Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

kvietocek7
5. črc 2012

@jankaxxx ahoj,dik, ja som asi jedine indivindi tejto planety co FB nepouziva a ani nemusi, tak ak ma pripadne web mozes mi sem hodit alebo do IP. diky 🙂

gombicka
8. črc 2012

@tinna333 ahoj, ja absolvujem IVF tu v Anglicku, poznam aj zopar dalsich bab, a jedna z nas bola uz na 3 IVF doma, na Slovensku a teraz 4te ide robit tu.
ak by si nieco chcela vediet, kludne napis, dokonca je tu aj jedno forum na MK. najdem a poslem ti ho.

e_leni
16. črc 2012

@weru Ahoj Veri, promin, ze odpovidam az ted, uplne jsem zapomnela, ze jsem tady psala a az dnes, jak jsem prochazela stare mejly, tak me napadlo se znovu prihlasit :o) To je super, ze bydlite blizko Witney! Ja mam 21. mesicni holcicku a druhe cekame za 2 mesice :o) Urcite bych se rada sesla, ted jsme na tyden v CR, ale pak uz budu az do porodu doma, tak jak budes mit cestu, pisni mi na mejl lenka@prochazka.co.uk a domluvime se. Zatim papa a budu se tesit :o) L.

pupawka800
3. pro 2012

Ahojte je tu niektora z Vas v Polsku>>?

alexk
3. led 2013

Ahoj,hledam maminky z Cheltenham a okoli.

zumasi
18. led 2013

@oli1104 Neviem ci je to este aktualne.. my sa chystame zaciatkom leta stahovat do Cambridge. Vy ste nakoniec tam alebo nie?

anrebcz
31. kvě 2013

Ahoj holky, takova rychla otazka. Vy co se vam narodilo dite v uk a nechavaly jste si delat cesky rodny list... Vratila vam ceska matrika original UK birth certificate?
Dik za odpovedi

xvitk101
6. lis 2013

Je tu nekdo z Wartfordu? Budeme se tam pristi rok stehovat.

petaov
21. lis 2013

Ahoj holky, našla by se tu nějaká ochotná maminka, přes kterou by se daly koupit knížky v UK a která občas jezdí zpět do ČR? Chtěla bych koupit nějaké knížky přes ebay.co.uk, ale zasílají jenom do UK.

tyshaa
28. lis 2013

Dobrý den maminky, těhulky a snažily.. Diskuze je velice dlouhá, tak raději napíši, ať nehledám zbytečně. Chtěla bych názory a rady.
Máme v plánu emigrovat do Anglie. Máme tam kamarádku a nějaké známé, ale ti moc pomoci nemůžou. Máme 9 měsíců starou dcerku a hodně se teď rozhoduji co a jak udělat. prosím můžete poradit případně napsat svůj názor na Naše rozhodnutí? Děkuji Vám..

verap
17. led 2014

Ahojky, nekdo z East London/Essex?

bubicatko
3. únor 2014

ahojky, je tu niekto z juhozapadu, sommerset?

vorisekkam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nynus
8. črc 2014

takjsem konecne nasla stranku lidicek co ziji taky v UK to sem rada ze jsem k vam zavitala 🙂 😉

nynus
8. črc 2014

nekdo z mesta Leeds 🙂 🙂 🙂 moc lidicek tu prave jeste neznam a nekdy bych zasla na kafe a tak holcici pokecani ten muj chlap me posloucha furt dokolecka 😀

janinek
9. črc 2014

@nynus Zkus, jestli nenajdes nejakou skupinu na facebooku.

nynus
9. črc 2014

@janinek bohuzel ja facebook nemusim takze to asi neklapne 😀

niky10
16. črc 2014

@nynus ahoj.my jsme harrogate 🙂

nynus
16. črc 2014

@niky10 jeeee to je za leedsem neeee jak ste tu dlouho????

niky10
16. črc 2014

Jojo kolem 40 min busem 🙂 jsme tu uz pres 3 roky.v leedsu jsem pred tehu byla skoro kazdy tyden na nakupy 🙂ted s prckem uz tam moc nejezdim,pac me nebavi kupovat obr cisla nez zhubnu :😮 :D jak dlouho vy?

nynus
19. črc 2014

@niky10 tak to docela daleko ne🙂 a to ke hodně malé město ?? Mi e tu teprve necelé rok

niky10
19. črc 2014

To je kousicek 🙂 nerekla bych ze je male...jen rada pendluju vsude 🙂

nynus
19. črc 2014

@niky10 jo tak to to musim vygooglovat teda jak to tam vypada 😀 a jinak libi se ti tady docela dusno je vedro a prsi celej den no skoro

nynus
25. črc 2014

Holky z uk mam dotaz prisel mi dopis na vysetreni cipku tady v anglii a slysela jsem ze pry to vysetreni je takovy ze vam za ziva odstipnou na hystologii kousek cipku je to pravda tady v Leeds byly dve zeny na tom a pry sileny strasna bolest tak mam ted strach tam vubec jit,v cechach me stale doktor hlidal zda na nem nejsou i nejake zmeny a byla sem i na vysetreni v nemocnici na odstipnuti ale vse bylo v narkoze. A tady jako za ziva?????!!!!! To snad ne!! Tak jak je to tady s tou prohlidkou v uk a jak to probiha

niky10
26. črc 2014

Obycejne posilaji i letacek s popisem.jestli ho nemas tak na netu stranek nhs.je i spousta diskuzi na netu ;)

terysek44
12. srp 2014

@nynus Ahoj asi uz píšu pozdě, ale já byla na vysetreni čípku cca před 4 měsíci a žádné odstipavani nebylo. jen mi vzala ster,tak jako v CR a bylo to. 😉 O týden později mi přišly vysledky. 🙂

katthack
12. srp 2014

Ahoj holky, nekdo z Bristolu ??? Jinak k tomu čípku - tři měsíce zpět pouze ster normálně u mého obvodaka - pohoda 🙂

nynus
12. srp 2014

@terysek44 neni pozde nakonec jdu 20.8 takze v pohode,tak to sem rada ze je to tak diky moc za info 😉

terysek44
12. srp 2014

@nynus nemáš zač 🙂 sestra byla hrozně příjemná a ohleduplná a byla to rychlovka,,,taky jsem se bála. Chodím pravidelně v Čr , ale musí se chodit i tady no..... mě přišli 3 upozornění , jinak by mě vyloučili z registru. Tady se chodí každé 3 roky 🙂