Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

forensica
3. kvě 2009

Tak devcata, akorat mi dosla od Simci SMSka, cituji 😵 -

Tak jsem od 10 rano tu - Vanessa Dominika Wade .... zatim nevazena ani nemerena, zato si uziva maminina prsa 😀

Snad se nebude zlobit ze jsem to sem napsla ale nemohla jsem se udrzet 😅

slunicko2
autor
3. kvě 2009

Verco, me take prisla zpravicka 🙂 Tak to zadne tajemstvi neni 😉

Simco, velka gratulace! Snad tenhle porod byl lepsi nez ten prvni! Tesime se na fotky!

Holky, u nas porad tak leje a fouka silny vitr!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
3. kvě 2009

Simco, pane jo, to je dlouhan 🙂 Asi bude mit dlouhe nohy 🙂
Dej vedet, co O, jestli se o malou zajimal! Hlavne si tak nejak odpocin!
Status uz jsi si take stihla zmenit, ty jsi organizovana 🙂

Me tady to pocasi fakt uz nebavi. Mam zahradu plnou kytek, ktere potrebuji zasazet. taky potrebuju doposekat travu... Asi si tady na to jejich pocasi poridim ovce nebo kozu. A budu to mit hezky bez prace!

januzza80
3. kvě 2009

AHOJKY HOLKY,

to jsou krsne novinky, 🙂

SIMCO,uzivej si malou,ma moc krasne jmeno.Moc gratulujeme a prejeme hodne zdravicka a mlicka.

MAGISO,tak gratuluji ke chlapeckovi,je moc krasnej a moc se povedl.

MALA UZ JE KONECNE DOBRA A PLANE NESTOVICE USTUPUJI.

magisa
3. kvě 2009

simco - velka gratulace...doufam, ze vsechno probehlo bez vetsi bolesti .Kukam ze mame skoro stejnou porodni vahu..Williamek mel 3.96 kg ale delku jsem se dozvedela teprve dneska 56cm.Takze ja jsem vyssi uz jen o 92 cm 😀 😀 😀

verap
3. kvě 2009

Ahojky,

Jsem na dovolene, tak jen rychle nakukuji.

Jani - super, ze sken v poradku.

Magise a Simce gratulace k miminkum, na fotky kouknu az doma.

Precetla jsem jen dve stranky, jsem tu narychle, pak doctu.

U mne vse v poradku, akorat mi tady natykaji kotniky a zustava to tak 24/7, nastesti to neni moc. Zpatky jsme v sobotu, tak se pak ozvu.

saza007
3. kvě 2009

Simca - GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!! A vitam na svete malu Vanessu! Nech sa vam vsetkym styrom dari a nech ste coskoro doma xxxxxxx 🙂

slunicko2
autor
3. kvě 2009

Magiso, meris 148cm? To te maly asi brzy preroste 🙂 Sean na nas taky bude koukat z hury! 🙂

Vero, bude hur 😀 ale urcite to huntovani tela stoji za to 🙂 uzivej si dovcu!

Jani, to je dobre, ze uz je male lepe po nestovicich!

Verco, ja jsem si ted pres ebay koupila kabelku.

miluska.woolley
3. kvě 2009

Simco obrovitanska gratulace, jsem taky zvedava na detaily.

Magi maly te asi vazne brzo preroste.

Veru, my mame tu autosedacku co ma Kata, priznam se ze jsem byla lina delat nejaky reserse, tak jsem koupila tu co Kata doporucovala. V obchode nam pani potvrdila, ze jsme vvybrali spravne, mala je v ni moc spokojena.

Hlasim ze jsem se dneska odpolko v biergartenu trosku prichytla, zapomnela jsem se namazat 😖. At zije rakovina kuze.

Ja se jdu trosku venovat manzilkovi, vcera jsem byla s kamoskou out a dorazila jsem domu o pul treti pekne nalamana a rano jsem frcela k holicce. Tak aby nemel pocit ze je z nej muz v domacnosti a ja se mu nevenuju.

Krasny vecer.

januzza80
3. kvě 2009

Zuzko,diky.Prozivala to hrozne.Uz to ma zaschle a nastesti se neskrabe.

JANI,tobe gratuluji ke skenu

peppapig
3. kvě 2009

Simco, taky moc gratulujeme k baby girl, at jste obe zdrave!!!!

Zuzko, kde vy bydlite, ze vam furt prsi, u nas je krasne ac vetrno uz par dni (samozrejme kratke prehanky to jisti), ja dest nesnasim.

slunicko2
autor
3. kvě 2009

Milusko, a bude nejaka fotka noveho ucesu? 🙂

Peppo, my jsme ve Skotsku. Vecer se ted malinko vycasilo, tak jsem rychle stihla pouzit strunovou sekacku na okraje. Ale pod trampolinou to jeste potrebuje posekat. Nevim teda jak, asi nuzkama?

peppapig
3. kvě 2009

A ja jsem docista zapomela, ze zijete ve Skotsku. Tak to pekne pokos 😉

magisa
3. kvě 2009

zuzko - v Cechach se mi smali, ze jsem tak vysoka jak parkovaci hodiny...Me to pripadne, ze se zacinam scvrkavat 😅 .Vzdy jsem merila 1.49 m a pri dnesnim mereni jen 1.48 m 😅 😅

Jani - jak se zacali projevovat ty nestovice??A jak se tomu tady v UK rika??Prave dneska byla svagrovka u doktora s malym, myslela si, ze ma aftu v puse, ma i horecky a bylo ji receno ze maly ma pravdepodobne chicken-pox a ve slovniku jsme nasli ze to jsou nestovice...

peppapig
3. kvě 2009

magis...nestovice jsou chicken pox. Nase mala jeste nemela, tak netusim jak je to v zacatku. A to svagrove rekl gp, ze ma pravdepodobne nestovice, to me zarazi to slovo pravdepodobne, ach jo ti GP (doufam, ze se tady zadna timto povolanim nezivite, abych vam nekrivdila). A jak se ma William? Rikas mu Wilik? Moc se me to jmeno libi!!

slunicko2
autor
3. kvě 2009

Peppo, ono je nekdy na zacatku tezke nestovice posoudit, dokud se nevyrazi pupinky. Ale mezi priznaky prave muzou patrit "vridky" v pusince, horecky. Ja ted take cekam, jestli je Sean mit nebude. Maji je tu deti okolo. Sean ma takovy jeden pupinek na brise. A dnes byl vecer docela rozpaleny. Ale zase ten pupinek mi uz prijde docela skoro ususeny. Tak nevim, kde k tomu prisel.

Magiso, predstav si, ze kdyz jsem vloni byla v te fertility clinic, tak jsem take misto 176cm, merila jenom 175cm! A to bylo docela hned po ranu 🙂))) Asi uz fakt rosteme do zeme ;)

januzza80
3. kvě 2009

Magiso,jak napsala Peppapig jmenuji se chicken pox a zacalo to tim,ze mlej mel par pupinku na zadech a dalsi den jich mel cele teho.Horecka.U male to bylo horsi protoze jich mela vice a i natekle oko,mela i na vicku a horecky 2dny i kolem 39,5c.Porad lezela a nejedla

vlozim sem fotky

januzza80
3. kvě 2009

v albu jsem vlozila fotky male a maleho s nestovicema

peppapig
3. kvě 2009

januz, chudacci mali, ale na druhou stranu uz to maji za sebou 😒 Muzu se zeptat, zda se tady v UK na nestovice neco dava, aby se tak moc neskrabali? U M ve skolce maji vyskyt nestovic skoro kazdy tyden a M zatim odolava, tak uvidime. Jinak minuly tyden meli velky pocet zavsivenych deticek, tak stale prohlizim hlavy a tukam na dvero zatim nic.

januzza80
3. kvě 2009

Peppapig,je to takova vodicka bile barvy a jmenuje se CALAMINE LOTION v lekarne bez predpisu stoji 50p.Ale radeji ti doporucim detsky pudr na prcku,protoze ta vodicka pomaha strasne malo,ale diky pudru se to hoji rychleji,radeji to stridat nebo nejdrive vodicku a na to pudr.

NEKTERE DETI SE MUZE STAT,ZE MAJI JEN 3PUPINKY A UZ I TO MUZE BYT CHICKEN POX,NEKDO TO PRODELA STRASNE DOBRE,ZE SE ANI NEVI ZE TO PRODELAL.ALE KDYZ JSOU TY 3PUPINKY,TAK VETSINOU NA TELE A NE NA TVARI.
JO A VSI JSOU BLBE A TADY TO BOHUZEL NEKONTROLUJI JAKO V CR 😠

januzza80
3. kvě 2009

Holky ja se loucim,jdu spinkat.
Na fotky male princezny od Simci se moc tesim,dobrou noc vsem

slunicko2
autor
3. kvě 2009

peppo, oni tady na to davaji vice veci. Sousedka ma takovy mazlavy pudr. Neco podobneho, cim nas maala mamka, kdyz jsem byla mala. Asi hodne zalezi na preferenci GPho.

Sean ma jenom ten jeden pupinek. Uz ho ma nekolik dni. Fakt to vypadalo jako nestovice.

Se vsima tady bojuji 🙂 Jsou na tom hure nez v cr 🙂

Take jdu spat! dobrou noc

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
magisa
4. kvě 2009

simca - tak jak je mamino???Uz jsi se nechala pustit domu???

holky dekuju za rady, maly plakal celou noc od bolesti, porad ma zvysenou teplotu a jazycek ma uplne bily a porad slinta...Ale zatim zadne jine pupinky po tele nema..tak uvidime jak se to vyvrbi

karkul
4. kvě 2009

Ahoj holky, muzu se k vam pridat? 😉

slunicko2
autor
4. kvě 2009

Magiso ☹ At ho to rychle prejde! Hlavne at uz maji nejakou diagnozu potvrzenou!

Karkul, vitej a urcite se pridej! Odkud jsi?

Ja jsem dnes se Seanem vyrazila do Ikei. A on se mi normalne zatoulal. V detskem oddeleni si tam hral s jednou hrackou. Tak jsem se jenom otocila, abych dala neco do tasky. Fakt tak 5 vterin a on nikde... A jak bylo narvano, tak jsem ho hned nevidela a sla ho hledat na druhou stranu. On dobehl az do oddeleni kuchyni. Byla ve me mala dusicka. Jinak byl ale teda uplne vzorny!

Simca psala, ze porad jeste cekaji na propusteni. Ze pediatr je porad busy. Psala nekdy pozde odpoledne, tak snad uz jsou na ceste doma. I kdyz tady u nas take propousteji az po 4pm nejdrive!

forensica
4. kvě 2009

SImco, no to je sranda, no co by se zajimal sak je to jen segra 😀 Ale bezva ze nezarlil ci tak, to treba ani nebude.

Jo, dobry napad z kozou pro Zuzku, ja bych taky jednu brala mit vetsi zahradu. Nebo si pujc na tyden slipky od nekoho aony ti to 'osekaji' na hlinu 😀

Magiso, chudak mala, no snad to nic nebude a bude mu brzo lip.

ZUzi, fuj, to si uplne dovedu predstavit jak jsi to prozivala. Me se jednou zatoulala mala co jsem se o ni starala kdyz jsem platila u pokladny a teda uplne ve me hrklo. Behala jsem po celem patre a nakonec ji nasla u knih ale opravdu uz jsem si rikala jestli ji nekdo nezbalil ☹ Strasny pocit. ☹

Karkul, jasne ze se pridej. Ze svedska tu jeste nikoho nemame. Mas moc pekny slogan u jmena 🙂

U nas pohoda. Dnes jsme byli v O2 na obede, mala se nam 2x prokadila 😀 Podarilo se mi strelit te m. basket co mi tu uz nejakou dobu zavazel, jsem rada.

slunicko2
autor
4. kvě 2009

kdo bude ale sbirat bobky? Sean, tipovala bych to! 😀

Verco, ja take musim dat nejake veci na ebay. Uz se k tomu chystam buh vi jak dlouho.

No, muu ti rict, ze jsem myslela na kde co, kdyz jsem ho hledala! Fakt jsem se otocila jenom na 5 vterin. Priste uz se neodvazim!