Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

forensica
16. únor 2009

Je Heli fakt, E je ale roztomilounka jak se soupe 😵

Kato, ono to nebude tak jednoduche s tim NI number. Oni mi ho totiz behem let nekolikrat zmnenili, pouzivali ruzne temporary,a duvod byl ze jak jsem zmnenila jmeno 2x (z Janikova na Mortensson a pak na Martensson) tak oni se v tom neorientuji jelikoz myslim ze ruzne odnoze HMRC mezi sebou nekomunikuji. Nakonec mi rekli jake pouzivat, nicmene to nezacina na pismena, taze neplatne kdyz ho udavam a to na plastove karticce co mam (ale nemuzu najit to kartu) je neplatne, zrusene,nefungujici 🙄 Ja ty blbce uredniky myslim pritahuju. 😖

editahlb
16. únor 2009

Ahoj holky, tak mi budouci svagr zapojil notebook v loznici a tak se k vam ted napokec snad dostanu casteji. Mala\je slunicko, je moc hodna a krome prvni noci a vcerejska spi skoro celou noc (nehci to zakriknout!), akorat ze spi u nas v posteli. Do postylky ani nahodou. Myslim, ze v ni spala vseho vsudy tak pul hodiny. Asi budu muset zacit ji na to nejak privykat nez bude pozde.

Milusko taky na tebe budu ve stredu myslet, hodne stesti a dobrou rekonvalescenci, at se v tom dubnu setkame. Simco myslis ze ti to taky vyjde? A co ze jsi mi to doporucovala na ty cervene tvaricky/vyrazku? MM?

Veru fotecka ze scanu je moc pekna, jato tipuju na chlapecka 😉

Magis jak sis uzila tu show v Cardiffu? Pr 🙂 omin, predtim jsem prehledla tvuj prispevek, ze sem jedes, s kocarkem bys me ale asi nikde nepotkala, jeste jsem ho nevytahla, mam z te techniky trochu hruzu 😀
Koipili jsme ten ergo baby carier a musim rict, ze je fakt dobry, mala je v nem spokojna a zvladam pri chuzi i kojit

Zuzko diky za ten tip na pisnicky, prezpivala jsem vsechny cos vyjmenovala, krome tluce bubenicek, na ty slova si nejak nemuzu vzpomenout. Holka modrooka me nadchla nejvic 😀 Ta je ted nejoblibenejsi. A Kato taky diky za ten odkaz, je jich tam spoustu!

Evco ty cechy plati, uz se na tebe taky tesim, bude to fajn mit tam nekoho s kym si budu moct postezovat nad vecma, ktere treba budes videt stejne.. A co za praci tam ted delas? Ja to nejak prehlidla, jestli jsi to uz psala

Holkuy musim bezet, male se uz prestava libit kopat si nozickama bez pliny, asi ma zase hlad, uz asi 10 minut nejedla 🙂

editahlb
16. únor 2009

Verco to je pech s tema urednikama, taky mam pocit, ze je pritahujes! Tak co ti doporucili udelat? Zalozit dalsi nove?

slunicko2
autor
16. únor 2009

Verco, karticku s NI mas, ne? No, preju ti pevne nervy! Jinak ja si take myslim, ze za bilou plombu to neni moc! A to ze tady ty ceny jsou lidovejsi nez u vas v Londyne 😀
Jak jsi pochodila u GP?
K tomu sestinedeli.... Nemas nahodou drzet dalsi po te laparce?

Milusko, drzim ve stredu moc a moc palce! ja zitra pracuju dlouho do vecera, tak bych nemela cas ti poprat hodne stesti! Urcite budes do odjezdu v pohode! Ja jsem tenkrat taky hodne panikarila, kdyz jsem byla na tom zakroku v lete. Clovek to vidi uplne jinak, kdyz ma uz rodinu, vid?

Vendy, vitej. Ja jsem sice v uk, ale dost daleko 🙂 My bydlime ve Skotsku. Takze jsem dost stranou od vsech :(

Edit, holka modrooka je taky moje oblibena. Sean ma jeste rad pasla ovecky. Tam se mu zamlouva to dupydupy dup 🙂 A pak jedna dva tri ctyri pet, cos to Seane cos to sned 😀

Kato, to cisteni zoubku vam zavidim! Sean si tam porad stoura sam. Zubarka me uklidnovala, ze az bude mit vsechny zoubky, tak si je necha cistit poradne. Ale souhlasim s tim, ze skolka s ucenim urcite pomaha. Pamatuju si, ze synovec umel dost veci moc hezky. A to ho svagrova z toho naucila velice malo :(

holky, ja se k tem ponorkam nemuzu bohuzel vyjadrovat. je tady kvuli tomu velky poprask. Ja jsem se to dozvedela az z novin, protoze nikdo nesmi nic rikat. Takoveho mam manzela 😀 😝

Simco, s tim, ze se mi do druheho pozdeji nebude chtit mas asi i malinko pravdu. Uz ted jsem nejaka zlenivela. Ale zase nechci, aby byl jedinacek 🙂
Ta holka ma asi ten starsi model.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
fairy
17. únor 2009

Simco teda chudak Oskar jeste ze u toho by Chris a vse v klidu zvladnul do jake nemocnice jel? St. helier?Snad se mu zoubky neposkodily.
Milusko tak zitra at to dobre zvladnes dneska odpocivej at mas silu.
Holky nejely jste nektera autem do CR? My o tom v lete vazne uvazujeme.
Tak hezky den ja jdu pracovat

forensica
17. únor 2009

zuzi- karticku mam ale kdyz jim to cislo dam tak neexistuje 😠 ..jinak o laparce bych uz ani nevedela kdyby mi furt necouhaly dve snurky z jedne jizvy, jsem moc zvedava jestli teda nekdy vypadnou jak ten Dr rikal ci proste budu mit pamatku 😀 Jo, GP nevedel tak jsem mu rekla co napsala Simca a tak mi proste napsal Canesten tak uvidim. Ale myslim ze to tim mym vetranim ustupuje samo.

simco- no teda to musel byt sokec, chudak O..pry hlavne se nestresuj v takove situaci 😀...snad se mu to zahoji a zoubky budou netknute

edito - tak to je super s tim Ergem, ja nad tim taky docela uvazuju, hlavne na to az pak budeme litat do CR a Svedska to asi bude dost prakticke jak rikala Simca...ohledne toho kojeni furt, ja to taky tak delala az jsem pak zjistila ze ne kazde otevirani pusinky je naznak hladu. U nas se tak i projevuje unava a navic si myslim ze kdyz mimco koji tak casto tak to ten zaludek prece nemuze mit cas ztravit. Ohledne spani v postylce se netrap, spete jak vam to vyhovuje 😵

Heli - autem jsem do CR nikdy nejela, ale busem mnohokrat...rekla bych ze to s prckem bude docela zahul, prece jen je to nejakych hodin

Nam prijde ve ctvrtek matrace do postylky. Uz se docela tesim az male udelame pokojicek a ze tam bude spinkat. Takhle se vzdycky plizime do nasi loznice pro veci a navic tam mame pocitac ke kteremu se takhle nemuzeme dostat.

verap
17. únor 2009

Ahojky,

Edit - manzel si preje chlapecka, mne to je vcelku jedno, ja jsem na tu fotku koukala, co je tamto pod tou nohou, tak doufam, ze to je teda kluk, at ma radost 🙂 S tim spanim male ti zavidim, pak musis napsat trik, jak na to.

Vendy - vitej, ja jsem taky z vychodniho Londyna (jako Verca)

Simco - doufam, ze O teda v poradku. Hlavne moc nestresovat, tech nehod jeste asi par bude.

Fairy - ja taky autem nejela, autobusem jo, i kdyz ja jsem ze Severni Moravy, takze dalka jako blazen. Pokud byste jeli, tak mozna lepsi pres noc, at to mala zaspi, v aute se bude nudit.

Verco - s tou NI je to fakt pech, ja papirovani nesnasim. Napsala jsi nakonec ten dopis do te nemocnice?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
17. únor 2009

Hele Verko, tak me napadlo co se nekdy sejit kdyz jsem skoro sousedky 😉 ?Vlastne tady v Londyne i z CR 🙂
Ten dopis mam stale rozepsany ale dopisu ho. Ono toho casu moc neni, ja se ted snazim vysetrit par hodin abych mohla dodelat cepicku pro znamou co ma rodit kazdym dnem. Delam tu samou jak pro K ale ve zlute a K do ni konecne suprove dorostla az jsem mela radost. Me se zda furt stejne velika, akorat ze jsem ted musela dokoupit vetsi bodycka.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
verap
17. únor 2009

Verco - kde ze ty presne jsi? Ja v Leytonstone, rada se nekde sejdu.

miluska.woolley
17. únor 2009

Holky, tak ja mam dneska den, celou noc s malou vzhuru, myslim ze ji roste zub + teplota, takze ockovani se nekonalo, venku vanice, dr. dorazil s 45min spozdenim, a kdyz jsem volala do nemocnice na kolikatou mam dojet, jestli maji plan operaci, tak mi rekli, ze nevi, ze doktori stavkujou... tak prej mam prijet na osmou, i kdyz jsem pata v poradi...takze rano asi budu vstavat ve 4, abych se vypravila, nakrmila a oblikla malou....
ale jsem optimistka, bude lip....

Heli, my jedeme autem do UK. Uz jsem to jednou jeli, ale bez ditete...

Simi, to bud rada ze se to stalo Chrisovi a ne tobe. Ja jsem teda silenej plasan, ale je mi jasny, ze se takovy veci jeste asi parkrat stanou...

forensica
17. únor 2009

Verko - ja jsem v Bromley By Bow, coz je autem a vlastne i metrem kousek 😉

Simo - ty jsi blazen s takovym bruchem a jeste tahnout dite na hrbete/brichu..fakt indianska babicka hadra 😀

Milusko - no to nezni moc dobre a navic pata v poradi, to se dostanes na radu nekdy vecer ne? Pokud teda doktori budou vubec ordinovat. Budu ti drzet palec.

peppapig
17. únor 2009

Ahoj holky, tak dekujem za privitani 🙂 jak se tak koukam, vetsina jste z London, tak to mame s malou trosku z ruky. A znate se nekdo osobne? Co jsem se odstehovala z cambridge, jeste jsem nenarazila na ceskou maminu. Tak aspon tady 😉

miluska.woolley
17. únor 2009

Vendy, kde presne jsi? My jsme se tak poruznu s holkama setkaly, londynsky holky se myslim vidi casteji. Ja to ted v breznu zase objedu.
Ja budu tyden v breznu a pak po velikonocich v Chandlers Ford.

Holky diky vsem moc za podporu, ozvu se az se proberu 😉 .

peppapig
17. únor 2009

No,ale neni to nahoda, my jsme v Southampton (mesto,ktere nenavidim 😲 , ale snad uz ne na dlouho). tak to muzes obejit i nas haha

peppapig
17. únor 2009

miluska.w taky drzim pesticky, ikdyz jsem uplne mimo k cemu, ale to nevadi, at se povede co se ma!!

miluska.woolley
17. únor 2009

No tak se muzeme sejit na kafco, my stopro pojedeme do west quay. Southampton je dobrej, bud rada ze nejste v Eastleigh 😀

peppapig
17. únor 2009

V Eastleigh jsem radeji ani nebyla 😉
Kdyz ja jsem si za 6 let zvykla na cambridge, kamaradi, znami a tak, ale prakticky okolo nic neni, tak na druhou stranu jsem rada v krasnym Hamshire, porad je kam jet a jit. No ale shopping mame bajecnej, ze?! Uz se chystam do nove otevrene Ikea, ale starousek me drzi nebot vi jak to dopadne 😎
A kafco si dam kdykoliv. Jak mas stare detatko/a?

miluska.woolley
17. únor 2009

Maly bude v sobotu rok. Kdyz si najedes na fotku u jmena, tak se ti ukazou udaje o kazdym...

peppapig
17. únor 2009

Diky, akorat jsem na to prisla. Cece, kazde forum funguje jinak, tohle je navic velmi busy, vubec nestiham. Dokonce fotky uz jsem vam devcata okoukala, mala je krasna, uz planujete party. My za chvilky budeme planovat druhou, hrozne to letiiiii. Nevis, zda jeste nekde jsou maminky z UK (nebo jen tady)

fairy
18. únor 2009

Dobry rano holky,
tak Milusko drzim palecky at to mas rychle za sebou. Holky vim ze jste se tu jednou bavili o tom umyvadelku na vanu ja jsem jedno videla tak davam odkaz
http://www.vertbaudet.co.uk/baby-nursery-matern...
Tak pekny den

forensica
18. únor 2009

Ahojky, tak jsem spokojena, mala nam pekne pribrala (i kdyz bobek je na ceste, tak az tak moc asi nepribrala) tak jsem moc rada, jelikoz minule to byla slabota.
Jo, matraci dovezli kdyz jsem byla na tom vazeni. Listecek co jsem jim nechala nalepeny na dverich se neobtezovali precist aby mi brnkli, a to jsem byla jen 2 minuty cesty pryc. Ach jo.

Heli, to umyvadelko je pekne, ale je to vubec k necemu? Neomrzi je to brzo?

peppapig - coze mas takovy nick 🙂?

peppapig
18. únor 2009

No prece peppa pig je u nas absolutni vitez, a kdyz jsem se registrovala tak tu jedna plysova polehavala vedle me. ja animovane nemusim, ale peppa je bajecna (barvy, kresba i stories). A mala jim rika Papiky (asi zkratka lol)

forensica
18. únor 2009

Aha, no je fat ze ja jeste zadnou knizku s nim nemam ale manzel (Sved) si toho tveho nicku vsiml a hned zavzpominal na mladi 🙂 Papiky je roztomilounke 😵

peppapig
18. únor 2009

V telce to zacala vnimat asi pred 2 mesici, knizky ma od miminka, taky mame papiky na gumakach, na batuzku do skolky, auta... Uvidis co si vase mala oblibi. Mia ma asi vkus po me. Ale minule jsem ji pustila Bob a Bobek a vubec ji to nezajimalo ☹

forensica
18. únor 2009

To je skoda, ale treba je jeste moc nechape a doroste do nich 😉

slunicko2
autor
18. únor 2009

ahoj holky 🙂

jeeeeeee. peppapig u nas taky vede! Hlavne pisnicky jako dogs go muuu and cows go baaa a tak 🙂 Sean tu u toho vzdycky hrozne trsa! 🙂

Milusko, doufam, ze to dnes slo jako po masle a jsi v poradku doma! Koukala jsem, ze skype mas zapnuty. Ale nebudu te rusit! Posilame pac a pusu! 😵

Verco, to je sila s tim tvym GP. Jsem fakt vdecna za to Skotsko! Hlavne treba ted to vidim, kdyz chodim k lidem domu... Je to tu fakt o poznani lepsi!

Simco, chudak O! Snad mu zoubky dorostou v poradku. Sean ma jeden nahore hrbolaty, jak spadnul z te trikolky, jestli si pamatujes?

Tak sean uz smrka ferove. Pry dneska kychnul a hned si sam dosel pro plinku (pouzivame je na smrkani, tim myslim ctverce 🙂 ) a zacal do toho smrkat a otrel si nos!
Takze zacnu o neco vice tlacit na nocnikovani! Kdyz mu dojde tohle, tak mu dojde i nocnik 😠
Taky kdyz se ke me prituli na gauci, tak hned sahne pro deku, abych to pres nas prehodila!

Musim bezet, tak zatim pa!

miluska.woolley
18. únor 2009

AHoj holky, hlasim ze ziju a zatim nemam zadne bolesti. Tak cekam jestli to prijde k sobe, nebo uz jsem tak otupela.

Zuz, jeste mne napadlo, ze u nas ma umyvadylko Toys´rus, tu jejich vlastni znacku a je levnejsi nez od vertbaudet.
Verco, asi to zalezi na diteti, ale Lottku to neomrzelo, miluje kdyz u toho stoji jako velka slecna a cisti si zuby jako my.

JInak mne bezi pocitac normalne cely den a vecer ho mame napojeny na telku a koukame pres iplayer na bbc telku... Takze je tu obcas u toho M., nebo mala kouka na tellytubbiky.

Jdu spat, jsem po te narkoze jeste takova oblbla, myslim ze mne dnes nevzbudi ani zoubkujici dite ktery uz 2 noci nespalo.