Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

miluska.woolley
19. kvě 2009

Vendul, nase mala mela pri porodu taky 4 kg a ted je hubenour. A to ji davam hezky najist, sice zdrave jidlo, ale zadne nizkotucne treba... ale aptamil ji cukrem nedoslazuju 😀 . Ja ve dvou letech snedla u babicky 3 natvrdo vareny vejce s koprovkou a knedlikem a sla jsem se naobedvat jeste domu. Vsichi z toho meli desnou radost a rikali ze z toho vyrostu
Ja teda v Cr vzdycky priberu, ujizdim na chlebickach, takze to je prasarnicka, kdyz ji do sebe narvu 5 treba.
Kdy letite?

peppapig
19. kvě 2009

No jo, nasi rodice to obcas teda pekne prestrelili 😠 Ja vim, ze tou porodni vahou bych se ohanet asi nemela, ja jsem jedinej tlustoprd v cele rodine, ikdyz bratranec pribiral postupne od puberty a jeste mu chudakovi vypadaly totalne vlasy, ve 29 vypada jak Kojak 😅 Milusko ja se smeju, ikdyz to smesne neni, ty pridavky a druhe obedy 😀 , kdyz byla ve skolni jidelne svickova, tak bych sla i 3x na pridavek, ale hrozne jsem se stydela ☹ Jo jo, taky jsem z toho nevyrostla, ale zhubnout muzu a doufam, ze i zhubnu. Chlebickyyyyyyyyyyyyyy 😵
Letime 1.7. nasi si male aspon uzijou, muzik bude pracovati a pak snad neco naplanujeme spolu na konec leta v uk. Zpatecni letenku jsem nekupovala, davam tomu volny prubeh az nas vykopnou nebo az nas bude daddy postradat 🙂 Mia jeste v lete v cr nebyla tak si to uzijeme i s hrady a zamky atd.

slunicko2
autor
19. kvě 2009

ahoj holky 🙂

Verco, mala je k nakousnuti na te fotce! Plavky jsou uzasne! Odkud jsou? Ja jsem mela k bgb ty same vyhrady. Tady ho mela jedna holka. A jak jsem tu uz psala, zadny kocarek neni 100%, vzdycky se neco najde 🙂

Milusko, tak ja poslu Seana nejblizsim letadlem 🙂 mluvila si se Simcou ohledne toho vikendu?

Peppo, ja jsem byla az do puberty jak z koncentraku! Strasne hubena, pak jsem zacala pribirat. Cvicenim jsem to zhubla, ale ted jak se tolik nehybu, tak je to bida. Ale zase kdyz se podivam na sve stravovaci navyky, tak to teda neni nic moc. A to treba i kdyz nejim sladke atd. Tak se pak nemuzu divit!

Holky, tak dnes vezu laptop do opravy, jak ho sean rozbil. Pojistovna potrebuje inspection report, aby to mohla zaplatit.
Taky nam dnes dezinfikuji zahradu, protoze nam sem znovu nateklo z ulice. Opet ucpana odpadova roura pod ulici. ale vzdycky to vytopi zahradu toaletakem jenom nam. Teda nastesti jenom dlazdice, do travy se to nedostalo.
Take jsem volala na Uni, jestli se neco deje ohledne te me prihlasky. Pani z catch znela velice "komunisticky uredne", a rekla mi, ze ten proces muze trvat i sest mesicu a ja tam tu prihlasku mam jen od unora! 😅 No, vzhledem k tomu, ze v srpnu zacina semestr a chteji delat pohovory, tak nevim nevim!

janauk
20. kvě 2009

Ahoj holky,
mate ale krasne potomky! Uplne se mi plasi hormony! Ja vcera poprve byla na active birth class a joze a bylo to moc fajn. Ja si prijdu ze mam uz tak velky brisko, ale tam byla vetsina holek co ma do porodu tak jen mesic dva a najednou jsem si prisla ze tam snad vubec nepatrim!
Moc se mi libi ten pristup active birth i kdyz to pak nakonec treba nevyjde, tak si myslim ze me to nauci byt pripravena na vsechny alternativy. To si myslim ze v Cechach chybi a ted se smeju tomu kdyz mi vetsina mych kamaradek s desem v ocich rika ze to je urcite strasnej risk rodit v UK!
Verco, to bude Vas prvni vylet do Cech s malou?? Ty plavecky jsou fakt kouzelny.
Jo s tim pribiranim.... Ja se v Cechach take vzdycky zprasim. Maminka mi vyvaruje, pece a ja zeru jak nezavrena.
Holciny, mam blbej tyden. V pondeli nas vykradli a jako na potvoru je Ian cely tyden pracovne pryc a tak to tu resim sama. Docela me prekvapilo jak jsme to ze zacatku vse racionalne zvladala, ale ted jsem ze vseho straaasne unavena a nevim nevim jak to cely den v praci vydrzim. Grrrr.

saza007
20. kvě 2009

vykradli vas???!!! 😨 ☹ to ako doma? Dufam, ze si ok. necudujem sa ti, ze si z toho vsetkeho vytazena a znicena. Nebojis sa sama doma 😖 ?

janauk
20. kvě 2009

Jo jo Sazo, vybrali nas a i sousedy :( Bydlime na samote tak je to mozna tim, ale policie rikala ze ono je jim to jedno, ze zase ve meste si lide min vsimaji 😒 asi si nevyberes. Nejhorsi je ten pocit ze se ti nekdo hrabal ve vecech, ten neporadek. Ja vcera 4 hodiny uklizela, snazila jsem se dostat kazdou jejich stopu pryc. Jinak musim rict ze jsem byla dost prekvapena jak profesionalni byla policie. U nas se doma vcera dvere netrhly, tolik detektivu, CSI tam byli 3 hodiny brali otisky a tak..

saza007
20. kvě 2009

jani tak to mi je luto, musis sa citit fakt strasne! Hrozny pocit, ze sa ti niekto hrabe vo veciach. Zavolaj si na noc aspon nejaku kamosku alebo niekoho znameho,a by si nebola sama ☹ Este stastie, ze si nebola vtedy doma. Moja znama sa raz v noci zobudila na to, ze sa nad nou niekto v spalni naklana - chudera bola vtedy sama doma s dvomi detmi. Ten bastard sa nastastie zlakol a utiekol - samozrejme aj s laptopom, mobilom, blackberry, nejakymi sperkami.. atd. ale nastastie sa jej ani detom nic nestalo - lebo clovek nikdy nevie, co takym ludom napadne... 😠 😠

peppapig
20. kvě 2009

Cau holky,

jani...je mi moc lito, ze vas vykradli, ja si to vubec nedovedu predstavit a navic si to ani nepripoustim nebo kolikrat zapomeneme trebas zamknout 😨 , ale zase jsme v byte. No musel to byt neporadek. A kdy se to stalo, snad ne v noci za tve pritomnosti. Oni si to ti previti umi tak nacasovat, toje hruza. Aspon ze jsi v poradku!

Zuzko...co jdes studovat? Open uni? Ja si porad rikam, zda to svoje studium jednou dodelam nebo zda accountancy, co delam ted dotahnu na degree. nevim nevim, pri male jsem zlenivela.

Holky, nase M co se naucila pocitat do 10ti, porad chodi a pocita, pocita kroky, talire, hrnce, hracky i postavicky v tv, je s ni hrozna sranda, ale 11 a 12 teda zatim nezvlada 😀

hezky den

janauk
20. kvě 2009

Holky, vybrali nas i nase sousedy nekdy behem dne, takze jsem na to prisla kdyz jsem prijela z prace. Nejhorsi byl ten sok, ja se nejdriv lekla ze se mozna neco stalo Ianovi, pak jsem nemohla najit kocky...Myslim ze jsme z toho jeste vysli lehce, vzali hlavne elektroniku a cash, ale sperky po prababice nenasli.... 😉
Snazim se ted na tom najit to pozitivni, nastesti jsme nebyli doma, to s tou noci mi ani nerikej! Nebo fakt nebudu spat. Ted uz na to chci zapomenout.

Zuzko, 6ti mesicni lhuta? To je sileny ☹

saza007
20. kvě 2009

☹ ☹ prepac nechcela som ta vystrasit! 😒 ja som tiez od pondelka sama, moj muz je na sluzobke 😝

miluska.woolley
20. kvě 2009

Jani to je mi moc lito ☹ , to je vzdycky neprijemne, ale kdyz jsi k tomu sama doma a tehulka... davej na sebe pozor 😵 .

Zuzko, tak jsem cekala na S. na letisti a nic 😀 .

Holky my mame zitra statni svatek a frcime dneska na 1noc a den do Prahy a pak na vikend k nasim.
Mejte se moc krasne a v pondeli papa.

janauk
20. kvě 2009

Milusko, co mate za statni svatek? Preju statstnou cestu a moc si to v Praze uzij. Hned bych jela take.
Sazo, tak se drz, uz aby ty nase druhe polovicky byly zpatky!

miluska.woolley
20. kvě 2009

Christihimmelfahrt, v prekladu cesta Krista do nebe, ale ja toho o krestanstvi moc nevim. Hlavne ze je volno, ne 😀 .

mesiac
20. kvě 2009

Ahojte
Je to niekto aj z okolia Bounds green? 🙂

slunicko2
autor
20. kvě 2009

Milusko, on vcera moc nezlobil, tak jsem si ho tu nechala 🙂 A Milusko, nechcete si treba vybrat nejaky jiny prodlouzeny vikend, treba podle letenek a ja zjistim, jestli jsou ty domecky volne?

Jani, to je mi moc lito, ze se musis starat jeste o takove veci, kdyz jsi zrovna doma sama! Ale presne jak rika policie, jim je jedno, kde ten dum je! Jsi sikulka, ze jsi takhle dobre schovala ty sperky! Cert vem zbytek veci, hlavne ze jsi v poradku! 🙂
Jinak pry dobri hlidaci jsou husy 🙂 Pouzivaji je tady v destilerkach, protoze okamzite zacnou delat ramus, kdyz se nekdo objevi 🙂

Milusko, jak dopadla dalsi prohlidka?

Peppo, mala je sikovna s tim pocitanim! Ja se hlasim na Uni tady v Glasgow. Ale co chci studovat si tak nejak nechavam pro sebe, kdyby to nahodou nevyslo 🙂

evaj
20. kvě 2009

Ahoj devcata, jen vas rychle zdravim, nestihaaam.

Doufam, ze se mate vsechny fajn.

Dosledovali mi celou ovu, vsechno OK i imuno. Ted jen cekam az s P zajde na spermiogram. Nema jeste karticku od pojistovny....

Mliusko, Edito, tak snad nam vyjde setkani priste!

Mejte se fajn, do Prahy dorazilo leto 😵 😵

forensica
20. kvě 2009

zuzi, ty plavecky byly z jedne NNsale za libru jeste kdyz jsem byla tehule 🙂 No snad v pondeli poprve vyrazime na plavco, docela se tesim. Mala si to ve vane moc uziva tak se ji urcite bude libit vic prostoru.

Jani, no to je strasny s tim vykradenim. Fujas. Pripomnelo mi to jak naseho znameno prisel kdosi vykrast a on se s nim nahaty pral v hale a nakonec ten dotycny zdesene zdrhl. No hlavne ze jste v poradu, cert vem veci co.

Evi, to jsou super zpravy s tou ovulkou! Tak drzime palce P at je taky vse v poradku 🙂

Vendy, to je sladke s tim pocitanim 🙂 Ja se desne tesim na vsechny tyhle faze cim mala projde. Je to fakt uzasne je videt jak rostou a uci se.

Mesiac, nevim kde to je ten Bounds green, promin, ale ja jsem s East London 🙂

Mala momentalne chce cele dny sedet. Pada vsemi smery ale lezet ani prd 😀 Bobek. Dnes jsme zkusily flasku a ani prd. Jen si ji zuzlala z koutku do koutku a ani si necucla 🙄 Tak nevim jesli zkusit hnedka kalisek s nasoskou ci zkouset denne flasku a treba se nekdy chyti?

slunicko2
autor
21. kvě 2009

Evco, to jsou super zpravicky! Kdyz bude spermio v poradku, co bude dal? Poslou vas hned na inseminaci nebo rovnou IVF? Tak drzime palce, at se to brzy hne! 🙂

Verco, ty plavky jsou fakt moc pekne! Seanovi se plavani taky moc libi. Urcite si to uzijete! Ja bych jeste zkousela tu flasku, ona na to prijde! I sean to casto takhle zizlal 🙂 Kdyby se ji ten dudlik nelibil, tak by to plivala ven, myslim si.

Holky, ja uz nevim co s tim Seanovym spanim delat. Vcera usnul v 9pm a byl dnes vzhuru uz v 6! Ja teda spankovou deprivaci nedelam! 😠 🙄

janauk
21. kvě 2009

Evo, super zpravy s ovulkou. Ted aby to vyslo P!
Zuzko, teda ty jsi expert na zvirata! No ja ti nevim jestli bych se pres husy ale dostala domu ja 😉 Ja mam z hus tak trosku trauma, pamatuju si ze babicka je mela a oni nas vzdycky strasne "postipaly" mrchy jedny 😉
Ty jsi ale tajnustkar s tou UNi. Tak moc drzime palce at to vyjde a my se pak vse dozvime.
Verco, ta tvoje mala roste pred ocima!

peppapig
21. kvě 2009

Cau holky, tak M stale pocita 😵 😵 😵 ted zrovna sedi na nocniku a pocita asi sekundy jak dlouho ji to trva se vycurat 😀

Zuzko, jo jo chapu, drzim ti pesti, at to vyjde. Urcite to vyjde, oni ty prihlasky na uni zas tak necedi jak u nas v CR, aspon teda ne v dobe, kdy jsem se hlasila ja sama. Good luck 🙂

Milusko, uzijte si rodnou zemi, ja uz se nemuzu dockat na cervenec.

Tak ty husy me pobavily, super husy jako hlidac a co by ne 🙂

Verco, ja jsem male od 4 mesicu davala pomalu pit vodicku z beeker avent (to musela tahat) a pak jsme presly na takovy obyc beeker Tommee Tipee (sp). Anebo ty ji chces dat flasku s mlikem? Urcite si ji vezme chce to cas.

slunicko2
autor
21. kvě 2009

Jani, ja to o tech husach vim jenom diky navsteve jedne mistni destilerky 🙂 A pak tu mame po ceste taky Ballantinku, a tam se jim kolem skladu prohaneji taky. Ale uz asi jenom tak symbolicky 😀 Levne sekacky na travu 🙂

Peppo, diky moc. Snad to nejak dopadne. To je super, ze mala pocita. Seanovi se do poradneho mluveni nechce.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
22. kvě 2009

Simca, zadna rada, protoze jsme na tom s nocnikovanim uplne stejne! Sean se posadi i na big boys zachod, pak sleze, splachne a postoura se stetkou. Ale nevycura se a nevykadi se! Pindika teda odkoukaneho nemame, protoze toho jaksi maminka nema! (aspon teda prirostleho ne 😀 😉 ).
S tim spanim se mu vubec nic nezmenilo.. Dnes jsem ho teda nedala spat a v sest odpadl. Ale jestli zase bude vzhuru ve ctyri rano!!! Dnes bylo snadne ho udrzet vzhuru, protoze bylo krasne, tak se slo na prochazku podel seafront. Ale jak je hnusne a jsme doma, tak knika!
Simco, ja jsem ostuda, jeste jsem to prani neposlala. Darecek jak jsem psala, az dorazite. Aby sis ho kdyztak mohla vymenit!

Tak my uz musime pro vetsi autosedacku. Seanovi uz ferove vykukuje hlavicka. Takze zitra asi zajedu do Mothercare. Maji tam ty od 9kg az do 36kg v jednom. Sean vazi 14kg, a na takovou tu jen na bezpecnostni pasy je jeste malicky.

Taky se mi podarilo se dvakrat prastit poradne do hlavy. Mam takovy pocit, ze mam otres mozku. Poradne me boli hlava, trochu za usima a tak. Divala jsem se na NHS direct stranky a podle nich bych si mela zavolat sanitku 😕 To se mi zda prehnane, tak snad nic neprosvihnu.

verap
23. kvě 2009

Ahojky,

Akorat rychle docitam....

Slunicko - doufam, ze vse v poradku a hlava uz neboli.

Jinak pres tyden to tu moc nestiham, jelikoz jsme mala firma, tak nahradu za sebe hledam sama, ach jo. Dala jsem inzerat na gumtree, doslo mi nejak 150 emailu, vetsina z toho ale crap, neco jsem vytridila. Chci tam skoncit na zacatku Augusta.

Jinak u mne nic noveho, mam byt hezky vikend, tak si ho vsichni koukejte uzit 😉

slunicko2
autor
23. kvě 2009

tak evidentne se nam hezky vikend zase vyhne 🙂 U nas je zatazeno, pomalu tma!

Vero, mas to narocne s tim vyberem zastupu za sebe. snad nekoho poradneho vyberes.
U nas v praci je to ted na prd. Sice jsem si snizila pocet hodin, ale je to na nic. Protoze treba v utery mam mezi tim zase 3 hodiny volno, za ktere ale zaplaceno nedostanu. A musim dat Seana k Louise rano o pul hodiny drive a pak ho zase o pul hodiny dele vyzvednout. A pritom pracuju jenom 3.5 hodiny ten den. Takze take dostanu zaplaceno jenom za ty 3.5 hod. Ale musim platit za 7.5 hodin hlidani.
Navic mi dluzi penize za benzin za 7 tydnu. Nejenom me teda! ☹

verap
23. kvě 2009

Slunicko - penize bych jim pripominala kazdy den, s temi hodinami je to fakt naprd, rekni jim, ze vice zaplatis za chidlcare, nez si ten den vydelas a jestli by ti to nemohli nejak prohodit.

Co jina prace, je tam neco?

slunicko2
autor
23. kvě 2009

jojo, pripominam jim to! Porad slibuji. Fakt ale nejsem jedina. S hodinama jsem s nima mela diskuzi v utery a porad nic.
Divam se po jine praci. Ale rikam si, jestli to ma smysl, kdyz se hlasim na skolu a chceme druhe mimco.

forensica
23. kvě 2009

Ahojky,

nemam moc casu psat jak je tu mamka tak se omlouvam ze nestiham reagovat.

Zuzi, tak u flasky se nam K vcera naramne rozervala 😠 Dnes jsme zkusily beaker jak psala Vendy (nejaky nahodny co jsem dostala od sefove) a po nejakem hrani a premlouvani si parkrat sosla 🙂 Tak kaslu na flasky a budeme ji denne drazdit timto a snad nakonec na to prijde. Byla s tim docela spokojena. Hlavne to mohla chytit za ty usi tak to se ji libilo 🙂

Simco, neni zac, bylo to u vas fajn. Ta vase vlasatice je super sladounka i kdyz jaksi neustale nedojezena 😀 😵

Zuzko, sakrys,jak to mas s tou hlavou? Uz dobry? Nepodcenovat!

Verko, no to ti teda nezavidim. Delat svoji praci a navic jeste nekoho hledat. No to musi byt zabava. Co srazik pristi vikend?

Dnes jsme byli v Kew Gardens. To vam byla ale nadhera dneska. Pocasicko super, i jsme se opalili. Mala zlata, mamka nadsena, manzel spokojeny a ja si koupila konecne ten mushroom kit. 😎

forensica
23. kvě 2009

Jo, jeste jsem zapomnela napsat ze jsme objednali naseho kocoura Obelixe do kociciho beauty salonu! Rikala jsem jim ze nesnasi vodu a ta pani na to ze to pry nevadi ze ho nebudou koupat, jen sprchovat 😀 😀 No je mozne ze tohle jeste nezazili, jelikoz on chyta nerva jen kdyz ho zdvihneme v koupelne do naruci 😀 Zitra tam jdeme rano tak vam pak poreferuju 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz