Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

lucyta123456
29. črc 2009

ahojte.no tak to je asi priprava na porod hehe...a mozno ze som aj dlho lezala mozno preto ma vsetko boli asi to kazdu chvilku na mna prijde...

slunicko2
autor
30. črc 2009

ahoj holky,
jenom jsem vas prisla pozdravit. Padime na safari, dokud neleje! 🙂

Taky jsem se chtela pochlubit, ze se Sean uz naucil kolobezkovat 🙂))))))

https://www.youtube.com/watch?v=R1_omKiZRiU

Lucyta, tak pokud to na tebe opravdu jde, tak drzim palce, at je to rychly porod bez komplikaci! Aby uz bylo mimco u vas 🙂

Verco, Sean zvirata miluje, ale ja na to nemam, abych po nich jeste uklizela 🙂))))))

Simco, moc si tu dlouhou dovolenou v cr uzijte!
Kato, vy moc take! Zaslouzis si to 🙂

verap
30. črc 2009

Ahojky,

Jak se mate?

Verco - o tom Ryanair vim, minuly vikend jsem rezervovala letenku pro sergru a ono to tam pak bylo na te confirmation. Jsou to zlodeji, 10 liber za placeni kartou....

Zuzko - super video 🙂

Ja mela vcera v praci leaving do, koupili mi cake a vino a dostala jsem vouchers pro malou do John Lewis, tak jsem mela radost. Sice delam az do patku, ale sefove tu pak nebudou.

Odpoledne jdu k midwife, tak pak pisknu.

janauk
30. črc 2009

Zuzko, teda Sean od dubna ale povyrostl, ne? A jak mu to jde. No sikulka!!!
Verko,jak jsi dopadla u midwife? Jak se citis? Uz jen jeden den v praci, no hned bych si to s tebou vymenila 🙂 Me uz tu vsichni lezou na nervy. To je moc hezky s tou leaving do, co poridis za voucher? Uz jsi se divala?
Edit, stastnou cestu na Moravu.

verap
30. črc 2009

Jani - k midwife jdu ve 4pm, tak tu pak napisu.

Jo to jak bych tady mohla v praci vrazdit.... snaz se to prezit a nikoho nenastvat, at se tam kdyztak muzes vratit.
Jeste jsem se nedivala na John Lewis, ale uvidime, zatim vse mame, krome matrace, kterou poridime za ten pregnancy benefit - £190.

Uz sis o to zadala? Mne to prislo na ucet asi tyden po odeslani.

janauk
30. črc 2009

Ahoj Verko,
ja jsem uz ten grant take dostala. Hned nejak na konci cervna, prislo mi to na ucet asi 3 dny po zazadani a to strasili ze to muze trvat az 6 tydnu 😉 My za to koupili car seat a chceme jit na active birth partners seminar koncem srpna, tak to bouchneme na to.
Uz mas matraci vybranou?
Ja se urcite chci vratit do teto prace, tak se musim krotit. Ja myslim ze me tu ale uz vsichni potaji proklinaj!

verap
30. črc 2009

Jani - co vubec delas za praci? ja jsem receptionist/PA pro dva sefy, ale posledni dobou se mi zda, ze jsem tam byla snad PA pro vsechny.

Matrace bude bud z Mamas and Papas (jelikoz cotbed mame od nich) nebo tu samou, co ma Verca - http://www.babymattressesonline.co.uk/products/...

Jsem zpatky od midwife, dostala jsem papir o tom, co delat, kdyz se rozjede porod, zkontrolovala malou a poslechla pak i srdicko, aby si to overila. Mala lezi hlavou dole a uz je pry engaged, takze budu rodit drive nez pozdeji. Tak ted se muzu zacit bat a prestat se prejidat dorty, pry uz ma nejakych 3.5 kg (odhadem)

forensica
30. črc 2009

Zuzi, ja vim, obcas se jim to bydleni vycistit musi. Ale jak ted maji vetsi vybeh tak si doma tak nenakadi a tak cistim jednou za 2 tydny a trva to asi 20minut 🙂 A ven z vybehu uz je nepoustim takze patio je neposkvrnene 😉

Verko, no to by me zajimalo jak tu vahu odhadla takhle skrz brisko 😀 Safra ty jsou ale dobre ty midwifes. Navic odhadnout velikost ktera je nejpravdepodobnejsi v tuhle dobu tehotenstvi je opravdu umeni 😀

Dnes jsem varila jak poradna hospodynka snad na tyden dopredu. Holky, zacinam pomalu plasit ohledne skolky v Lednu. Mame tu v okoli jen jednu ktera je pry nic moc a tak uz ted se bojim co a jak. Ach jo, to je holt asi udel kazde matky ktera musi pustit dite z dohledu co ☹

verap
31. črc 2009

Verco - jak odhladla nevim... pak dam vedet, jestli se strefila.

Uniklo mi, kam se chystas v lednu, pokud zpatky na Uni, neni nejaka skolka pobliz Uni?

forensica
31. črc 2009

Jasne, zpet do skoly 😉 Mame tam UNI skolku,jsme na cekacim liste ale nevim jakou mame sanci ci v jakem poradi 🙄 Takze zkoumam dalsi moznosti. No ja doufam ze nam das vedet jaky byla mala macik 😉 Uz se na nove miminko vsechny tesime 🙂

My jdeme dnes na Teddy Bear picnic tak snad nebude cedit.

janauk
31. črc 2009

Verko,
to je fajn ze u midwife vse v pohode. To me take pobavilo, jak odhadla tu vahu. Ja bych na ni moc nedala a dortiky si jeste par tydnu uzivej 😉 Takze mala se pretocila! To je super zprava, ne?
Jinak diky za tip na matrace, my se pujdeme kouknout do mamas and pappas a mothercare. Ten link co jsi mi poslala vypada dobre a hlavne je s tou matraci Veronika spokojena, tak jestli se nam nic nebude libit v obchode, tak pujdeme asi do te. Jinak ja jsem account/office manager v jedne firme v Bristolu, moc me to bavi, ale ted je toho uz nejak moc ☹ Uzij si posledni den v praci 😀
Veroniko, kolik mate slepicek? Ja mam uz ted strach ze skolek a skol....mate malou uz zapsanou? Mate pro ni rezervovane misto? Ja nekde slysela, ze by jsi mela shanet skolku jeste pred narozenim prcka, to mi prijde trosku prehnane. Jakou mate zkusenost vy holky?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
janauk
31. črc 2009

Simco, to je super ze jste to cestovani tak v pohode zvladli. To si mrcha pospisila co?Vzdyt male jsou jen dva mesice. 😖 Uzivejte CR.
To je teda soda s tema skolkama, no tak to abychom se zacali take po necem uz poohlizet. Diky za radu.

forensica
31. črc 2009

Jani, zapsana je, ale jsme na cekacim liste takze nevime jak to bude a kdy. Moc na to nespoleham. Slipky mame dve (meli jsme 3 ale ta byla moc urvana po ranu a tak jsem ji dali pryc) a jsem teda spokojena. Pozerou zbytky, snasi furt bajecne a moc prace s nima neni. Navic K se na ne strasne rada diva. 🙂

Simco, no to je teda soda s tema kramama 🙄 Ja jeste furt nic,ale kojeni jsem jiz znacne omezila a tak predpokladam ze to prijde kazdou chvili.

Mam dotaz. Ted co je mala na solids tak ma cas od casu zacpu. Chudak, dnes mi histericky brecela 4x,pak vycerpanim po tlaceni usnula v naruci a zas nanovo behem celeho dne. Bylo to o nervy ☹ Mate nejaky typ na to co bych ji mohla davat k jidlu co ta nestavi jako ty mrkve,masa,kase a tak? Snazim se ji davat vodu ale to si vzdycky jen tak parkrat cucne a o kozu vetsinou po jidle zajem nejevi.

slunicko2
autor
31. črc 2009

Verco, tak slipky vypadaji jako snadna prace 😀 Vy take mate teddy bear picnics? U nas byl jeden minuly tyden ve ctvrtek!
Jinak u nas jsou skolky volnejsi, tak tady se fakt zapisuje az o dost pozdeji. ale mozna je to dane i hodne tim, ze je tu ve meste dost velky pohyb rodin kvuli navy.

Vero, moc gratuluju k pretoceni mimca! Jsi fakt jedna z mala, ktere se mimco otocilo 🙂 Od kolegu bylo moc fajn udelat pro tebe rozlucku. Maji dobry vkus co se kuponu tyce 🙂))) Na vahu mimca jsem take zvedava 🙂 U me se v den porodu na scanu sekla o skoro 2lbs 🙂 Rikala mi, ze ma neco kolem 8lbs a mel 9lbs a 12oz, tusim.

Jani, Sean fakt hrozne vyrostl za ty 4 mesice! Jani, kolik vas ten rychlokurz bude stat?

Simco, hezky si uzijte slunicka! A drzim palce, at ma teplota souvislost jen s ockovanim!

Lucyto, zustavate ve skotsku trvale?

Verco, musi byt ty slipky ockovane?

Jdu se konecne podivat do tech albicek. Musim vyuzit toho, ze se tu Daz cpe a nevyzaduje pozornost 🙂

forensica
1. srp 2009

Zuzi, v naproste vetsine jsou slipky uz ockovane (salmonela a dalsich par nemoci) kdyz je koupis od chovatele 🙂 Tady je fotka jak jsme jim zvetsili vybeh a uz jinam nechodi. Neni moc pekna, pak dodam nejakou lichotivejsi 😉 http://bjrn.net/gallery/Garden-and-shed/DSCF5264

Jo jinak, na dodavani fotek sem do albicka jsem lina, vsechny K jsou na teto strance pokud vas to nekoho zajima http://bjrn.net/gallery/albums.php?set_albumLis...

Nic, ja jsi jdu vycistit chrup a hura k zubarce na pokracovani dloubani se v korenu 😅

editahlb
1. srp 2009

Cau kocky, zdravim z tricetistupnove moravy, bylo to docela zahul projet to s Eirou pres poledne bez klimatizace, ale prezily jsme to. Nazpatek jsem se rozhodla, ze pojedu na noc.

Verko to je dobre ze uz mas malou natocenou a taky engaged, to ted porod nemusi na sebe necht dlouho cekat, co? No budu na tebe moc myslet.

Co se tyka te vahy moje midwife taky hadala vahu Eiry jeste v brisku a strefila se skoro uplne presne, myslim o 5 dkg min nez ve skutecnosti mela, to mi prislo fakt dobry. Ja mela uplne suprovou midwife – uplnou profesionalku, pozornou, milou a ohromne zkusenou, po porodu jsem ji koupila kytku jako podekovani, byla fakt super.

Verco zkus male pridat k jidlu rozmixovane merunky, to pusobi jako projimadlo a dobre to jidlo ochuti (podle me). Jak je jich tady okolo nas plno tak ja si je navarila a namrazila strasnou spoustu a mam pocit ze az to do Eiry zacnu vsechno cpat tak mi z toho zoranzovi. 😀 Ale vazne, pry to funguje, Nigela Lawson je detem taky davala 😅

Simco tesime se. Hezky si to doma uzijte - to je pohodicka, co? Ja si ted u mamy vychutnavam mnohem vic, kdyz mam Eiru, ona nas krmi a opecovava a ja si uzivam..Nemusim nic varit, ani uklizet a o E je taky postarano. 🙂

Zuzko jak se s Dazem mate? Uz je S vic v pohode? Doufam, ze jo! Doufam ze vam pred safari nezacalo prset..

Jani uz dopadli ty vase zlodeje? Myslis, ze je nejaka sance? A jak se citis?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
2. srp 2009

Edito, dik za tip, uz jsem male navarila merunkovy kompot tak snad se mi zase nezacpe. 😅 Zaaavidim vam to pocasi!!! Tady to neni tak hrozne,ale furt nejake mraky a sem tam destik a ne ze by bylo horko.

Simco, no moc toho jinych tekutin nevypije. Sice z hrnicku sosa ale moc toho neni. Kojime uz opravdu jen malo, rano a vecer a prez den tak 1-2x ale to spis kouka po vsech vejrech zvedavka 🙂 Jaksi uz o prso ztraci zajem k memu zarmouceni ☹ Chudak O, taky si asi uzivate s tema zubama. K se dnes prorizl druhy ale taky az po par dnech co ji nebylo moc veselo.

Zub uz skoro vubec neboli, jipii. Dnes jsme jeli do Bluewater a i neco nakoupili co jsme potrebovali coz jsem rada.

pippochiara
3. srp 2009

😅 Ahojte.Vsetkym sa chcem predstavit.Volam sa Jana.Mam 2 krasne deticky a tretie je na ceste....Dufam ze vsetko dobre dopadne,lebo sme len na zaciatku..Chcela som sa spytat ci je tu neaka mamicka z Talianska.

kaata
3. srp 2009

Ahoj holky, hlasim navrat z CR. Bylo krasne pocasi, Nico se vylital na zahrade u nasich a segry, vycakal v bazenu a vybec poradne vyradil. Let tam i zpet neprosto cely prospal, coz bylo super (cesta zpet byla pekne bumpy...). Segry oslava byla krasna, prisla spousta rodiny a kamaradu, nektere jsem nevidela i nekolik let.

Ted nas ceka busy mesic, oslavy narozenin u nas doma, kamaradi a deti, tak to bude v jednom kole.

Holky s tou zacpou taky muzu potvrdit, ze merunky zabiraji, i susene jen tak na zvykani. V podstate vetsina ovoce pomuze - krome teda napriklad boruvek. Nico jich sladoval o vikendu plne misky a pak mel hovinko jak cerny sutr (byly to takove ty lesni, co je od nich clovek cely fialovy az za usima).

Zuzko, Sean uz frci na kolobrnde, to je super, to video je paradni! Ta vypada pekne, jeste jsem takovou nevidela. Ja bych chtela Nicovi jednou koupit az pozdeji tu Mini Micro.

janauk
3. srp 2009

Ahoj holky,
moc Vas vsechny zdravim pri pondelku.
Ty Cechy a pohodicku u maminek Vam holky zavidim, ja mam jeste 5 tydnu v praci, takze odpocitavam dni jako pred Vanocema 😉
Verko, jak se citis? Jak uzivas materske?
Veroniko, tak jsem zkoukla nektere fotecky z vaseho alba. Ty vypadas tak mladoucce!! A mala je krasnej usmevacek. Tak co merunky, zabraly?
Zuzko, ten active birth seminar je jedno sobotni odpoledne a pro oba je to za £60, coz si myslim ze neni zas tak spatne. Hodne lidi si to chvalilo a ja myslim ze to Ianovi doda klid... 😉
Edit, jak dlouho budes na Morave? Jinak myslim ze ty zlodeje asi nechytnou, asi je toho ted strasne moc a nevim jestli vloupani je na jejich priority list. No 😢 nevim, treba nas prekvapi. Ale pojistovna nam uz konecne vse nahradila, takze mame konecne novou TV a Ipod 🙂
Jinak ja o vikendu byla na hed do v Londyne a zatahli nas do kabaretu/striptizu. No nebyla jsem z toho nejdriv nadsena, ale byla to sranda. Uz dlouho jsem se takhle nezasmala a take to byla docela dobra socialni studie. Teda nekery ty anglicky brides to be....rough as badger`s ass!!!!

editahlb
3. srp 2009

Ha ha ha Jani, to je fajn ze sis to uzila, skoda ze jsem to taky nevidela..

U mamy jsem na tyden, v sobotu vecer jedu domu. Mama ma dneska narozeniny tak pisu jen rychle a jdeme slavit. Strcila jsem Eire do rucicky pastelku tak ji k pranicku namalovala obrazek. Nevim sice co to je, nejde to poznat, ale mamu to urcite potesi. 🙂 Tobe ten cas ted uz taky utece, 5 tydnu to je nic! 🙂

Jinak teda ja jsem za teplo a slunicko vdecna ale co je moc to je moc. Neda se tu ani dychat natoz chodit ven, ja se skoro nikdy nepotim, ale ted jsem mokra jen vyjdu na dvorek. 😝

Simco to me mrzi s tou horeckou, chudak mala, a to horko k dobremu pocitu taky moc neprida, co?

Kato ten vas broucek uz bude mit 2 roky?! Ten cas tak strasne leti! Ja jsem za vama chodim neco malo pres rok, ale ani mi to tak dlouho neprijde! Matne si pamatuju ze je vas tady v srpnu narozenych vic, ne? Miluska, Simca, Nico, jeste nekdo?

Verco kdy ty jsi rikala ze jedete do Svedska? 13? Dneska jsme Eire koupili takovy super plavaci kolo se sitkou mezi nozickama, pojedeme to zitra na koupaliste vyzkouset a pak hlavne aby jsme to meli na dovcu. Ja uz se tesim jak mala holka! Nebyli jsme nikde bez pratel nebo rodiny uz asi 3 roky! Jak je to s koupanim ve Svedsku? Maji tam taky takove vedra?

Pippocharie myslim ze v Italii tady z nas nezije nikdo..

miluska.woolley
3. srp 2009

Ahoj holky,
taky hlasime navrat z CR. Edita se o nas vzorne starala, jako ubytovani s plnou penzi muzeme vrele doporucit 😀 . Edo celou cestu od vas mala v ute rvala, tak jsem si na tu posledni pulhodinku zesilila radio abych ji neslysela.

U nasich si Lottka uzivala s kocickou, pejskama, v bazenu, na trikolce... vylozene ji to tam prospiva. Prvni vec rano byla gumovky do ruky a stala u dveri ze chce ven...

Simco to je skoda ze jsme se takhle minuly, taky bych Vas rada videla. Nechces s detma sednout na vlak a dorazit do MUC 😀 .

Verco zkoukla jsem fotky, jsou uzasne, K uz je velika. Ja koukala i u Edi jaka je E uz velka holka.

Omlouvam se ze nereaguju na vse, jsem ted nejaka presla a navic se tu na mne vali spoustu nevyresenych ukolu....

fairy
4. srp 2009

Dobry rano holky 🙂
Teda jak Vas tak ctu vy jste si pekne uzivaly/uzivate teplicko v cechach. To ohrati mi letos fakt nak chybi ale uz se asi nedockam ☹ Furt premyslim ze bychom jeli nikam last minute na tyden v zari ale trosku se bojim jak uz budu mit velky bricho a aby se neco neprihodilo....
Je az tezsky uverit ze Nikysek bude mit 2 roky cas fakt tak leti. Kato to je pryma ze ti takhle hekzy spinka v letadle.
Milusko jak to vypada s barackem? Jde to dobre?
Edit hezky si uzite oslavu a pak dovolenou kdy vlastne jedete?
Veru mala je teda vazne uz velka doufam ze uz jste tu zacpu vyresily E na to taky trpela protoze nechtela moc pit vodu ale ovoce, jogurt a masaz briska vzdycky zabralo! A taky jak zacala chodit od tech 6 mesicu na nocnik tak se ji to lepe tlacilo 😀
Holky mejte se krasne ja jdu pracovat.

forensica
4. srp 2009

AHojky, diky devcata za pochvalu fotek a rady na zacpu. Mladou laduju merunkovym kompotem aspon jednou denne s jogurtem a cpu ji vodu ze uz ji tim asi brzo polezu na nervy bych rekla 😀

Kato, super ze jste tak pohodove leteli. Jo ty boruvky by meli prodavat a ne ty co maji tady, to je onicem. Kdyz uz tak maji byt fialove jazyky a i to kadeni ze 😝

Jani, vikend zni jako zazitek 😀 Ja mela striptera na hen party a dost jsme se nachlamaly 😀

Edito, ty jsi komik s tou pastelkou, to by me nenapadlo 🙂 letime jak rikas, uz se tesim. Myslim ze to bude moje jedina a posledni sance se neco naucit na zkousky jelikoz behem tydne totalne nic nestiham. Navic K mela ted par bojovych noci a tak jsem jak matoha 😖 S koupanim to horke nebude, nejsem zadny otuzilec,ale myslim ze kotniky smocim. Ale plaz maji nadhernou s cistounkym a hebkym piskem a je asi jen 15minut chuze od domu, to bude K zirat 🙂

Milusko, no dik za doporuceni na B&B u Edity 😀

Heli, to je nejlepsi cas na to aby jsi nekam jela si myslim. To jeste uplne ohromna nebudes a budes se jeste citit fajn. Byt tebou tak nevaham 😉

Jsem zrizena. Mala zoubkuje a tak se obcas budi a ja jak nemam 7 souvislych hodin tak padam. Dokonce jsem si i koupila kolacek na energii a to jsem se zarekla ze sladne ani tuk kvuli zubum. 😅 K ma docela hustou nappy rash. Kopila jsem uz 4 ruzne kremy, zkusila jine znacky plen a ani prd. Ma to jen ve predu na pipince a takove pupence ale mysim ze ji to netrapi. Snad je to zoubkama, jinak uz fakt nevim co s tim.

editahlb
4. srp 2009

Je to mas blbe (teda Kristynka) s tou vyrazkou, ja musim zaklepat na drevo ze u nas zatim prdelka jak poupatko. Umyvas ji jenom vodou? Ja ty kupovane ubrousky (jakkoliv eko je popisuji) skoro nepouzivam, jenom vodu s tema cheeky wipes a pak hned (skoro pokazde olejickuju olivovym olejem). ZKus ji taky udrzet co nejdyl to jen pujde bez plen nez se to zahoji, ja obcas Eire dam na postel jenom rucnik a plinu kdyz jde treba odpo spat. Treba ji to pomuze k zhojeni. Z kremu jsem zatim pouzila jenom ten Sudocream, ale ten urcite znas..

A vy uz papate jogurt? Jaky a kdy jsi s nim zacala? Taky jsem premyslela o tom kojeni, jak jsi psala ze uz jen vecer a rano, ono to vazne cloveka mrzi, co? Mama mi tady pro malou vyvaruje a ona papa, tak si to kojeni musim jakoby vzdycky vymahat..(na mame, ne na Eire, te se to nastesti porad libi)

Ja a Milusko uz teda vim, co je to oranzovy zadecek 😀 , vystihlas to presne. To je fajn, ze jste si to doma uzili (az teda na tu cestu od nas, to ti nezavidim, proc tak plakala?)

Heli ja taky myslim ze by jste jeste meli risknout nekam jet, pokud to bude nekam po Evrope tak se o peci nemusis bat.. Aby jsi se ohrala od toho slunicka.. Jake to vubec je byt v praci kdyz mas doma malou? Asi nic moc dobry pocit, co? Me to ted porad lezi v hlave, jak ji muzu nechat doma a byt cely den pryc?! Ty uz se urcite tesis na dalsi materskou..

forensica
4. srp 2009

Edit, no presne takhle to taky delam, az na to spani bez pliny. Tady na to fakt takove teplo neni a navic ona mi jinde jak v kocare prez den nespi, saboterka 😅 Prvne se ji to objevilo jak jsme byli na dovce, tam jsem vzala vlhcene ubrousky (se mi nechtelo sladovat pokadene wipes) a tam se ji to vyrazilo. Tak jsem myslela ze to bylo tim,ale uz je to asi 10 dni a furt to tam ma. Vsichni mi rikaji ze to je zubama, tak snad. Taky vetrame, ted jsme presli na bepanthen, sudocrem nepomohl a zousela jsem prejit z pampersek na jine dva druny a ted zkousim latkovky. Aspon ze se to nezhorsuje. S mlecnyma vyrobkama jsme zacali presne v 6 mesicich, jak se to doporucuje.Takze ranni kasicku ma s mlekem, pak jogurt s ovocem, uz jsem ji i dala syr, ale jsou solene tak to jen malinko. Jo a cheese strings taky papka, ma to jako prvni finger food 🙂

miluska.woolley
4. srp 2009

Verco my meli problem s opruzenim vzdycky jen k zubum. Jinak si nemuzu latkovky vynachvalit, my ani krem na zadecek nepouzivame, vlastne ho nepotrebujeme. Obcas je zarudla po delsi ceste v aute v jednorazovce, ale to spravi chvile bez plen...
Jeste mne napada ze kamosky mala to ma po jahodach a po rajcatech, nezkousely jste nova jidla?

Heli chapu ze mas po prvnim tehotenstvi obavy, ale pokud jsi pod dohledem a tehotenstvi probiha dobre, tak bych byt tebou jela nekam na dovcu. Prece jen se dvema uz to nebude tak easy. A pokud pojedete v ramci evropy treba, tak zdravotnicka pece je dobra...

editahlb
5. srp 2009

Tak ja ten jogurt taky vyzkousim, myslim, ze ji to bude chutnat. Kasicky ma zatim jenom s vodou. Finger food taky zvlada, ale ja ji cpu co se da - kousek okurky, papriku, jablko.. ale ona to jen tak kouse, vycucne stavicku a kousky vyplivne. Si rikam ze se aspon nebude bat kousat..

Milusko vy jste me tak navnadili s tema frajerskyma plinama ze uz na ne setrim - myslim ty semisove kapsovky!

Ted se nam tu docela ochladilo, vcera dokonce i prselo, takze z koupani seslo ☹