsechno! A tohle je male mesto a tak si das jedna a jedna dohromady! Pak take navy. Tam se resi i zdravotni problemy, problemy v rodine a tak. A ma to byt prisne soukrome. ha bloody ha!

Uzijte si film!

Janco, take prejeme krasny vikend! Daz dnes dorazil domu az v devet a musi v pet zase vstavat. A zitra to same.

janinek
13. lis 2010

@slunicko2 At je Seanovi lepe, chudackovi.

S tim soukromim u doktora, myslis Edito, ze kazdy vsechno slysi v ordinaci a na recepci treba? Mne take dostalo, kdyz jsem v Praze byla na nejakem vysetreni a tam spoluzacka ze ZS a fakt jsem nechtela, aby slysela, co tam budu rikat, kdyz to ani nevedeli nasi. Ale odesla driv nebo tak neco. Jen jsem celou dobu myslela na to, ze proste tam kazdy vse slysi. A ja si pri cekani take vse vyslechla o ostatnich, kdyz jsem zrovna nemela sluchatka.

Krasny vikend vsem, snad bude nejak lepe. Mne ted predpoved uz neukazuje zadny dest, ale znate to, tady je jedno, jaka je predpoved, stejne prijde vsechno - slunce, dest, mlha, vitr, kroupy ...

janinek
13. lis 2010

Btw Ten Reader mi pridje dost drasticky koukat v tehu, i teda normalne. Ale je to vyborny film.

Zato bych rozhodne nedoporucovala takhle pred porodem Nouzovy vychod take s Kate Winslet. Vynikajici film, ale silene depresivni. Ja ted ctu tu knizku, film jsem videla snad loni nebo proste tehdy v kine, jak to melo premieru, a jsem z toho porad spatna.

janauk
13. lis 2010

Zuzko, tak to si Daze teda moc neuzijete ☹ My mame tatku ted o vikendu doma, v utery jede na tyden na Sherlocka 😉
Jani, ja vim co myslis s tim Readerem. Je to tezsi latka, ale prijde mi to vyborne natocene. Dost na premysleni. Vite, ze tomu klukovi,co hraje hlavni roli nebylo ani 18nact? Teda oni vsechny ty milostny sceny museli tocit az posledni dva tydny, po jeho 18tych narozenich. To teda klobouk dolu.
Ten Nouzovy Vychod jsem nevidela. Ja bych tak rada sla do kina!
Holky, chtela jsem se vas zeptat jestli jste ratolestem nekdo koupili trike with a handle. Ja premyslim o vanocnim darku pro Alfiho a tohle se mi docela zamlouva, ale nevim jestli na to neni moc malej a take jestli je to co k cemu.

janauk
13. lis 2010

Zuzko, tak to si Daze teda moc neuzijete ☹ My mame tatku ted o vikendu doma, v utery jede na tyden na Sherlocka 😉
Jani, ja vim co myslis s tim Readerem. je to tezsi latka, ale prijde mi to vyborne natocene. Dost na premysleni. Vite, ze tomu klukovi,co hraje hlavni roli nebylo ani 18nact? Teda oni vsechny ty milostny sceny museli tocit az poslerdni dva tydny, po jeho 18tych narozenich. To teda klobouk dolu.
Ten Nouzovy Vychod jsem nevidela. Ja bych tak rada sla do kina!
Holky, chtela jsem se vas zeptat jestli jste ratolestem nekdo koupili trike with a handle. Ja premyslim o vanocnim darku pro Alfiho a tohle se mi docela zamlouva, ale nevim jestli na to neni moc malej a take jestli je to co k cemu.

forensica
13. lis 2010

Ahojky,

Edito, mam tu tchanovce, mamka dojede az za 14 dni s cukrovim 🙂 Jo s tim jidlem, ja zeru jak propichla. Taky uz mam ke svemu zdeseni 15kg navrch 😕 Ale nemuzu si pomoct, no holt to budu muset pak vykojit jak s K. S tou peci, jo na to Dcko jsou jak prdli a pritom my to nidko nebral a jsme normalni. Ja si vzdycky pripomenu sestrencinu reakci kdyz jsem ji rekla ze K uz v 8mi mesicich tlacila jahody po kilech. V CR se alergeny zasadne nedavaji do roku 😅 No s porodem ani nemluv, me se o tom ted dost zda a nejak si nedokazu predstavit rodit jinak nez jsem rodila. Me teda uplne nejvic bolelo jit na zachod a tam se vycurat, ta pozice mi proste nesedela 😅 Bude to v pohode neboj 😉 Super s tema slovickama, K az ted zacala s mluvenim! Ja bych rekla ze umi tak 15, vic asi ne, i kdyz minuly tyden prisla ze 'see ya' ze skolky, tak to uz jsou hned dve navic ze 😀

HOlky do kina bych si taky i zasla. Dnes jdu na burzu oblecku tak jsem zvedava co tam pro K bude.

Zuzi, to je naprd s tim ze Daz bude furt tak pryc. No a s druhym, na jednu stranu jsi odvaha, jelikoz zase na to budes sama, ale S uz je velky tak by to urco slo. Ja na to pohlizim uplne stejne jak vy (Edita taky), nechci byt stara raketa a hlavne my se nerozhodli jesli zkoncime u dvou deti a tak jsme proste zacali driv. A to nevzpominam nase otehotnovaci problemy s K ze. K te sedacce, ty deti vetsinou roztahnou nohy takze jim visi po bokach. K ma ted 90cm a ma je lehce pokrcene, vubec ji to nevadi.Sedi tam rada 🙂

slunicko2
autor
13. lis 2010

dobre rano!

Jani, sean trike ma. A ja ho vyuzila hodne. Brala ho na prochazky. On se jeste nenaucil slapat (lenost, rekla bych), tak tyc vyuziju. Zbytek uz je sundany. My ted ale hodne pouzivame ten balance bike.

Ja bych do kina sla take! 🙂 Beru alespon Seana, abych mela i ja nejake kulturni vyziti!

Jani, to je pravda, ze tam vsechno hlasis tak aby to kazdy slysel. Mamka mi rikala, ze po nich take chteji, at se ptaji pacientu, proc chteji videt lekare. ale ona to odmita, protoze ji do toho nic neni!

Nam uz konecne Sean zacina mluvit. Hodne porad jeste tou svoji hatmatilkou, ale uz i rekne neco sam od sebe. A nevadi mu uz opakovat cesky, tak jsem rada.

Manza ma ted rymicku, tak je mozna dobre, ze je v praci! :D

janinek
13. lis 2010

Dobre rano vsem!

@slunicko2 Tak jestli ma rymicku, tak at se nebraci, dokud ho neprejde. Ja se desim, kdy to prijde zase na Martina. V Praze to bylo tak trikrat za zimu aspon, pak tady v UK prvni rok a dve zimy nic ani jeden z nas a ted uz behem leta snad lehl s rymickou trikrat. Tak se desim nastavajici zimy. Holt je to opravdu nejstrasnejsi muzska choroba na sedm.

@janauk Jj, mne se Reader moc libil, teda ze je to vyborne udelane a Kate Winslet naprosto zboznuji, jen je to hodne smutne. Urcite si tohle i Revolutionary Road koupim na DVD, jen nevim, kdy se odhodlam zase koukat.

K tomu kinu, v Praze na FLore je pry kino, teda spis sal, pro maminky s detmi. Nevim, jak to tam teda vypada pri promitani, ze z filmu toho asi mamky moc nemaji, ale zni to zajimave.

wacata37
13. lis 2010

ahojte! 😀
tak jsem si konecne prehodila profil na c eskou stranku no to byly obstrukce 😒

@forensica teda s tou autosedackou ti nevim...Matty jsou 3 roky meri 110 cm za rok bude mit tech 116 kam by ty nohy dala?? mozna tak na kratkou jizdu ale kdyz nekam jedes hodinu tak by ji porazilo! jinak ja mela tu prvni sedacku jenom do roka a pul vic to kvuli vejsce neslo pak jsme koupili normalka maxicosi co se da rozlozit az na booster seat. ale bohusel jsem to nepromyslela a sedacka nemela svoje vnitrni pasy, takze kdyz byla M mensi tak s s ni nikam nedalo jezdit protoze kdyz se zacala nudit taky vyskakovala ze sedacky!!!!

jinak po mesici chozeni do skolky se konecne Matty rozmluvila, uz sklada pekne vety tak se i neco dozvim jenom z ni nikdy nevytlacim co tam delali. takze to bude jeste hodne prace. Cesky totalne odmita mluvit ale vim ze rozumi kdyz je s babi na skypu tak si tam neco povidaji ale M spis opakuje co babi rika. No tak alespon k necemu ta skolka je 😝

tak jo preju hezkou sobotu konecne nam tu na jihu neprsi to uz bylo na zblazneni.

wacata37
13. lis 2010

@janinek je tak to u nas je v Duke of Yorks kazdej vikend pro rodice s detma a jmenuje se to Big Scream tak si to asi dovedete predstavit co se tam deje!!! 😀

slunicko2
autor
13. lis 2010

@janinek Jani, tady takova kina maji take 🙂 Nejsou tam uplne zhasnuta svetla, spis sero. A nerve to tolik 🙂 My sem tam zajdeme se seanem do Empire nebo Odeon junior. Nikomu pak nevadi, ze poslednich deset minut lita mezi ulickou nebo stoji prilepeny u platna 🙂

jojo, ryma je hrozne smrtelna :D

tak nevim jak vy, ale ja mam ten posledni dobou hrozne vycitky, kdyz potrebuju uvarit, uklidit nebo nekam zavolat a sean si chce hrat. Asi je to tim, ze drive nejevil zajem a ted se ode me nehne. A vcera a dnes brecel, ze chce daddyho! No, mam se na co tesit, protoze ho ted moc neuvidi!

editahlb
13. lis 2010

Ahoj holky,

Jani my ten Trike taky mame a slavime s tim dost uspechy, takze doporocuju. Pozde urcite neni, podle me cim je E starsi, tim ji to na nem vic bavi.

S tim soukromim je to jak pisete - u lekare v cekarne se proste dovite vsechno cim trpi pacientka pred vami takze se i ostatni dozvi, cim trpite vy. U gynekologa se dela POKAZDE vnitrni vysetreni, coz je me osobne uz docela neprijemne a kdyz se tam (hned za dvermi bez zavesu) svlikate tak tam treba sestra muze BEZ KLEPANI kdykoliv vejit a neco si podat. Tim vas holy zadek uvidi dalsi mnozstvi zenskych co sedi v cekarne. No sila. Ale doktor je moc fajn a hodne lidsky, tak si nestezuju.

Reader se mi vcera moc libil, dodivali jsme se asi o pulnoci a pak jsme do 1 rana komentovali a povidali si o tom. To jsem nevedela ze to "kid" byl tak mladicky!

Verco me taky prijedou tchanovci, ale asi az 17.12., zustanou s nama az do prvniho tydne v Novem roce, tak se na ne uz docela dost tesim! Jenom doufam, ze nezacnu rodit jeste pred tim 😒 15 kilo mam nahore taky a na porod se stejne jako ty vubec netesim 😨

janinek
13. lis 2010

Jo, to s tim kinem jsem psala spis pro ty, co uz jsou v CR, to mi bylo jasne, ze tady to urcite funguje dele.

@editahlb V Praze presne na gynekologii to je takhle. Je cekarna na chodbe, pak vecne otevrene dvere na recepci a k prevlekani. Jsou tam sice kabinky a z tech dvere do ordinace, ale, ta "stena" z recepce nejsou dvere, ale takove zavesy, ktere mi za a prijdou prusvitne, ne pruhledne aspon, a hlavne, jak se tam dela pruvan, predevsim v lete, tak hodne litaji. A to uplne nesnasim, jak tam clovek stoji ne zrovna plne obleceny a ceka na kazdy zachvech vzduchu. Ale doktori dobri, no. A chapu, ze se tam nevejdou dvere, ze by nwbyly kam otevrit, ale jsem z toho vzdy nesva.

@wacata37 A co ti tak Matilda vypravi, kdyz uz teda ze skolky nic?

wacata37
13. lis 2010

@janinek no co by asi tak vypravela? vsechno co ji napadne, co vidi pred sebou, co chce delat kam chce jit. kdyz si nese ze skolky vykres tak neco zvatla o tom jak kreslili, co asi tak cekas od 3 letyho ditete? ja myslim ze monology typu eseje jsem mivala az na zakladce ale mozna jsi napred 😉

slunicko2
autor
13. lis 2010

@janinek a Edo, ted si vzpominam, ze takhle to mel i muj gynekolog. Pamatuji si, ze jsem cekala v kabince (mela dvere) a slysela jsem ho, jak rikal nejake tehulce, ze neni vsechno v poradku a mela by tehotenstvi prerusit. Myslim, ze to byla starsi rodicka, ale stejne!
Pak mi take bylo neprijemne jit polonaha pres celou ordinaci az k lehatku! Drive jsem byla hubenina, tak jsem to zvladla.. Ale ted uz bych teda mela sukni az po kotniky 🙂

holky, budu se na ten film take podivat, kdyz uz tu sedim po nocich sama 🙂

Jani, promin, ja jsem to brala, ze deti nemate, tak jsi se o tyhle kina jeste nezajimala 🙂