Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

verap
19. srp 2009

O home study courses jsem taky premyslela, pokud neco najdes, tak dej vedet. Cos delala za praci? Ja premyslim, ze bych si oprasila PC skills, sice jsem z toho maturovala, ale casy se meni. Mozna i neco na doplneni, nejaky business kurz.

Jojo, ja taky chci zustat co nejdele, ale uvidime, my chceme pristi rok koupit barak, tak na mortgage budem potrebovat prijmy.

fairy
19. srp 2009

Verco E je ve skolce od 15 mesicu je to u nas v praci byla jsem na cekaci listine 18 mesicu nez jsme dostala misto a to jeste byly prvni 3 mesice jen dva dny v tydnu. No ted jsem zas dala jmeno hnedka na cekaci listinu a jelikoz tam Ellie necham ikdyz budu na materske dostanu snad prednost s druhym planuji byt doma zase rok. Jak dlouho chces byt doma vlastne ty?

hajduska
20. srp 2009

Ahoj holky, dlouho jsem se tady neobjevila protoze jsem nemela proc 😉 ale konecne se postestilo a cekame v breznu prirustek 😀 jeste nevime co to bude, ale az budu vedet tak dam urcite vedet 🙂 zacinam mit obavy jak to vsechno zvladnu, oba s manzelem jsme cesi a nikoho z rodiny na vypomoc tu nemame tak me to trochu desi 😕

janauk
20. srp 2009

Hajdusko, moc gratuluju!!!! V jakem jsi tydnu?

saza007
20. srp 2009

Verka - este cela??

Hajduska - congratulations!!!! dufam, ze cele tehotenstvo bude prebiehat v pohode. Neboj, zvladnes to, moj muz je sice Brit, ale jeho rodina byva daleko, takze sa na nich s vypomocou nespoliehame.

Jani - uz sa ti to v praci krati!!!

Fairy - pozerala som si tvoj album, ste krasna rodinka!

verap
20. srp 2009

Ahojky,

Fairy - ja chci byt doma minimalne rok, skolky v okoli se mi ale nelibi, tak uvidime, co pak vymyslime. Ty jsi v Londyne?

Hajduska - gratulace, urcite to zvladnete, vetsina holek tu vypomoc nema, kde vubec jsi?

Sazo - jo jo, cela cela, dneska jsem byla na dalsi kontrole, jsem engaged 1/5, takze vse hotovo k porodu, pry budu do tydne rodit. To mi rekli i minuly tyden 😀

forensica
21. srp 2009

Ahojky, zdravim ze Svedska. Koukam jeste zadne mimi, no ono to jiste brzy prijde 🙂
Cetla jsem vas vcera tak nevim jesli na vse odpovim.
Zuzi, my mame ISA brown (to jsou ty slipky co se chovaji ve velkochovech) a pak jeste jednu hybridku.Stala nas £8 a zacala snaset asi tak za mesic co jsme ji dostali. Ja si necham nekdy vylihnout ale je s tim dost prace a rekla bych ze se to nevyplati. Radeji koupit uz odrostlou - point of lay.
Hajdu, moc gratuluji, krasne zpravy 😵
Heli, to je brutus s temi cekacimi dobami 😖 Ja doufam ze se mi o K postara kamaradka ci mamka prijede na par tydnu.Hledani skolky si nejak nedokazu predstavit.
Tady vse OK. Prvni 4 dny se zoubkovalo, noci byly brutalni, furt nejake vykriky ze spani takze jsem byla jak matoha. Ale vsechny jednicky jsou venku 🙂 Ted se zase beha kolem svatby takze jsem na K opet sama takze pri uceni vecer jaksi usinam 🙄 No tragedie. To teda bude neco ty zkousky. Ale jinak je tu krasne. Huci tu more (jsme asi 800m od plaze), krasne cisto, lidi pratelsti,..no proste jsme zase dostali novou mizu ke stehovani. Tak se mejte 🙂

miluska.woolley
21. srp 2009

AHoj holky, hlasim se z toho naseho bordelu, uz nevim kde co mame, pred sebou vikend malovani v novem dome, pristi ctvrtek dorazi mamka s brachou pomoct a pohlidat malou, takze bychom radi polozili v loznicich podlahy... nejak nevim kam driv skocit. Stehovat nabytek bychom chteli 13. zari, coz je den po mem behu. ALe budou tu tchanovci, takze pomuzou. Zatim jsem dala na FB par fotek, o vikendu pridam.

Sazo, Verko, sex pry opravdu pomaha, ja ho mela vylozene zakazany, aby se mi nerozjel porod pred cisarem.

Hajdusko gratulace k tehotenstvi. Urcite to s manzelem zvladnete, takovych je nas tu spoustu, co kolem nemaji rodinu, Zuzka dokonce miva manzela na 3 mesice pryc. Ze zacatku to je obcas zahul, ale kdyz se sehrajete, tak to urcite pujde 😉

Verco, Zuzi, ja si delala z M. legraci ze kdyz mame zahradu tak si poridime slipky, ale moc se netvaril 😀 . Misto toho koupil male tohle http://www.toytowngermany.com/forum/index.php?s....

hajduska
21. srp 2009

Diky moc holky, ja jsem ve 12t, chtela jse si do alba pridat ten odpocitavaci kalendar ale nefunguje mi toooo ☹ ja bydlim v Leeds, neni tady nektera z vas z okoli? Jinak zacinam nakupovat 🙂 Kupovali jste vsechno nove? Me to prijde dost drahe kupovat vse nove ☹ premyslela jsem koupit neco na ebay co myslite? Nevite jestli mi na ultrazvuku ve 14t dokazou rici pohlavi?

slunicko2
autor
21. srp 2009

Milusko, to je super vec na zahradu! To je asi lepsi nez slipky 😀 Drzim palce, at z toho stehovane nezcvoknete 🙂 Vysledek pak bude urcite stat za to 🙂

Hajdusko, z Leeds tu neni nikdo. Gratuluji k tehu! neboj, urcite to zvladnes! Ja tu take nikoho nemam, sem tam ani manzu ne... Clovek si zaridi zivot tak, aby to zvladal 🙂))))

Vero, prad 2 v 1? A ja uz se tesila na zpravicky 🙂 Sperma rozmelnuje zatku, v tom je dobre 🙂 Ale uz by mela byt takova nacata 🙂

Verco, diky za radu! Ja mu dam vedet! ja bych ani nevedela co s kuratkama delat. 3 dny v tydnu jsem v praci a pak by nam je Sean urcite zaslapl! 🙂 Gratuluji k dalsim zoubkam! Zkousky urcite das 🙂

Helco, to je sila s tou cekaci dobou! Budes mit narok na nejake tax nebo busy bee vouchers kdyz budes na materske?
Pockej, tohle mimco ti to vynahradi. Ve trech mesicich se zacne pretacet a pak uz se nezastavis 🙂)))))

Sazo, jak to dopadlo s instalaterem?

Edo, jak se mate v cr? Mala si musi to leto na zahradce suprove uzivat! 🙂 Ja jsem tu alba mela, ale nejak jsem je nedoplnovala, tak jsem je nedavno smazala 🙂

My nakonec v nedeli letime na Mallorcu. Ale vracime se uz v sobotu v noci, protoze v nedeli prileti mamka. Pak budeme slavit Seanovi narozeniny. Party bude u nas, tak musim vygruntovat dum 🙂
Jinak daz odjizdi na tyden v zari pryc, pak na konci rijna na mesic, pak se vrati na par dni a pokud pojede na vanoce pryc, tak se vrati az v breznu. Takze tenhle rok bude doma jen 4 az 5 mesicu. A vlastne ani to by se nemelo pocitat. Protoze slouzi 1 in 2, takze ho vidame jen kazdy druhy den odpoledne vcetne vikendu...
Ale jsem rada, protoze se konecne rozhoupal k tomu, aby se podival po nejakem prestupu k jine navy. Nedelam si iluze, bude to taky asi podobne. Ale aspon pocasi a kvalita zivota bude lepsi. Snad 🙂))))

miluska.woolley
21. srp 2009

Hajdusko ve 14tt je na pohlavi brzo, to az tak kolem 20tt, At zije ebay, matraci do postylky kazdopadne novou, ale zbytek klido ebay. Zalezi jen na tobe 🙂 .

Vero kdyz se nudis, navar si do mrazaku, po porodu se ti to bude hodit. Ja prave navarila na cely vikend, abych mohla bez prestavek makat.

Zuzi, hezky si to uzijte na Malorce 🙂 . a nezapomente na to nejdulezitejsi!!!

kaleilah
21. srp 2009

ahojky holky, nezlobte se že vás tu ruším, ale nejste některá v německu? nebo netušáte jak se tam cestuje s dítětem? Syna nemáme zapsanýho v občance, čekáme až bude i druhý aby jsme pořád neměnili občanky 😉 chceme jet zítra na jukandu do německa, jen tak na otočku, bude stačit rodný list malýho a naše občanky? děkuju moooooc, piště kdyžtak IP 🙂 🙂 🙂

slunicko2
autor
21. srp 2009

Hajdusko, pohlavi se da zjistit uz od cca 16 tydne.

Milusko, diky moc.... No, na Mallorce nam to nebude nic platne. Protoze bud to vyslo a budu tehu a nebo to tak akorat dostanu 🙂

Kaleilah, z nemecka je miluska. Ale myslim si, ze rodny list urcite nebude stacit. Protoze to neni mezinarodne uznavany doklad.

kaleilah
21. srp 2009

slunicko,diky, nejedeme nikam daleko, jen 40km od domova, co by se nám mohlo stát kdyby nás kontrolovali? netušíte? 😉 😒

slunicko2
autor
21. srp 2009

to je mas jedno jak daleko za hranice jedete 🙂 Proste vas nesmi kontrolovat. asi by jsi musela slozite dokazovat, ze dite je vase. A kdyby jsi tam zacala mavat rodnym listem, tak by jim bylo jasne, ze jsi to tak mela naplanovane.

verap
21. srp 2009

Ahoj holky,

Milusko - navareno uz je, uklizeno taky, veci vyprane a nachystatne, fakt uz tu neni co delat (asi krome toho sexu) 😀
Mohla by vylezt tento vikend, nezlobili bysme se.

Hajdusko - ja mam vetsinu veci pres ebay nebo od znamych, novou mame akorat tu matraci, povleceni a par hracek. Taky mi prijde nesmysl kupovat vsechno nove.

Zuzko - Mallorca zni super, koukejte si to uzit 🙂

slunicko2
autor
21. srp 2009

Vero, urcite neni treba kupovat vsechno nove 🙂
Jinak, ja jsem po narozeni Seana mela dost casu, dokonce jsem se nudila! Sean se nakrmil a pak treba 4 az 5 hodin spal a tak porad dokola! Tak jsem uklizela, varila, divala se na telku nebo sla s nim ven.
Hrozne jsem se bala, protoze jsem byla doma a kazdy me strasil... ale vubec to hruza nebyla. Pro me spis bylo strasne se vypravit ven, zabalit tasku s vecma, obleknout ho a tak 🙂))))

forensica
21. srp 2009

Ahojky,
Hajdu, moji sestrence uz pri tom prvnim skenu (cca14tt, nevim presne) rekli ze to bude kluk. U tech se to asi vidi lip 😉 Ja mam vetsinu obleceni z eBay, a dalsiho vybaveni taky. Nove nekupuj, ty oblecky jsou skoro nenosene a tak paradne zachovale a za babku 🙂
Zuzi, no teda, to si vyrazite co. Snad nachytate spustu slunicka 😉
Kaleilah, bez dokladu to asi urcite nepujde 😅
No nic, dnes jsem neudelala do skoly vubec nic, ted na to chvili ziram ale vidim to blede. Zitra svatba.Dnes se chystalo, ja se starala o K. Maji to v krasne prostredi, borovicovy lesik, krasna chajdicka. Koupila jsem si nove saty a sandaly, tak jsem rada. Tak drzte palce at mala zitra moc neprudi at si aspon nerusene pojim veceri a kus dortu 😝
Verko, nam pomohly na porod nervy ze zkousek, nevyspanost a taky jsem vecer pred tim nez mi praskla voda skakala na balonu 😉

slunicko2
autor
21. srp 2009

Jeeee, Verco, budou fotky? Ja si pamatuju ty fotky co jsi nam ukazovala na zacatku. A krajina byla uzasna, a ty jejich chajdy take!
ja te obdivuju, ze tu skolu takhle zvladas!
Moc si svatbu uzijte! Mala bude urcite naprosto ukazkova, bude chtit, aby ji kazdy odbivoval 🙂)))

editahlb
21. srp 2009

Hajdusko moc gratuluju! (nevymenily jsme si par emailu jeste na beremese?)

Kato posilam Nikyskovi velkou pusu a preju vam krasne narozeniny! Mate party?

Verco pridej fotky1 Taky sebe v novych satkach 😉 A uzij si to, zkousky nejak das.. Premyslite ze by jste se prestehovali do Svedska? no ja myslim ze by jste se tam meli lip nez v Londyne, co myslis?

Zuzko mame se skvele! Pridala jsem nejake fotky z dovci a tak vubec tak se mrkni 🙂 Co te to napada mazat alba? S tou Dazovou praci to je sila, vubec vam to nezavidim, tak treba se to prestupem aspon trchu srovna.. A co ty v raci, jsi spokojena?Jinak drzim palce k tomu mimi! Kdyz uz jsme u toho kdo vi jaki se ma Evca? Evco zadarilo se?

Jani a holky, tak jsem se rozhodla ze zustanu doma s Eirou az do konce roku, nejak to uz zvladnem, jak rika Vlasta Tresnak: At nam bida polibi prdel" 😀

miluska.woolley
21. srp 2009

Edo a kdyz Vam ke konci mesice nezbude na jidlo, prijedte k nam 😀 😀 mam ve sklepe merunkovou marmeladu a merunkovy chutney.
Super fotky z dovci. Hlavne ta velryba v houpaci siti.

Verco, taky jsem zvedava na fotky. Hezky si uzijte svatbu.

editahlb
21. srp 2009

Milusko prijedem, beru te za slovo, kdyz tak to dostopujem kdyby nebylo ani na benzin 😀 Na to chutney uz se ted tesim (me marmelada asi 5 sklenic zacala plesnivet 🙄 ) Jo a zadnou velrybu jsem nezahlidla jenom jednu super kocku s dcerou od jogurtu. Eire ted zacala jogurt strasne chutnat, tak kdyz ji neco nejede tak do toho pridam jogurt a otevira pusinku jak vrabcacek u kaluzky. Ale stejne se jeste radeji koji, az z toho mam malicko strach (ze ji budu kojit nadosmrti 😀 )

slunicko2
autor
21. srp 2009

Edo, fotky jsou super! Mala turistka vazne vyrostla 🙂 A v te vode v kruhu je take moc pekna fotka! Chvilku mi trvalo, nez jsem pochopila ten vtip o velrybe! Pockejte, az uvidite me na fotkach z Malorky!
Edo, nouze se neboj 🙂)))))) Muzete chodit sbirat houby do lesa 🙂

Ja si album zase zalozim, asi az se vratime z dovci, a po Seanove narozeninove party.

Milusko, chutney mnam mnam mnam!

Jo, ja si myslim, ze v jine navy to casove vyjde mozna i na stejno. Ale aspon si vecer budeme moct sednout na zahradu a dat si vinko. Tady porad lije 🙂)))

dadulka2000
22. srp 2009

ahojte,....
slunicko, citam ze idete na mallorku,... uz ste tam boli predtym?
ak sa mozem spytat kde idete? ja som bookla na oktober mallorcu pre nas troch do palmanova resortu, este sme tam neboli,... tak budem zvedava na kazdu pikosku 🙂 😎
pekny vikend

slunicko2
autor
22. srp 2009

Dadulko, PalmaNova ma moc peknou plaz. Jen je teda v sezone plna ozralych a hlucnych britu! Po sezone tam uz jezdi na stag do`s vetsinou jenom o vikendech. Jinak PalmaNova ma i super marineland. Je tam show delfinu, tulenu a papousku. Pozor na nektere hotely, jsou na kopci 🙂)))
Urcite dam vedet, jake to tam letos bylo. Pokud teda odjedeme, protoze maly ma horecku ☹

editahlb
22. srp 2009

Jee to je blbe Zuzko, drzim palce at ta horecka neni nic vazneho a vy muzete odletet. Tak kdyz se tu uz neobjevis tak vim ze jste pryc

forensica
22. srp 2009

Ahojky,
tak jsem ze svatby doma, mala uz byla uplne vyrizena a jelikoz tam byla desne hlucna hudba tak jsme se rozhodli to odpiskat. Ale jeste to tam ostatni vytaceji. K byla vicemene zlata, ale proste nechtela pak uz kolem 11cte usnout jak byla zrizena. Svatbu meli opravdu krasnou, jen mi tam chybelo nase cukrovi a kolacky. Jsem malinko nedojezena coz by se v CR myslim nestalo 😅
Edito, teda E je uz velika a jak pekne stoji. K nam furt stoji jen na spickach, to ma myslim z toho Jumperoo. Ten doughnut mame doma a nemuzeme si ho vynachvalit 🙂 Mas pravdu s tim svedskem, opravdu by jsme tu asi meli jiny standard. Jen to ze jsem dnes na vecerni vychazce potkala 3 zajice a vecer koukali na hvezdy uz by za to stalo zmizet z Londyna.
Milusko, taky jsem si zadne velryby nevsimla 😉
Zuzi, no snad bude S rano dobry. K se udelalo par (3) cervenych flicku na rukach tak jsem z toho nervozni. Trochu pokaslavala, ale tezko rict jesli jen tak ze hry ci zase zoubkuje ci je marod. Jinak se zdala dobra. Uz se asi my matky do smrti neprestaneme bat co 😕

slunicko2
autor
23. srp 2009

Verco, presne tak, uz budeme do smrti nervozni 🙂)))) Mala vydrzela na te svatbe dlouho! V kolik vam nakonec usnula?
Sean mel cervene cestujici flicky, kdyz mel anginu. Bylo to streptokokem. Angina se projevila az za tyden priblizne. Ale take ma sem tam flicky jen tak 🙂 Uz si zvykam, on je porad necim olezly 🙂))))

Edo, diky moc! Asi to byla jen silna ryma. Jeste dnes rano mel 38.4C. Pak ale za hodinu uz jen neco okolo 37.3C. A ted uz vubec nic. Jen je unaveny a je videt, ze ma plny nos. Netece mu z neho.
Tak jsem rada. Protoze uz jsem nas rano oblekla (v 7.30am) a chtela vyrazit na pohotovost, aby se to vyresilo.
Nakonec se jelo do Morrisons na snidani misto lekare 🙂

Zitra rano vyjizdime ve 4am. Na Mallorce ma byt 32C. Ale hlasi i nejake mraky, s destem se porad nemuzou rozhodnout 🙂 Uz se tesim. teda na britske ozraly urcite ne.

miluska.woolley
23. srp 2009

Zuzi krasnou dovcu!!!

My dneska malovali a uklizeli jak o zivot, zitra budu natirat dvere apod. ALe dopoledne tu mam na hlidani kamosky holcicku, tak doufam ze si holky budou hrat a nechaji mne poklidit.

slunicko2
autor
23. srp 2009

Milusko, kdy se presne stehujete? Tak at si holky zitra vyhrajou 🙂)))
Diky moc, snad uz bude zitra Sean v poradku.

Loucim se s vami, protoze zitra musime vztavat ve ctvrt na tri. Yack!

Doufam, ze uz se tu doctu nejake stastne noviny, az se vratime 🙂))))))